کلید واژه ها : کوچک کردن بینی در آرایش, کوچک نشان دادن بینی با آرایش, آرایش کوچک کردن بینی, چگونه با آرایش بینی خود را کوچک کنیم, آرایش برای کوچک نشان دادن بینی, چگونه با آرایش بینی خود را کوچک نشان دهیم, آموزش کوچک کردن بینی با آرایش, آرایش برای کوچک کردن بینی, 

208

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که هیچ تمایلی به جراحی زیبایی بینی ندارید اما در عین حال می خواهید حالت بینی خود را زیباتر نشان دهید، بهتر است در ابتدا به مدل بینی خود توجه کنید و با استفاده ز راهکارهای زیر آرایشی زیباتر داشته باشید.

در این مقاله با انواع آرایش صورت متناسب با شکل بینی آشنا خواهید شد.

آرایش کردن و آرایشگری  هنر بزرگی محسوب می شود. بنابراین اگراطلاعات کافی در زمینه ی هنر آرایشگری نداشته باشید ، آرایش کار زیادی برای شما انجام نخواهد داد.

به عنوان مثال، اگر با توجه به شکل بینی خود از سایه های تیره تردر اطراف بینی استفاده کنید مطمئن باشید بینی شما کوچکتر به نظر خواهد رسید.

اگر بینی شما پهن می باشد : در این حالت شما باید دو طرف بینی خود را به کمک یک سایه ی تیره تر از رنگ پوستتان سایه بزنید واین سایه ی تیره را کمی به سمت گونه ها بکشید و قسمت های برجسته ی صورت مانند گونه ها را روشن کنید در این حالت بینی پهن شما جمع و جور تر به نظر می رسد.

اگر بینی شما بلند می باشد: در این حالت باید نوک بینی و زیر نوک بینی خود را به کمک یک سایه ی تیره تر از رنگ پوستتان سایه بزنید که بینی شما کوتاهتر به نظر برسد.

اگر بینی شما کمی کج به نظر می رسد: در این حالت نیز به همان سبک بینی های پهن باید بینی خود را سایه بزنید البته این بار علاوه بر دوطرف بینی باید روی قسمت کج یا انحراف دار بینی نیز سایه ی تیره بزنید و این تیره گی را کمی به سمت گونه ها ادامه دهید .

البته لازم بذکر است که مدل مو نیز تاثیر زیادی در کوچک تر دیده شدن بینی شما دارد بنابراین بهتر است حتما زمانی که موهایتان را درست می کنید از آرایشگر خود بخواهید که به فرم بینی شما نیز دقت کند.

منبع : مه شو

http://mahsho.com