دستگاههای جت پرینتر جهت درج تاریخ تولید و انقضا و اطلاعات متغیر بروی محصولات تولیدی و صنعتی استفاده می گردد .

در حال حاضر دستگاههای تاریخ زن در دو نوع دستی و ثابت در بازار موجود می باشد که دستگاههای جت پرینتر ثابت انواع گوناگونی دارد که شامل موارد ذیل می باشد.

انواع جت پرینتر های ثابت یا تاریخ زن های اتوماتیک :

جت پرینتر های TIJ

جت پرینتر های PIJ

جت پرینتر های CIJ

جت پرنتر های   TIJ در سه مدل دستی ، نیمه اتوماتیک و ثابت در بازار موجود می باشد که نسبت به تاریخزن های دیگر از قیمت مناسب تری برخوردار می باشند در این مقاله قصد داریم تا به صورت کامل به بررسی ویژگی های یکی از پر فروش ترین جت پرینتر  های دستی بپردازیم

جت پرینتر دستی (تاریخ زن ) و انواع آن :

همیشه یکی از مشکلات متقاضیان دستگاههای جت پرینتر قیمت تمام شده بسیار بالای تاریخ زن های اتوماتیک بوده که موجب می گردید تا تولید کنندگان با ظرفیت کم یا کارگاهای کوچک قادر به پرداخت هزینه خرید این نوع جت پرینترها نباشند، از این رو اکثر این تولید کنندگان مجبور به استفاده از روشهای سنتی مانند استفاده از مهر و یا چاپ تاریخ تولید و انقضا به روی لیبلهای محصولات توسط چاپ خانه بودند که این روش نیز آنان را با محدودیتهایی مواجه می کرد و باعث می شد تا امکان ارائه این محصولات تولیدی در خیلی از فروشگاههای معتبر امکان پذیر نباشد و همچنین عدم امکان دریافت مجوز های لازم برای صادرات این محصولات به کشور های دیگر نیز یکی دیگراز مشکلات استفاده از روش های سنتی می باشد .

از این رو شرکت های تولیدی جت پرینتر را بر این داشت تا نسبت به تولید و عرضه دستگاههای جت پرینتر دستی اقدام نمایند یکی از معتبر ترین و قدیمی ترین کمپانی های المانی به نام REINER که سابقه بیش از70 سال در زمینه ساخت انواع مهر های دستی را داشت اقدام به ساخت دستگاه تاریخ زن دستی نیمه اتوماتیک کرد که در مدل های مختلف آن را به بازار ارائه کرد شرکت افشان صنعت آوران نوین در سال 2012 میلادی موفق به اخذ نمایندگی رسمی کمپانی رینر آلمان گردید و دستگاههای تاریخ زن دستی و دستگاههای جت پرینتر نیمه اتوماتیک این کمپانی را وارد بازار ایران نمود.

جت پرینتر یا تاریخ زن چیست و انواع ان چه می باشد.
جت پرینتر یا تاریخ زن چیست و انواع ان چه می باشد.

قیمت بسیار مناسب و کیفیت بسیار بالای این جت پرینتر ها موجب گردید تا در مدت کوتاهی این شرکت  موفق به فروش بسیار بالای این جت پرینتر ها در بازار ایران گردد .

تا اینکه با روند افزایش قیمت یورو قیمت دستگاههای جت پرینتر REINER المان بالا رفت و مجدد تولید کنندگان کم تیراژ و کارگاههای کوچک از پس خرید این جت پرینتر های باکیفیت بر نیایند از این رو شرکت افشان صنعت آوران نوین اقدام به اخذ نمایندگی از یکی از کمپانی های بسیار معتبر چینی نمود و دستگاه جت پرینتر دستی B2 را در سال 2019 وارد ایران نمود .

دستگاه جت پرینتر دستی ( تاریخ زن) B2:

دستگاه جت پرینتر دستی ( تاریخ زن) B2:
دستگاه جت پرینتر دستی ( تاریخ زن) B2:

جت پرینتر دستی B2 یکی از با کیفیت ترین دستگاههای تاریخ زن دستی موجود در بازار می باشد .

دستگاه تاریخ زن  B2 قابلیت چاپ بروی کلیه اجسام مانند فلز ، شیشه، پلاستیک ، پارچه، گونی ، و کلیه سطوح صیقلی  یا  با قابلیت جذب را نیز دارا می باشد

این جت پرینتر دستی بسیار سبک بوده و به راحتی قابل انتقال می باشد جت پرینتر دستی B2 دارای باتری قابل شارژ لیتیومی بوده که بعد از هر بار شارژ قادر است بیش 1000 بار پرینت را انجام دهد .

این جت پرینتر پرتابل مجهز به صفحه نمایش 4.3 اینچی لمسی بوده که از طریق آن کلیه پیغامها و تنظیمات قابل اجرا می باشد جت پرینتر دستی B2 قابلت چاپ انواع بارکد،شیفت کاری ،تاریخ تولید ، تاریخ انقضا و … می باشد یکی از ویژگی های منحصر به فرد این جت پرینتر دستی مجهز بودن آن به شابلون مخصوص می باشد که از طریق آن می شود بروی کلیه اجسام بسیار کوچک نیز به راحتی چاپ کرد .

در واقع در گذشته امکان چاپ بروی اجسام کوچک فقط با دستگاههای تاریخ زن اتوماتیک امکان پذیر بود که قیمت بالای این جت پرینتر ها محدودیت های بسیاری را برای متقاضیان به وجود می اورد ولی با استفاده از شابلون مخصوص دستگاه جت پریتر  B2  این امکان با هزینه بسیار پایین برای مصرف کننده به وجود آمده است .

از دیگر ویژه گی های جت پرینتر B2 امکان استفاده از انواع کارتریج های رنگی می باشد که تعویض آنها به سهولت امکان پذیر می باشد .

جت پرینتر دستی B2

جت پرینتر دستی B2
جت پرینتر دستی B2

شرکت افشان صنعت آوران نوین پیشرو در صنعت جت پرینتر با ارائه انواع جت پرینتر های صنعتی با بیش از 20 سال تجربه اماده ارائه انواع مشاوره به کلیه تولید کنندگان می باشد

شرکت افشان صنعت آوران نوین ارائه انواع تاریخ زن (جت پرینتر)

5 مورد از مهم ترین ویژگی های تقویم رومیزی واژه گستر!