روش رفع خطاهای رایج نرم افزار حسابداری هلو | قفل یو اس بی

 رفع خطا ۱۳ و ۱۲ قفل یو اس بی- نسخه سینگل :
ابتدا مطمئن شوید قفل پشت کیس شما متصل است و سپس از اتوران cd  / امکانات /گزینه نصب قفل usb  و رجیستری کردن فایلهای مورد نظر را انجام دهید ، اگر با وجود اتصال قفل همچنان پیغام “”قفل را به پورت پرینتر متصل نمایید”” ظاهر شد قفل را روی پورت های مختلف جابجا نمایید تا قفل شناسایی شود .
در صورت عدم رفع خطای قفل :
برنامه و قفل را برروی سیستم دیگر نصب نموده و مشکل را مجددا بررسی نمایید .
====================================================================
خطای ۱۲ در ویندوزهای ۶۴ بیتی :
۱- از داخل سی دی / گزینه ارتقا را انتخاب و اجرا فرمایید .
۲- از مسیر نصب نرم افزار ، گزینه setapp  را حذف نموده و نرم افزار را اجرا فرمایید.
۳- در صورت عدم رفع مشکل لطفا از وب سایت شرکت , منوی دانلود، ابزارهای هلو، برنامه  service 12 را دانلود و اجرا کنید.
====================================================================
رفع خطا ۱۳ قفل یو اس بی :
۱- از داخل ی  CD  پوشه tools  پوشه usbdriver  گزینه usb auto driver inastaller  بدون شماره را اجرا بفرمایید.
۲- قفل را یکبار از پورت جدا نموده سپس مجدد متصل نمایید. ۳- لطفا از داخل cd  پوشه NEW  پوشه Holoonew  پوشه Upgrade  همه محتویات را کپی نموده ودر مسیر نصب نرم افزار PASTE  نمایید . مسیر نصب: روی آیکن هلو که بر روی صفحه ی دسکتاپ قرار دارد راست کلیک کرده و properties  را انتخاب نمایید و در صفحه ظاهر شده گزینه find target برای ویندوز های xp و گزینه open find location برای ویندوز سون یا ویستا را انتخاب نمایید تا وارد مسیر نصب شوید. upgrade: برای یافتن پوشه upgrade ابتدا سی دی نصب برنامه را داخل دستگاه گذاشته و open کنید سپس پوشه new / holoonew را باز کنید.
در صورت مشاهده عدم شناسایی قفل لطفا قفل را روی سیستم دیگری بررسی فرمایید .
=====================================================================
رفع خطا ۱۳ (دوقفله ها) :
جهت رفع خطای ۱۲ و ۱۳ قفل یو اس بی  به صورت زیر عمل نمایید :
مرحله اول در صورتی  چک شود که هیچ علائمی از شناسایی قفل یو اس بی توسط سیستم وجود نداشته باشد. یعنی سیستم اتصال یک سخت افزار جدید را به پورت یو اس بی تشخیص ندهد . – بوسیله سی دی مادربورد درایور مربوطه نصب گردد. – از طریق setup  مادربورد  پورت فعال شود. – پورت مادربورد سوخته است . – پس از اطمینان از رفع موارد فوق ویا نیاز به نصب درایور قفل یواس بی از طریق اتوران سی دی  قسمت نصب غیر خودکار گزینه نصب قفل سخت افزاری اجرا نمایید  (لازم به ذکر است در صورت نیاز به نصب قفل یو اس بی به صورت دستی ابتدا سی دی نرم افزار را باز کرده سپس پوشه Tools  بعد از آن پوشه USBDRIVER را باز کرده و سپس پوشه USBAUTODRIVERINSTALLER_2 را باز کرده و گزینه TinyDriver  را اجرا نمایید بعد از نصب و اتمام این مرحله ، مجدد در پوشه USBDRIVER پوشه  USBAUTODRIVERINSTALLER  را باز کرده و گزینه UsbDriverInstaller را اجرا نمایید ) ۳٫ بعد ازاجرای مراحل بالا در یک سیستم هر دو قفل شناسایی شود و یک بکاپ تهیه گردد.سپس سیستم دوم خام شود و بکاپی که از سیستم اول گرفته شده است در سیستم دوم بازگردانی شود.
====================================================================
رفع خطای ۱۵ قفل USB :
در صورت دریافت سی دی جدید:
حتما می بایست آخرین cd  داخل سیستم دارای قفل گذاشته شود و گزینه ارتقا انتخاب شود.( و یا از داخل محتویات آخرین cd نصب برنامه ی هلو ، داخل پوشه Holoo شده و پوشه Holoo New را انتخاب نموده و تمامیه محتویات داخل پوشه Upgrade را در مسیر نصب برنامه ی هلو کپی نمایید .)در غیر اینصورت:
انجام عملیات کپی نمودن محتویات فولدر upgrade  آخرین cd در مسیر برنامه به صورت دستی و تنظیم setupe سیستم و off بودن firewall ویندوز ها و آنتی ویروس ها
setup: برای یافتن فایل مد نظر روی آیکن هلو که بر روی صفحه ی دسکتاپ قرار دارد راست کلیک کرده و properties  را انتخاب نمایید و در صفحه ظاهر شده گزینه find target   برای ویندوز های xp  و گزینه open find location  برای ویندوز سون  یا ویستا  را انتخاب نمایید تا وارد مسیر نصب شوید و پس از اعمال تغییرات مد نظر بر روی فایل مذکور حتما گزینه ی تایید که به منزله ی ذخیره ی تغییرات می باشد را انتخاب نمایید.
firewall: از طریق منوی start/ control panel/ windows firewall می توانید firewall را غیر فعال کنید.
مسیر نصب: روی آیکن هلو که بر روی صفحه ی دسکتاپ قرار دارد راست کلیک کرده و properties  را انتخاب نمایید و در صفحه ظاهر شده گزینه find target برای ویندوز های xp و گزینه open find location برای ویندوز سون یا ویستا را انتخاب نمایید تا وارد مسیر نصب شوید.
upgrade: برای یافتن پوشه upgrade ابتدا سی دی نصب برنامه را داخل دستگاه گذاشته و open کنید سپس پوشه new / holoonew را باز کنید.
=======================================================================
رفع خطای ۱۶ :
برای رفع خطای ۱۶، بایستی از مسیر برنامه ی هلو تمامیه فایلهای SetApp با پسوند FX1 ، FY1 و … را حذف نمایید.
=======================================================================
رفع خطای ۱ :
لطفا بررسی فرمایید یک قفل به غیر از قفل هلو و مشابه با آن روی سیستم وجود دارد که باید از دستگاه جدا شود. ( به طور مثال شما قفل usb هلو دارید در عین حال یک قفل usb مربوط به برنامه دیگر را نیز به دستگاه وصل کردید.)
=======================================================================
رفع خطای ۲۰ :
لطفا یکی از راه حل های ذیل را بر روی نرم افزار بررسی نمایید :۱-  در اتوران cd  قسمت  امکانات (در CD  های قبل از ورژن ۶٫۷ ) و گزینه ابزارهای کمکی (در CD  های ۶٫۷) گزینه رجیستری کردن فایلهای مورد نیاز را انتخاب و اجرا نمایید .۲-  در پوشه tools/Locktools / resource /tiny /ms_usb_2.6.ocx  گزینه ms _usb_2.6 .ocx  را کپی نمایید  و  در مسیر نصب نرم افزار Paste کنید . سپس نام آن را به  ms_usb.ocx تغییر دهید و فایل تغییر نام داده شده را در در پوشه windows ،در  پوشه system 32  کپی نمایید .
=======================================================================
رفع خطای ۲۱ :
لطفا ابتدا تاریخ و ساعت ویندوز را بررسی و تنظیم نمایید در صورت برطرف نشدن مشکل لطفا نرم افزار خود را روی سیستم دیگری بررسی نمایید در صورت مشاهده خطا ، جهت هماهنگی برای ارسال قفل به نمایندگی اقدام فرمایید .
======================================================================
طریقه  نصب قفل HID  به چه صورت می باشد ؟
ا- سیستم را از حالت testmode خارج نمایید .
۲- از داخل سی دی / پوشه tools / پوشه  lock-tools / پوشه lock-tools ، دکمه “بررسی و اصلاح سیستم” را انتخاب نمایید .
۳- درایور نصب قفل را از از داخل فایل سرویس اجرا فرمایید .
۴- فایل ocx داخل پوشه سرویس را رجیستر فرمایید.
======================================================================
اگر هنگام استفاده از نرم افزار دو قفله پیغام خطایی مبنی بر عدم شناسایی قفلها و شناسایی مجدد آنها ظاهر می شود :
لطفا توجه داشته باشید در صورت استفاده از نرم افزار دو قفله می بایست اطلاعات روی هر دو سیستم کاملا یکسان باشد در صورتیکه با رعایت این مورد همچنان مشکل وجود دارد لطفا مراحل زیر را انجام دهید
۱- ابتدا روی سیستم ۱ نرم افزار را خام نمایید . (حتما پیش از خام نمودن نرم افزار توجه داشته باشید که بکاپ اطلاعات را در مسیری ذخیره داشته باشید .)
۲- سپس قفل ۱ را به سیستم ۱ متصل نمایید و نرم افزار را اجرا نمایید . پس از باز شدن نرم افزار بکاپ اطلاعات را بازیابی فرمایید . نرم افرار بسته می شود و سپس زمان گشودن برنامه نرم افزار مجدد پیغام شناسایی قفل ۲ را نمایش می هد
۳- لطفا قفل ۱ را از سیستم خارج نموده و قفل ۲ را به سیستم متصل نمایید .و پیغام را تایید کنید پیغام شناسایی قفل ۲ ظاهر می گردد و نرم افزار بسته می شود ، حال می بایست بکاپ سیستم ۲ و قفل ۲ به سیستم ۲ منتقل شود .
=======================================================================
   اجرای عملیات Run Query 
۱٫ ابتدا فایلهای Runquery.exe  و titleform.exe را از قسمت ابزارهای کمکی دانلود کنید.
۲٫ وارد مسیر نصب هلو شوید. (در ویندوزXP  روی آیکون هلو کلیک راست کرده و properties  را  انتخاب کنید، در پنجره باز شده find target   را بزنید. در ویندوز ۷ روی آیکون هلو کلیک راست کرده و open file location را انتخاب کنید)
۳٫ ۲ فایلی را که دانلود کرده اید از حالت فشرده خارج و در مسیر نصب هلو کپی کنید.
۴٫ در مسیر نصب هلو پوشه های با نامهای Holoo1  و یا Holoo2  و به ترتیب تا Holoo10  (امکان دارد فقط پوشه Holoo1  وجود داشته باشد) را پاک کنید.
۵٫ فایل setup.exe  را اجرا کنید. در پنجره  باز شده گزینه روش قدیمی را انتخاب کرده، دکمه های تایید و انصراف را به ترتیب بزنید.
۶٫ فایل runquery.exe  را اجرا کنید. در پنجره باز شده دکمه اتخاب فایل را بزنید و سپس مسیر انتخاب فایل titlefrom.txt  را پیدا کرده ، انتخاب کنید وکلید OK  را بزنید.
۷٫ کلید اجرا رابزنید.
======================================================================
مراحل نصب نرم افزار Team Viewer1 – پس از اجرای فایل setup.exe  در پنجره اول گزینه  installرا انتخاب و کلید  next را بزنید.
۲ – در پنجره بعدی گزینه اول را انتخاب و کلید next را بزنید.
۳ – در پنجره بعدی هر دو گزینه را تیک زده و کلید next را بزنید.
۴ – در ان مرحله گزینه اول no(default)  را انتخاب و finish  را بزنید.
۵ – پس از طی  مراحل فوق نرم افزار نصب گردیده و پنجره اصلی آن به شکل زیرپدیدار می شود. در در صورت اتصال به اینترنت در سمت چپ یک ID  و Password  توسط  نرم افزار به شما اختصاص داده می شود که با اعلام آن به کارشناسان شرکت مهرگان از خدمات فنی غیر حضوری این شرکت بهره مند می گردید.

