توسط :مسئول سايت
دسته بندی :

مد و دكوراسيون | در آستانه يلدا ، چيدمان منزل خود را پاييزي تر كنيد

شما می‌توانید کار خود را بر اساس پالت رنگی سیاه و سفید شروع کنید و در كنار آن از رنگ‌های مختلف فصل پاییز در وسایلی مانند ظرف‌ها و حوله‌ها استفاده كرد و در عین حال وسایل آشنا را به شیوه‌ای ناآشنا در كنار هم قرار دهید. فعالیت شما برای چیدمانی نو می‌تواند از امروز شروع شده و در عید باستانی یلدا به اوج خود برسد.

دکوراسیون پاییزی خانه, دکوراسیون شب یلدا

وقتی نوبت به طراحی فصلی می‌رسد، می‌توانید از رنگ‌های روشن استفاده کنید. حال و هوای كلی اتاق غذاخوری را كه در آن دكور سیاه و سفید در كنار رنگ‌های پاییزی قرار گرفته‌اند رنگ‌ها را مشخص می‌كنند. تناسب نقش اصلی و محوری را در چیدمان میز برای یلدا بازی می‌كند: پارچه‌های كتانی و ظروف بدون این‌كه حس شلوغی ایجاد كنند میز را پر می‌كنند.

دکوراسیون پاییزی خانه, دکوراسیون شب یلدا

این رومیزی از قطعه‌ای از پارچه‌ای نقش‌دار و سبك انتخاب شده است و با استفاده از چسب، پارچه و روبان‌های ابریشمی را به حاشیه‌های آن وصل كرده است. پشت این پارچه به رنگ سیاه، خاكستری، و قرمز است و شما می‌توانید از این سمت رومیزی برای روزهای خاص استفاده کنید.

دکوراسیون پاییزی خانه, دکوراسیون شب یلدا

سطوح بیرونی این كمد را می‌توانید به رنگ دلخواه‌تان در آورید و از این كمد در اتاق غذاخوری و برای نگهداری از ظروف پذیرایی و هم‌چنین وسایل كار استفاده کنید.

دکوراسیون پاییزی خانه, دکوراسیون شب یلدا

در طراحی فصلی تمركز  خود را بر روی فضاهایی مانند اتاق غذاخوری، اتاق نشیمن، و فضای ورودی قرار دهید.

رنگ های پاییزی که شما را گرم می کند!

دکوراسیون پاییزی خانه, دکوراسیون شب یلدا

از كوسن‌های طرح دار به رنگ نارنجی در برخی از اتاق‌های خانه استفاده كنید تا تم فصلی مورد علاقه‌‌تان بیش‌تر به چشم بیاید.

حالا دیوارهای اتاق غذاخوری به رنگی خاص و زیبا درآمدند. و یك رنگ خاكستری كه دارای مقادیر اندكی رنگ سبز در خود است در اینجا جای گرفته است. این رنگ جزء آن رنگ‌های بینابینی است كه بسته به رنگ‌هایی كه در كنار آن قرار می‌گیرند ظاهر متفاوتی پیدا می‌كند.

دکوراسیون پاییزی خانه, دکوراسیون شب یلدا

كارت‌هایی كه سطحی شبیه تخته سیاه دارند را به دستمال سفره‌ها در هر بشقاب گره بزنید و برای نوشتن نام مهمانان روی این كارت‌ها از ماژیك‌های گچی مایع استفاده كنید. وقتی مهمانی تمام شود می‌توان این نوشته‌ها را پاك كرد و از كارت‌ها دوباره استفاده كرد.

دکوراسیون پاییزی خانه, دکوراسیون شب یلدا

وسیله‌ای كه در مركز میز قرار گرفته یك گلدان زیبا است كه در آن آفتاب‌گردان‌ و گل‌های ادریسی قرار دارد. طبیعتا همه عاشق استفاده از عناصر طبیعی مانند شاخه‌های كوچك درختان و گل‌ها در طراحی‌های مخصوص روزهای تعطیل هستند.

باید ها و نباید های چیدن میز غذا خوری در مهمانی ها !

دکوراسیون پاییزی خانه, دکوراسیون شب یلدا

كدو تنبل‌های مصنوعی كه از یك فروشگاه صنایع دستی خریداری شده‌اند در درون یك سبد دو طبقه روی هم قرار گرفته‌اند. اگر زمان كافی برای خریدن و چیدن گل‌ها نداشید، به سادگی از همین سبد به عنوان عنصر مركزی میز غذاخوری استفاده می‌كرد.

