دعا و سوره های مخصوص برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو

دعای رفع سحر و جادو,باطل شدن جادو

اگر کسی را بسته باشند سوره مریم را بنویسد و بخورد گشاده میگردد

 

 دعای موثر و مجرب برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو

اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه  دارد از کلیه طلسمات و جادو و سحر در امان خواهد بود و اگر کسی را مورد سحر و طلسم و جادو قرار داده باشند، باید که این دعا را با زعفران و گلاب نوشته و سپس در آب حل کرده و بیاشامد و همچنین بر سر بریزد وسپس یکی دیگر را نوشته و در نزد خود نگاه دارد. با عنایت باریتعالی سحر و جادو برطرف خواهد گردید. توجه شود که این دعا همچنین برای گشایش بخت و کارگشائی نیز مفید فایده است.

بسم الله الرحمن الرحیم خَتَمَ الله عَلی قُلوُبِهِم وَ عَلی سَمعِهِم وَ عَلی اَبصارِهِم غِشاوَهٌ وَ لَهُم عَذابٌ عَظیم وَ مِن النّاس مَن یَقول امَنّا بِالله وَ بِالاخِرَهِ وَ ما هُم بِموُمِنین یُخادَعون الله وَالّذینَ امَنو وَ ما یَخدَعون اِلاّ اَنفُسَهُم وَ ما یَشعَروُن فی قُلوبِهِم مَرَضٌ فَزادَهُمُ الله مَرَضاً وَ نُنَزِّلُ مِنَ القُران ما هُوَ شَفاءٌ وَ رَحمَهٌ لِلموُمِنین یا ارحَمَ الرّاحِمین قالَ موسی ما جِئتُم بِه السِّحر اِنَّ اللهَ لا یُصلِح عَمَلَ المُفسِدین فَسَیَکفیکََهُمُ الله وَ هُوَ السَّمیعُ العَلیم لا حَولَ وَ لا قُوَّهَ اِلاّ باللهِ العَلیِّ العَظیم اِنّا لُلّه وَ اِنّا اِلَیهِ راجِعوُن وَ اُفَوِّضُ اَمری اِلی الله اِنَّ اللهَ بَصیرٌ باِلعِباد یا اَرحَم الرّاحِمین.

 

باز شدن شخص بسته
برای باز شدن شخص بسته شده این آیات شریفه را بنویسید و به همراه شخص نمایید.

بسم الله الرحمن الرحیم
ثُمَّ قَسَتْ قُلُوبُکُم مِّن بَعْدِ ذَلِکَ فَهِیَ کَالْحِجَارَهِ أَوْ أَشَدُّ قَسْوَهً وَإِنَّ مِنَ الْحِجَارَهِ لَمَا یَتَفَجَّرُ مِنْهُ الأَنْهَارُ وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَشَّقَّقُ فَیَخْرُجُ مِنْهُ الْمَاء وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَهْبِطُ مِنْ خَشْیَهِ اللّهِ وَمَا اللّهُ بِغَافِلٍ عَمَّا تَعْمَلُونَ بقره 74

الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعونَ بقره 156

وَنُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ مَا هُوَ شِفَاءٌ وَرَحْمَهٌ لِّلْمُؤْمِنِینَ وَلاَ یَزِیدُ الظَّالِمِینَ إَلاَّ خَسَارًا اسرا 82

و نیز آورده اند اگر کسی را بسته باشند سوره مبارکه مریم را بنویسد و بشوید و بخورد گشاده میگردد انشاءالله تعالی

سحر و جادو,باطل کردن سحر و جادو

هنگام نوشتن دعا ،طهارت و با وضو بودن و شرایط مکانی و زمانی را رعایت فرمائید.

 

دعا جهت ابطال سحر
حضرت علی (ع) فرمود: هرکس بر پوست آهو بنویسد و نزد خود نگهدارد سحر از او باطل میشود.

بسم الله و بالله ماشاءالله بسم الله و لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم قال موسی ما جئتم به السحر ان الله سیبطله ان الله لا یصلح عمل المفسدین و یحق الله بکلماته و لوکره المجرمون فوقع الحق و بطل ما کانو یعملون فغلبو هنالک وانقلبو صاغرین بسم الله و قدمنا الی ما عملو من عمل فجعلناه هباء” منصورا” وجعلنا من بین ایدیهم سدا” و من خلفهم سدا” فاغشیناه فهم لا یبصرون و القی السحره ساجدین قالو امنا برب العالمین رب موسی و هارون قال امنتم به قبل ان اذن لکم انه لکبیر کم الذی علمکم السحر قالو ان هذان لساحران یریدان ان یخرجاکم من ارضکم بسحرها بحق کهعیص و بحق حمعسق و بحق صم بکم عمی فهم لا یسمعون و لا یتکلمون.

 

توجه شود:
*قواعد عمومی نگاشتن دعا مثل طهارت و با وضو بودن و شرایط مکانی و زمانی را رعایت فرمائید.

*در زمان نگاشتن دعای قرآنی فوق حتما رو به قبله باشید.
* سوره های فلق و ناس را هر روز تلاوت نمایید. صبح و شب.
* به وقت خواب معوذتین (همان سوره های فلق و ناس را بخوانید).
* معوذتین را در کاغذ بدون خط بنویسید و همیشه همراه خود داشته باشید.
* پایان هر نماز آیه الکرسی را حداقل یکبار تلاوت نمایید. آیه اول آنرا بخوانید تا و هو العلی العظیم.
* در هنگام اذان یا اندکی قبل یا پس از آن که درهای استجابت دعا  گشوده است جهت برآورده شدن حاجت خود از جانب خداوند متعال دعا و طلب حاجت کنید. شک نکنید.

بسیار مجرب است. مستجاب است انشاء الله تعالی .

 

منابع:

dooa.ir
ahmad88.persianblog.ir

«قل اعوذ برب الفلق» بگو پناه می برم به پروردگار سپیده دم (اعوذ یعنی پناه بردن از شئی هراسناک به موجودی نیرومند برای دفع شر)

«من شر ما خلق» از شر آنچه که آفریده است

«و من شر غاسق اذا وقب» از شر تاریکی آنگاه که فراگیر شود.

«و من شر نففثت فی العقد» و از شر زنان جادوگر که به هنگام افسون کردن مردمان در گره های جادو سخت می دمند .

«و من شر حاسد اذا حسد» و از شر هر حسود آنگاه که حسد می ورزد.

 

مگر خداوند شر آفریده است؟

حضرت معشوق می فرماید: «من شر ما خلق» مگر خداوند شر آفریده است؟

خداوند در این سوره می فرماید: آنچه من آفریده ام که البته خلق آنها و دارای وجود شدن آنها خیر است اما بعضی از اوقات این خیرات آفریده شده با اختیار خود شر ایجاد می کنند و خدا طبق سنت خود که بنا دارد به انسان ها اختیار بدهد تا خود انتخاب کنند جلوی شر آنها را نمی گیرد اما به ما راهکار ارائه می دهد که چگونه با این شرور می توانیم مقابله کنیم و این راهکار همان پناه بردن به خالق آنهاست که مسلما کسی که می تواند شر آنها را از بین ببرد خالق آنهاست که به همه ابعاد وجودی شما و آنها آگاه است.

خداوند اسباب فراوانی برای امان بخشیدن به انسان ها از شر آفریده ها تدارک دیده، به عنوان مثال، خانه ای که در آن زندگی می کنیم وسایلی که توسط آن خطرات را پیش بینی می کنیم. در زمان حاضر و هر چه پیش می رویم این وسایل را بیشتر پیش بینی می کنیم (ترمز ای بی اس، انرژی اتمی، دارو های رفع بیماری و…)

گاهی وجود همین اسباب و وسائل، مانند حجابی بر یک واقعیت ما را از ناتوانی خود در محافظت از خویشتن غافل می سازد، که بشر در این شرایط به حدی می رسد که مانند فیلسوف آلمانی ” نیچه ” به طور رسمی اعلام می دارد: خدا مرده است.

این سوره به ما می فرماید که هر مقدار پیشرفت داشته باشیم ، باز هم برای دفع کوچکترین این شرور به توسل به خدا نیازمندیم.

در صحیفه الرضا از امام رضا علیه السلام نقل شده است: «به جهت دفع ضرر سحر و بطلان آن دستت را مقابل صورت قرار بده و بخوان : بِسمِ الله الْعَظیم رَبّ الْعرشِ الْعظیم إلاّ ذَهبت و انْقرضت»

3 شر از میان همه ی شرها

به نظر شما چرا خدا از بین شرور که به صورت کلی بیان می کند ،فقط این سه تا شر را انتخاب می کند؟ تاریکی، سحر و حسود؟ مگه اینها چه خصوصیت مشترکی دارند؟

شاید پاسخ این باشد که هر سه این شرور از دید ما مخفی هستند و در حالت غفلت، به سراغ ما می آیند.

تو تاریکی که از خطرهای احتمالی غافلیم، چه راهی برای حفظ خویش داریم؟ اگر حیوان درنده ای یا انسان شروری بخواهد به ما آسیبی برساند، بی آنکه ما از وجود آن آگاه باشیم.

اگر ساحران با ورد و جادو و دمیدن در گره ها بخواهند ، ما را دچار مشکل سازند بی آنکه ما از اصل سحر و راه ابطال آن خبری داشته باشیم؛ اگر برادر یا دوستانمان نسبت به ما حسادت بورزند و بخواهند ضرری به ما برسانند، بی آنکه از نیت سوء او آگاه باشیم؛ در برابر این شرور نهان چه کاری از دست ما بر می آید و چه راهی برای نجات خویشتن از شر آنان سراغ داریم؟

اینجا فرصت مناسبی است تا ناتوانی خویش را با همه وجود در یابیم و به دنبال پناهگاه حقیقی باشیم.

 

آیا خدا در قرآن سحر را تأیید می کند؟

خداوند در سوره بقره آیه 102 هم این مسأله را مطرح می کند که به وسیله سحر بین دو همسر جدایی می اندازند.

سحر، جادو، طلسم و بستن بخت از امورى است كه واقعیت دارد و از نظر فقهی تعلیم و تعلم آنها – به جز برای بی اثر كردنشان- حرام است. وجود چنین نیروهائی به مقتضای نظام دنیا می باشد كه تزاحم میان زشتی ها و پلیدی ها وجود دارد و همچنان كه انسان های شیطان صفت و زشتكار وجود دارد ، جن های پلید و آزار دهنده نیز وجود دارد.

البته نمى‏توان مطمئن بود كه هر نوع مشكلی ریشه در همین مسئله دارد و باید توجه داشت كه غالب آنچه امروزه در میان مردم در این‏باره شایع است، بى اساس است و بیشتر به افكار روانى، تخیلات، سوءظن‏ها، توهمات و مشكلات واقعى موجود در رفتار و اعمال آنها مربوط است.

جادو

لازم به ذكر است كه خداوند متعال با قدرت خویش، چنین اراده و نیرویی را در افراد به ودیعت نهاده است كه با بهره گیری از این اراده و تقویت آن می توانند به كارهای شگفت انگیزی دست زنند.

برخی مانند اولیای خداوند از آن نیرو و در مسیر مناسب، استفاده می كنند و عده ای دیگر، با سوء استفاده از آن به كارهای ناشایست اقدام می كنند. پس در واقع اصل وجود این نیرو در نهاد آدمی از آن خداوند و به فرمان او است، منتها چگونگی بهره گیری از آن به عهده خود انسان نهاده شده است و او در چگونگی بهره گیری از آن مسئول است.

خداوند برای رسیدن به هر مقصدی راهكار و اسباب و عللی قرار داده است ، برای بطلان سحر نیز راهی مشخص كرده است.

با استفاده از راهكارهای زیر انشاءالله می توانید سحر و طلسم را باطل كنید:

1 ـ پناه بردن به خداوند (گفتن اعوذ بالله من الشیطان الرجیم) و زیاد خواندن سوره‌های فلق و ناس؛

2- خواندن آیه 51 و 52 سوره قلم (یعنی از: «و إن یكادالّذین … تا آخر سوره») و هم چنین خواندن «آیة الكرسی».