سوال : در هنگام نصب در ۲۰ درصد مراحل نصب متوقف شده و خطای ۵۰۱۴ مشاهده می شود و نصب ناتمام می ماند

می تواند به یکی از دلایل زیر اتفاق افتاده باشد :

الف : احتمالا نسخه دیگری از SQL Server روی سیستم شما نصب شده است

ب : بدلیل اشکالی روی ویندوز و یا نصب ناموفق SQL Server این اتفاق افتاده است

راه حل : درصورتیکه نرم افزاری روی سیستم شما وجود ندارد که از SQL Server استفاده نماید ابتدا آن نسخه از SQL Server که روی سیستم شما نصب می باشد را حذف کرده سپس از پوشه Peorgram Files هم مسیر نصب Microsoft SQL Server را بصورت دستی حذف نمائید

سپس از منوی Start و گزینه Run و با تایپ فرمان Regedit وارد محیط رجیستری ویندوز شوید سپس از گزینهHKEY_LOCAL-MACHINE\Software\Microsoft در صورت وجود گزینه های Microsoft SQL Server و یا MSSQLSERVER را حذف نمائید

و از مسیر : HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE  گزینه TNC  حذف شود

سپس کامپیوتر را مجددا راه اندازی کرده و از اتوران سی دی از بخش ابزارها کمکی نصب SQL Server را بزنید

پس از پایان نصب موفق سیستم را مجددا راه اندازی نمایید

 

نصب نرم افزار هلو را از ابتدا انجام دهید

منبع :http://bhgroup.mihanblog.com
*****در صورتی که سوالی دارید میتوانید در بخش نظرات مطرح کنید *****
پیشنهاد میشود بخوانید
نظر یا سوال شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمیشود و محرمانه است

134 نظر
 1. ناشناس گفته

  سلام و عرض ادب
  من میخوام سال مالی 99 رو ببندم خطای 1376 میده و میگه بانک اطلاعاتی وجود داره لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