دکوراسیون پاییزی خانه, دکوراسیون شب یلدا

كوسن‌های نارنجی رنگ در فصل پاییز به اتاق نشیمن اضافه می‌شوند كه با پاسپارتو قاب‌ها هماهنگی بصری دارد. شما می‌توانید امضای خود را بر روی یك قطعه چوب MDF حك كنید و  آن را روی طاقچه شومینه قرار دهید. در كنار این قطعه MDF،  چند كدو تنبل مصنوعی و چند شی تزئینی دیگر كه در عكس بالا می‌بینید قرار دارد و هم‌چنین عنكبوتی كه در عكس بالا می‌بینید از یك دسته‌دوم فروشی خریداری شدهو در این فضا قرار گرفته است.

دکوراسیون پاییزی خانه, دکوراسیون شب یلدا

از پالت رنگی سیاه و سفید خانه خود در قسمت‌های دیگر نیز استفاده كنید تا فضای كلی خانه مناسب جشن‌های باستانی شود. شما در هر فضا پالت رنگی سیاه و سفید را حفظ كنید اما در عین حال از چند شی تزئینی و رنگی هم استفاده کنید.

دکوراسیون پاییزی خانه, دکوراسیون شب یلدا

با نزدیك شدن یلدا قفسه كتاب اتاق نشیمن را می‌توان تبدیل به قفسه‌ای برای نگهداری از وسایل مختلف کرد و آن را با چیزهایی پر کرد كه هنگام سرگرمی در روزهای تعطیل بسیار به درد بخور هستند.

ظروف قدیمی را از انباری دربیاورید

دکوراسیون پاییزی خانه, دکوراسیون شب یلدا

در قفسه پایینی سبدهایی قرار دارند كه داخل آن‌ها كدو تنبل‌های مصنوعی قرار گرفته‌اند. اگر از فضاهای نگهدارنده به درستی و دقت استفاده شود این فضاها نیز می‌توانند به خانه زیبایی اضافه كنند.

دکوراسیون پاییزی خانه, دکوراسیون شب یلدا

یك گربه سیاه رنگ كه از یك دسته‌دوم فروشی خریداری شده است در جلوی یك تابلو كه در آن نشانه‌هایی از كدو تنبل است قرار گرفته است.

دکوراسیون پاییزی خانه, دکوراسیون شب یلدا

حوله‌های رنگی جلوه‌هایی فصلی به رخت‌شوی‌خانه اضافه می‌كنند.

دکوراسیون پاییزی خانه, دکوراسیون شب یلدا

از زیبایی گل‌ها استفاده کنید و از آن‌ها برای ساختن یك تاج گل استفاده کنید. این تاج گل هنوز شاداب و سرزنده است و با افتخار به در ورودی خانه آویزان شده است. این تاج گل برای شما نشانه‌ای از پیداری و ماندگاری لحظات عاشقانه‌تان است.

دکوراسیون پاییزی خانه, دکوراسیون شب یلدا

این ساعت ظاهری خاص دارد و به همین دلیل قسمت خراب آن اصلا به چشم نمی‌آید و اصلا تفاوت چشم‌گیری با نوع سالم آن ندارد.

دکوراسیون پاییزی خانه, دکوراسیون شب یلدا

شما می‌توانید گیاهان مختلف مرتبط با فصل را خریداری کنید و در این فضا قرار دهید، تا مهمانان هنگام ورود حس خوبی داشته باشند و از ورود به خانه لذت ببرند. این چیدمانِ ورودی، خداحافظی در شب یلدا با فصل پاییز را برای شما دوست داشتنی‌تر می‌کند.

دکوراسیون پاییزی خانه, دکوراسیون شب یلدا

گل‌ها و گیاهان فصلی كه در درون گلدان بزرگ قرار بگیرند می‌توانند عنصر بصری زیبایی به فضای ورودی خانه اضافه كنند.

دکوراسیون پاییزی خانه, دکوراسیون شب یلدا

سه كدوی قلیایی بزرگ بر روی هم قرار گرفته‌اند و جلوه‌ای خاص و متفاوت به فضای ورودی خانه داده‌اند. كدوهای قلیایی جایگزین‌های خوبی برای كدو تنبل‌ها هستند. این نوع كدوها دارای رنگ‌ها و اشكال گوناگونی هستند و البته طعم‌های دلنشین و خوبی را با خود به همراه دارند.