3- حاج شیخ عباس قمی در كتاب مفاتیح الجنان از امیرالمۆمنین علی علیه السلام نقل نموده است كه جهت باطل كردن سحر این جملات را بنویسید و همراه خود داشته باشید:

«بِسمِ الله وَ بِالله، بِسمِ الله وَ ما شاءَالله، بِسم الله لاحَولَ ولاقُوّه الا بالله، قالَ موسی ما جِئتُم بِه السِّحرُ اِنَّ اللهَ سَیُبطِلُهُ اِنَّ اللهَ لا یُصلِحُ عَملَ المُفسِدینَ، فَوَقَعَ الحَقُّ و بَطَلَ ما كانُوا یَعمَلونَ فَغُلِبوا هُنالِكَ وَانقَلَبُوا صاغِرینَ» (1)

4- همچنین از حضرت روایت شده است: جهت محفوظ ماندن از سحر و جادو، شب ها پس از نماز و روزها پیش از نماز هفت مرتبه بخوانید: «بِسمِ الله وَ بِالله سَنشُدُّ عَضُدَكَ بِأخیك وَ نَجعَلَ لَكُما سُلطاناً فَلا یَصِلونَ إلَیكُما بِآیاتِنا أنتُما وَ مَن اتَّبَعَكُما الغالِبون». (2)

محمد بن مسلم از امام صادق علیه السلام نقل كرده: جهت بطلان سحر، این دعا را بنویسید و همراه خود نگه دارید: «قالَ موسی ما جِئتُم بِهِ السِّحر إنَّ الله سَیُبطِلُه إنّ الله لا یُصلِحُ عَملَ المُفسِدین و یَحِقّ الله الحَقّ بِكلِماتِه و لَو كَرِهَ المُجرِمون اَأنتم أشَدُّ خَلقاً أمِ السماءَ بناها رَفعَ سَمكَها فَسوّاها» تا آخر آیات سوره نازعات. در ادامه: «فَوَقَعَ الحَقُّ و بَطَلَ ما كانُوا یَعمَلونَ فَغُلِبوا هُنالِكَ وَانقَلَبُوا صاغِرینَ و أُلقی السَّحرةُ ساجدین، قالوا آمَنّا بِربِّ العالَمین رَبِّ موسی وَ هارون»(3)

به نظر شما چرا خدا از بین شرور که به صورت کلی بیان می کنه فقط این سه تا شر را انتخاب میکنه؟ تاریکی، سحر و حسود؟ مگه اینها چه خصوصیت مشترکی دارند؟ شاید پاسخ این باشد که هر سه این شرور از دید ما مخفی هستند و در حالت غفلت، به سراغ ما می آیند

5- خواندن این آیه نیز جهت خنثی كردن اثر سحر وارد شده است: «إنَّ ربّكم اللهُ الَذی خَلقَ السَموات وَ الأرض فی سِتةِ أیّام ثُمَّ استوی عَلی العَرش یُغشِی اللیل النَهار یَطْلبه حثیثاً و الشَّمْس وَ القَمر و النُجوم مُسخّرات بِأمره ألاَ لَه الخَلق و الأمر تَباركَ اللهُ رَبّ العالَمین». «ادْعُوا رَبَّكُمْ تَضَرُّعاً وَ خُفْیَةً إِنَّهُ لا یُحِبُّ الْمُعْتَدِینَ وَ لا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ بَعْدَ إِصْلاحِها وَ ادْعُوهُ خَوْفاً وَ طَمَعاً إِنَّ رَحْمَتَ اللَّهِ قَرِیبٌ مِنَ الْمُحْسِنِین».‏(4)

6- در صحیفه الرضا از امام رضا علیه السلام نقل شده است: «به جهت دفع ضرر سحر و بطلان آن دستت را مقابل صورت قرار بده و بخوان : بِسمِ الله الْعَظیم رَبّ الْعرشِ الْعظیم إلاّ ذَهبت و انْقرضت». (5)

7- علامه كفعمی دعایی به عنوان حدیث قدسی نقل كرده است كه خداوند به حضرت محمد صلی الله علیه و آله فرمود: «كسی كه دوست دارد از سحر در امان باشد، بگوید:

«اللَّهُمَّ رَبَّ مُوسَی وَ خَاصَّهُ بِكَلَامِهِ وَ هَازِمَ مَنْ كَادَهُ بِسِحْرِهِ بِعَصَاهُ وَ مُعِیدَهَا بَعْدَ الْعَوْدِ ثُعْبَاناً وَ مُلَقِّفَهَا إِفْكَ أَهْلِ الْإِفْكِ وَ مُفْسِدَ عَمَلِ السَّاحِرِینَ وَ مُبْطِلَ كَیْدِ أَهْلِ الْفَسَادِ مَنْ كَادَنِی بِسِحْرٍ أَوْ بِضُرٍّ عَامِداً أَوْ غَیْرَ عَامِدٍ أَعْلَمُهُ أَوْ لَا أَعْلَمُهُ وَ أَخَافُهُ أَوْ لَا أَخَافُهُ فَاقْطَعْ مِنْ أَسْبَابِ السَّمَاوَاتِ عَمَلَهُ حَتَّی تُرْجِعَهُ عَنِّی غَیْرَ نَافِذٍ وَ لَا ضَارٍّ لِی وَ لَا شَامِتٍ بِی إِنِّی أَدْرَأُ بِعَظَمَتِكَ فِی نُحُورِ الْأَعْدَاءِ فَكُنْ لِی مِنْهُمْ مُدَافِعاً أَحْسَنَ مُدَافَعَةٍ وَ أَتَمَّهَا یَا كَرِیم‏». (6)

8- صدقه دادن.

ان شاء الله با تداوم صدقه، تغییر محل زندگی، و تكرار سوره «یس» مشكلات و نفوس بد از اطراف شما دور خواهد شد. و در هر صورت به خداوند و حاكمیت اراده الهی همچنان معتقد باشید چه بسا همین فراز و نشیب ها دامی از سوی شیطان باشد كه ایمان شما را متزلزل كند. لذا با پایداری و استقامت ایمان خود را حفظ كنید تا در نتیجه آن شیطان ناامید شود و درهای رحمت الهی به سوی شما باز گردد.

 

پی نوشت‌ها:

1. مفاتیح، باقیات صالحات، باب سوم.

2. بحار الانوار، ج 92، ص 129.

3. همان.

4. همان؛ مفاتیح الجنان، باقیات صالحات، باب سوم.

5. همان.

6. كفعمی، مصباح، ص 228؛ بحار الانوار, ج 92، ص 319.

بنابر این اگر انسان با اسباب معنوی مأنوس باشه تو اون لحظه ای که چنین خطری احساس می کنه آغوش خدا را مقابلش باز می بیند وبه اون قوی و شکست ناپذیر پناه می برد، نه اینکه سراغ رمال وجادو گربره که خیلی وقتها به مشکلاتش اضافه هم بشود.

 

فرآوری: زهرا اجلال

بخش قرآن تبیان  

 

loading...
***
loading...
پیشنهاد میشود بخوانید

نظر یا سوال شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمیشود و محرمانه است

180 نظر
 1. مصطفی گفته

  MOSTAFA:
  با سلام و عرض ادب و احترام…برادران و خواهران عزیز…هر کسی دعانویس نیست و هر دعایی هم مستجاب نمیشه…علم علوم محتجبه خمسه بدست نمیاد الا با ریاضت و چله نشینی و تزکیه نفس تا گرفتن مهر یا خاتم طاعت از موکلین دعوت روحانی… در ضمن هر دعایی شرایط خاص خودش رو داره…از زمان نوشتن گرفته تا بخورات و نوع جوهر و حتی رنگ کاغذ…به هرکسی در این وادی اعتماد نکنید…علوم غریبه فوق العاده پیچیده هست و فوق العاده خطرناک…اگه مشکل دارید باید از ریشه مشکل تشخیص داده بشه تا بشه درمان مناسب رو انجام داد…لطفا از این بنده حقیر و سراپا تقصیر که سال هاست ریاضت کشیدم بشنوید..99% درصد از کسانی که مدعی عالم بودن در این علوم هستن هیچ علمی و قدرتی ندارن…خدا لعنتشون کنه…اگه کسی مشکلی داره با این شماره تماس بگیره تا راهنماییش کنم و بگم مشکلش چطور حل میشه…*********
  **مسئول سایت ***
  با سلام و وقت بخیر
  در بخش نظرات از ارسال شماره موبایل و راههای ارتباطی خودداری فرمایید .
  شماره موبایل شما حذف شد /
  با تشکر
  حسینی

  1. پروانه گفته

   سلام آقای حسینی.چرا شماره تلفنتون حذف شد؟اگه امکانش هست دوباره شماره بذارید ک اگه بشه باهاتون تماس بگیرم.ممنون میشم

 2. یاسمن گفته

  کسی نیس جواب بده؟

 3. یاسمن گفته

  اگه میشه جواب و به ایمیلی که گذاشتم بفرستین توروخدا کمک کنین ممنون میشم

 4. یاسمن گفته

  داداشمم از ما دور شده طرف خانواده زنشه توروخدا کمک کنین این طلسم باطل شه

 5. یاسمن گفته

  سلام عذر میخوام منم مثه همه دوستان خیلی مشکلات دارم همش بدبیاری میارم بدشانسی میارم . هرچیزی که دوست دارم میرم سراغش اخرش نمیشه نمیدونم باید چیکار کنم خانوادمم از هم پاشیده . خونمونم رفت و امد نیس . خواستگار هم ندارم . هرکسی که اولش با من خوبه به مرور زمان از من دور میشه . نمیدونم برای چیه . میگن طلسم شدم و نحسی رو منه میشه خواهش کمکم کنین . واقعا نمیدونم باید چیکار کنم . دعا نویسا هم پولای زیادی میگیرن تا بخوان طلسمم و باطل کنن . تتوروخدا کمکم کنین از این نحسی در بیام ممنون میشم هیچ پسری سمت من نمیاد اگه هم میان بعد دو سه روز از من دور میشن

 6. اعظم گفته

  سلام. ۲۶سالمه کلی خواستگار داشتم و هنوزم دارم. برای ازدواج هم هیچ توقعی ندارم. اما هربار که میخوام ازدواج کنم یه مشکل پیش میاد که به ازدواج نمیرسه.
  بعد مدتها فهمیدم مادربزرگم رفته پیش دعانویس برام طلسم نوشته که نتونم ازدواج کنم.
  چندشب پیش یکی باخونوادش اومد خواستگاری. هرچی زنگ مون میزدن ماهم خونه بودیم اما صدای زنگ رو نمیشنیدیم. این طلسم بود که نمیزاشت بشنویم. این یک نمونه بود ازبهم خوردن ازدواجم.
  خدا از مادربزرگم نگذره.
  این کارایی هم که توسایت گفته چندبار انجام دادم اما نشد.
  بنظرتون دیگه چیکارکنم؟

 7. رضا گفته

  مثلا تو ژاپن یا المان هم دعا نویسی علیه همدیگر هست ؟؟ یا اینجا از سر بی فرهنگی و فلاکت هست فقط ؟؟؟ والا

 8. فردوس گفته

  ممنون لطف تان مدت چند سال میشود که یک جادوگر من را اذیت میکنم سر گیجه و حالم خراب میشه

 9. احمد گفته

  عزیزانی که رقیه های شرعی را نوشته اند همه موثر است ولی در صورتیکه سحر تکرار گردد رقیه ها هم باید تکرار خوانده شود همچنان در وقت برهنه شدن یا برهنه ماندن و مقاربت جنسی بسم الله و دعای مسنون خوانده شود تا شیاطین دور شوند و از علاقمند شدن شان با شخص جلوگیری شود
  باید افزود که سحر یا جادو حق است و با آیات متعدد قرآنی ثابت، و منکر آن بدون شک کافر میشود
  زنده گی کردن با دین و با طرزی که پیامبر گرامی ما (ص) زنده گی نموده ما را از مصایب و تکالیف زیاد نگه میدارد
  بعد از رفع سحر دعا های مسنون صبح و شام را بخوانید تا از شر بلا های زمینی و آسمانی در امان باشید
  والسلام علی من تبع الهدی

 10. prancess گفته

  مدیر محترم لطفاً پیام بنده را تایید فرمایید. با میل شخصی خود شماره گذاشته ام. شماره اینجانب را به طول کامل منتشر فرمایید

  1. مسئول سايت گفته

   با سلام و وقت بخیر
   در این سایت کلا هیچ اطلاعات شخصی از کسی منتشر نمیشه …برای مثال شماره ای که شما قرار دادید هیچ راهی نداریم که مطمئن بشیم شماره خود شماست و برای کسی ایجاد مزاحمت نمیشه

 11. Samira گفته

  سلام وخسته نباشید به همه عزیزان.من هم مشکلی برام پیش اومد که زندگیمو نابود کرد طوری که به جنون کشیده شدم .گفتن برام طلسم گرفتن تا همسرم. ازم جدا شه.خیلی جاها رفتم و کسانی که به قولی علامه میدونستن خودشرنو ولی نه تنها بهتر نمیشدم بلکه هر روز بدتر میشدم و همسرم م که رفته بود و نمیتونستم پیداش کنم.تا اینکه یکی از دوستان سیده ای رو یهم معرفی کرد اول با تردید و شک باهاشون تماس گرفتم وچون حرفامو شنید بهم گفت برای اینکه بهت ثابت کنم دعا نویسی علم میخواد و اونایی که پیششون رفتی یاعلم کمی داشتن یا کلاه برداریودن کارتو بدون دریافت وجهی انجام میدم.وقتی بااکراه قبول کردم اولش باور نمیکردم ولی بعد از گذشت چهار روز تمام علایم روانپریشی و مشکلاتی که خودم داشتم از بین رفت البته به گفته ایشون زمان مبره تا خونه ای که خراب شده رو دوباره ساخت ولی همین که حال روحی خودم تغییر کرد و گشایش تو کارم ایجاد,شد بهشون مطمعن شدم.الحمدالله یه گشایش در کاره برگشت همسرمهم ایجاد,شده .بنده این مطلب رو گفتم که بدونین دعا نویس واقعی هم وجود داره و باید گشت تا پیدا کرد.اگر عزیزان خواستن میتونن با بنده تماس بگیرن تا شماره ایشون رو بهشون بدم*** توجه : شماره موبایل از متن پیام شما حذف شد .شماره موبایل و آدرس تلگرام و آدرس منزل و هرگونه مشخصات فردی در این سایت نمایش داده نمیشود ****

  1. صدف گفته

   سلام سمیرا خانم،من چطوری مینوم شماره تلفن اون آقا رو از شما بگیرم؟

  2. الی گفته

   باسلام لطفا شمارتونو برام میفرستین؟

  3. ناشناس گفته

   عزیزان گرامی قول این حرفهارو نخورید..
   فقط الله…

  4. Samira گفته

   سلام و خسته نباشید خدمت مدیر سایت .بنده با رضایت کامل ازشما در خواست میکنم شماره موبایلم رو برای دوستانی که درخواست کردن بزارید ممنونم.برای صحت حرفم میتونید با بنده تماس بگیرید.0990****

   *******
   با سلام و وقت بخیر
   در این سایت اطلاعات تماس هیچ کس نمایش داده نمیشه . چه با رضایت چه بی رضایت :)
   با تشکر
   حسینی
   مسئول سایت