 2. محمد امیرپور گفته

  درود بر شما
  سال نو تون مبارک باشه
  من داشتم سال مالی 1399 اتوماتیک می بستم که خطای کد 1374 داد.
  زیرش هم این پیام نوشته
  cannot create file “f:\TNC sofware\logfile.txt”The requested operation cannot be performed on a file with a user-mapped section open

  1. ناشناس گفته

   منم به همین مشکل برخوردم شما درست کردین؟

 3. ناشناس گفته

  چرا وقتی میخواییم وارد برنامه هلو بشیم مینویسه بانک اطلاعات پشتیبانی نمیشود

 4. علی گفته

  هنگام گزارش طرف حساب یا کاردکس کالا پیغام”امکان نمایش گزارش وجود ندارد”چیست؟

 5. ولدخانی گفته

  اجرای عملیات Run Query
  ۱٫ ابتدا فایلهای Runquery.exe و titleform.exe را از قسمت ابزارهای کمکی دانلود کنید.
  از کجا وچجوری دانلود کنم

 6. ولدخانی گفته

  سلام خسته میاشید.در باز شدن یکی از شرکتها ارور acsess میدهد.در ضمن فایل runquery ندارم
  ممنون میشم کمکم کنید

 7. فاطمه گفته

  باسلام من نرم افزار هلو رو نصب کردم حالا ارور پیدانکردن qftinf میده جیکارکنم

 8. وحیدنظری گفته

  باسلام طریقه رفع خطای1485در نرم افزار هلو چگونه انجام می شود؟ باتشکر

 9. مانا گفته

  با سلام و خسته نباشید
  لطفا بفرمایید چرا مشخصات فنی از فایل اکسل به هلو منتقل نمیشه؟
  چرا فایلهای اکسل بعد از خوندنشون توسط هلو دیگه باز نمیشن؟

 10. مهدی عباسی گفته

  سلام موقع نصب با خطای 5007 مواجه میشم یعنی چی؟

 11. زهرا گفته

  سلام.من مشغول کاربودم نرم افزار ارور داد بدون اینکه بخونم سیستم رو ریست کردم حالا هر کدوم از شرکت های نرم افزار هلو رو انتخاب میکنم برنامه اجرا نمیشه

  1. مسئول سايت گفته

   سلام . از نرم افزار بک آپ بگیرید بعد یه کپی هم از پوشه نرم افزار نگه دارید . نرم افزار رو پاک کنید و دوباره نصب کنید .

 12. ario گفته

  exception eolesyserror in module holoo.exe at 000c9c85 class not registered

 13. ario گفته

  سلام
  هنگام اجرای برنامه هلو پیغام exception eolesyserror in module holoo.exe at 000c9c85 رو میده
  لطفا راهنمایی کنید ممنون

 14. علی گفته

  منم مثل شمام یکی لطفا کمک کنه.

 15. Shima گفته

  با سلام سیستم وقتی قفلش برداشته شده و نرم افزار هلو ام نیست نظر شما در این رابطه چیه ؟چه اتفاقی افتاده و اینکه چجوری میشه نرمافزار رو برگردوند با داده های قبلیش ؟چون بک آپ گرفته بودم روز قبلش

  1. مسئول سايت گفته

   سلام /هیچ اتفاقی نمی افته ..یه نرم افزار جدید بخرید ..توی سی دی یه بخشی هست که می تونید قبل از نصب نرم افزار ، از اطلاعات نرم افزار قبلی تون بک آپ بگیرید….قبل از نصب بگ آپ بگیرید و بعد نرم افزار جدید رو نصب کنید و بعد از اون یک آپ رو ریستور کنید. همه اطلاعات سرجاشه .فقط مواظب باشید قبل از این کار ، پوشه نصب شده فعلی رو حذف نکنید .

 16. بهروز گفته

  سلام برنامه باز نمیشود و این ‍‍‍خطا رو میده چیکار باید کرد ؟

  مشکل دربرقراري ارتباط با sql server

  1. مسئول سايت گفته

   سلام
   sql server رو حذف کنید و دوباره نصب کنید

 17. وحید سلیم زاده گفته

  با سلام
  من نرم افزار را نصب کردم و بعد از اجرا فقط صفحه سفید خالی نمایش می دهد با تشکر

 18. پرتوی گفته

  با سلا م مشکل بنده در اجرا نرم افزار ارور ۸۰۸ میباشد ( فایل setup موجود در برنامه به درستی تنظیم نگردیده است)

 19. میثم گفته

  با سلام و احترام
  نرم افزار هلو ورژن 8.2 کد 0041( جامع) خریداری کردم.
  برنامه رو نصب کردم بدون مشکل . اما روی آیکن اجرا که کلیک می کنم و مثلا شرکت 1 رو انتخاب می کنم. فقط صفحه سفید روی تصویر ظاهر میشه بدون هیچگونه آیکنی.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  1. رامین گفته

   این جور جواب ها رو فقط باید پول بدید بیان براتون درست کنن. خرجش هم یک کلیک ساده ست ولی کاسبیه بلاخره. حیفه بگن چکار کنین وقتی بابت تلفن جواب دادنشون هم ازمون پول میگیرن. واقعا خاک بر سر ما که به این نرم افزار و پشتیبانی پول میدیم. من یکماهه درگیر یک ایراده ساده ام و تا حالا بابت هر مسخره بازی هم که سرم در میارن دیگه کم بگیرن ۲۰۰ تومنه که آقای پشتیبان زحمتش میشه بعد ۳ روز بیاد سر بزنه بعد نرم افزار هست ۱۵۰ تومن با تمام امکانات هلو پیشرفته و پشتیبانی و آپدیت سالانه رایگان نمیدونم چرا این نرم افزار بیخود رو خریدم.

 20. حسابدار گفته

  سلام ممنون از سایت خوبتون.. من موقع صدور سند زمانی که میخوام پرینت بگیرم کد حساب پرینت نمیشه نمیدونم مشکل از کجاست توی سیستم نشون میده اما تو پرینت نمیاد لطفا راهنمایی کنید ممنوم

  1. مسئول سايت گفته

   سلام ..فاکتور طراحی شده استفاده می کنید ؟ توی پیش نمایش نشون میده ولی موقع چاپ نه ؟

 21. سجاد اسدی گفته

  سلام خطای شماره ۴۲۵ ناشی از چی میتونه باشه و راه حل درست شدنش چیه ؟؟؟؟؟؟

  1. سرکاری گفته

   سرکار بودن .

 22. bahaبهار گفته

  سلام من برای رفع خطای ۱۳۷۶ که مربوط به بانک الاعاتی هست و باعث میشه سال مالی بسته نشه چکار کنم لطفا راهنماییم کنید ممنون

 23. امین گفته

  رفع خطای ارور لطفا ورژن فايل Ocx به روز رسانی شودError 999؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 24. مسعود گفته

  سلام
  بعد از اینکه نرم افزار هلو رو نصب کردم میخواستم اجرا کنم که این خطا رو می دهد
  exception eolesyserror in module holoo.exe at 0008f539.class not registered
  مشکل کجاست لطفا راهنمایی کنید

 25. Farzad گفته

  سلام. نرم افزار آموزشی هلو را تازه خریداری کردم. بعد از پایان نصب و ری استارت شدن دستگاه، نرم افزار هلو را اجرا کردم ولی نرم افزار اجرا نمیشود و پیغام زیر را میدهد:
  exception eolesyserror in module holoo.exe at 0008f539.class not registered
  لطفا راهنمایی بفرمایید. در ضمن نرم افزار قفل بصورت usb ندارد و یوزر و پسوورد کارتی میباشد.

