خلاصه:

فیلم «زهرمار» جواد رضویان یکی دیگر از فیلم‌های اول سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر بود. با شناختی که تماشاگر از جواد رضویان دارد و او را همواره در فیلم‌ها و سریال‌های طنز دیده است، از تماشای «زهرمار» متعجب خواهد شد چراکه مطمئنا انتظاری ندارد جزاینکه یک فیلم کمدی ببیند و با آن حسابی بخندد. اما «زهر مار» یک کمدی نیست که یک فیلم اجتماعی جدی است و این خود مهم‌ترین نکته درباره «زهرمار» است

فیلم زهرمار  یک ویژگی مهم دارد و آن تصویر تازه‌ای است که از «جواد رضویان» پیش روی مخاطب قرار می‌دهد؛ تصویر هنرمندی دغدغه‌مند و جدی که نسبت به تلخی‌ها و ناملایمات جامعه پیرامونش دست به واکنش زده و تلاشش را هم کرده تا این بار و به زبان سینما، مخاطبانش را به جای خنده‌های از ته دل، اندکی به فکر وادارد.

فیلم زهر مار را در فیلم گردی رایگان تماشا کنید
فیلم زهر مار را در فیلم گردی رایگان تماشا کنید

در خلاصه ی فیلم میخوانیم:

یک مداح مذهبی که برخلاف تصور رایجی که از مداحان در جامعه وجود دارد انسان مردمی هم هست، با یک زن خلاف‌کار و شر و شور همراه می‌شود تا یکی را پیدا کنند و پولی را که باید تا آخر شب تحویل مافیای خلافکاران بدهند را به‌دست بیاورند. در این مسیر تناقضات میان این دو و رفتارها و عقاید ضد و نقیضشان، موقعیت‌های جالبی را به‌وجود می‌آورد که تفاوت‌های اجتماعی را به نمایش می‌گذارد.

عوامل فیلم:

کارگردان: جواد رضویان، نویسنده : پیمان عباسی، تهیه‌کننده: جواد نوروزبیگی.

بازیگران: سیامک انصاری,  شبنم مقدمی,  شقایق فراهانی,  سیامک صفری,  نسیم ادبی,  علیرضا استادی,  رضا رویگری,  حسین محب اهری,  سیامک ادیب,  برزو ارجمند,  آدرینا توشه

سایت تماشای آنلاین فیلم و سریال فیلم گردی با در اختیار گذاشتن اشتراک رایگان پس از ثبت نام، کاربران را دعوت می‌کند فیلم زهرمار ساخته جواد رضویان را مشاهده کنند.

علاقه مندان با عضویت رایگان در فیلم گردی تا 10 روز، به صورت قانونی و رایگان به فیلم‌های پرمخاطب دسترسی خواهند داشت.