صميميت با طعم دسر شكلات

دسر شکلاتی صمیمیت [divider]

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که با وجود دوست داشتن شکلات، از ترس اضافه وزن از خوردن آن خودداری می کنید به شما نوعی از آن را معرفی می کنیم که بتوانید آن را بدون دریافت هیچ کالری و بدون ترس مصرف کنید. البته این شکلات جدید با انرژی های مثبتی همراه  می باشد که باعث چاق شدن شادی های درونی تان خواهد شد.
اگر چند وقتی است که شیرینی روابط صمیمانه با همسرتان را از دست داده اید و همه چیز، طعم تلخی می دهد، بهتر است با یک رژیم غذایی شکلاتی، خودتان را مثل گذشته ها شیرین کام کنید.
ایجاد صمیمیت حقیقی، نوعی انرژی و شیرینی مثل خوردن بهترین و خوشمزه ترین دسرهای شکلاتی را در شما ایجاد می کند؛ پس برای چشیدن طعم این شیرینی ـ که هرگز دلتان را نمی زند ـ مرحله به مرحله پیش بروید.

love3

مرحله اول: آماده کردن قالب مناسب برای دسر شکلاتی

[box type=”shadow” align=”alignright” class=”1″ width=”250″ ] ایجاد فضایی مناسب برای گفتگو یکی از مهم ترین و اساسی ترین مراحل کار، امتناع از عدم بیان حرف ها و سخنانی است که در سر دارید. بسیاری از ما شب های زیادی را تا صبح با طرف مقابلمان در خیالمان حرف می زنیم و نقشه می کشیم تا حرف دلمان را به او بگوییم اما به پای عمل که می رسد، زبانمان بند آمده و سکوت می کنیم. حال آنکه بحث و گفتگو در زمانی مناسب و در مکانی دنج و آرام، اولین گام در ایجاد صمیمیت بین دو طرف بوده و این به منزله قالبی می ماند که تا آن را در دست نداشته باشیم، این دسر شکلاتی خوشمزه درست نخواهد شد.[/box]

مرحله دوم: انتخاب بهترین و مرغوب ترین نوع شکلات

   دفن کردن گذشته ها در گذشته

عدم یادآوری بدی ها، کدورت ها و دشمنی ها است. تا زمانی که شما بهترین مواد اولیه را در دست نداشته باشید، هرگز نتیجه خوبی از آنچه با زحمت درست می کنید، به دست نمی آید. در اینجا بهترین مواد اولیه شما برای درست کردن دسر شیرین و لذت بخش صمیمیت، این است که گذشته های بد را دور بریزید و قسمت های خاطره انگیز و خوبش را به خاطر بسپارید و از آنها صحبت کنید.

مرحله سوم: مخلوط کردن خامه با آن، برای درست کردن یک دسر فوق العاده
          تعیین یک هدف مشترک

[box type=”success” align=”alignright” class=”1″ width=”250″ ]همانطور که اضافه کردن خامه، طعم هر دسری را بهتر می کند، در اینجا می خواهیم به عنوان خامه، از اضافه کردن یک هدف مشترک به زندگی استفاده کنیم. زمانی که هر دوی شما برای هدف خاصی که دوست دارید به آن برسید، تلاش می کنید زندگی تان در یک سمت و سو حرکت خواهد کرد و لذت دنبال کردن یک امید و یک آرزو، لحظات را برای هر دوی شما شیرین تر خواهد ساخت. [/box]

love1

مرحله چهارم: اضافه کردن کره و گردو
بیان خواسته های دو طرفه

همیشه خرده ریزهایی که به دسر اضافه می شود آن را خوشمزه تر می کند. در اینجا به عنوان این خرده ریزها، به شما پیشنهاد می کنیم تا بدون هیچ خجالتی، طرف مقابلتان را از آنچه که دوست دارید و از آن لذت می برید، آگاه سازید. او هرگز در دل و مغز شما نیست تا افکارتان را بخواند و بداند که چه چیزهایی، زندگی را برای همسرش شیرین تر می سازد. با این کار، شما به او هم یاد می دهید تا خواسته ها و نیازهایش را به شما بگوید تا با کمی تلاش و فداکاری دو جانبه بتوانید نیمه گمشده یکدیگر بوده و بیش از پیش با هم صمیمی و مهربان باشید.

مرحله پنجم: اضافه کردن وانیل با کمی شکر
دفن کردن گلایه ها و انتظارات

اگر چه حذف کلیه گله ها و شکایت ها به هیچ وجه کار آسانی نیست اما غیر ممکن هم نخواهد بود. فرض کنید که یک دسر با تزیینی فوق العاده، روبه روی شما است ولی با خوردن اولین قاشق، متوجه می شوید که نه خبری از عطر وانیل است و نه شیرینی در آن احساس می شود. حال، شیرینی یک زندگی صمیمی، داشتن هنری است که به واسطه آن بتوانید شکایت هایتان را با زبانی خوش و به شیوه ای مناسب و زیبا بیان کنید. به خوبی ها و نکات مثبتی که همسرتان دارد، اشاره کنید و در کنار آنها به او بگویید که اگر فلان صفت ها را هم ترک کند، بهترین همسر دنیا خواهد بود.

love

مرحله ششم: قرار دادن دسر در یخچال و خوردن آن
احترام متقابل

[box type=”success” align=”alignright” class=”1″ width=”250″ ]و بالاخره پس از مخلوط کردن تمامی مواد لازم و ریختن آنها در قالب، این دسر، بدون قرار دادن در یخچال درست نخواهد شد. در واقع زمانی که شما به افکار و عقاید و نگرش و خواسته های یکدیگر احترام نمی گذارید، تمامی کارهای مثبتی که انجام داده بودید، به یک باره بی ارزش شده و این درست همان زمانی است که دسر شکلاتی شما وارفته و شل می شود و هرگز موفق به خوردن آن نخواهید شد.[/box]

تهيه و تنظيم : مجله با علم

پیشنهاد میشود بخوانید

نظر یا سوال شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمیشود و محرمانه است