  5. آرش گفته

   سلام چطوری شماره تلفن دعا نویس پیدا کنم

 12. ناشناس گفته

  ملت مارو ببین خب برو پیش روانشناس یا دکتر و نمازتو بخون این کارا چیه

 13. سونیا گفته

  سلامخسته نباشید من همیشه تو خونه پول پس انداز میکنم و جایی میزارم که کسی به ذهنش نرسه تو خونمون هم هیچ رفت و امدی نیست بار و بار در جاهای مختلف خونه مبلغی پول قایم کردم که جاش رو فقط خودم میدونستم اما همیشه گم شده میخواستم بدونم اگر خونه ما جن داره و جن بر میداره من چیکار کنم که همچین اتفاقاتی نیوفته یا دور بشن ممنون میشم پاسخ بدین

 14. ناشناس گفته

  سلام ما با خانواده پدری تو یک ساختمان هشت واحده زندگی میکنیم اما جدیدا همسر عموم واسمون جادو درست کرده برای جدایی بین عموام با بابام چند وقته که خیلی اذیت شدیم و پدرم و عموام مثل آب و آتیش شدن چیکار کنیم که این جادو باطل بشه خیلی اذیت شدیم و هر روز تو خونمون جنگ و دعوا داریم تو رو خدا کمکم کنید

  1. حسام جهانی گفته

   چهار قل و ایت الکرسی را بنویس و به داخل اب بنداز و اب انرا به خونتون بریز.وکمی از انرا بده اعضای خانوادتون بخورند

 15. محبوبه گفته

  سلام خسته نباشید آیا به کسی دعا زبونبندخونده باشن یاکلادعابرایش خونده باشن همان سحروجادومنامند

 16. سمیرا گفته

  سلام من این کارهارو انجام دادم ولی تاثیری نداشت.خیلی اذیت میشم

 17. تنها گفته

  سلام دختر ۳۱ ساله هستم که دوبار عروسیم با یه فرد بهم خورد یعنی تمام کارای عروسی انجام دادیم ۲۰ روز مانده بود بهم خورد عروسیم،منو مادر اون آقا طلسم کرده چون شدید اعتقاد داره،آبروم پیش فامیل دوست دشمن رفته نمیتونم سر بلند کنم پیش کسی،هنوز دلم پیش نامزدم تورو خدا کمکم کنید به مرز جنون رسیدم التماس میکنم دعام کنید،اسمم مهناز

  1. زهرا گفته

   سلام.دختری هستم که یکسال و نیم عقدکرده بودم.از چند ماه پیش بین من و همسرم دعواهای زیاد و بدون دلیل اتفاق می افتاد.فکر میکردم اگر کوتاه بیام و سکوت کنم بعدا همه چی درست میشه.تا اینکه ۳روز به عروسیم مونده بود.پدر شوهرم باسر و صدا و دعوای حسابی عروسیمون رو بهم زد.وقتی خیلی اتفاقات رو مرور میکنم میبینم دلیل و توجیح منطقی برای اونها پیدا نمیکنم.مثلا قبل خانواده شوهرم به سرمن قسم میخوردن امابه یکباره خود اونها باعث دعواهای ما شدن.یه جورایی مطمئن شدم که در مورد ما سحر انجام شده.اما الان به شوهرم دسترسی ندارم چه جوری میتونم هم سحر خودم و هم اون رو از راه دور باطل کنم.

 18. سوادی گفته

  سلام ایا اگر دعادرگردن باشد ک برای باطل شدن ان ۳روز بایدبماند، دراین مدت جنب شود،دعا باطل میشود؟

  1. ر ضا عرب گفته

   به نظر من وآنچه برمن ثابت شده
   آیه الکرسی. بخوانید. در هر شرایطی. فقط مدام آیه الکرسی بخوانید.
   و ذکر لا حول قوت الابلاه ال علی العظیم

 19. mehribayat گفته

  دیدگاه…
  باسلام من زنی هستم ۵۷ساله که گرفتار روح و ارواح در اطرافم شده ام و همیشه مرا اذیت میکنند و در کمرم و اطرافم مثل باد در اطرافم هست لطفا بگویید چکارکنم که از دست این ناراحتی من راحت سوم با تشکر منتطر جواب شما هستم ممنون

  1. mehribayat گفته

   دیدگاه…با سلام مهری ببات از شهر مشهد مقدس میباشم من مشکل دارم گرفتار دوح وباد در اطرافم هستم خواستم بدونم جریان من چی هست که ازمشکل راحت شم چون همش بی قرارم لطفا اگرهر چیزی هست مرا راهنمایی کنید با تشکر از زحماتتون

  2. سیّدامیرمهدی صالحی گفته

   سلام.کانال فانوس رو یه نگاه بندازید و سوال خودت ن رو در گروه فانوس مطرح کنید تا براتون جواب مشکلتون رو توو کانال پست بزارن.ودیگران هم استفاده کنن که مشکل مشابه شما رو دارن.

  3. سونیا گفته

   سلام من هم همین مشکل رو دارم البته من فکر میکنم جن هست اشیا و پول هام گم میشه بدون هیچ رفت امدی هستم در عجبم هنوز

 20. سمیه گفته

  سلام من میخواستم اگه امکانش هست ی کتاب برای من باز کنید؟؟یا ایمیلتونا بدید ک بتونیم باهاتون تماس بگیریم.اسم مادرم سکینه

 21. پریس گفته

  سلام من چطور میتونم با شما صحبت کنم برای باطل شدن سحر؟

 22. سپیده گفته

  من دختری ۲۸ساله هستم-کارشناسی از پیام نور دارم-خیلی روزای بدی رو میگذرونم.هزار تا اکی میشه تا دقیقه ۹۰جلو میره یهو کنسل میشه!!اینقدر ازم تعریف میکنن تو خوبی!هرجا میرم مصاحبه نمیشه-پیشنهادای کاری عالی نمیشه-خاستگارایی ک میان قاصد میفرستنو دیگ برنمیگردن!بعد ک ازشون میپرسی میگن دختر شما بزرگتره خب از اول چرا اومدین؟همه بهم میگن تو خشگلی-خانواده خب-قد بلند همه چی تموم چ مشکلی داشتی ک شوهر نکردی!!دوتا دعا نویس رفتم ک فقط ازم پول گرفتن هی گفتن کفاره کفاره-اخرشم هیچی-خیلی ادم خندونی بودم-الان خیلی عصبیم-حتا از خانواده هم طرد شدم-هیچ کی دوسم نداره-یکی پیدا شه بخاطر خدا کمکم کنه-بسم ال و فلق و ناس و توسل-همه اینارو انجام دادم-از۴سالگی نماز-از۷سالگی نماز و روزه-زیارت عاشورا و…همه چیز پیچیده اس-هزار تا اتفاق الکی میفته اتفاقایی ک میگی خب چی شد؟فقط من نابودتر میشم-هزار نفر میگن کمکت میکنیم ال بل آخرش میگن مگ طلبداری-روزانه هم ۷-۸نفر بلاکم میکنن
  همین دعا نویسه یه چیزی داد خوردم شقیقه ام درد گرفت و سرم سنگین شد گفت این باعث شد جن بره بیرون-دعارو برگه ک باید تو اب بندازی-حال خیلی خوبی داشتم تا یکی دوساعت-سرگیجه و خوب-بعدشم همون روز و همون روزی-کمک

  1. ارش گفته

   سلام سپیده خانم. من ارش هستم. راستشو بخواید منم یه جورایی مثل شما هستم ولی هیچ اعتقادی به اینجور کارها ندارم. خدا برای هر کس یه سرنوشتی تایین کرده. اینم سر نوشت شماست.کسی از اینده خبر نداره شاید اون فردای خوبی که مد نظرت هست بیاد. زندگی کن و شاد باش. نعمت زندگی و شادی خیلی بزرگتر از این حرفاست. با تمام وجود ارزو میکنم که زندگی شادی داشته باشی و لبات پر از خنده باشه. خدا خیلی بزرگه

  2. محمد گفته

   اگر کسی هست تو اطرافتون که نمازشو سبک بشماره یعنی اهمیت نده…مشکل برا شما هم ایجاد میکنه

  3. حسین گفته

   آقایون و خانومای محترم لطفا به این کارها که میگن یه ایه بنویس با آب مخلوط کن واز این چیزها توجهی نداشته باشین ومطمئن باشید که بدترهم میشود چون وقتی اینکارو کردید جن وارد خانه شما و جسم شما میشه وممکنه به راحتی ازبدن وخانه شما بیرون نرود و بیرون کردنش روش دارد. لطفا توجه کنید.. از هرکسی هدیه نگیرید دعاهایی که درکانال های تلگرامی واین جورچیزها هست انجام ندهید. همینا باعث طلسم شدن میشود و به این ها میگن همون انرژی منفی که وقتی وارد شما شد کالبد دریچه کالبد اختری شما بازمیشود و جن وارد جسم شما میشه پس خواهش بنده این است که دراینترنت به دنبال راه حل برای طلسم های خود نباشید و فقط به کلاس های عرفانی بروید.با تشکر

 23. محمد گفته

  با سلام و تشکر از مطالب مفید شما اما یه سوال
  دعای باطل سحر که نوشتین
  بسم الله الرحمن الرحیم ختم الله علی قلوبهم و علی سمعهم و علی ابصارهم…
  منبع این دعا چیست؟

  1. نیری گفته

   سوره یس

 24. رامین گفته

  سلام میخواستم در مورد من یه کتابی باز کنید
  ممنون میشم اگه مشکل منم حل کنید
  رامین هستم
  نام مادرم سکینه
  ?????

 25. پر گفته

  اگه میشه به من ایمیل بدید باتون صحبت کنم.من یه مشکل جدی دارم.کسی برای من سحر انجام داده.ایمیلتونو پیدا نکردم

 26. سحر گفته

  سلام ی برادری دارم اسمشو رو هر دختری میذاریم فورا دختره شوهر میکنه یا هر جا میریم خواستگاری جوابشون نه هست
  لطفا راه و روشی رو بهم بگید
  با تشکر

 27. سحر گفته

  سلام ی برادر دارم اسمشو رو هر کسی می‌ذاریم فورا شوهر میکنه و هر جا میریم.خواستگاری میگن نه
  ی کاری راه روشی رو بهم بگید لطفا

 28. رضا گفته

  سلام.ان شاء الله ک این دعا بهتون کمک کنه:
  نکته:برای خواندن این دعا بهتر است وضو داشته باشید وبا تمام توجه بخوانید.
  التماس دعا……..

  هر انسانی که بخواهد از شی وجودی نفس خود (مس شدن ، سحر ، تابعه ،چشم زخم یا دلیل بیماری اش ) آگاهی پیدا کند ، این رقیه را تلاوت کند . و این رقیه شرعیه قرآن کریم به این صورت است :
  ….
  خواندن سوره ی حمد ۱۴ بار ، معوذات (سوره های فلق و ناس ) ۷ بار ، سوره ی کافرون ۱۴ بار ، آیه الکرسی تا علی العظیم ۲۱ بار و ۱۰ آیه ی اول سوره ی صافات ۲۱ مرتبه ، سپس ایات زیر را بخواند :

  وَأَوْحَیْنَـا إِلَى مُوسَـى أَنْ أَلْقِ عَصَاکَ فَإِذَا هِیَ تَلْقَفُ مَا یَأْفِکُـونَ . فَوَقَعَ الْحَقُّ وَبَطَلَ مَا کَانُوا یَعْمَلُـونَ . فَغُلِبُوا هُنَالِکَ وَانقَلَبُوا صَاغِرِیـنَ . وَأُلْقِیَ السَّحَرَهُ سَاجِدِیـنَ . قَالُـوا آمَنَّا بِرَبِّ الْعَالَمِیـنَ .رَبِّ مُوسَى وَهَارُونَ . ۷ بار

  و این آیات :
  قَالَ مُوسَى مَا جِئْتُمْ بِهِ السِّحْرُ إِنَّ اللَّهَ سَیُبْطِلُهُ, إِنَّ اللَّهَ لا یُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِیـنَ . وَیُحِقُّ اللَّهُ الْحَقَّ بِکَلِمَاتِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْمُجْرِمُـونَ
  ۷بار
  واین آیات:
  إِنَّمَا صَنَعُوا کَیْدُ سَاحِرٍ وَلا یُفْلِحُ السَّاحِرُ حَیْثُ أَتَى . ٧ بار؛ وسوره یاسین کامل یک مرتبه .
  ….

  شما بعد از خواندن این آیات در خود علایم و تغییراتی را احساس میکنید این تغییرات ممکن است سرد شدن دست ها یا پاهایتان ، درد شکم ، کمر ، سردرد ، تپش قلب و … باشد .
  اگر شما این تغییرات را در خود احساس کردید بهتر است بدانید که در جسم شما ضرری از ماورای الطبیعه وجود دارد و ممکن است این شی را در خواب های خود ببینید .
  هر انسانی ممکن است خوابهای ناراحت کننده و مخوف از حیوانات یا حشرات مثل گربه ، مار ، مارمولک ، عقرب و .. ببیند که دلیل رر آن است که جسم شما دارای نوعی از انواع جن می باشد .
  برای شما مثال هایی میزنیم :
  مثلا ممکن است خواب یک پیرزن یا سقوط از تخت خواب یا سقوط از بلندی ببینید این دلیلی بر وجود تابعه در شماست .
  یا اینکه ممکن است خواب ببینید که در اماکن نجس مثل حمام هستید یا اینکه در حمام سوسک میبینید . نشانه ی مس جن شدن است .
  اما اگر زنی خواب ببیند که شوهرش با او هم بستر شده است نشانه ی این است که ان شی وجودی در غالب شمایل همسرش با اوست و این دلیل بر وجود مس از نوع جن به نام عمار است که ساکن منازل و حمام هاست .
  …..
  این شخص هنگام شنیدن قرأت قرآن به مدت طولانی سردرد میگیرد و سر و بدنش بشدت سنگین میشود و به طور دایم خمیازه میکشد .
  اما اگر زنی خواب ببیند با یکی از محرم های خود هم بستر شده ، مثل پدر ، برادر ، عمو ، دایی نشانه ی سحر است .
  مرد بر عکس زن است اگر خود را هم بستر با زنش دید بنابراین مس جن شده است . سردرد شدید ، کمر درد زیاد ، ریزش مو ، دوری از نماز از علایم آن است .
  بنابراین برای رهایی از این موجودات این رقیه شرعیه را بطور کامل و دقیق تلاوت کنید این کار را تا زمانی ادامه دهید که بطور کامل احساس کنید تغییرات گذشته از بین رفته است احساس کنید تغییرات گذشته از بین رفته است . ترجیحا برای رهایی از جن کمی از برگ سدر خرد شده را با آب مخلوط کنید و بر روی جسم قرار داده و رقیه را بخوانید و سپس با آب حمام کنید . یا اینکه این آیات را بر روی روغن زیتون بخوانید و شب هنگام خواب بر جسم خود بمالید . همچنین این امکان هست که این آیات را ضبط کنید و آن را گوش فرا دهید این کار باعث میشود که هر بیماری و یا بچه ای که انرا گوش دهد شفا یابد .

