ریمل های ضد آب و استخری باعث ریزش مژه ها میشود

14q

ریمل های ضد آب به مرور می توانند موجب ریزش مژه ها و از دست دادن بخش قابل توجهی از حجم مژه ها شود.

همانطور که می دانید از نظر بهداشتی، ورود به استخر با ارایش ممنوع اعلام شده و این ممنوعیت بسیار به جا و منطقی است.موادی که از آرایش وارد آب استخرها می شود، ممکن است باعث عفونت و صدمات پوستی افراد دیگر شود.

این روزها بسیاری از افراد از ریمل های استخری استفاده می کنند که دیرتر از روی مژه ها پاک شده و ماندگاری بالاتری دارند.اما فراموش نکنید استفاده مداوم از این ریمل ها می توانند صدماتی جدی را به مژه ها وارد کنند و با پوشش سنگین روی مژه ها، مانع از رشد طبیعی و مناسب آنها شوند.

در ضمن از آنجاییکه شستن این نوع ریمل ها از روی مژه ها به تلاش بیشتری هم نیاز دارد، احتمالا همراه با شستشو تعدادی از مژه های خود را هم از دست خواهید داد.

بنابراین پیشنهاد می کنیم به جای شستن ریمل با آب و صابون که منجر به خشک شدن پوست اطراف چشم و صدمه به مژه ها می شود، با کمی روغن زیتون یا شیر، ابتدا به ارامی مژه ها را تمیز کنید و بعد با آب بشویید و یا از کمی گلاب به جای تونر استفاده کنید.

با اینکار، علاوه بر اینکه مژه ها کنده نمی شوند، بلکه پوست دور چشم، سفیدتر و شفاف تر شده و از بروز چین و چروک های اطراف چشم هم پیشگیری خواهد شد.

البته محلول های چشم پاک کن خوبی هم در فروشگاههای محصولات مراقبتی از پوست موجود هستند که چنانچه از مارک های معتبر و استاندارد انتخاب شوند، می توانند در پاک کردن آرایش چشم به شما کمک کرده و مانع از خشکی پوست دور چشم و ریختن مژه ها شوند.

پیشنهاد می کنیم با روشهای گفته شده در مقالات مه شو، مژه ها را تقویت کرده و موجب افزایش رشد و تقویت آنها شویید.روغن کرچک از بهترین هاست.با یکماه استفاده از روغن کرچک، علاوه بر کاهش حتی رفع چروک های دور چشم، مژه هایی بسیار زیبا و جذاب خواهید داشت و در همان روزهای نخست استفاده از روغن کرچک، شاهد رویش مژه های جدید و زیبا خواهید بود.

بدون هیچ گونه اغراق باید ادعا کنیم که با استفاده از روغن کرچک، بدون کاشت مزه، مژه هایی به همان زیبایی خواهید داشت.

منبع : مه شو / http://mahsho.com

پیشنهاد میشود بخوانید
نظر یا سوال شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمیشود و محرمانه است