 26. Maryam rezaie گفته

  سلام من موقعی ک نرم افزار رو خریدم اصلا فلش یا چیزی همراهش نبود ک بخوام وصلش کنم بعدش وقتی سی دی رو گذاشتم نرم افزار متن و اصلا برام نمیاره یعنی من بجای اینکه مثلا راهنمای کمکی برام بنویسه تو نرم افزار بجاش علامت سوال میاره با هزار بدبختی نسب کردم حالا هم ک سریال رو وارد کردم خطای 277 میاد .چیکار کنم

 27. جعفر گفته

  سلام، چرا پس از نصب نرم افزار هلو، فایل holoo.exe پیدا نمیشود؟

  1. مسئول سايت گفته

   سلام وقتتون بخیر
   این فایل بعد از نصب در آدرس زیر قرار میگیره
   TNC Software\Holoo

 28. فرهود گفته

  خطای 33 میده هلو و نمیره تو برنامه قفل به پورت پرینتر نصب نمیباشد لطفا تست کنید

 29. سعید گفته

  سلام ممنوناز راهنمای های خوبتون مننرم افزار رونصب کردمسیستمم هم ویندوز۱۰خطای ۴۳۲ میباشد لطفا راهنمای کنید

 30. علیرضا گفته

  خطای 1376 بابت بستن حساب مواجه شدم، میگه بانک اطلاعاتی سال گذشته از قبل در سیستم موجود است، ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. arezoo گفته

   سلام
   من هم همین مشکل رو دارم میشه بگید چجوری مشکلتون حل شد؟

 31. سمیه گفته

  سلام و روز بخیر
  من هلو رو نصب کردم ولی زمان اجرا پیغام ۸۰۸ میده میگه فایل SET UP تنظیم نشده. ممکنه منو راهنمایی کنین.
  سپاسگزارم

 32. mahdi گفته

  سلام.رمز usb برنامه هلوی من پاک شده راه حل چیه؟بعد اطلاعاتم پاک میشه یانه؟

  1. mahdi گفته

   USB قفلو نمیخونه .درش میارم میزنمش سرجاش کد 454545 میده برنامه رو باز نمیکنه

 33. نصیری گفته

  با سلام
  نرم افزار من فاکتور فروش را بدون مشکل ثبت میکند ولی وقتی خرید میزنم هیچ اتفاقی نمی افته و در نهایت مجبورم پنجره را بدون اینکه ذخیره شده باشه ببندم من 5 ساله که از این نرم افزار استفاده میکنم و فقط سال اول پشتبان داشتم

 34. Bahman گفته

  سلام من درهنگام اجرای نرم افزارپنجره ای میاره بادوتاگزینه،1_check online for a solution laiter and close the program
  2_close the program

 35. علی رسولی گفته

  ببخشید حساب سال 95 بسته نمی شه و پیامک 3 مربوط به عدم وجود اسناد چکهای پرداختی می دهد.

 36. سارا گفته

  با سلام
  من برنامه هلو را نصب کرده ام اما در زمان اجرا error Exception EleSysError in module Hollo.exe at 0008F539 Class not registered را میده لطفا راهنمایی ام کنید
  با تشکر

 37. اکبر گفته

  با سلام
  موقع باز کردن برنامه هلو کد 425 میده وبه فارسی اخطار بانک اطلاعاتی برنامه موجود نمیباشد را میده لطفا چطوری می تونیم خطای موجود را رفع کنیم
  با تشکر مظفری

  1. محمد گفته

   باسلام من هم همین پیغام425 رو دریافت می کنم .لطفاً راهنمایی کنید

 38. پریسا گفته

  سلام نمیتونم برنامه ی هلو رو نصب کنم
  ارور ۵۰۳۴
  بانک اطلاعاتی رو میده…

  1. محمد گفته

   منم همین مشکل دارم شما حلش کردی؟؟؟

 39. مهدی نعیمی گفته

  سلام
  منیکی از طرفدارهای پروپاقرص نرم افزارتون هستم ولی چند وقتی هستش که واقعا بخاطر ارایه قفل نرم افزاری بی کیفیت به مشتریها به این نتیجه رسیدم بزارم کناروبرم یه نرم افزار دیگه بگیرم.سیستم کامپیوترم هیچ مشکلی نداره چون چند تا یو اس بی دیگه به سیستمم نصبه و هیچ مشکلی تا الان نداشته.ولی قفل نرم افزاریتونو وقتی استفاده میکنم بعد چند وقت ارور ۴۵۴۵۴۵ میده و خطای قفل نرم افزاری ۱- میده.به دفترتون رفتم میگن قفل سوخته و اینقدر هزینه باید بدید تا عوض کنیم.فقط من این مشکل رو ندارم و چند تا از همکارامون هم این مشکل رو دارن و وقتی دفتر مراجعه میکنن همین جواب رو میشنون.لطفا در کیفیت فلش یه بازبینی بکنید تا مشتریاتون راضی باشن.من تا قفل رو بگیرم باکلی ازمشتری فروشگاهم دچار مشکل شدم و واقعا نمیدونم چیکار کنم.لطفا راهنمایی و همکاری کنید

  1. مسئول سايت گفته

   با سلام و وقت بخیر
   این نرم افزار مال ما نیست و خودممون هم از استفاده کننده های این نرم افزار هستیم و تجربیات رو با همدیگه به اشتراک میگذاریم
   من خودم از ورژن قدیمی نرم افزار استفاده میکردم . درخواست ورژن جدید دادم و برام ارسال شد . بعد از آپدیت هلو ، نرم افزار قفل قدیمی رو قبول نکرد . به شرکت مراجعه کردم گفتن که قفل رو باید بدید براتون آپدیتش کنیم . قفل رو دادیم آپدیت کردن بعد از ۱۰ روز قفل سوخت . مجبور شدم قفل جدید بگیرم . هنوز مدت زیادی نیست که از قفل جدید دارم استفاده میکنم و از کیفیتش مطمئن نیستم
   سوختن قفل یو اس بی به چند دلیل میتونه باشه ( اگه مشکل از بی کیفیت بودن خود قفل نباشه )

   بهتره قفل به پورت های یو اس بی جلوی کیس وصل نشه .
   قفل نباید موقعی که سیستم روشن هست از کامپیوتر جدا بشه
   قفل بهتره با استفاده از رابط های یواس بی به سیستم وصل نشه
   پورت یو اس بی مورد استفاده نباید قطعی داشته باشه و لق نباشه

 40. مجید گفته

  باسلام وخسته نباشید
  من سال گذشته از اطلاعات نرم افزارم بک اپ گرفتم و اونو حذف کردم و امسال دوباره اونو نصب کردم با یه سری اطلاعات جدید ولی با همان ماهیت
  الان به اطلاعات سال گذشته ام نیاز دارم امکان استفاده از بک آپ سال گذشته وجود داره؟؟؟

 41. میثم شربتدار گفته

  سلام. نرم افزار آموزشی هلو را تازه خریداری کردم. بعد از پایان نصب و ری استارت شدن دستگاه، نرم افزار هلو را اجرا کردم ولی نرم افزار اجرا نمیشود و پیغام زیر را میدهد:
  exception eolesyserror in module holoo.exe at 0008f539.class not registered
  لطفا راهنمایی بفرمایید. در ضمن نرم افزار قفل بصورت usb ندارد و یوزر و پسوورد کارتی میباشد.

