تعبیر خواب | تعبیر دیدن شمشیر در خواب

417

تعبير خواب به روايت امام جعفر صادق

ديدن شمشير درخواب بر پنج وجه بود.

اول: فرزند. دوم: ولايت. سوم: محبت. چهارم: منفعت. پنجم: ظفر و ديدن شمشير، دليل بر مردي قوي و فصيح بود.

 

تعبير خواب به روايت محمد بن سيرين

شمشير در نيام، زني بود و بي نيام، دليل بر مال است و فرمانروائي. اگر زني در خواب بيند كه در دست شمشير داشت، دليل كه او را پسري آيد. اگر بيند كه شمشير او در نيام بشكست، دليل فرزند او در شكم بميرد. اگر مردي بيند شمشير برهنه داشت و خواست كه بر كسي زند، دليل كه سخني انديشده با كسي بگويد. اگر بيند كه شمشير بر كسي زد و كارگر نبود، دليل كه وي را نسل منقطع گردد. اگر بيند كه شمشير در گردن حمايل داشت، دليل كه ولايتي را حكم كند. اگر بيند به موجبي كسي را شمشير زد، دليل كه به نام مضروب مشهور گردد. اگر بيند شمشيرها داشت يا به او دادند، دليل كه توانگر گردد. اگر بيند كه از وي شمشير گرفتند، دليل كه از عمل معزول گردد. اگر بيند كه شمشير بر ميان بست، دليل كه عمرش دراز بود. اگر بيند شمشير زرين داشت، دليل كه از مهتري راحت يابد. اگر شمشير را آهنين بيند، دليل كه كارش فوري گردد. اگر شمشير از بلور بيند، دليل كه از بزرگي منفعت يابد. اگر بيند كه شمشير او از مرواريد بود، دليل كه از علما منفعت يابد.

 

تعبير خواب به روايت منوچهر مطيعي تهراني

شمشير در خواب هاي ما معرف هيبت و قدرت است و برندگي و کارآئي را نيز به تيزي و قاطعيت شمشير تشبيه مي کنند. ديدن شمشير در خواب وجوه نامطلوب و بدي ندارد. معبران نوشته اند که شمشير در نيام و غلاف زني است مجهول و ناشناخته براي بيننده خواب. زني است که به ظاهر و به اسم او را مي شناسيد اما از درون و شخصيت او اطلاعي نداريد و هيچ نمي دانيد داراي چه افکار و انديشه هائي است و فهم و شعور و خرد و دانش او چقدر است. اگر در خواب ببينيد که شمشيري در نيام داريد با زني بسيار مهم و صاحب شهرت و آوازه آشنا خواهيد شد که بسياري کارها مي تواند در جهت تامين سود شما انجام دهد. معبران نوشته اند که شمشير برهنه _ کلام و سخن _ است و آن هم کلامي که گفته و سخني که بر زبان رانده شود.شمشير حمايل و آويخته به گردن قدرت و شوکت است. اگر شمشير به کسي بزنيد و او را مجروح کنيد خواب شما مي گويد که سخني ناصواب مي گوئيد و ديگران را مي آزاريد و اگر بزنيد و او مجروح نشود زيان مي رسانيد يا دل کسي را مي شکنيد.

تاریخ بروزرسانی : 16-08-2016
شاید دوست داشته باشید
نظر ارسالی شما بعد از تایید مدیریت قابل نمایش خواهد بود نکته : این بخش مربوط به نظرات در مورد (تعبیر خواب | تعبیر دیدن شمشیر در خواب) می باشد !!! لطفا فقط در همین مورد نظر ارسال فرمایید

2 نظر

  1. سلام من در خواب دیدیم که شخصی با شمشیر به من حمله ور شد و من شمشیر را از دستش درآوردم و این خواب را در شب جمعه به وقت اذان صبح دیدم. تعبیر این خواب چیست؟

  2. سلام،در خواب دیدم پدرم با یه اسکلت انسان جنگ می‌کنه با شمشیر،ممنون میشم تعبیرشو بگید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لیمون با سابقه بیش از دو دهه تولید لوازم آشپزخانه ، توانسته بازار لوازم آشپزخانه ایران را دست خود گیرد

داروخانه اینترنتی آرتان طب بزرگترین و کاملترین داروخانه آنلاین

خرید لایک ایرانی اینستاگرام از طریق سایت مای ممبر ارائه دهنده لایک واقعی ایرانی اینستا

بهترین قیمت ایمپلنت دندان در دندانپزشکی آیریک را با اقساط بلند مدت ، ضمانت ویژه و متخصص ایمپلنت دندان تجربه کنید.

برای مشاهده و خرید لیست کامل سرویس های اتوبوسی ترمینال جنوب کلیک کنید

بازارگاه کامل ترین سایت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

زنبیل آنلاین مثل یک ویترین پر زرق و برق است که خرید اینترنتی را برای شما آسان کرده است

در سامانه رزرو اینترنتی الی گشت، امکان خرید بلیط هواپیما و تور کیش از تهران و همچنین رزرو اتاق در تمامی هتل های کیش فراهم شده است

ما از روش بالا برای معرفی سایت شما استفاده می کنیم.برای اطلاعات بیشتر با شماره 09144029928 تماس بگیرید.