اسنک بوژان ، وقتی با بقیه فرق داره! – بهترین فست فودهای کرج

اسنک بوژان – اسنک ، خوراکی خوشمزه و سبکیه که خیلی ها به عنوان میان وعده و یا وعده غذایی ، میل میکنن . زود آماده میشه و ظاهر دلخواهی داره که نه گفتن بهش، سخت میشه . خصوصا اینکه اسنک خوب ، مثل پیتزا و برگر ، همه جا در دسترس نیست . امروز در ادامه معرفی فست فودهای کرج ، میریم اسنک بوژان

فست فود و اسنک بوژان کرج - آدرس ، قیمت و منوی غذاها
فست فود و اسنک بوژان کرج – آدرس ، قیمت و منوی غذاها

اسنک تنوری بوژان

اسنک بوژان در این تاریخ ، تنها اسنک تنوری کرجه و شعارش اینه ” وقتی با همه فرق دارد ” . از اون اسنک های سه گوش خیابونی همه خوردید ، چیزی نمیگم که غیر از ظاهر گول زننده ، خیری ازشون ندیدم و دیگه هوس تست به سرم نزد .
حالا ببینیم اسنک بوژان چطوره ؟. بوژان دقیقا در ضلع شمال شرقی میدان طالقانی کرج قرار داره . تابلوی خوشگل و شیکی داره که راحت دیده میشه . جای بزرگی نیست ولی دنج و تر و تمیزه و حدود ۲۵ نفر ظرفیت داره .
دکور آجری – چوبی طراحی شده و استفاده مناسب از چوب ، به طبیعت نزدیکش کرده و آرامش بخشه . اون دسته گل خوشگل را هم که تو عکس می بینید من نبردم. شکم گشنه دسته گل یادش نمیمونه ! قسمت پشتی آشپزخونه است که به بهانه گرفتن منو سرکی توش کشیدم . آشپزخونه تقریبا تمیز و قابل اعتماده .
پرسنل جوان و خانواده هستند .یه زوج جوان اینجا مشغول به سرویس دهی هستند ، خندرو و خوش برخورد .

منوی پذیرایی در اسنک بوژان :

اسنک بوژان کرج ، فقط اسنک داره و پیش غذا . اسنک ها ۱۶ نوع هستند و همه تنوری . از اسنک مخصوص بگیر تا انواع بدون کالباس و بوقلمون !
منو واضح و خوب طراحی شده و جلوی هر اسنک محتویات و قیمتش هست که وحشتناک هم نیست . بین این ۱۶ اسنک ، اسنک مخصوص و رست بیف از بقیه پر طرفدارتره.
پیش غذا ، همون نمونه های رایجه . شامل سالاد ، سیب زمینی سرخ شده و سیب پستو .

اسنک بوژان کرج - بهترین فست فودهای کرج
اسنک بوژان کرج – بهترین فست فودهای کرج

اسنکی که با بقیه فرق داره :

اسنک ها در بوژان با اون اسنکی که همه دیدیم و خوردیم فرق داره . بطور کلی، یک لایه نون باگت تازه با افزودنی های های مختلف و پنیر ، بعد از پخت ، میشن یه اسنک خوشمزه .
از هر چی بگذریم از خوردنی های خوشمزه نمیشه گذشت .

منو و پذیرایی در اسنک بوژان

این غذای سریع که دلربایی میکنه ، رست بیف و سیب پستو برای دو نفره . اسنک حدودا ۲۰ در ۲۰ سانته ، پنجره ای برش خورده و خیلی ترد و خوشمزه است . اسنک بر خلاف پیتزا ، سنگین نیست و با توجه به قیمتش به نظرم از پیتزا خیلی بهتره . با خوردن این اسنک ، اون اسنک های سه گوش خیابونی را فراموش می کنید .

کنارش سیب پستو هم هست که شامل سیب زمینی ، ژامبون ۹۰% و ۴ نوع پنیر میکس شده است . اینم خوشمزه بود اما من اسنک را ترجیح میدم .

اسنک بوژان خوشمزه و خوش قیمت
اسنک بوژان خوشمزه و خوش قیمت

اسنک بوژان خوشمزه و خوش قیمت :

اسنک در مقایسه با پیتزا ، جدا از اینکه تجربه متفاوتی محسوب میشه از نظر قیمت ، فکر میکنم بطور نسبی تا ۲۰ % ارزونتر از پیتزا باشه . البته این قیمت در مقایسه با یه پیتزا در فست فودی درست درمون میگم وگرنه پیتزا ۵ تومنی هم همه دیدیم و میدونیم توش چیه .