کلید واژه ها : تقویت مژه ها, تقویت مژه وابرو, تقویت مژه ماوالا, تقویت مژه, تقویت مژه لاتیس, تقویت مژه ابرو, تقویت مژه با روغن زیتون, تقویت مژه چشم, تقویت مژه طلسم, داروی تقویت مژه

داشتن مژگانی بلند

چشمان رنگی، مشکی، ریز یا درشت، همگی با مژه های بلند و پرپشت بسیار زیباتر می‌شوند. اکثر خانم‌ها عادت دارند فقط با ریمل زدن یا استفاده از مژه مصنوعی مژه های خود را جذاب‌تر کنند. در حالی که روش‌هایی طبیعی وجود دارد که می‌تواند به طور مداوم به شما مژه‌هایی بلند و پرپشت ببخشد.

آرایش‌تان را پاک کنید: مواد آرایشی مانع رشد مژه می‌شود. ریمل روی مژه‌ها سنگینی می‌کند و خط چشم هم منافذ را می‌بندد. شب‌ها پیش از خواب حتما مواد آرایشی را از دور چشم‌تان پاک کنید و این کار را هم به آرامی انجام دهید تا به چشم‌تان لطمه نزند.

روغن زیتون و روغن کرچک بزنید: تلفیق این دو روغن با هم یکی از بهترین درمان‌ها برای رشد مژه های شماست، اما مواظب باشید روغن کرچک وارد چشمانتان نشود. این ترکیب روغنی را روی مژه هایتان بمالید.

از چای سبز استفاده کنید: برگ‌های چای سبز را با کمی آب مخلوط کنید و سپس آن را به مژگانتان بزنید. چای سبز موجب تقویت مژگان شما می‌شود و در نتیجه استفاده از آن، مژه‌هایی بلندتر، پرپشت‌تر و قوی‌تر خواهید داشت.

نوک مژه هایتان را بچینید: چیدن نوک آنها موجب تحریک شدن پیاز مژه هایتان می‌شود. هر سه ماه یک بار، کمی نوک مژه هایتان را بچینید تا بلندتر و پرپشت‌تر شوند.
منبع: جام جم