توسط :بينام

زیبایی | راههای عملی برای برجسته کردن گونه ها

در این پست با روش آرایشی برای داشتن گونه های برجسته آشنا خواهید شد.

زمانی تنها گریمورهای بازیگران، راز برجسته کردن گونه‌ها و درخشش پوست را می‌دانستند، اما هم اکنون ترفندهای هایلایت و کانتور کردن جز دانش مشترک بین دوستداران آرایش است.

اگر خواهان گونه‌هایی برجسته، بینی باریک تر و یا پیشانی کوچکتر هستید ترفندهای کریستینا فارل را بکار ببرید.

گام اول: فونداسیون

فارل می‌گوید: ابتدا فونداسیون متناسب با رنگ پوستتان را مانند همیشه روی پوستتان بزنید. اینکار یک پوشش اولیه به پوست داده و پایه‌ی آرایش صورت را تشکیل می‌دهد. همچنین باعث خواهد شد که حتی وقتی از برنزه کننده‌ها و هایلایت کننده‌ها استفاده می‌کنید، پوستتان احساس راحتی و سبکی کند.

گام دوم: فونداسیون روشن‌تر

به منظور ایجاد تضاد قابل توجه با فونداسیون پایه، فونداسیونی که یک یا دو درجه روشن‌تر از پوستتان است را انتخاب کنید.

فارل می‌گوید از یک اسفنج برای مالیدن فونداسیون روشنتر به وسط پیشانی خود استفاده کنید. از آنجا یک خط باریک تا وسط بینی بکشید و سپس این خط را تا برآمدگی بالای لبها ادامه دهید.

یک خط از گوشه خارجی چشم‌ها به اندازه یک انگشت تا لبه خارجی بینی بکشید. توجه داشته باشید که این خط در دوطرف صورت یکسان و به نوعی قرینه باشد. یک دایره کوچک روی چانه کشیده و همچنین زیر قوس کمان ابروها را هم فراموش نکنید.

گام سوم: کانتورینگ

فرایند کانتورینگ را با پودر برنزه شروع کنید. اگر پوستتان روشن است از پودری استفاده کنید که دو درجه تیره تر از رنگ طبیعی پوستتان باشد.

قلم‌موی آرایشتان را در رنگ تیره‌تر فرو ببرید. کناره‌های خارجی چانه را پر کنید. خط باریک بین قسمت‌های هایلایت شده‌ی بینی، پشت پلک‌ها و لبه‌های کناری پیشانی را کار کنید. برای گونه‌ها از قسمت استخوان گونه که تقریبا وسط چشم هاست شروع کرده و به سمت گوش‌ها ادامه دهید.

گام چهارم: هایلایت

یک پودر هایلایت کننده، این امکان را به شما می‌دهد تا ویژگی‌های دلخواه صورتتان را برجسته‌تر کنید. فارل توصیه می‌کند تنها قسمت زیر استخوان گونه را هایلایت کنید، اما شما می‌توانید پیشانی، بینی و نقاط دیگری را هم هایلایت نمایید.

فارل می‌گوید نگرش کلی این است که تنها نقاط داخلی صورتتان را هایلایت کنید، مانند زیر چشم‌ها، وسط بینی و پیشانی، وسط چانه و زیر کمان ابرو. این نقاط خاص، از بقیه‌ی نقاط تیره‌تر اند و باعث می‌شوند صورتتان گرفته و پف دار به نظر برسد. با هایلایت کردن این نقاط صورتتان روشن‌تر و پرتر دیده می‌شود.

گام پنجم: نتیجه‌ی کار را بررسی کنید

آیا نقطه‌ای هست که از قلم انداخته باشید؟ آیا احتیاج است آرایشتان را بیشتر محو کنید؟ حالا در آینه صورت تازه آرایش شده‌ی خود را بررسی کنید. مطمئنم حالا تفاوت بین یک صورت زیبا و یک آرایش بدون ملاحظه را به خوبی درک خواهید کرد!

بکار بردن ترکیبی تکنیک‌های هایلایت و کانتورینگ، ضمن پوشاندن معایب صورت، ویژگی‌های دلخواه آنرا برجسته‌تر می‌کند. فارل می‌گوید: بعنوان مثال شما می‌توانید با از بین بردن تیرگی زیر چشم، توجه دیگران را به سمت چشمان خود معطوف کنید. اگر فکر می‌کنید بینی شما بیش از اندازه باریک است، هایلایت کردن وسط و دو طرف بینی به پهن‌تر دیده شدن آن کمک می‌کند و کانتور کردن لایه‌های خارجی به میزان کم به آن بعد بیشتری می‌دهد.

سرخاب سفیداب

تاریخ بروزرسانی : 01-08-2014
شاید دوست داشته باشید
نظر ارسالی شما بعد از تایید مدیریت قابل نمایش خواهد بود نکته : این بخش مربوط به نظرات در مورد (زیبایی | راههای عملی برای برجسته کردن گونه ها) می باشد !!! لطفا فقط در همین مورد نظر ارسال فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خرید لایک ایرانی اینستاگرام از طریق سایت مای ممبر ارائه دهنده لایک واقعی ایرانی اینستا

بهترین قیمت ایمپلنت دندان در دندانپزشکی آیریک را با اقساط بلند مدت ، ضمانت ویژه و متخصص ایمپلنت دندان تجربه کنید.

برای مشاهده و خرید لیست کامل سرویس های اتوبوسی ترمینال جنوب کلیک کنید

بازارگاه کامل ترین سایت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

زنبیل آنلاین مثل یک ویترین پر زرق و برق است که خرید اینترنتی را برای شما آسان کرده است

در سامانه رزرو اینترنتی الی گشت، امکان خرید بلیط هواپیما و تور کیش از تهران و همچنین رزرو اتاق در تمامی هتل های کیش فراهم شده است

ما از روش بالا برای معرفی سایت شما استفاده می کنیم.برای اطلاعات بیشتر با شماره 09144029928 تماس بگیرید.