 29. علی گفته

  فلسفه ظهورامام زمان همین چیزاست دیگه که دنیاپرفتنه میشه فقط وفقط به قران متوسل بشید

 30. علی گفته

  اخرزمان هست وجادوگرزیادشده اولا سراغ رمال نرین که خودش بلاجونتون میشه بلاسرتون میاره که برین سراغش ضمن اینکه ازمصادیق شیطان هرکسی دنبال این چیزابره پیروشیطان شده وانواع امراض لاعلاج میگرن ورزق وروزی اززندگیشون میره واینکه هرکاری کنن اخرسربه ضررخودشون تموم میشه.هرکی نمازبخونه وبعدنمازایه الکرسی واعوذتین بخونه زیادبهش تاثیرنمیکنه بعدشم اگه طلسم شدبه نیت قران بازکنه وصدایه قران بخونه انشاا…باطل میشه

 31. iammilad گفته

  با سلام به همه ی دوستاننننننننننننننننننن
  توجه فرمایید خواهشااا
  همه ی شماهایی که فکر میکنید طلسم شدید و هرچی میکشید از طلسمه ی چیزیو بگم
  در آیه ۱۰۲ سوره ی بقره که از سحر صحبت میکنه ادامش نوشته … در حالی که هیچگاه نمیتوانند بدون اذن خدا به کسی زیان برسانند
  شما فکر میکنید هر خری از راه برسه شمارو طلسم کنه کار میده؟؟؟نتیجه میده؟؟؟
  اگرم فکر میکنی واقعا طلسم شدی فقط باید به ی نفر پناهنده بشین اونم خداست…
  هیچ راه دیگه ای نیست…فقط الله

 32. صالح گفته

  یه رفیق درویش داشتم تو مشهد کارش خوب بود خودمم مشهد هستم…۲۵سالمه و مجردم هنوز
  …ولی بعد مدتی دعا از بین میرفت اثرش ننیدونم چرا…تا کرمانشاه رفتم واسه دعاخون ولی چون اولش پول تعیین کردن دیگ سمتشووون نرفتم….ای کاش یه ادم خوب بود

 33. مرتضی گفته

  سلام من ۳۳ سالمه و به قوله دوستان به این چیزا اعتقادی نداشتم ولی بعد ازدواجم همه چی عوض شود بالای ۵ یا ۶ بار دعا تو خونمون پیدا کردم کاری با منو همسرم کردن نا مردا که به جنون رسیدیم مجبور شدیم خونمونو عوض کردیم ولی جدیدن یه دعایی گرفتن که من شبا بیدار میشمو خانوممو تا سر حد مرگ میزنم صبح که بیدار میشم هیچی یادم نیست اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم راهنماییم کنه هزینشم میدم واقعن میترسم اتفاقی برای همسرم بیفته من خودم تو کاره دوربین مدار بسته هستم و از این اتفاقات فیلم گرفتم لطفا بدون مطالعه نگید الکیه

 34. ستایش گفته

  سلام
  شوهرم ۳ ساله بیکاره منم بعد از ۱۳ سال کار کردن گفت نمیخوام کار کنی فقط هم بخاطر حرف مادر و خواهرش نذاشت کار کنم الان پول تو جیبی از مامان و خواهرش میگیره تصمیم گیرنده اون دو نفر هستش نمی دونم چیکار کنم ممکن هست زندگی ما جادو یا طلسم شده باشه ممنون میشم راهنمایی کنید

 35. سحر گفته

  سلام .من دعارو پیدا کردم توخونمون لای قران خودم دعا گرفته بودم گولم زدن که طلسم داریم درصورتی که نداشتیم والا ۵یاله دستو پنجه نرم میکنم و فقط توکلم به خداست چون همه این چیزهای به اذن خدای مهربون و الرحمن الرحیمه نظرتون رو بگید لطفا؟

 36. sara گفته

  سلام لطفا تلفن و ایمیل یک دعانویس خیلی خوب رو میخواستم تشکر

 37. نگار گفته

  سلام.
  اسمم نگاره. ۲۵سال دارم. مجردم.
  راستشو بخواین من خودم اصلا به سحرو جادو اعتقادی نداشتم. تا اینکه الان یه چندماهی میشه ک به این نتیجه رسیدم نه تنها خودم بلکه کل خونواده طلسم شدیم.
  هه. شاید باورتون نشه . ولییی انننقققدددر توو زندگی برامون مشکلاتی غیرطبیعی ب وجود اوده ک حتی نای گفتنشو ندارم.
  خستم. خیلی خسته. خستهههههه.
  همین.

 38. سارا گفته

  اگه اینقدر خرافاتی نباشینو تو کاراتون به عقلتون رجوع کنید اینقدر به مشکل برنمیخورین من تو کل زندگیم نه به این مزخرفات اعتقاد داشتم نه حتی یه بار دعا کردم و زندگی فوق العاده خوبی دارم و راضیم

 39. Nasrin گفته

  سلام ۴۴ سالمه یک بار ازدواج کردم بعد از طلاق هرکسی اومد خواستگاری بعد یک مدت ترکم کرد احساس می کنم طلسم کردند لطفا راهنمایی بفرمایید ن.ر m

 40. الهام گفته

  اگر اول هر کار با اعوذ بالله من شیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم
  و بعد بگین توکلت علی الله
  مطمئن باشین هیچ سحری روی شما اثر نمی کنه.
  اگر نگید من میخام اینکارو انجام بدم بگید ان شاء الله اگر خدا صلاح بدونه و توکل به خدا کنید و از خدا یاری و کمک بگیرید آیا فکر می کنید قدرت سحر از قدرت خدا بالاتره؟؟؟!!!

 41. اكبر گفته

  داداچ میشه بپرسم چی زده بودی که انقدر طبیعی فاز داده بود ؟
  یعنی جنا مشکلشون این بود که شما قبول نمیکردی طلسم شدی و انقدر زدنت تا اعتراف کنی که طلسم شدی ؟
  بیخیال بابا

 42. بنده خدا گفته

  با سلام و احترام، آقا اگه تواناییشو دارید لطفا کمکم کنید من فردی هستم که تا ۳۰ سالگی بسیار سرحال و پر انرژی و خوب بودم اما یکدفعه همه چیز برعکس شد یک دفعه کلی مریض شدم و کلی دکتر رفتم همه دکترها و آزمایشات عالی بود اما من واقعا خوب نبودم تا اینکه ماه رمضون شروع شد و من روزه گرفتم حالم داشت خوب میشد تا اونجا که جنیا اومدن گفتن طلسم شدی من مسخرم اومد چون نه جن و باور داشتم نه طلسمو اونقدر اذیتم کردن اونقدر زدنم که همه چی رو قبول کردم ولی دیگه دست از سرم بر نمی دارن به خدا دیگه مثل قدیسا زندگی میکنم ولی فقط فشارشون کمتر شده موندم به خدا دیگه خسته شدم نمیدونم چی کار کنم اگه کسی میتونه خواهشا کمکم کنه دلم میخواد عادی باشم فقط همین خستم خسته این میل منه لطفا خواهشا اگه کسی میتونه کمک کنه

  1. شایان گفته

   سلام من نمیدونم تاریخ این متن مال کی و چه سالی هست ولی اگه هنوز مشکلتون برطرف نشده هفت مرتبه سوره جن رو بر روی اب بخونید واون اب رو هم بخورید و هم باهاش غسل کنید چند بار که تکرار بشه ان شاءالله خوب میشیو و ازتون دور میشن

 43. علی اکبر ع گفته

  سلام.زمانی عقد کردم بعدا به من گفتند زیر سفره عقد دو پر سیاه بود.ایااثری دارد برای رد ان چه باید کرد

 44. farzane گفته

  سلام من ۴ سال مشکل دارم هیچـکارم پیش نمی ره ۸ سال دانشجویم ولی درسم تموم نمیشه بختم بسته هیچ کدوم از کارام پیش نمیرن می گن طلسم شدی ولی طلسمت باطل نمیشه …تورو خدا کمکم کنید شماره یه دعا دعا نویس و بهم بدید که بتونه کمکم کنه

  1. farzane گفته

   سلام میشه شماره یه دعا نویس و به ایمیلمـبفرستیز

 45. zahra گفته

  سلام شماره آقای مسیحابر یا شماره دعانویس مجرب میخوام برای دختری هر از چند وقت سخت بیمار میشه و هنوز خوب نشده دوباره مریض میشه میگن طلسم شده خواهشا اگر کسی شخص قابل اعتماد و ماهری میشناسه شمارش و به ایمیلم بفرسته

 46. محسن گفته

  سلام
  من دست به هرکاری میزنم نمیشه
  مدونم سالها پیش برای جدا کرن من از عشم دست به دامن دعا شدن و تو کارشون هم موفق شدن لطفا جهت باطل کردن این سحر کمک کنید

 47. دکتر رضایی گفته

  سلام وقت همگی بخیر
  طلسم و دعا بدون اثبات معتبر نیست و تا امروز کسی نتوانسته با منطق ان را اثبات کنه
  تنها احساس تهی ،این مطلب رو باور داره
  دوستانی که اسیر افکار پلید این افراد قرار گرفته اند توجه داشته باشند تنها درمان در خود انسان یافت میشه
  اینکه بخوای با چند کلمه و .. درمان بشی واقعا تاسف باره هم واسه اون کسی که میره پیش دعا نویس هم اونایی که دعا مینویسن
  خداوند هیچوقت هیچگونه دعا رو قرار نمیده که دو انسان به جنگ هم بردن و و و
  خداوند بزرگه والبته بسیار رحیم دوستانی که به دعا روی می اورند تنها از خدا دور شده اند
  و واقعا نیاز به درمان روحی دارند و این تنها روح انسان که باید مورد بررسی قرار بگیره
  تا فرد از این زندان رهایی یابد
  من واقعا خوشحال میشم به هم نوع خود ،به هم وطنم دست دوستی دراز کنم و او را توی این مسیر تا انتهای راه کمک کنم

  باتشکر

  1. M گفته

   سلام
   من با نظر شما موافقم ولی چطور میتونید کمک کنید به کسی که دچار عذاب روحی هست و هم راه ها براش به بن بست میرسه و بسته میشه؟ شما روانشناسید؟

 48. نازی گفته

  سلام من یه سوال دارم من یه دختر ۲۴سالم ک دقیقا ۲-۳ساله ک بخته من بسته شده و طلسم ازدواج کردن و خواستگارا من یا مناسب نیستن یا ک اونام ک مناسبن سر نمیگیره ،رفتم پرسیدم گفتم طلسمم کردن
  نمیدونم چکار کنم از طرفی تو سایتتون زدین ک اون دعا رو برای بسته شده با زعفران و گلاب بنویسم توی اب حل کنم ،سوالم اینکه با زفران و گلاب تو کاغذ بنویسم؟بعد ماغذو حل کنم تو اب بعد بخورم؟!!!!!!لطفا کمک کنید و جواب بدین
  اگ امکان داره جواب برای من ایمیل شه

 49. Mahdiyeh گفته

  سلام دوستان
  یه راه حل برای باطل کردن طلسم و بستن بخت بهم بگین ممنون میشم
  چند ساله که طلسم شدم یه بار ازدواج کردم جدا. شدم ک همون یه بار. برام دعا. کرده بودن و. ازدواج زوری بود از همون موقع بدشانسی و بدبختی اومد سراغم
  لطفا کمکم کنید
  برام ایمیل کنید.

 50. yeganeh گفته

  ب نام خدا
  سلام خدمت همه
  دوستان یک راه حل برای باطل کردن سحر اینک نجاسات روی سر خود بریزید مثل ادرار

 51. سعید24 گفته

  برای همتون متاسفم.کلمات قران واسه هدایته در حالی ک بضیا عجیب جلوه میدن ک سحر باطل میکته!!!!بابا مگه کشورهای خارجی قران میدونن(غیر مسلمانها)پس زندگیشون داغونه .عزیزان مشکلات ناشی از شرایط زندگیه به هیچ چیزی ربط نداره دختری ک میگی شوهر نکردم برو زندگی نامتو زیر رو کن ببین کجاش باعث شده بی شوهر بمونی ک قطعا عاملش فقط رفتارهای خودت بوده و همین.واقع بین باشید و خودتون رمال خودتون باشین.