 42. ساسان یوسفی راد گفته

  با سلام
  بنده از نرم افزار هلو برای فروشگاه مواد غذایی خود استفاده میکنم.
  الان حدود ۳ سال است که از این نرم افزار استفاده میکنم و فاکتور فروش کل به حجم بالایی رسیده و تا به حال هیچ گاه رسید خرید و فروش در نرم افزار را پاک نکرده ام.
  به همین دلیل به تازگی نرم افزار دچار کندی شده و حختی موقع اجرا هم با چند بار اجرای ناموفق و مشکل میتوانم نرم افزار را باز کنم.
  لطفا توضیح دهید که چگونه می توان صورت های مالی قبلی را به طور کامل از نرم افزار هلو پاک کنم تا باعث روانی نرم افزار بنده شود.
  با تشکر

  1. مسئول سايت گفته

   با سلام و وقت بخیر
   زیاد شدن حساب ها نباید باعث کندی برنامه بشه
   آخر هر سال مالی حساب ها رو میبندید ؟
   در صورتی که تا حالا این کار رو نکردید ، از نرم افزار خودتون کامل بک آپ بگیرید و یکبار با استفاده از بخش بستن حساب ها ، سال مالی قبلی رو ببندید و فقط مانده حساب ها و محصولات خودتون رو به سال مالی جدید انتقال بدید تا کلا نرم افزارتون خالی بشه و سبک بشه .با این کار فاکتور ها و رسیدهای قبلیتون هم سرجاش هست و هروقت نیاز بود دوباره میتونید به اون حساب ها رجوع کنید .
   مسئولیت انجام اینکار و گرفتن بک آپ صحیح برای از بین نرفتن حساب ها باخودتون هست و اول کاملا تحقیق کنید و با پشتیبانی هلو تماس بگیرید و بعدا اینکار رو انجام بدید

  2. ساسان یوسفی راد گفته

   راستش این که زیاد بودن اطلاعات ذخیره شده در نرم افزار علتش باشه یا نه رو خودم هم مطمئن نیستم.
   از طریق جست و جو در اینترنت و پرس و جو به این نتیجه رسیدم در اصل مشکل اینه که نرم افزار هنگام اجرا این خطا رو میده و اجرا نمیشه

   The paging file is too small for this operation to complete

   بعدش هم لازمه چند بار ری استارت نم تا بتونم نرم افزار رو اجرا کنم.
   مشکل اصلی اینه که به نظرم از سنگینی اومد.
   اگر شما نظر دیگری دارید خوشحال میشم بشنوم.
   با تشکر از زحماتتون

 43. وحید گفته

  سلام ویندوز عوض کردم دوباره نرم افزار هلورو خواستم نصب کنم نوشته ها بصورت علامت سوال میاد چند راه داخل سی دی رو خواستم انجام بدم موفق نشدم

  1. مسئول سايت گفته

   با سلام و وقت بخیر
   فونت های نرم افزار هلو رو نصب کنید و یا به صورت دستی منتقل کنید به پوشه فونت ویندوز

 44. حمید گفته

  با سلام و خسته نباشید
  من دیروز قفل برنامه حسابداری ام رو ارتقا دادم و قفل جدید دریافت کردم، الان وقتی می‌خوام بک‌آپ بگیرم پیغام میده:
  Nonrecoverable I/O error occurred on file D:\TNC software\holoo\Datasql\data1\holoo_data.MDF
  ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

  نسخه فروشگاهی ۱۱

 45. سيدبهنادشريفي گفته

  سلام من کل برنامه رو از ویندوز حذف کرده.لذا جهت نصب مجدد نرم افزار بدلیل معیوب بودن سی دی نصب قادر به نصب آن نمیباشم.ضمنا ویندوز اینجانب۷ و نسخه نرم افزار هم۱۰

  1. مسئول سايت گفته

   با سلام و وقت بخیر

   راهی وجود نداره جز اینکه از شرکت سی دی جدید بگیرید که هزینه چندانی نداره .

 46. حسین آیناس گفته

  با سلا م مشکل بنده در اجرا نرم افزار ارور ۸۰۸ میباشد ( فایل setup موجود در برنامه به درستی تنظیم نگردیده است)

  1. جواد گفته

   باسلام منم همین طور شده.
   چه کار کردی حل شد و مشکل تمام شد.
   با تشکر

 47. هدا گفته

  سلام
  من حسابامو دستی بستم
  حالا میخوام سال جدید مالی ۹۶ رو شروع کنم چیکار باید کنم؟
  بستن حسابارو زدم ولی پیغام خطای اشکال در ثبت سند افتتاحییه میاد و انجام نمیشه
  لطفا راهنماییم کنین

 48. بهمن امیری گفته

  سلام
  من در شرکتی کار میکنم که، برنامه ی هلو را به صورت شبکه ای داریم.
  فلش قفل سخت افزاری برنامه هلو ، رو گم کردیم.
  سئالم اینه که اگر موقعی که برنامه بازه فلش یو اس بی قفل رو از پشت سیستم بکشیم ، برنامه هلو بسته میشه ؟؟؟؟

  1. مسئول سايت گفته

   باسلام و وقت بخیر
   به احتمال خیلی زیاد خیر برنامه بسته نمیشه ولی اینکار شما باعث میشه قفل سخت افزاری اسیب ببینه و یا بسوزه .
   لااقل برای آسیب کمتر ، اگر مجبور هستید اینکار رو بکنید ، برنامه رو بازکنید و سیستم رو در حالت sleep قرار بدید و قفل رو خارج کنید ببینید برنامه باز هم کار میکنه یا خیر . در صورتی که کار کنه این روش آسیبش یه خورده کمتره ولی در هر صورت قفل سخت افزاری شما آسیب خواهد دید

   ***البته مسئولیت اینکار با خودتون هست و در هر صورت احتمال سوختن قفل خیلی خیلی زیاده و اصلا توصیه نمیشه که اینکار رو بکنید***

 49. امین مطوری گفته

  سلام، این برنامه هلو نصب کردم بعد صفحه که میات تماس میگیرم رمز بهم میدن وارد میکنم بعد،خاموش میکنم فردا وقتی میخوام وارد بشم دوباره رمز میخوات راهش چیه که فقط یه. بار رمز واردکنی همین، لطفا بهم بگین