دکوراسیون پاییزی خانه, دکوراسیون شب یلدا

این فانوس‌ها را نیز به فضای ورودی خانه‎تان اضافه كنید. البته این فانوس‌ها مخصوص كریسمس هستند و دارای تزئینات زیادی هستند. البته شما می‌توانید تزئینات این فانوس‌ها را برداشته و از آن‌ها استفاده کنید.

منبع : chidaneh.com

كليد واژه ها :  طراحی فصلی می‌رسد، می‌توانید از رنگ‌های روشن این رومیزی از قطعه‌ای از پارچه‌ای نقش‌دار و سبك انتخاب شده با استفاده از چسب، پارچه و روبان‌های ابریشمی را سطوح بیرونی این كمد را می‌توانید به رنگ دلخواه‌تان در طراحی فصلی تمركز خود را بر روی فضاهایی مانند اتاق غذاخوری كوسن‌های طرح دار به رنگ نارنجی در برخی از اتاق‌های خانه كارت‌هایی كه سطحی شبیه تخته سیاه دارندوسیله‌ای كه در مركز میز قرار گرفته یك گلدان زیبا است باید ها و نباید های چیدن میز غذا خوری در مهمانی ها !كدو تنبل‌های مصنوعی كه از یك فروشگاه صنایع دستی كوسن‌های نارنجی رنگ در فصل پاییز به اتاق نشیمن با نزدیك شدن یلدا قفسه كتاب اتاق نشیمن را می‌توان تبدیل به طراحی فصلی می‌رسد، می‌توانید از رنگ‌های روشن این رومیزی از قطعه‌ای از پارچه‌ای نقش‌دار و سبك انتخاب شده با استفاده از چسب، پارچه و روبان‌های ابریشمی را سطوح بیرونی این كمد را می‌توانید به رنگ دلخواه‌تان در طراحی فصلی تمركز خود را بر روی فضاهایی مانند اتاق غذاخوری كوسن‌های طرح دار به رنگ نارنجی در برخی از اتاق‌های خانه كارت‌هایی كه سطحی شبیه تخته سیاه دارندوسیله‌ای كه در مركز میز قرار گرفته یك گلدان زیبا است باید ها و نباید های چیدن میز غذا خوری در مهمانی ها !كدو تنبل‌های مصنوعی كه از یك فروشگاه صنایع دستی كوسن‌های نارنجی رنگ در فصل پاییز به اتاق نشیمن با نزدیك شدن یلدا قفسه كتاب اتاق نشیمن را می‌توان تبدیل به

تاریخ بروزرسانی : 11-11-2014
شاید دوست داشته باشید
نظر ارسالی شما بعد از تایید مدیریت قابل نمایش خواهد بود نکته : این بخش مربوط به نظرات در مورد (مد و دكوراسيون | در آستانه يلدا ، چيدمان منزل خود را پاييزي تر كنيد) می باشد !!! لطفا فقط در همین مورد نظر ارسال فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آیا میدانید کراتین آبرسانی و خونرسانی به سلول عضلانی را افزایش میدهد ؟

لیمون با سابقه بیش از دو دهه تولید لوازم آشپزخانه ، توانسته بازار لوازم آشپزخانه ایران را دست خود گیرد

داروخانه اینترنتی آرتان طب بزرگترین و کاملترین داروخانه آنلاین

خرید لایک ایرانی اینستاگرام از طریق سایت مای ممبر ارائه دهنده لایک واقعی ایرانی اینستا

بهترین قیمت ایمپلنت دندان در دندانپزشکی آیریک را با اقساط بلند مدت ، ضمانت ویژه و متخصص ایمپلنت دندان تجربه کنید.

برای مشاهده و خرید لیست کامل سرویس های اتوبوسی ترمینال جنوب کلیک کنید

بازارگاه کامل ترین سایت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

زنبیل آنلاین مثل یک ویترین پر زرق و برق است که خرید اینترنتی را برای شما آسان کرده است

در سامانه رزرو اینترنتی الی گشت، امکان خرید بلیط هواپیما و تور کیش از تهران و همچنین رزرو اتاق در تمامی هتل های کیش فراهم شده است

ما از روش بالا برای معرفی سایت شما استفاده می کنیم.برای اطلاعات بیشتر با شماره 09144029928 تماس بگیرید.