 52. mamad گفته

  سلام تورو خدا کمک!
  من امروز سر پل کارون داشتم رد میشدم یکی گفت پسر اینو بنداز تو آب منم گرفتم انداختم
  رفیقم بهم گفت احمق چرا این کارو کردی این یه جور طلسمه
  کسی میدونه چطور باطل میشه
  اهواز کسی هست کمکم کنه همینجا هم بگید ممنون میشم
  تورو خدا هرچه سریع تر کمک کنید شونزده سالمه زندگی دارم کمک میخوام لطفا سریع پاسخ دهید

  1. ناشناس گفته

   سلام با دقت بخوان…معالجه ی سحر
   ۱ـ پیدا کردن سحر وطلسم وادواتش و باطل کردن آن به وسیله ی آیات قرآن که بعداً خواهد آمد.
   روش باطل کردن به این شیوه است : آیات و اذکار را بر طلسم و دعا و ادوات سحر خوانده شود. همان آیات و اذکار را نیز بر کاسه ای آب بخوانید. سپس سحر را داخل آب بیندازید تا کاملا خیس شود. سپس بیرون بیاورید و بسوزانید. در هنگام سو زاندن آیه ی ‏وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقًا‏ (اسرا ۸۱) خوانده شود.
   نکته ۱: کسی که سحر راباطل میکند باید اذکار صبح و شام را خوانده باشد و اگر در روز سحر باطل میکند نماز صبح را در مسجد خوانده باشد و اگر در شب نماز عشا را نیز همینطور. و در آن مکان فقط صدای تلاوت قرآن باشد.
   نکته ۲ :سحر را با سحر باطل نکنید .زیرا مانند تمامی سحرها این عمل نیز کفر است.
   اگر سحر پیدا نشد یا پیدا شد اما شخص مسحور شفا پیدا نکرد باید این اعمال را انجام دهد :
   ۱ـ کارهایی که برای پیشگیری از سحر را که قبل تر بیان کردیم انجام دهد.
   ۲ـ سوره ی بقره را سه روز در خانه اش پخش کرده و گوش دهد.
   ۳ـ بعد از تمام شدن سه روز بقره حد اقل روزی یک بار به این سوره ها گوش فرا دهد : یس ، رحمان ، فلق ، ناس ، اخلاص ، ملک ، بروج ، جن ، قلم ، واقعه ، صافات ، ملک ، مزمل ، انشقاق.
   ۴ـ خوردن روغن زیتون یک قاشق چایی شیرین خوری قبل از خواب.
   ۵ـ ماساژ دادن سر و پیشانی با روغن سیاه دانه.
   نکته : از گزینه ی دو تا پنج را به مدت بیست روز انجام دهد.
   ۶ـ خواندن این آیات به وسیله ی شخصی راقی {راقی به کسی میگویند که آیات و اذکار را برای مریض میخواند . به مجمومه ی دعاهای شرعی از کتاب و سنت رقیه ی شرعی میگویند}

   آیات و اذکار به این صورت است .که برای باطل کردن سحر همین ایات نیز بر رو ی آب و طلسم خوانده میشود:
   سوره ی الحمد ، الناس ، الفلق ، الاخلاص ، الكافرون و البروج
   ‏الم‏‏* ذَلِكَ الْكِتَابُ لَا رَيْبَ فِيهِ هُدًى لِلْمُتَّقِينَ‏‏ * الَّذِينَ يُؤْمِنُونَ بِالْغَيْبِ وَيُقِيمُونَ الصَّلَاةَ وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ يُنْفِقُونَ‏ * ‏وَالَّذِينَ يُؤْمِنُونَ بِمَا أُنْزِلَ إِلَيْكَ وَمَا أُنْزِلَ مِنْ قَبْلِكَ وَبِالْآخِرَةِ هُمْ يُوقِنُونَ * ‏أُولَئِكَ عَلَى هُدًى مِنْ رَبِّهِمْ وَأُولَئِكَ هُمُ الْمُفْلِحُونَ‏ *(البقره ۱ـ۵)

   ‏وَاتَّبَعُوا مَا تَتْلُو الشَّيَاطِينُ عَلَى مُلْكِ سُلَيْمَانَ وَمَا كَفَرَ سُلَيْمَانُ وَلَكِنَّ الشَّيَاطِينَ كَفَرُوا يُعَلِّمُونَ النَّاسَ السِّحْرَ وَمَا أُنْزِلَ عَلَى الْمَلَكَيْنِ بِبَابِلَ هَارُوتَ وَمَارُوتَ وَمَا يُعَلِّمَانِ مِنْ أَحَدٍ حَتَّى يَقُولَا إِنَّمَا نَحْنُ فِتْنَةٌ فَلَا تَكْفُرْ فَيَتَعَلَّمُونَ مِنْهُمَا مَا يُفَرِّقُونَ بِهِ بَيْنَ الْمَرْءِ وَزَوْجِهِ وَمَا هُمْ بِضَارِّينَ بِهِ مِنْ أَحَدٍ إِلَّا بِإِذْنِ اللَّهِ وَيَتَعَلَّمُونَ مَا يَضُرُّهُمْ وَلَا يَنْفَعُهُمْ وَلَقَدْ عَلِمُوا لَمَنِ اشْتَرَاهُ مَا لَهُ فِي الْآخِرَةِ مِنْ خَلَاقٍ وَلَبِئْسَ مَا شَرَوْا بِهِ أَنْفُسَهُمْ لَوْ كَانُوا يَعْلَمُونَ‏(۱۰۲ البقره)
   ‏وَإِلَهُكُمْ إِلَهٌ وَاحِدٌ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ الرَّحْمَنُ الرَّحِيمُ‏ * ‏إِنَّ فِي خَلْقِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَاخْتِلَافِ اللَّيْلِ وَالنَّهَارِ وَالْفُلْكِ الَّتِي تَجْرِي فِي الْبَحْرِ بِمَا يَنْفَعُ النَّاسَ وَمَا أَنْزَلَ اللَّهُ مِنَ السَّمَاءِ مِنْ مَاءٍ فَأَحْيَا بِهِ الْأَرْضَ بَعْدَ مَوْتِهَا وَبَثَّ فِيهَا مِنْ كُلِّ دَابَّةٍ وَتَصْرِيفِ الرِّيَاحِ وَالسَّحَابِ الْمُسَخَّرِ بَيْنَ السَّمَاءِ وَالْأَرْضِ لَآيَاتٍ لِقَوْمٍ يَعْقِلُونَ *‏ (۱۶۳ و۱۶۴ البقره)
   اللَّهُ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ لَهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ مَنْ ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ وَسِعَ كُرْسِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ ‏(۲۵۵ البقره)
   ‏آمَنَ الرَّسُولُ بِمَا أُنْزِلَ إِلَيْهِ مِنْ رَبِّهِ وَالْمُؤْمِنُونَ كُلٌّ آمَنَ بِاللَّهِ وَمَلَائِكَتِهِ وَكُتُبِهِ وَرُسُلِهِ لَا نُفَرِّقُ بَيْنَ أَحَدٍ مِنْ رُسُلِهِ وَقَالُوا سَمِعْنَا وَأَطَعْنَا غُفْرَانَكَ رَبَّنَا وَإِلَيْكَ الْمَصِيرُ‏ * ‏لَا يُكَلِّفُ اللَّهُ نَفْسًا إِلَّا وُسْعَهَا لَهَا مَا كَسَبَتْ وَعَلَيْهَا مَا اكْتَسَبَتْ رَبَّنَا لَا تُؤَاخِذْنَا إِنْ نَسِينَا أَوْ أَخْطَأْنَا رَبَّنَا وَلَا تَحْمِلْ عَلَيْنَا إِصْرًا كَمَا حَمَلْتَهُ عَلَى الَّذِينَ مِنْ قَبْلِنَا رَبَّنَا وَلَا تُحَمِّلْنَا مَا لَا طَاقَةَ لَنَا بِهِ وَاعْفُ عَنَّا وَاغْفِرْ لَنَا وَارْحَمْنَا أَنْتَ مَوْلَانَا فَانْصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْكَافِرِينَ‏ * (۲۸۵ و۲۸۶ البقره)
   شَهِدَ اللَّهُ أَنَّهُ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ وَالْمَلَائِكَةُ وَأُولُو الْعِلْمِ قَائِمًا بِالْقِسْطِ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ الْعَزِيزُ الْحَكِيمُ‏*
   ‏إِنَّ الدِّينَ عِنْدَ اللَّهِ الْإِسْلَامُ وَمَا اخْتَلَفَ الَّذِينَ أُوتُوا الْكِتَابَ إِلَّا مِنْ بَعْدِ مَا جَاءَهُمُ الْعِلْمُ بَغْيًا بَيْنَهُمْ وَمَنْ يَكْفُرْ بِآيَاتِ اللَّهِ فَإِنَّ اللَّهَ سَرِيعُ الْحِسَابِ‏ *(آل عمران ۱۸و۱۹)

   ‏إِنَّ رَبَّكُمُ اللَّهُ الَّذِي خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ فِي سِتَّةِ أَيَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَى عَلَى الْعَرْشِ يُغْشِي اللَّيْلَ النَّهَارَ يَطْلُبُهُ حَثِيثًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالنُّجُومَ مُسَخَّرَاتٍ بِأَمْرِهِ أَلَا لَهُ الْخَلْقُ وَالْأَمْرُ تَبَارَكَ اللَّهُ رَبُّ الْعَالَمِينَ‏ *
   ‏ادْعُوا رَبَّكُمْ تَضَرُّعًا وَخُفْيَةً إِنَّهُ لَا يُحِبُّ الْمُعْتَدِينَ * ‏
   ‏وَلَا تُفْسِدُوا فِي الْأَرْضِ بَعْدَ إِصْلَاحِهَا وَادْعُوهُ خَوْفًا وَطَمَعًا إِنَّ رَحْمَتَ اللَّهِ قَرِيبٌ مِنَ الْمُحْسِنِينَ‏ *(الاعراف ۵۴ـ۵۶)

   ‏وَأَوْحَيْنَا إِلَى مُوسَى أَنْ أَلْقِ عَصَاكَ فَإِذَا هِيَ تَلْقَفُ مَا يَأْفِكُونَ‏
   ‏فَوَقَعَ الْحَقُّ وَبَطَلَ مَا كَانُوا يَعْمَلُونَ‏ *‏فَوَقَعَ الْحَقُّ وَبَطَلَ مَا كَانُوا يَعْمَلُونَ‏*
   ‏فَغُلِبُوا هُنَالِكَ وَانْقَلَبُوا صَاغِرِينَ‏*‏وَأُلْقِيَ السَّحَرَةُ سَاجِدِينَ‏*‏قَالُوا آمَنَّا بِرَبِّ الْعَالَمِينَ‏* ‏رَبِّ مُوسَى وَهَارُونَ‏(الاعراف ۱۱۷ـ ۱۲۲)
   شایان ذکر است که آیه ی { و القی السحره الساجدین } بهتر است زیاد تر تکرار شود.
   فَلَمَّا أَلْقَوْا قَالَ مُوسَى مَا جِئْتُمْ بِهِ السِّحْرُ إِنَّ اللَّهَ سَيُبْطِلُهُ إِنَّ اللَّهَ لَا يُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِينَ‏ * ‏وَيُحِقُّ اللَّهُ الْحَقَّ بِكَلِمَاتِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْمُجْرِمُونَ‏*
   (یونس ۸۱ و ۸۲)
   شایان ذکر است که {ان الله سیبطله } بهتر است بیشتر تکرار شود.

   ‏وَأَلْقِ مَا فِي يَمِينِكَ تَلْقَفْ مَا صَنَعُوا إِنَّمَا صَنَعُوا كَيْدُ سَاحِرٍ وَلَا يُفْلِحُ السَّاحِرُ حَيْثُ أَتَى * (الطه ۶۹)
   لازم به ذکر است که این آیه بهتر است زیاد تکرار شود.
   أَفَحَسِبْتُمْ أَنَّمَا خَلَقْنَاكُمْ عَبَثًا وَأَنَّكُمْ إِلَيْنَا لَا تُرْجَعُونَ‏ * ‏فَتَعَالَى اللَّهُ الْمَلِكُ الْحَقُّ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْكَرِيمِ‏ * ‏وَمَنْ يَدْعُ مَعَ اللَّهِ إِلَهًا آخَرَ لَا بُرْهَانَ لَهُ بِهِ فَإِنَّمَا حِسَابُهُ عِنْدَ رَبِّهِ إِنَّهُ لَا يُفْلِحُ الْكَافِرُونَ‏ * ‏وَقُلْ رَبِّ اغْفِرْ وَارْحَمْ وَأَنْتَ خَيْرُ الرَّاحِمِينَ‏ * (المومنون ۱۱۵ـ ۱۱۸)

