توسط :مسئول سايت

مد و پوشاك | استفاده از لباس هاي تابستاني در زمستان ؛ چگونه؟

مد و پوشاك | استفاده از لباس هاي تابستاني در زمستان ؛ چگونه؟
موقعی که پاییز تمام می شود، صبح ها کمی (یا گاهی اوقات خیلی) سردتر می شود.گاهی اوقات تمام لباس های تابستانی تان را جمع می کنید و می بینید که لباس زمستانی زیادی ندارید!چند تا از لباس های تابستانی را نگه دارید. با چند تا ترفند کوچک می توانید این لباس ها را در طول کل سال بپوشید.

1. شلوارک یا شرت جین
شرت ها و شلوارک هاجزء لباس های تابستانی هستند. اما اگر با ساپورت مشکی مات آن ها را بپوشید برای این فصل هم مناسب می شوند. ساپورت پشمی ضخیم شما را گرم نگه می دارد و مناسب هوای سرد است. برای تکمیل تیپتان یک بلوز و کت پشمی مناسب یا یک ژاکت سایز بزرگ بپوشید با بوت های بلند روی زانو یا نیم بوت های بندی یا یک جفت کفش راحتی براق و نوک تیز.

2. جین سفید
همه فکر می کنند پوشیدن لباس سفید دردسر دارد، اما می توانید این قانون را زیر پا بگذارید و خودتان یک مد زیبا بسازید.جین سفید نازک را با یک لباس رنگ پوست جذب یا یک یقه اسکی مشکی، به همراه پالتوی شتری رنگ، با یک نیم بوت یا بوت پاشنه تیز برنزی بپوشید. یک تیپ کاملاً مدرن.

3. پیراهن بلند
لباس های پیراهنی یا مانتوهای تابستان یخیلی متنوع و جذاب هستند.امادر زمستان هم می توانید آن ها را بپوشید. هم می توانید آن ها را روی یقه اسکی بپوشید هم زیر یک پلوور یا ژاکت.می توانید با آن ساپورت یاشلوار تنگ بپوشید، با نیم بوت و یک کمربند روی کمر.

مد و پوشاك | استفاده از لباس هاي تابستاني در زمستان ؛ چگونه؟

4. نیم تنه
این لباس در هر فصلی شیک و مطابق مد است و تنوع و قابلیت تغییر زیادی دارد. در ماه های سردتر، می توانید آن را روی یک پیراهن آستین بلند یا یک پلوور نازک بپوشید.یا آن را روی یک پیراهن مشکی کوتاه بپوشید تا ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشید. امتحان کنید!

5. پیراهن دو بندی یا پشت گردنی تابستانی
طرح های گل دار و روشن و شبرنگ زیاد مناسب زمستان نیستند. اگر می خواهید این نوع لباس ها را در این فصل بپوشید از رنگ های ثانویه (سبز،نارنجی،بنفش) به جای رنگ های اولیه (زرد،قرمز،آبی) استفاده کنید. با دستکش،کلاه، شال گردن و البته یک کت چرم خودتان را برای زمستان آماده کنید. یک پیشنهاد دیگر: از لباس های کوتاه می توانید به عنوان تونیک استفاده کنید مخصوصاً وقتی آن ها را با شلوار جین بپوشید.

مد و پوشاك | استفاده از لباس هاي تابستاني در زمستان ؛ چگونه؟

6. لباس یک تکه (یک سره)
این لباس خیلی راحت و بدون دردسر است. شایددوست داشته باشید آن را در زمستان هم بپوشید. اما از پارچه های ضخیم تر و رنگ های تیره تر استفاده کنید. آن ها را با ساق پا بپوشید یا یک دامن مدل مدادی روی آن بپوشید تا ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشید.

7. صندل
باید با صندل های لا انگشتی تان چند ماهی خداحافظی کنید! اما مجبور نیستید همه ی کفش های تابستانی تان را با بوت عوض کنید. حتی وقتی هوا سردتر می شود، می توانید صندل های بندی تان روی ساپورت بپوشید.

مترجم اختصاصی زیباکده : سمانه صادقی

http://www.zibakade.com

 

 

كليد واژه ها : شرت ها و شلوارک هاجزء لباس های تابستانی با ساپورت مشکی مات آن ها را بپوشید ساپورت پشمی ضخیم شما را گرم نگه می دارد بوت های بلند روی زانو یا نیم بوت های بندی یا یک جفت کفش جین سفید نازک را با یک لباس رنگ پوست پالتوی شتری رنگ، با یک نیم بوت یا بوت پاشنه تیز برنزی روی یقه اسکی بپوشید هم زیر یک پلوور یا ژاکت ساپورت یاشلوار تنگ بپوشید، با نیم بوت و یک کمربند روی کمر این لباس در هر فصلی شیک و مطابق مد است این لباس خیلی راحت و بدون دردسر است می توانید صندل های بندی تان روی ساپورت بپوشیدشرت ها و شلوارک هاجزء لباس های تابستانی با ساپورت مشکی مات آن ها را بپوشید ساپورت پشمی ضخیم شما را گرم نگه می دارد بوت های بلند روی زانو یا نیم بوت های بندی یا یک جفت کفش جین سفید نازک را با یک لباس رنگ پوست پالتوی شتری رنگ، با یک نیم بوت یا بوت پاشنه تیز برنزی روی یقه اسکی بپوشید هم زیر یک پلوور یا ژاکت ساپورت یاشلوار تنگ بپوشید، با نیم بوت و یک کمربند روی کمر این لباس در هر فصلی شیک و مطابق مد است این لباس خیلی راحت و بدون دردسر است می توانید صندل های بندی تان روی ساپورت بپوشید

تاریخ بروزرسانی : 19-06-2021
شاید دوست داشته باشید
نظر ارسالی شما بعد از تایید مدیریت قابل نمایش خواهد بود نکته : این بخش مربوط به نظرات در مورد (مد و پوشاك | استفاده از لباس هاي تابستاني در زمستان ؛ چگونه؟) می باشد !!! لطفا فقط در همین مورد نظر ارسال فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لیمون با سابقه بیش از دو دهه تولید لوازم آشپزخانه ، توانسته بازار لوازم آشپزخانه ایران را دست خود گیرد

داروخانه اینترنتی آرتان طب بزرگترین و کاملترین داروخانه آنلاین

خرید لایک ایرانی اینستاگرام از طریق سایت مای ممبر ارائه دهنده لایک واقعی ایرانی اینستا

بهترین قیمت ایمپلنت دندان در دندانپزشکی آیریک را با اقساط بلند مدت ، ضمانت ویژه و متخصص ایمپلنت دندان تجربه کنید.

برای مشاهده و خرید لیست کامل سرویس های اتوبوسی ترمینال جنوب کلیک کنید

بازارگاه کامل ترین سایت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

زنبیل آنلاین مثل یک ویترین پر زرق و برق است که خرید اینترنتی را برای شما آسان کرده است

در سامانه رزرو اینترنتی الی گشت، امکان خرید بلیط هواپیما و تور کیش از تهران و همچنین رزرو اتاق در تمامی هتل های کیش فراهم شده است

ما از روش بالا برای معرفی سایت شما استفاده می کنیم.برای اطلاعات بیشتر با شماره 09144029928 تماس بگیرید.