امروز به فست فود هات برگر رفتم . هات برگر از یکسال پیش در محل فعلی دایر و فعاله . جایی دنج و جمع و جور . داخلش امکان پذیرایی هست ولی فکر می کنم بیشتر مشتری های اینجا ترجیح میدن در منزل غذاشونو صرف کنن . چون هات برگر در دل منطقه مسکونی مهرویلای کرجه و با پیک رایگانش همه محل را میتونه پوشش بده ، یا اینکه مثل من رهگذر باشید ، اینجا ، سه میز می بینم با ظرفیت ۱۲ نفر که می تونید سفارشتون رو همینجا میل کنید .

یک طرف ، آشپزخونه و طرف مقابل ، سالن قرار داره و تاجاییکه ، در دیدم هست آشپزخونه هم شرایط بهداشتی مناسبی داره . چیزی که خودم همیشه بهش توجه میکنم و پیشنهاد میکنم قبل از سفارش دادن غذا در هر فست فود یا رستورانی ،حتما ، بهش توجه کنید ، وضعیت ظاهری پرسنل و نظافت لباس هاست . جایی که بهداشت و نظافت پرسنل مهم نباشه ، سلامت غذا هم مهم نیست و نباید انتظار غذایی سالم داشت .

پرسنل هات برگر ، خوش برخوردن و لباسهای مرتب و تمیز به تن دارن . میز ها ، صندلی و کف ، تمیزه و چیز اضافه ای نمی بینم .
حدود ساعت ۱ ظهره و من طبق معمول در این فصل سال دوست دارم در مسیر باد خنک کولر باشم . می شینم و سفارش میدم . پیتزا پنجره ای مخصوص همراه با نوشابه و سیب زمینی .
تا آماده شدن سفارشم فرصت هست منو را ببینم . منو ، تنوع خوبی داره و شامل انواع برگر ، پیتزا پنجره ای و ساندویچ هاست .

فست فود هات برگر فست فود هات برگر
فست فود هات برگر

بالاخره سفارشم آماده شد . من پیتزا پنجره ای را به پیتزای گرد ترجیح میدم . چون قطعاتش کوچکتره و راحتر میشه گرفتش . پیتزا پنجره ای برای خانم ها هم راحت تره چون به دلیل آرایش و فیزیک لب و دهن ، مثل مردها در خوردن غذا ، راحت و بی مهابا نیستن ! خانم ها معمولا لقمه ها را کوچکتر ، دوست دارن و آرامتر غذا میخورن .
اندازه پیتزا حدودا ۲۰ در ۲۰ هست و من با نصفش سیر میشم . البته چون بدم میاد غذا در ظرف بمونه و دور ریخته بشه مجبورم تا آخرین قطعه دست برندارم ! . ولی برای دو نفر کافیه . خصوصا که سیب زمینی هم کنارش هست . پیتزا در مجموع راضی کننده است .

با پیتزا ، سیب زمینی هم سرو شد . سیب زمینی ها ، باریک و بلند، برش خوردن و خوب سرخ شده و کاملا ترد و باب میل هستند و مثل همیشه توصیه میکنم اگه جایی دیدید سیب زمینی درشت و بدقواره برش خورده سفارش نددید ، چون پولتون هدر رفته . سیب زمینی سرخ شده ، باید نازک ، طلایی و ترد باشه .
همونطور که از عکس مشخصه به مقدار کافی سس( کچاپ ، مایونز و فرانسوی ) و فلفل و آویشن برای طعم دار کردن پیتزا و سیب زمینی در دسترس هست و در این مورد اصلا کوتاهی نشده .

قیمت ها در هات برگر :

فهرست سرفصل ها

سفارش من شامل پیتزا پنجره ای مخصوص + سیب زمینی و نوشابه جمعا ۱۱۹۰۰ تومان قیمت خورده . البته این زمان که من اومدم تخفیف ویژه دارن و راستش دلیل اومدن به اینجا همین تخفیف بود . میخواستم بدونم با این قیمت ، چه چیزی ارائه میشه و مثل بقیه جاها از سر و تهش زدن یا نه !

حالا که پیتزا و سیب زمینی ، صرف شد در مورد قیمت میتونم بگم خوب بود . البته از لیست قیمت ها ، بقیه منو را هم نگاه کردم و اینجا در مجموع قیمت ها مناسب و در حد متوسطه . یعنی وقتی تخفیف ویژه هم نباشه ، قیمت ها نسبت به محل و منطقه مناسبه .
همون سفارش من اگر دو نفر باشید با اون قیمت ، واقعا می ارزه و حتی با قیمت عادی هم باز ، ارزش داره .