   ‏وَالصَّافَّاتِ صَفًّا‏ * ‏فَالزَّاجِرَاتِ زَجْرًا‏ * ‏فَالتَّالِيَاتِ ذِكْرًا‏ * ‏إِنَّ إِلَهَكُمْ لَوَاحِدٌ‏ *‏رَبُّ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَمَا بَيْنَهُمَا وَرَبُّ الْمَشَارِقِ‏ * ‏إِنَّا زَيَّنَّا السَّمَاءَ الدُّنْيَا بِزِينَةٍ الْكَوَاكِبِ‏ * ‏وَحِفْظًا مِنْ كُلِّ شَيْطَانٍ مَارِدٍ‏ * ‏لَا يَسَّمَّعُونَ إِلَى الْمَلَإِ الْأَعْلَى وَيُقْذَفُونَ مِنْ كُلِّ جَانِبٍ‏ * ‏دُحُورًا وَلَهُمْ عَذَابٌ وَاصِبٌ‏ * ‏إِلَّا مَنْ خَطِفَ الْخَطْفَةَ فَأَتْبَعَهُ شِهَابٌ ثَاقِبٌ‏ *(الصافات ۱ـ۱۰)
   وَإِذْ صَرَفْنَا إِلَيْكَ نَفَرًا مِنَ الْجِنِّ يَسْتَمِعُونَ الْقُرْآنَ فَلَمَّا حَضَرُوهُ قَالُوا أَنْصِتُوا فَلَمَّا قُضِيَ وَلَّوْا إِلَى قَوْمِهِمْ مُنْذِرِينَ‏ * ‏قَالُوا يَا قَوْمَنَا إِنَّا سَمِعْنَا كِتَابًا أُنْزِلَ مِنْ بَعْدِ مُوسَى مُصَدِّقًا لِمَا بَيْنَ يَدَيْهِ يَهْدِي إِلَى الْحَقِّ وَإِلَى طَرِيقٍ مُسْتَقِيمٍ‏ *
   ‏يَا قَوْمَنَا أَجِيبُوا دَاعِيَ اللَّهِ وَآمِنُوا بِهِ يَغْفِرْ لَكُمْ مِنْ ذُنُوبِكُمْ وَيُجِرْكُمْ مِنْ عَذَابٍ أَلِيمٍ‏ * ‏وَمَنْ لَا يُجِبْ دَاعِيَ اللَّهِ فَلَيْسَ بِمُعْجِزٍ فِي الْأَرْضِ وَلَيْسَ لَهُ مِنْ دُونِهِ أَوْلِيَاءُ أُولَئِكَ فِي ضَلَالٍ مُبِينٍ‏ *(الاحقاف ۲۹ــ۳۲)
   يَا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنْسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَنْ تَنْفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ فَانْفُذُوا لَا تَنْفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ‏ * ‏فَبِأَيِّ آلَاءِ رَبِّكُمَا تُكَذِّبَانِ‏ * ‏يُرْسَلُ عَلَيْكُمَا شُوَاظٌ مِنْ نَارٍ وَنُحَاسٌ فَلَا تَنْتَصِرَانِ‏ * ‏فَبِأَيِّ آلَاءِ رَبِّكُمَا تُكَذِّبَانِ‏ *(الرحمن ۳۳ــ ۳۶)
   ‏لَوْ أَنْزَلْنَا هَذَا الْقُرْآنَ عَلَى جَبَلٍ لَرَأَيْتَهُ خَاشِعًا مُتَصَدِّعًا مِنْ خَشْيَةِ اللَّهِ وَتِلْكَ الْأَمْثَالُ نَضْرِبُهَا لِلنَّاسِ لَعَلَّهُمْ يَتَفَكَّرُونَ‏ * ‏هُوَ اللَّهُ الَّذِي لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ عَالِمُ الْغَيْبِ وَالشَّهَادَةِ هُوَ الرَّحْمَنُ الرَّحِيمُ‏ * ‏هُوَ اللَّهُ الَّذِي لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ الْمَلِكُ الْقُدُّوسُ السَّلَامُ الْمُؤْمِنُ الْمُهَيْمِنُ الْعَزِيزُ الْجَبَّارُ الْمُتَكَبِّرُ سُبْحَانَ اللَّهِ عَمَّا يُشْرِكُونَ‏ * ‏هُوَ اللَّهُ الْخَالِقُ الْبَارِئُ الْمُصَوِّرُ لَهُ الْأَسْمَاءُ الْحُسْنَى يُسَبِّحُ لَهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَهُوَ الْعَزِيزُ الْحَكِيمُ‏ * (الحشر۲۱ــ ۲۴)
   ‏قُلْ أُوحِيَ إِلَيَّ أَنَّهُ اسْتَمَعَ نَفَرٌ مِنَ الْجِنِّ فَقَالُوا إِنَّا سَمِعْنَا قُرْآنًا عَجَبًا‏ * ‏يَهْدِي إِلَى الرُّشْدِ فَآمَنَّا بِهِ وَلَنْ نُشْرِكَ بِرَبِّنَا أَحَدًا‏ * ‏وَأَنَّهُ تَعَالَى جَدُّ رَبِّنَا مَا اتَّخَذَ صَاحِبَةً وَلَا وَلَدًا‏ * ‏وَأَنَّهُ كَانَ يَقُولُ سَفِيهُنَا عَلَى اللَّهِ شَطَطًا‏ * ‏وَأَنَّا ظَنَنَّا أَنْ لَنْ تَقُولَ الْإِنْسُ وَالْجِنُّ عَلَى اللَّهِ كَذِبًا‏ * ‏وَأَنَّهُ كَانَ رِجَالٌ مِنَ الْإِنْسِ يَعُوذُونَ بِرِجَالٍ مِنَ الْجِنِّ فَزَادُوهُمْ رَهَقًا‏ * ‏وَأَنَّهُمْ ظَنُّوا كَمَا ظَنَنْتُمْ أَنْ لَنْ يَبْعَثَ اللَّهُ أَحَدًا‏ * ‏وَأَنَّا لَمَسْنَا السَّمَاءَ فَوَجَدْنَاهَا مُلِئَتْ حَرَسًا شَدِيدًا وَشُهُبًا‏ * ‏وَأَنَّا كُنَّا نَقْعُدُ مِنْهَا مَقَاعِدَ لِلسَّمْعِ فَمَنْ يَسْتَمِعِ الْآنَ يَجِدْ لَهُ شِهَابًا رَصَدًا‏ *(الجن ۱ــ۹)

 53. مجتبی گفته

  درضمن هیچوقت خودتون واسه خودتون دعا ننویسین و یا از دعای کسی استفاده نکنید چون دعا نوشتن اداب ورسوم وشرایط خیلی زیادی داره که مهمترینش اجازهه برای نشتن اونم از یک شخص صاحب اجازه واستاد این کار که خیلی کم داریم
  ایه الکرسی ۱۲ مرتبه با وضو به نیت هرکاری مجرب است اول واخر ۱۴ صلوات بین دوعین (یشفع::*****:: عنده الا …)حاجتتان را از ذهن بگذرانی . التماس دعا

 54. مجتبی گفته

  سلام به همه دوستان
  اول از خدا کمگ بگیرین سعی کنید ایمانتون رو قوی واز گناه دوری کنید تا به خواسته هاتون برسید
  به هر چیزی که اعتقاد داشته باشید جواب میگیرید وبهش میرسید
  لطفا مواظب ادمهای شیاد وکلابردار که با سواستفاده از مشکل وبی اطلاعی شما سر کیسه تون میکنن یا با ناواردی وبا دادن اطلاعات ناقص واشباه(دعاوذکرو….)باعث تشدیدوایجاد مشکلات شما میشن
  دعا نویس خوب ووارد کم پیدا میشه
  با هیپنوتیزم هم میشه خیلی از مشکلارو حل کرد تجربه خودم هست البته هر کاری شرایط ومشکلات خاص خودشو داره ولی هیپنوتیزم راه مطم ن وکاملی هست
  التماس دعا ایه الکرسی رو زیاد بخونید وحاجت بگیرید و مشکلات رو حل کنید بینهایت قدرتمند ومجرب است

 55. ناشناس گفته

  اگر کسی خواست بهم بگه میتونم تا حد کمی کمکش کنم البته بدون هیچ چشم داشتی و پولی و گرفتن اطلاعاتی و… فقط در راه خدا..لطفا شماره و اینام ندین چون صحیح نیست اگرم کسی خواست ی جزوه کوتاه در مورد سحر دارم بهش میدم حتما اونو بخونه تا بدونه سحر چیه و ساحر کیه و گول شیطان صفتان رو نخوره همچنین ایات قرآن تو اون جزوه هست که میتونه کمک کنه ولی بازم تاکید میکنم حتما سوره های بقره و ال عمران رو بخونید تا شیاطین وارد خونه هاتون نشن و گول ساحران و شیادان رو نخورین

  1. Nasim گفته

   سلام میشه شمارتونو ایمیل کنید برام

 56. ناشناس گفته

  راه هایی برای شناخت سحر و ساحر وجود داره که باید مواظب آن بود اما لطفا هموطنان عزیز فورا هر تقی به توقی خورد نگید سحره اول ببینید شاید مشکل روانی و مشکل رفتاری و اخلاقی باشه که تا حد ممکن حل بشه اگه واقعا نشد و ی جای کار لنگید و از حد معمول مشکل بالاتر رفت و عجیب تر شد اون موقع احتمال بدین که سحر باشه که برای باطل کردن سحر بهترین راه حل قرآن است مخصوصا دو سوره بقره و آل عمران البته آیاتی هستن که مخصوص باطل کردن سحرند البته هر سحری روشی برای ابطال داره و همه یک نوع نیستن و خواهشا به حرفای رمال و ساحر و کسانی که دکان دعا نویسی بازکردن اعتماد نکنین چون به حریم شخصی شما راه پیدا میکنن و هر وقت بخوان از شما اخاذی میکنن و شایدم شما رو سحر کنن و به اهداف شومشون برسن..چطور انتظار و توقع دارید در خونه ای که هیچ صدا و صوتی از قرآن شیده نمیشه اون خونه زندگی خوبی داشته باشه و پای شیاطین به اون خونه باز نشه؟!!!

 57. ناشناس گفته

  با سلام خدمت شما..این آقایی که اسمش مسیحابر هست خواهشا گول همچین آدمایی رو نخورین چون با هزار دوز و کلک میخوان شماره و آدرس و اینا از شما بگیرن و اخاذی کنن یا ازتون پول بگیرن..چون امکان نداره انسانی با جن در ارتباط باشه مگر اینکه خودش ساحر باشه و بخواد مردمو سرکیسه کنه و از خدا دور کنه..حدیث صحیح داریم که میفرماید: در هر خانه ای که سوره بقره و آل عمران خوانده شود شیاطین وارد آن خانه نمیشوند پس به جای گشتن دنبال افراد ساحر و شیطانی و حقه باز به قرآن روی بیارین که برای هر دردی شفاست

 58. زهره گفته

  مگه از طلسم کردن و بدبختی دیگران چه سودی میبرن من طلسمم اونم نه یکی بلکه دوتا طلسم سنگین۳۷ سالمه و دست به هرکاری میزنم نمیشه و حقمو میخورن مجردم و خواستگار فقط در حد معرفی با وجود اینکه خوشگل و بامزه و قد بلندم کلا از زیبایی هیچی کم ندارم تحصیلات دانشگاهی دارم ۵ ساله با برادر بزرگم حرف نمیزنم برای نماز خوندن عطش دارم ولی وقتی میخوام نماز بخونم بدنم بی حس میشه پاهام بشدت درد میگیره و دیگه نمیتونم سرپا وایسم رفتم یه میز نماز خریدم ولی بازم بدنم موقع نماز بیحس میشه تو خونمون یه جن یا روح داریم اسمش سید یاسر البته بی آزاره ولی از بعضی کسایی که خونمون میان خوشش نمیاد
  چند بارپیش دعا نویس رفتم بی فایده بود یکی هم اومد خونمون اونم بی فایده بود
  تصمیم گرفتم خودم این دوتا طلسم رو بشکنم و باهاش مبارزه کنم
  شنیدم ختم قران بکهفته ایه جواب میده
  یه دعایی هم هست به اسم ایات سحر که باید روی طناب خونده بشه میتونید از توی اینتر سرچ کنید
  اون دعا نویسی که اومد خونمون بهم گفت ارادتتو به سوره یس بیشتر کن و خوندنشو ترک نکن

 59. علي گفته

  فقط با تلاوت مراقبت از نمازهاي واجب وتلاوت قران با وضو در منزل ميتوان اگر هم سحري شده باطل كرد گول افراد شياد ودعا نويس را نخوريد .

 60. امنه گفته

  باسلام دوستان خواندن نماز سر وقت وایه الکرسی وسوره ناس وفلق بعدازنماز باتوکل به خدا هرسحری راباطل میکنه موقعی که موسی سحرجادوگران را باطل کرد فقط به اذن خدا وبیاد او صورت گرفت.

