دانلود آهنگ تیتراژ ابتدایی و پایانی سال ۹۶ برنامه ماه عسل

 

دانلود آهنگ تیتراژ ابتدایی و پایانی برنامه ماه عسل
دانلود آهنگ تیتراژ ابتدایی و پایانی برنامه ماه عسل

دانلود آهنگ تیتراژ ابتدای ( شروع ) برنامه ماه عسل ( بزودی )

 

دانلود تیتراژ و آهنگ پایان برنامه ماه عسل  ( بزودی )

 

 

برنامه ماه عسل ویژه برنامه ای است که هرسال در ماه مبارک رمضان با اجرای موفق احسان علی خانی روی آنتن شبکه سه سیما میرود و در واقع به جزء جدانشدنی مردم و تلویزیون در ماه رمضان بدل شده است.

برنامه ماه عسل طرفداران زیادی دارد که هر سال با انتقادهای درست خود سازندگان این برنامه را در بهبود کیفیت یاری میکنند.

حالا با نزدیک شدن به ماه رمضان مردم منتظرند که ببینند چه تغییراتی در برنامه ماه عسل سال ۹۶  رخ میدهد.

 

برنامه ماه عسل

ویژگی ها منحصر به فرد برنامه ماه عسل سال ۹۶

احسان علیخانی به عنوان تهیه کننده و مجری برنامه ماه عسل این روزها در مقدمات ساخت ویژه برنامه ماه مبارک رمضان برای شبکه سه سیما به سر می برد.
هر سال با فرارسیدن ماه مبارک رمضان شبکه های مختلف سیما برنامه های مختلفی را برای مخاطبان خود در نظر می گیرند.

در این میان برنامه هایی وجود دارند که به شکل ثابت هر سال روی آنتن شبکه های مختلف می روند و از این جهت با فرارسیدن ماه میهمانی خداوند، مخاطبان تلویزیون انتظار آغاز این برنامه ها را می کشند.

یکی از برنامه های پرمخاطب تلویزیون در ماه مبارک رمضان برنامه “ ماه عسل” است که با دعوت از افراد مختلف تلاش می کند به دغدغه های اشخاص مختلف جامعه در قشرهای متفاوت بپردازد.

یکی از ویژگی های مثبت برنامه تلویزیونی ” ماه عسل” توجه به جزئیات مختلف این برنامه از جمله تیتراژهای آغاز و پایان برنامه است.

علیخانی هر سال برای تیتراژهای ابتدایی و پایانیبرنامه ماه عسل” خواننده های مختلفی را انتخاب می کند و در عین حال به این موضوع توجه دارد که تنوع در بین خواننده های انتخابی وجود داشته باشد.

همچنین احسان علیخانی در طول سال برنامه دیگری با عنوان ” سه ستاره” را نیز در دست تهیه و تولید دارد که این برنامه به معرفی برترین های تلویزیون در حوزه های مختلفی همچون سریال ها، اجراها ، بازیگرهای زن و بازیگرهای مرد می پردازد.

باید دید که در ادامه “ماه عسل” تا چه اندازه شبیه به سری های قبل این برنامه در سال های گذشته است و آیا تفاوت قابل ملاحظه ای در فصل جدید این ویژه برنامه ماه مبارک رمضان در سال ۱۳۹۶ احساس می شود یا خیر؟!!

با نهایی شدن فعالیت گروه سازنده “برنامه ماه عسل” جزئیات بیشتری از این برنامه و همچنین همکاری خواننده ها برای تیتراژ ابتدایی و پایانی آن مشخص می شود.

برنامه ماه عسل” یک ویژه برنامه مخصوص ماه مبارک رمضان است که دراین ماه مبارک هر روز بعد از ظهر و پیش از اذان مغرب روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

منبع : خبرگزاری میزان

دانلود آهنگ تیتراژ ابتدایی و پایانی برنامه ماه عسل