  1. مسئول سايت گفته

   با سلام و وقت بخیر .
   بدون هیچ ترفندی باید همون یکبار که میزنید قبول کنه مگر اینکه از نرم افزارحسابداری هلو کرک شده استفاده کنید .
   اگه برنامه شما کرک شده نیست ، با پشتیبانی هلو تماس بگیرید تا مشکلتون رو رفع کنن . ممکنه قفل دچار مشکل شده باشه یا برنامه شما مشکل داشته باشه یا …

 50. احسان گفته

  سلام خسته نباشید
  من دیروز حساب های سال قبل رو بستم ولی الان شماره فاکتور فروش و خرید و پیش فاکتور هنوز از همون عدد سال گذشته میاد و از یک شروع نشده باید چکار کنم ؟

 51. ر.ن گفته

  سلام
  نرم افزار هلوی من مشکل داره
  نسخه کاربر نمیتواند به سرور وصل شود
  مشکلش چیه/
  هیچ کد خطایی نمیدهد

  1. مسئول سايت گفته

   با سلام و وقت بخیر
   از کدوم نسخه حسابداری هلو استفاده میکنید ؟

 52. امیر حسین گفته

  سلام نرم افزار رو به تازگی نصب کردم و تمامی مراحل نصب طبق بروشور راهنما انجام دادم و حتی آیکون هلو نیز روی desktop اومده ولی الان که روی نرم افزار click میکنم ارور qtintf,dll میده دلیلش چیه ؟ ممنون

  1. مسئول سايت گفته

   با سلام و وقت بخیر
   ریستارت انجام دادید ؟
   بهتره موقع نصب نرم افزار هلو ، آنتی ویروس خودتون رو خاموش کنید .
   یه بار نرم افزار رو پاک کنید دوباره نصب کنید اگه نشد و باز هم ارور داد ، بعد از نصب ، فایل qtintf,dll رو از داخل سی دی به صورت دستی کپی پیست کنید داخل پوشه سیستم ۳۲ ویندوز

 53. حسین عزیزی گفته

  سلام خسته نباشید بنده هلو کد ۱ ورژن ۸٫۸۲ و ۱۰ شرکتی هستش در یکی از شرکتها واسه حذف فلکتور خطا میزنه و پیغام میده حذف و اصلاح فاکتور متوقف شده و پیغام شماره ۶۱۱ میده

 54. سينا گفته

  با سلام و تشکر از سایت خوبتون میخواستم بدونم زمانی که میخوایم چکهای دریافتی سال قبلو وارد کنیم نام صندوق نمیشه چیزی تایپ کرد و تا زمانی که نام صندوقو نزنیم چکی نمیشه ثبت کرد لطفا کمک کنید

 55. نیلوفر محمدی گفته

  سلام من وقتی میخواهم فاکتور فروش راثبت کنم همه موارد که ثبت میشه درآخر برای تائید این خطا را به من میدهد که برای رویداد زیر سرفصلی تعریف نشده در صورتی که شده من دیروز داشتم فاکتور میزدم درست بود اما امروز نه
  چیکار کنم؟

  1. مسئول سايت گفته

   سلام ..از کدوم ورژن نرم افزار هلو استفاده میکنید ؟

 56. سوده گفته

  سلام وقت بخیر پیغام برای فاکتور فروش پیغام ۴١٣میاد ک نمیتونم در این تاریخ سند دیگری وارد کنم جون اسناد بعد از این تاریخ قطعی شدن من تازه نصب کردم میشه راهنماییم کنید؟؟؟

 57. معصومه گفته

  سلا م خسته نباشید .ببخشید من نرم افزار هلو خریدم یه نفر دیگه برا من نصب کردولی چیزی داخل مینوشتم تهیه نسخه پشتبان هم میزدم ذخیره نمیشد ولی بعد من حذف کردم دوباره نصب کردم .الان کامپیوترم هنگ کرد خاموش دیگه روشن نمیشه باید چیکار کنم

  1. مسئول سايت گفته

   سلام .
   کلا اگه کامپیوتر روشن نمیشه ربطی به کاری که شما کردید نداره و مشکل از جای دیگست . ولی اگه روشن میشه ولی ویندوز بالا نمیاد فرق میکنه .. اگه روشن میشه و ویندوز بالا نمیاد سی دی ویندوز رو بزارید و ریپیر کنید به احتمالا خیلی زیاد مشکل حل میشه
   یا میتونید از سیستم ریستور استفاده کنید البته اگه غیرفعالش نکرده باشید

  2. معصومه گفته

   بله روشن میشه ویندوزش بالا نمیاد .باید چیکار کنم

  3. معصومه گفته

   یه دوبار حذفش کردم دوباره نصب کردم .یعنی با این کار درست میشه ؟

  4. مسئول سايت گفته

   به احتمال زیاد درست میشه . در صورتی هم که درست نشد و نیاز به نصب ویندوز بود ، اگر نسخه پشتیبان از حساب هاتون ندارید ، موقع نصب ویندوز مواظب باشید پوشه هلو حذف نشه تا بتونید حسابهاتون رو برگردونید

  5. معصومه گفته

   ممنونم تشکراز راهنماییتون .اونقدر مهم نیست وسایلش حذف بشه یا نه .

 58. مخمد گفته

  سلام.موقع اجرای نرم افزار هلو این اخطار رو میده qtintf.dll
  یا کاملترش cannot find qtintf.dll ممنون میشم راهنمایی کنید

 59. یاسین گفته

  رفع خطای ۴۲۳ برنامه حسابداری هلو
  روی آیکن برنامه هلو راست کلیک کنید و Run as Administrator را انتخاب کنید برنامه بدون مشکل باز می شود.
  به همین سادگی

 60. Saman گفته

  سلام
  ببخشید چرا مشخصات فاکتور در قسمت توضیحات گزارشات نمیاید؟

  1. مسئول سايت گفته

   سلام
   باید کیت مربوط به این گزینه رو بخرید

 61. سهیل گفته

  با سلا م مشکل بنده در اجرا نرم افزار ارور ۸۰۸ میباشد ( فایل setup موجود در برنامه به درستی تنظیم نگردیده است)

 62. سجاد گفته

  با سلام
  من در شبکه محلی، یک هلوی کلاینت در ویندوز ۱۰ نصب کردم. نصب کامل شد و اتصال به بانک اطلاعاتی با موفقیت انجام شد. اما موقع اجرا و کلیک برروی آیکون هلو، برنامه باز نمیشود.
  نکته: برنامه هلو در task maneger بصورت فعال می باشد. اما در دسکتاپ برنامه هلو باز نیست.
  فایروال ویندوز و window defender را هم غیرفعال کردم.
  ممنون میشم راهنمایی کنید. باتشکر

  1. باغی گفته

   ویندوز های کلاینت و سرور چند بیتی هستند؟
   ویندوز سرور چیه؟

   در صورت تمایل تماس بگیرین

 63. نگار گفته

  سلام و خسته نباشید. خطای 5034 چطوری رفع میشه؟

  1. علی گفته

   sql رو باید نصب کنی

 64. شهاب گفته

  سلام من نرم افزارو نصب کردم وقت اجرا پیغام میده که نمیتونه DGS32.dllرو در system32ایجاد کنه وقتی بازش میکنم فقط صفحه خالی از برنامه میاد بدون هیچکدوم از منوهای نرم افزار ممنون اگر راهنمایی کنید.