 61. ناشناس گفته

  باسلام لطفا دنبال دعا نویس وجادو جنبل نباشید دعانویس اگه میتونست مشکل گشایی کنه واسه خودش مشکل گشایی میکردفقط به خدا توکل کنید اون که حلال مشکلات هستش

 62. اکسیر گفته

  سلام.خدمت دوستانیکه میخوان هرجور شده یه دعانویس پیدا کنن تا مشکلشون حل بشه عرض میکنم.من در یه شهرستان ساکنم.همسایه ما کارش بحدی درسته که از سراسر کشور و ادمای انچنانی میان پیشش.سالن انتظار پر تو کوچه صف.برام ثابت شده کارش تضمینیه و دیدم ؤلی خودم با وجود نیاز پیشش نرفتم با وجود اینکه رابطه خوبی! باهاش دارم.اونو بعنوان سید و….میشناسن ولی مثل من نمیشناسنش.یه خانم جوان که به همه انحراف الودس.از منبعی موثق شنیدم که طی سفری به…..اموزش میبینن که بنده شیطان باشن.یه چیزایی که متحیر شدم.بسیاری از اینا که به اسم دعانویس کار میکنن از این نوع هستن.یعنی نه با اجنه با ایمان بلکه با اجنه شیطانی در ارتباطن.من ترجیح میدم مشکلم باقی بمونه ولی دست بدامن شیطان نشم.پس عزیزان هر کسی دعا کرد از نوع خوبش نیس.تحقیق کنید اون شخص توی منطقه ش چطور شناخته میشه.کاری که شیطان درستش کنه همون نشه ارجحه.یاعلی مدد

 63. الهه گفته

  سلام اگه میشه شماره ی اقای مسیحا بر رو به من بدین لطفا

 64. الهام گفته

  سلام من باشوهرم ۱۱سال زندگی کردم پسر۱۳ساله دارم ولی اون با روی آوردن به تریاک ونشر وی زندگی رو برام تلخ کرد ولی الان بچموگرفته نمیزاره ببینمش نمیدونم چکار کارکردن ازکمردردافتادم توخونه وپیش پسرم بدگویی کردن ازمن متنفره توروخدا دلم برابچم ی ذره شده کمکم کنیدمتشکرم

 65. دنيا گفته

  سلام خسته نباشيد دختر بيست ساله.هستم که متوجه شدم بخت و ازدودواجم طلسم شده نميدونم بايد چيکار کنم

 66. دختر تنها گفته

  سلام کسی اینجا تا حالا از اقای مسیحابر جواب گرفته؟معتبر هستند؟

 67. بی نام گفته

  سلام حدود یک ماهه با شوهرم به هم زدیم و در مرحله طلاقیم و کارها را دنبال می کنیم اون میگه بریم سر زندگیمون ولی من حرفهاش رو باور ندارم یک بچه هم دارم خیلی ها تو زندگیم افتادن بعد هم برا که تکلیفم رو بدونم یک نفر بهم پشنهاد داد پیش دعا نویس برم سر کتاب برام باز کند رفتم و بهم گفت ستاره شما باهم جفت نیست و فال ابجد برام گرفت از اون موقع دیگه تصمیم گرفتم به هیچ پا درمیانی توجه نکنم و به جدایی فکر می کنم چون بالاخره ما از هم جدا می شیم البته مشکلااتم خیلی حاد بود که به طلاق و جدایی منجر شد.دلم می خواهد یکی کمکم کنه ضمن اینکه شوهرم دروغگوی ماهری است و به حرفهاش نمی تونم اعتماد کنم

 68. بنده خدا گفته

  سلام..
  دوستان عزیز همه این مشکلات با یاری خواستن از خدا حل میشه نه اینکه با زعفرانو گلاب خوردن..مشکلاتتون رو بزاری پای امتحان پس دادن

 69. علي گفته

  سلام من کسی رو میشناسم کارش خوبه.بخاطر مدیر شماره نمیذارم.بگید علی شماره داده
  اینستاش
  sadaf_talaaa

  1. نسرین گفته

   سلام میشه لطف کنید شمارش را به ایمیل من بفرستید ممنونم.

 70. علی گفته

  آقای مسیحا بر لطف می کنید شماره یا ایمیل تان را در تلکرام من بفرستید چون من مشکل دارم

 71. همایون گفته

  ایدیهم

 72. همایون گفته

  مطالب ارسالی میخوندم هیچ دستی بالاتراز خدا نیست ۰یدالله فوق ایدیکم۰میتونم تاحدودی تو این زمینه کمکتون کنم۰

 73. msamba1990 گفته

  سلام با تشکر از راهنمایی هاتون
  خانمی مسن در فامیل نزدیک ما هست که ۲۵ سال پیش جادوی سیاه شده.ازار زیادی رو تحمل کرده ولی از سه سال پیش که عامل جادو کردنش فوت شده از شدت ازارش کم شده.منتهی یکی روی شونه های این خانم سالهاست که نشسته و به گفته ایشون فقط هنگام نماز از شونه هاش پایین میاد.پیش تعداد بیشماری دعانویس و جادوگر و عارف رفتیم ولی هیچ کدوم کمکی نتونستن بکنن.بتازگی باز هم تلاش کردم از طریق دعانویس این مشکل رو حل کنم باز هم تغییر مداومی حاصل نشد دعانویس گفت این طلسم روزی غیر از ۳۶۵ روز سال نوشته شده.این خانم شب ها به خوابم میاد و ازم کمک میخواد.خواهش میکنم کمک و راهنمایی کنید

 74. نرگس گفته

  با سلام و خسته نباشید.ببخشید من ایمیل اقای مسیحا رو میخاستم لطفا

 75. entezar گفته

  سلام اقای مسیحابر لطفا ادرس ایمیلتونو بذارید خیلی نیاز دارم مرسی

 76. علی گفته

  ترو خدا یه راهی بزارید جلو پامون اون خانوم خیلی اذیت میشه و هی نفسش میره دیشبم خواب دیده رفته سره خاک پسر عموش فاتحه بفرسته یهو پسر عموش دستشو گرفته داشته میکشیده تو این هی داد میزده و میگفته نمیخوام با تو بیام. خیلی داریم اذیت میشیم قبلا که فکر میکردیم شیطانه هی این خانومو میزد جای چنگ رو کمرش میموند

  1. مجتبی گفته

   سلام دوست عزیزم …جادو و طلسم و بستن واینا همش حقه و تله پوله …شما ایشون رو به یه روانشناس یا روان پزشک خوب معرفی کنی سریع مشکلش رفع میشه …این کارها برای چندین هزار سال قبل بوده . ما اسفند دود میکردیم که چشممون نزنن ولی عقلا آزمایش کردن و به خاصیت ضدعفونی کنندش پی بردن …ما آب تو چشم میریزیم روح از کالبد خارج بشه عقلا روانشناسیش میکنن و اون وجدان دردی که باعث شده ایشون فکر کنه به خاطر خودکشی پسر عموش مسئوله و همین هم باعث شده دچار توهم بشه رو ازش دور میکنن
   امیدوارم ایشون هر چه سذیعتر بهبود پیدا کنه و به هم برسید :)

  2. میترا گفته

   دوست عزیز اینا همش تلقینه بخدا
   از بس دم گوشش این حرف هارو خوندن اون طفلی هم باور کرده
   اول خدا بعدشم بقول مجتبی فقط یک روانشناس میتونه به شما کمک کنه

 77. علی گفته

  سلام من با یه خانومی میخوایم ازدواج کنیم ولی قبلا پسر عموی این خانوم میخواستتش ولی این خانوم اونو نمیخواستب پسر عمو خودکشی کرذ و مادرش رفته بود این خانومو جادو کرده بوده که ازدواج کنه بمیره روح پسر عموش میرفت تو کالبد این خانوم ما فکر میکردیم شیطانه اینقدر من سره نماز گریه میکزدم و از خدا میخواستم نجات بده این خانومو یه روز اون که رفته بود تو کالبدش بهم گفت که روح پسر عموشم که میرم تو کالبدش و به مادرش بگیم که دعارو از چشم اون خانوم برداریم چون خودشم داره عذاب میکشه ما رفتیم اون دعارو باطل کردیم و شب روح رفت تو خوابش و دست منو گذاشت تو دستش و رفت اخه هی میگفت نمیزارم بهم برسید و میبرمش بعد چند وقت باز اون برگشته. و رفت باز تو کالبدش بهم گفت که به اون خانوم دروغ گفتمو نمیزاره بهم برسیم و میبرتش من دیگه نمیدونم چیکار کنم فکر کنم باز دعاش کردن بعد ما رفتیم دعارو باطل کنیم چون گفته بود دعا رو چشمشه یه آبی ریختن رو چشماسم و فمیفامیل پسر عموشو گفت ولی باطل کرد ولی نمیدونم چرا باز برگشته و اذیت میکنه

 78. ladan گفته

  لطفا ایمیل آقای مسیحا رو بهم ایمیل کنید

 79. فاطمه گفته

  سلام پس بیزحمت برام ایمیل کنید تشکر

  1. جواد گفته

   سلام خانم فاطیما غرض ازمراحمت اینکه آیاموفق شدیدکه شماره وآدرس ایشان رابدست بیاریدمن مطمئنم اشخاصی مانند من وشما .آی کیوی بالاتری نسبت بدیگران داریم پس چراماباید دچاراین گرداب بشیم باتشکر

 80. فاطمه گفته

  سلام ببخشید بازم مزاحم شدم من جوابمو نگرفتم شماره میخواستم خیلی نیاز دارم

  1. مسئول سايت گفته

   باسلام و وقت بخیر
   بخاطر مسائل قانونی امکان درج شماره تلفن اشخاص در بخش نظرات این سایت وجود ندارد و تمام شماره های ارسالی کاربران ، حذف میشود
   ما به هیچ طریقی امکان تشخیص این رو نداریم که این شماره واقعا متعلق به خود شخص باشه و قصد ایجاد مزاحمت و پخش شماره کسی در کار نباشه

  2. فاطمه گفته

   سلام.۰۹۱۷*******

   ************
   پیام مسئول سایت :
   متاسفانه امکان انتشار شماره تلفن اشخاص رو نداریم . لطفا برای ارتباط با هر کسی در سایت بر روی گزینه ” پاسخ ” در زیر نظر همون فرد کلیک کرده و پیام خودتون رو ارسال کنید در این صورت علاوه بر ثبت نظر شما در این سایت ، یک ایمیل اطلاع رسانی هم برای فرد مورد نظر شما ارسال میشه و ایشون در صورت تمایل با شما تماس میگیرن یا به پیام شما پاسخ میدن .
   با عرض پوزش شماره تماس ارسالی شما حذف شد

  3. سارا گفته

   با سلام خدمت شما ،راههای صددرصد تضمینی واسه ازدواج میخوام

  4. صالح گفته

   منم یه خانم پاکدامن میخام ولی کدوم دختری بدون پول و ماشین ازدواج میکنه

 81. توسعه گفته

  سلام لطفا اگه کسی میتونه یه دعا نویس خوب بهم معرفی کهنه ممنون میشم

  1. فرزاد گفته

   سلام دوست گرامی از این چرندییات به خدا پناه ببرید .چرا خدارو ول کردین چسبیدین به این خرافات

 82. مسیحابر گفته

  درضمن کیبردم نقش فارسی نداره من دیگه حفضی حدسی مینویسمدببخشید که اشتباه زیاد نوضتم

  1. ع.س گفته

   سلام آقای مسیحا تورو خدا یه ایمیلی چیزی ازخودتون بذارید

 83. مسیحابر گفته

  دعا نادعلی . دعا معراج . دعا زیارت عاشورا . دعا ونیکات . دعا چهار قل . این چندتا هر جایی که باشن خصوصا با زعفران و گلاب تحریر شده باشند کل دنیا در برابرش ناکارامد است… . من را دعا بکند و از صاحب دعا حاجت روایی اصلیه من را بخاهد..
  sunirann@gmali.com

  1. مریم گفته

   سلام لطفا ادرس ایمییلتان را برایم بفرستید مشکلم مال سالهاست که حل نمیشه

  2. کاظم گفته

   سلام اقای مسیحا من من فوری به کمکتون نیاز دارم

  3. سمیرا گفته

   سلام خواهش میکنم کمکم کنین یه نفر به احتنا ۱۰۰٪عروسمون واسم دتا گرفته برادرم ۲ساله باهام قهره با دامادمون که خوب بودم الکی بدون هیچ بحثی دیگه باهام حرفم نمیزنه الکی.بدون دلیل. باوجود ظاهر خوب خواستگارام به هر دلیلی رد میشن دارم دیوونه میشم پیش چن نفر رفت ولی کسب کاری انجام نتونست بده تو رو خدا ککم کنید دعاتون میکنم ایشالله حاجت رواشید

  4. محمد گفته

   شماره تماس میخواستم

  5. مریم گفته

   سلام ممنون میشم شماره تلفن شما رو داشته باشم خیلی کار ضروری دارم .ممنونتون میشم

  6. مطهره گفته

   سلام خسته نباشید اقای مسیحابر لطفا جوابم بدین مدت ۶ساله با پسری بودم همدیگرو دوس داشتیم به طور عجیبی جدا شدیم بعد فهمیدم مادر پسره طلسم گرفته که پسرش ازم تنفر داشته باشه میخوام کمکم کنید که باطل کنم

 84. مسیحابر گفته

  علیرضا هستم من . درضمن بچه ها من دونبال کتاب ریاضت های مخصوص جن و انس . هستم کسی اگه میتونه کمکم بکنه …
  البته منم تا حدی با علوم غریبه اشنایت دارم و با یه جن در ارتباط الفته صوتی هستم میتونم تا حدی حدوودی کمک دیگران بکنمم فقط هم برای رضای خدا طرف هم دوست تاشت چیزی بدده نداشتم نده…
  استخاره انجام میدم صد در صدی صحیح است البته یاد طرف میدم از توخونشون یه کاری انجام میده و خودش جواب استخارشو میبینی من فقط من فقط یک جن میفرستم پیش طرف را استخارشو انجام بده البته طرف هم یه چندتای دعا کتاه است که باید بخاند قبلش…..

  1. خیلی مهم گفته

   سلام
   مشکل خانوادکی بین من وخانمم بوجود آمده
   و زنی که ۱۴سال عاشقم بوده و یک دختر۱۲ساله ازش دارم به بهانه های الکی دنبال جدایی از من هستش
   واصلا خودش نیست وحتی به دخترش نیزنیم نگاهی نمیکنه ودنبال یکی میگزدم که واقعا از علوم غریبه بفهمه وکمکم کنه از این حالت در بیاد

  2. فاطمه گفته

   سلام خوبین ای کاش میشد شماره تون رو داشته باشم خیلی نیاز دارم

  3. ناشناس گفته

   سلام من بهتون ایمیل زدم میشه لطفا شماره تماستون واسم بفرستین

  4. ladan گفته

   سلام
   آقای مسیحا
   از شما میخوام که بهم کمک کنید.

  5. yahoo.com گفته

   سلام مشکلتون و بیان کنید

  6. ایرج گفته

   سلام آقای علیرضا لطفا نفرمایید چطور میشه با شما تماس گرفت

  7. ایرج گفته

   ببخشید بفرمائید

  8. ایرج گفته

   سلام آقای علیرضا لطفا بفرمایید چطور میشه با شما تماس گرفت . با تشکر

 85. مسیحابر گفته

  ایت کرسی ونکات چهارقل . این سه تا را به همه پیشنهاد میکنم باخود حمل کنن بهترین حالت حکاکی روی نقره بعد یا با گلای زعفران با قلم نوشته شود اینم نتونستید باهرچی که شد.. چاپی پرینت هم خوبه!

