برگر ها با ظاهر گرد و تپل و طعم های مختلف از محبوبترین غداهای فست فودی بین همه محسوب میشن  . هر فست فود ، سعی میکنه با تجربه و خلاقیت خود ، تغییری در طعم یا ظاهر برگر بوجود بیاره تا مزه خاص خودشو داشته باشه و بیاد مشتری بمونه . امروز با آی برگر کرج آشنا می شیم .

آی برگر ، پذیرایی در آرامش - رستوران گردی در کرج

آی برگر کرج :

آی برگر آرام و بی هیاهو کار خودشو میکنه . لوگوی بزرگش ،شکل برگره و جلب توجه میکنه . نمای آجری و دکوراسیونی که بیخودی شلوغ نیست . میری چند دقیقه بشینی ، استراحتی کنی و گشنگیتو رفع کنی .

نمای بیرون و داخلی آی برگر ، بیشتر آجریه  با میز و صندلی های چوبی در خیابونی تقریبا آرام . آشپزخونه اپن و تر و تمیز با یه بالکن که اونجا هم میز و صندلی چیده شده. آی برگر حدودا 30 نفر ظرفیت داره . محیطی آرام در خیانونی آرام .

آی برگر ، پذیرایی در آرامش - رستوران گردی در کرج

منوی آی برگر کرج:

منوی پذیرایی در آی برگر کرج سه بخشه . پیش غذا – برگر و پیتزا

پیش غذا شامل سالاد و سیب زمینی و نان سیر . که نان سیرش میگن پر طرفداره .

برگرها ، شامل انواع مختلفی هستند که بر خلاف خیلی از فست فودها ، اسامی عجیبی روشون نیست و از اسمشون ، ترکیباتش  تقریبا مشخصه . در آی برگر کرج ، همه برگرها با سیب زمینی سرو میشن و لازم نیست جدا سفارش بدید .

پیتزاهای آی برگر ، تنوع مناسبی داره و منو در مجموع عامه پسنده و اکثر سلیقه ها را راضی نگه میداره .

برگر  ، با طعم خاص در آی برگر کرج :

طبق معمول غذا را با پیشنهاد خودشون سفارش دادم و نتیجه این هم اندیشی شد قارچ برگر .

آی برگر ، پذیرایی در آرامش - رستوران گردی در کرج

این برگر خوش آب و رنگ ، همون جناب قارچ برگره که با سه نوع سس و سیب زمینی سرخ شده ، روی میز اومد . اول درباره قارچ برگر بگم که طعمش با بقیه برگرهایی که تا الان تست کردم متفاوته . ولی فراموش نکنید طعم و مزه از موارد سلیقه ایه . من پسندیدم و امیدوارم همه بپسندن .

آی برگر ، پذیرایی در آرامش - رستوران گردی در کرج

همونطور که توی عکس می بینید تازگی مواد اولیه از رنگ و روشون پیداست . منم که به جای شما زدم به بدن تایید میکنیم برگرش خوشمزه و تازه بود .

برگر بدون سیب زمینی ، همیشه چیزی کم داره . اون سیب زمینی کنارش هم خوش طعم و ترد و تازه بود . برش های نازک و یکنواخت که خوب سرخ شده .

آی برگر ، پذیرایی در آرامش - رستوران گردی در کرج

آدرس آی برگر کرج کجاست ؟

آی برگر همه روزه از یازده و نیم تا دوازده شب آماده پذیرایی از مشتریانه . محیطی دنج و آرام داره و میشه در آرامش غذا خورد . دسترسی محلی و جای پارک آسون پیدا میشه و آدرسش سر راست و راحته .

چیزی که حتما دلتون میخواد بدونید قیمتهای آی برگره . آی برگر کرج ، با اینکه در منطقه عظیمیه است ولی قیمتهای بالایی نداره . حداکثر میشه گفت در رده متوسط قرار میگیره . بنابراین بدون نگرانی سفارش بدید .