 65. مهدى گفته

  سلام
  من برنامه هلو رو رو سيستم ٣٢ بيتى نصب كرده بودم و بتهاش كار ميكردم، تا اين كه اس كيول سرور حذف شد و ويندوز هم اجازه نصب نميداد
  ويندوز ر تعويض و ٦٤ بيتى نصب كردم
  الان هركارى ميكنم قفل شناسايى نميشه! تمام روش هاى نصب قفل رو هم انجام دادم اما فايده نداشت، روزسيستم ديگه نصب ميشه!!!!
  لطفا راهنمايم كنيد

  1. مسئول سايت گفته

   سلام

   روي سيستم ديگه كه نصب ميشه اونم 64 بيتي هست يا نه ؟

 66. atashin گفته

  سلام. من پیغام ۴۳۲ میگیرم موقع باز کردن برنامه. برنامه باز میشه اما منوها نمیاد حتی نمیشه برنامه رو بست
  Attemt to tetch logical page (1:1715) in database HOloo1 belong to pbject ‘FACTART’ not to object process

 67. فاطمه گفته

  سلام من کد۱۱نسخه ۳٫۴رونصب کردم ولی پیغام اومد چندروزصوری ازنرم افزاراستفاده کن بعد دوباره اونوصفریعنی نصب کن نمیدونم چی جوری باید صفرش کنم چون حذف کردم نصب کردم نشد

  1. مسئول سايت گفته

   از نرم افزار کرک شده استفاده میکنید ؟

 68. امیر گفته

  خطایی کد ۴۳۲ هنگام باز کردن نرم افزار متن انگلیسی این خطا به فارسی اکسز ویولیشن ات آدرس …
  برای برطرف کردن این مشکل ابتدا به محل نصب برنامه رفته و فولد آپشن را پاک کرده بعد از آن تمام برنامه های باز ویندوز را بسته و برنامه هلو را باز میکنیم در زمان باز شدن (صفحه سبز رنگ برنامه را که دیدین ) حتما باید دکمه cntrl را نگه داشته و کلید Q را به سرعت پشت سر هم زده. خطا برطرف خواهد شد. موفق باشید

 69. لیلا گفته

  سلام کد ۵۰۳۴ چطور رفع میشه؟

 70. سعید گفته

  با سلام
  من نرم افزار هلو کد ۱۱ نسخه ۷٫۶ رو دارم الان مدتیه وقتی میخوام یک سرفصل جدید تعریف کنم این ارور رو میده Table Sarfasl: field ‘Type’ not found
  ,نرم افزارم کلا حذف کردم دوباره نصب کردم حتی قبل از اینکه اطلاعاتمو دوباره بازیابی کنم امتحان کردم باز هم همین مشکل رو داشت لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر

 71. ادریس احمدی گفته

  باسلام
  من چندسالی هست که ازنرم افزارهلواستفاده میکنم.هرساله هم پشتیبانی تمدیدکردم.امچندوقتی هست که وقتی بابرنامه کارمیکنم ومی خوام فاکتورروبازکنم یک دفعه برنامه هلوخودبه خودبسته میشه اگه امکان داره لطف کنید وراهنمایی کنیدممنون وسپاسگذار.

 72. علمی گفته

  باسلام و خسته نباشید در قسمت گزارش نرم افزار هلو خطای type mismatch for field number -u expecting integeractual: float به چه معناست؟ باتشکر

  1. مسئول سايت گفته

   با سلام و وقت بخیر… از کیت طراحی پرینت و فاکتور استفاده میکنید ؟ اگه از این کیت استفاده میکنید احتمالا طراحی درستی انجام نشده …از چاپ پیش فرض خود هلو استفاده کنید ببینید مشکل حل میشه ؟ اگه نشد تنظیمات هلو رو به حالت پیش فرض برگردونید و یکبار برنامه رو دوباره اجرا کنید به احتمال زیاد مشکل رفع میشه

 73. مريم گفته

  با سلام
  من مى خواستم در نرم افزار هلو در قسمت توضیحات فاکتور بتونم کپى پیست انجام بدم چون مى خواهم سریال بزنم اما نمیشه ، چطورى می تونم این کار را انجام بدهم
  با تشکر

  1. مسئول سايت گفته

   سلام …از کلید کنترل +v استفاده کنید

  2. مريم گفته

   با سلام مجدد، اینو می دونم که cntrl+v میشه پیست اما انگار در نرم افزار هلو پیست کردن فعال نیست!

  3. مسئول سايت گفته

   باسلام و وقت بخیر الان دوباره تست کردم راست کلیک غیر فعاله و نمیشه پیست کرد ولی با استفاده از cntrl+v به راحتی پیست میشه …البته دقیقا اگه بفرمایید در کدوم بخش فاکتور وکدوم منو قصد پیست کردن دارید بهتر میشه تست کرد ….مثلا موقع نوشتم فاکتور در توضیحات ؟ در بخش تنظیمات فاکتور در توضیحات ؟ در بخش توضیحات پرداخت های فاکتور ؟ در بخش طراحی پرینت فاکتور و بخش توضیحات یش فرض ؟ دقیقا کدوم بخش توضیحات ؟

  4. مريم گفته

   با تشکر، کلید میانبر cntrl+v چیز دیگرى تعریف شده بود که با اعمال تغییرات درست شد??

 74. امین گفته

  سلام من نرم افزار را کامل نصب میکنم در هنگام اجرا باز نمی شود و می گوید مشکل در قفل سخت افزاری- کد خطا ..(شماره کد ندارد شکل دارد)
  پایین ان مینویسد برنامه قادر به بروز رسانی اطلاعات قفل جدید از طریق نرم افزار نمی باشد .
  لطفا راهنمایی کنید ۰۹۲۱۳۷۳…..

  1. مسئول سايت گفته

   با سلام و وقت بخیر … مشکل میتونه از نصب نشدن صحیح قفل سخت افزاری باشه ..یکبار دیگه کلا پاک کنید از اول نصب کنید اگه نشد قفل رو به صورت دستی نصب کنید باز هم اگه نشد قفل رو به یه پورت یواس بی دیگه وصل کنید و ترجیحا هیچ وقت قفل سخت افزاری رو به پورت های جلوی کیس وصل نکنید اگه مشکل حل نشد احتمالا قفل مشکل داره بهتره با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید

 75. امیر ارسلان گفته

  سلام …لطفا میشه شرکت سئوکار که سئوی سایت شما رو انجام داده ایمیل بفرمایید ؟

 76. صمیمی گفته

  سلام ،
  من نرم افزار رو بای اولین بار روی سیستم جدیدم نصب کردم ولی پس از اینکه کامل نصب شد و ایرادی هم نگرفت ، وقتی روی آیکون نرم افزار کلیک می کنم خطای ۴۳۲ رو میده و نرم افزار کامل لود نمیشه . و میگه که نمیتونه یه فایلی رو رو قسمت system 32 کپی کنه ، ایراد از کجاست .