  1. مریم گفته

   سلام من دختر سی ساله ای هستم که هنوز ازدواج نکردم البته اطرافم پر از آدم هایی که منو می پسندن ولی انگاری زبونشون قفل شده نمی تونن چیزی بگن اصلا خواستگار هم نداشتم خودم به این نتیجه رسیدم طلسم شدم این موضوع۱۲ سال همچنان ادامه داره خواهش میکنم کمکم کنین شاید ندونین چه عذابی وقتی مردم یا آدم های اطرافتون به چشم یه آدم ……..نگاتون کنن یه جوری تحقیر میکنن

  2. همایون گفته

   سلام ی ظرف سفالی آب نزده بخرید واسه پنجشنبه پشت سرهم پرازابش کن قبل ازادانه دواتاقه دربسته روی اب سوره یاسین رو بخون واسه بارصلوات بحق یس سوآل یس بحق طه سوآل طه بحق حمعسق بحق فرقان محمدص هرکس دستنوشته کرده عاطل بکن باطل مدیری حمام وقت آبکشی آب روی سرت میریزی۰اندازه که مرادحاصل شود

  3. امنه گفته

   سلام شما کجا زندگی میکنید ،شاید من بتونم کمکتون کنم

  4. مهدی گفته

   دوستان عزیزی که شماره این “مسیحابر” رو طلب میکنید! بدیهی است که این شخص، بسیار کم سواد هست. وقتی “و إن یکاد” را “ونکات” مینویسه، دیگه چه توقعی دارید!؟
   خواهش میکنم فریب نخورید. انسان حتی هم اگر مضطر باشه، نباید به هر طنابی چنگ بزنه.

 86. مسیحابر گفته

  درضمن قبلش اس ام اس بزنه و فقط فقط مشکلشو بگه اسم خو د و پدر مادرش تا من بیوگرافی کاملشو بهش بگم… با کل زندگیشو..

  1. مهاجر گفته

   سلام آقای مسیحا بر لطف میکنید ایمیلتون رو چک کنید من شماره تماس رو میخوام

  2. فاطمه گفته

   سلام آقای مسیحابر خسته نباشید لطف کنید جواب بدین بخدا خیلی نیاز دارم این ایمیل من اگه شماره تون رو بذارین لطف میکنیدfateme_e6847@yahoo.com

  3. Maryam گفته

   سلام لطفا ایمیل رو دوباره بزارید

  4. Elham گفته

   سلام اقا مسیحا میشه شماره تماستونو واسم ایمیل کنین
   بخدا بدجور مشکل واسمون پیش میاد حالا هم با جون خوانواده مون کار دارن یکیمونو کشتن لطفا شماره تماس

  5. pouya گفته

   سلام اقای مسیحا بر لطفا شماره تماس برین کارم و اطلاع بدم شاید کمکی کنید تا در های مشکلات ما باز شوند ممنون

  6. negar گفته

   سلام اقای مسیحا بر میشه به منم شماره بدید ؟

  7. Saeed گفته

   سلام تازگی مغازه جابه جا کردم مشتری ندارم ممنون میشم کمکم کنی اسم سعید نام مادر کبری پدر علی

  8. مسئول سايت گفته

   با سلام و وقت بخير
   اين روزها اكثر فروشنده ها مشتري ندارن ! فكر كنم اگه شرايط فروشگاه از قبيل محل فروشگاه تزئيينات و دكوراسيون ، محصولاتي كه براي فروش در فروشگاه داريد و ساير مسائل مربوط به فروش رو راعايت كنيد خيلي بهتر و زود از اين كارها نتيجه ميدن

  9. محمد گفته

   سلام من اسمم محمدومادرم عزت ۳۴ سالمه یه مشکل دارم اگه امکان دارد یه توکل برام بزن

  10. محمد جواد گفته

   .سلام من مشکل طلسم دارم الان پنج ساله میشه کاری برایم کنید پیش هرکی رفتم تونسته یک هفته دورشون کنه باز برگشتن خیلی اذیتم میکنند شبها نمیخوابم نمیزارن و کلی اگر لطف کنید شمارتون را ایمیل کنید بازگوی مساعلم مشوم

  11. Gharibe گفته

   توروخدا کمکم کنید داداشم نمیتونه ازدواج کنه هرجا میره خواستگاری دختر زود شوهر میکنه یا هرجا واسش کار درست میشه ی اتفاقی میفته که سرکار نره بیکاره کمکش کنید تورو به بزرگی خدا قسمتون میدم?

  12. ستاره گفته

   سلام میشه شمارتون رو برام ایمیل کنید .نیاز دارم به راهنمایی

  13. رضا گفته

   سلام لطف میکنید شمارتون رو به ایمیلم بفرستین

 87. prancess گفته

  کسی دعانویس سراغ دارد؟خواهش می کنم اگر کسی را سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم وجادو می خواهم.کارم انجام شود ۵۰۰ شیرینی میدم .فرنیا هستم شماره تماسم ۰۹۳۹***** هست

  1. مسیحابر گفته

   ۰۹۱۹۵۴۴۵—-*** . اگه کسی مشکلی داشت تماس بگیره اول کارش حل میشه بعد حرچقدر دوست داشت شیرینی بده نخاست هم نده…

   **************** شماره حذف شد
   مسئول سایت :
   با سلام
   دوستان لطفا توجه فرمایید که ما به هیچ عنوان اجازه انتشار عمومی شماره تماس کسی رو نداریم … لطفا آدرس سایت یا ایمیل بنویسید تا از بابت انتشار مشکلی نداشته باشیم
   ممنون

  2. فاطمه گفته

   سلام لطف میکنید شماره تلفن دعانویس رو به من بدین

  3. مریم گفته

   سلام ممنون از مطالبتان من سالهاست مشکل دارم در مورد طلسم و بستن شدن بخت لطفا شماره تماس اقای مسیحا بر را برایم یا ایمییلشان را برایم بفرستید با تشکر .

  4. فاطمه گفته

   سلام نمیدونم چراشماره آقای مسیحابر نمیذارن

  5. Setayesh گفته

   سلام میشه به من کمک کنید شماره تماستون رو میشه بدید

  6. n گفته

   سلام لطفا به ایمیل من پیام بدید خواهش میکنم خیلی کار واجبیه

  7. n گفته

   سلام
   ممنون میشم به ایمیل من پیام بدید خیلی اضطراری هست لطفا این کارو انجام بدید

  8. Sara گفته

   با سلام لطفا شماره آقای مسیحابر رو برام ایمیل کنید

  9. م گفته

   سلام .جناب مسیحابر
   بشدت به کمکتون نیاز دارم . خواهش میکنم اگه براتون امکان داره باهام تماس بگیرید
   مدته 3 ماهه ک با آقایی آشنا شدم ک قبلا ازدواج کرده بوده و یک پسر داره همسر سابقش اجازه ملاقات فرزندشون رو بهش نمیده و از طرفی هم این آقا درگیر بیماری های عجیب و غریب میشه تو رو خدا کمک کنید من خیلی دوستش دارم و نمیخوام اینقدر درد بکشه

  10. حمیدرضا گفته

   سلام آقای مسیحابر بی زحمت شماره دعا نویس رو به ایمیلم بفرستید ممنون میشم.

  11. نگار گفته

   شوهرم چندماهه با دختری در ارتباطه خواهش میکنم کمکم کنید.شمارتون رو برامن ایمیل کنید

  12. negar گفته

   خواهشا کمکم کنید زندگیم رو به تباهی رفته

  13. مسئول سايت گفته

   سلام ..
   با دعا و طلسم که این مشکل حل نمیشه !!!
   طلاق رو برای همین موقع ها گذاشتن دیگه

  14. غلامرضا گفته

   باسلام.جناب.مسیحابر.منم مثل همه دوستان مشکلاتی دارم که چندین سال کل زندگیم نابودکرده..یه عده میگن.خرافات ولی خدانکنه زندگی هیچ بنده خدایی طلسم بیادداخلش..خدا برای اوناییکه با دعا زندگی دیگران خراب میکنه نسازه..
   جناب مسیحابر.یاعلی آقا..چطورمیشه باشما تماس گرفت.من ایمیلم میزارم امیدوارم پاکش نکنن..والله ۱۳ساله که درگیردعا وطلسم هستم.

  15. مشاور گفته

   سلام
   به میلم پیام بدید امیدوارم بتونم کمک کنم

  16. فاطمه گفته

   شمامیتونید دعاکنید

  17. Fatima گفته

   سلام میشه کمکم کنید من چند سال پیش از همسرم جداشدم یه بچه دارم و الان بعده چها رپنج سال ازدواج مجدد کردم اما هنوز دیوانه وار دوستش دارم قبل جداییم از همسر سابق من تو خونه جدیدی که رفته بودیم تازه وسیله چیدیم کسی با من نبود جزخواهر شوهرم اما مطمنم چیزی دستش نبودبعد از اینکه کار تموم میشه میره وبخلطر اینکه آبگرمکن خونه مورد داشت برادر شوهرم وجاریم میان خونمون به همراه کسی که آبگرمکن درست میکرد بعد از رفتن اونا تو کابینت پایین سینگ یه دست لباس زیر سیاه پیدا کردم که ست بود وجنسشم استریج بود منه احمق بدون هیچ شکی پوشیدمشون خلاصه من از علاقه به همسر سابقم دست نکشیدم اما اون از من بیزاره میشه کمکم کنید

  18. h گفته

   سلام پول مالخودت..کمکی درراه خداخاستی…ایمیلم .روازمدیربگیرین.

 88. سعید گفته

  سلام.یکی از اقوام ما دعا نویس هستن.اومدن خونه و به بهانه ی حمام کردن رفتن حمام ولی اصلا صدای آب نمیومد.از اون زمان کلی مشکلات برای ما پیش اومده.برادرمون شد دشمن جونی و با شکایتهای الکی الان نه ماهه الاف دادگاهیم پدرم شد بدترین دشمنم .مدام هم برامون مشکلات پی در پی میاد کسی گفت که حتما خانه را طلسم کرده.نظر شما چیه؟برای رهایی از این مشکلات که کل خانواده را درگیر کرده میشه کاری کرد؟البته پدرم دعا نویس قهاریه و از شهرهای خیلی دور هم پیشش میان و نتیجه میگیرن ولی متاسفانه الان با ما دشمنه.خواهش میکنم کمک کنین

  1. h گفته

   سلام.باتوجه به حرف شما اگه راست باشه شماهم عکس فامیلت انجام بده.حروف ابجد.روبنویس درلابه لای خانشان دفع کن.به نیت انچه خودت میدونی.خالص باخداباش.اشتب بکنی یا نیتت خیرنباشه گناهش گردن خودت .

 89. nadia گفته

  سلام.دختری ۲۱ساله هستم ک درخانه ی مان به روی فامیلمون ک طبقه ی بالایمان زندگی میکند باز است
  هر زمان ک منزل راترک میکنیم موقع برگشت متوجه چیزهای اضافی میشویم
  امروز به شامپوی مخصوص صورتم برگی خشک شده ب رنگ لجنی چسبیده بود ک مشخص است کسی چسبانده
  قبلا هم چندسری ماده ی خمیری شکل در استکانهایمان پس از ترک منزل مشاهده شده
  اینکه فامیلمون با دعانویس ارتباط دارد رامیدانیم
  خواهش میکنم راهکاری برای باطل کردن و مقابله با این سحر و جادو بدهید.زیرا دراین مدت خسارات زیادی ازاین بابت ب مارسیده

  1. علی گفته

   فقط کافیست دور تا دور خانه را با سرکه ابپاشی کنید هر روز کمی سرکه را در لیوان بریزید اب و بریز دم در حتی اگه ته استکان
   من خودم مندائی هستم و مجربه این کار

  2. نادرزاهدی گفته

   شما به شماره من تماس بگیرید راهنمائ خواهیدشد ۰۹۱۰****** نادر
   **********
   مسئول سایت : با سلام لطفا شماره تماس قرار ندید مجبوریم حذف کنیم
   ممنون

  3. علیرضا گفته

   سلام شما یه بطری نوشابه دربشو سوراخ کنید وتقریبا پر اب کنید یه قاشق نمک و دو قاشق سرکه سفید داخلش بریزید و هفت بار حمد را بخونید وداخل آن فوت کنید درب بطری را بسته وبگویید خدایا در هرکاری صادقانه واردم کن وصادقانه خارجم کن حق آمد وباطل نابود شد بعد سه صبح وسه غروب بعد از نماز به چهار گوشه خونه وحیاط بریزید

  4. yahoo.com گفته

   مرتضی
   با عرض سلام خدمت دوستان بنده به عنوان مشاور خدمتتون عرض میکنم سحر و دعا و جادو مقدار زیادی به تلقین شما به خودتون برمیگرده امکان تا حدودی مخل بشه ولی اگر به صورت مداوم به وظایف شرعیه و عقلیه عمل کنید و به خدا توکل کنید و بعد از انجام نماز تعقیبات مختص اونو انجام به لطف خداوند واستون مشکل پیش نمیاد
   ان شاالله

   خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم

  5. علی گفته

   سلام هرمشکلی براتون پیش اومدبعدازنمازبانیت رفع همان مشکل سه تاصلوات بفرست وقران بازکن هرجااومدصد ایه بخون انشاا…حل میشه

  6. علی گفته

   البته اگه اخرسوره کهف ازایه۱۰۰به بعدیاسوره احزاب یا اخرای سوره سبا یاسوره فصلت اومدمطمعن باش صددردصدباطل میشه سوره حج هم خوبه.البته اون جاهایی ازاین سوره ها که باطل یاابطل اعمالهم داخلشون هست باطل کننده هستن

  7. ناشناس گفته

   برو تو اینترنت برای برطرف شدن این موضوع دعا بخوان انشاءالله برطرف خواهد شد