 77. ویستا گفته

  با سلام
  در مورد حذف کامل یک شرکت در نرم افزار هلو راهنمایی میفرمایید؟

  با سپاس

  1. مسئول سايت گفته

   با سلام و وقت بخیر
   در نرم افزارهلو چند شرکتی با ایجاد هر شرکت یک پوشه بانام هلو+عدد اون شرکت اضافه میشه مثل هلو ۱ هلو ۲ و… ( HOLOO1 ، HOLOO2 و…. ) کافی پوشه شرکت مورد نظرتون رو پاک کنید

 78. مهدی گفته

  سلام من نرم افزارو بدون مشکل نصب کردم بعداز کار کردن با چند منو متاسفانه هنگ میکنه و هیچ منویی کار نمیکنه و هرجای صفحه کلیک میکنم صدای دینگ دینگ میده و تا خارج نشم کانل فایده نداره.روی دوتا سیستم نصبش کردم هردو همینطوره
  ویندوزشم هم ۳۲ بیت امتحان کردم هم ۶۴ فرق نداشت
  ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

  1. مسئول سايت گفته

   سلام
   این مورد هم میتونه از سی دی نرم افزار باشه و هم قفل سخت افزاری و … بهتره به یکی از نمایندگی های شهرتون مراجعه کنید و بدید هر دوتا رو دوباره براتون بررسی کنن

 79. یاسین گفته

  سلام خطای ۵۰۳۴ یعنی چی؟

 80. hajir گفته

  سلام ایا نرم افزار هلو بر روی ویندوز ۱۰ نصب میشود؟ از هر راهی خواستم بانک اطلاعاتیش نصب نمیشه و ارورر میده ممنون میشم اگر کسی تاحالا روی ویندوز ۱۰ نصب کرده و باهاش کار کرده راهنمایی کنه

 81. علیرضا گفته

  سلام من نرم افزار رو تازه نصب کردم ولی آیتم های که باز میشه ناقص و بزرگتر شدن

 82. hasti گفته

  salam man narmafzaram erore ghofle shabakaro mide moshkel injast k back up nagereftam az barname bayad chikar konam emkan dare etelaatam pak bshe?
  *****
  ترجمه :)‌
  سلام من نرم افزارم ارور قفل شبکه میده مشکل اینجاست که بک آپ نگرفتم از برنامه باید چیکار کنم امکان داره اطلاعاتم پاک بشه ( لطفا فارسی تایپ کنید ممنون )

  1. مسئول سايت گفته

   با سلام و وقت بخیر
   خیر مشکلی برای اطلاعات و حساب های شما پیش نمیاد جهت اطمینان دو تا کار میتونید بکنید
   در محلی که نرم افزار هلو نصب شده از پوشه holoo کپی بگیرید و نگه دارید
   روش دوم اینه که سی دی هلو رو راه اندازی کنید و از بخش امکانات گزینه پشتیبان گیری رو انتخاب کرده و بک آپ بگیرید . برای این مدل بک آپ گرفتن نیازی نیست که نرم افزار هلو اجرا بشه

 83. ماشینهای اداری جمیع گفته

  با سلام و خسته نباشید!
  من وقتی وارد برنامه میشم و روی حالا به طور مثال رو سربرگ فروش کلیک میکنم با خطای زیر روبه رو میشم:
  FactureArticles Table:Field ‘A_code_C’ not found.
  لطفا هرچه زودتر کمکم کنید تمام فاکتورهام مونده.
  از راهنمایی شما قبلا متشکرم.

  1. مسئول سايت گفته

   سلام ..ممنون
   کیت طراحی فاکتور خریداری کردید ؟

  2. ماشینهای اداری جمیع گفته

   میشه بیشتر راهنمایی بفرمایید!
   در ضمن دیروز باهاش کار می کردم ولی امروز صبح این مشکل رو \یدا کرد

  3. مسئول سايت گفته

   ورژن نرم افزار و کیت هایی که احتمالا خریداری کردید رو نفرمودید
   این مشکل معمولا موقعی پیش میاد که :
   ۱- فاکتور طراحی شده استاندارد نباشه و به درستی طراحی نشده باشه
   ۲-به هر دلیلی فاکتور طراحی شده شما از پوشه Report حذف شده باشه
   ۳- فاکتور طراحی شده از بخش تنظیمات به درستی به فاکتور فروش نسبت داده نشده باشه
   ***************
   در هرصورت اگه تمام این موارد درست باشه و مشکل باز هم حل نشه :
   از حساب ها بک آپ بگیرید
   در صفحه اصلی نرم افزار حساب داری هلو در یه جای خالی راست کلیک کنید
   از بخش تنظیمات بر روی پیش فرض سیستم کلیک کنید
   اگر مشکل حل نشد :
   همه فایلها بجز پوشه ریپورت رو حذف کنید
   هلو رو دوباره نصب کنید
   بک آپ تون رو ریستور کنید
   باید مشکل حل بشه
   :)

  4. ماشینهای اداری جمیع گفته

   به احتمال زیاد باید برنامم اینجور که می فرمایید ریست بشه!
   ممنون از راهنماییتون.
   یا علی
   :)

 84. غفور گفته

  سلام موقعی که نرم افزار هلو میخواهد اجرا شود اخطاری میدهد که امکان برقراری ارتباط با بانک اطلاعاتی وجود ندارد لطفا ب کمک راهنماsetup.exeراجرا نموده وموارد راتنظیم نمایید.چگونه میتوان این مشکل رارفع کرد؟باتشکر

  1. مسئول سايت گفته

   سلام
   احتمال نرم افزار sql server به هر دلیل پاک شده یا از کار افتاده … برای رفع مشکل این نرم افزار رو از سی دی هلو به صورت دستی نصب کنید و اگر هم اجازه نصب نداد باید از اطلاعات خودتون بک آپ بگیرید و نرم افزار هلو رو کلا پاک کرده و دوباره نصب کنید

 85. هادی گفته

  من ویندوز رو عوض کردم و برنامه هلو اجرا نمیشود و ارور exeption edbengineerror in module holoo.exe at 000af1de.an error occurred while attempting to initialize the borland database engine(error $2108) :unsure:

 86. میترا گفته

  با سلام و خسته نباشید
  من نرم افزارم پشتیبانیشو تمدید کردم نصب هم کردم فقط مشکلم اینه که همه منوها قسمت های داخلی برنامه و … به جای راست چین شدن چپ چین شدن و هرکاری کردم درست نشد خواهش میکنم کمکم کنید ممنون

  1. مسئول سايت گفته

   با سلام و وقت بخیر
   برای رفع این مشکل در صفحه اصلی نرم افزار هلو در یه جای خالی راست کلیک کنید و از بخش تنظیمات روی پیش فرض سیستم کلیک کنید و یکبار برنامه رو ببندید و دوباره باز کنید به احتمال زیاد مشکل حل میشه
   در صورتی که حل نشد از نرم افزار حسابداری هلو از حساب هاتون بک آپ بگیرید و نرم افزار رو کلاپاک کنید و دوباره نصب کنید و بک آپ تون رو ریستور کنید
   فراموش نکنید که قبل از هر کار و تغییری در برنامه حسابداری باید از حساب های خودتون بک آپ داشته باشید تا به مشکل نخورید
   با تشکر
   حسینی