زيبايي پوست | جواني پوست خود را 10 سال بيشتر حفظ كنيد

 

پیری پوست,ضد پیری پوست, پوست صورت

به کار گیری یک رژیم خوب و استفاده ی مرتب از داروها یا لوازم آرایشی و بهداشتی می تواند روند پیری پوست را تا ۱۰ سال به تاخیر اندازد.

۱ . نوشیدن آب را فراموش نکنید: زیرا نوشیدن آب کافی حداقل ۸ لیوان در روز تاثیر بسیار بزرگی روی جلوگیری از پیری پوست دارد و همچنین باعث طراوت پوست می شود.

۲ . اجتناب از رژیم های غذایی نادرست : رژیم های غذایی خودسرانه و نادرست باعث چاق و لاغر شدن بدن شما می شود و علاوه بر شل شدن و افتادگی پوست بدن به پوست صورتتان نیز آسیب می رساند و باعث چروک شدن پوست صورتتان می شود بنابراین برای جلوگیری از این آسیب ها شما حتما برای کاهش وزن نیز تحت نظر یک پزشک متخصص باشید.

۳ . از آفتاب اجتناب کنید: زیرا تاثیر بزرگی روی پیری پوست می گذارد و اگر ناچار به بیرون رفتن شدید ضد آفتاب را فراموش نکنید.

۴ . میوه ها و سبزی های تازه را جایگزین فست فودها و غذاهای پر کالری کنید: زیرا ویتامین های موجود در میوه ها و سبزی ها تاثیر زیادی روی جلوگیری از افتادگی و چین و چروک پوست می گذارند.

۵ . از استعمال دخانیات اجتناب کنید: که مهم ترین و بزرگ ترین دلیل پیری پوست می باشد.

منبع: آرایشیک

 

 

كليد واژه ها:می تواند روند پیری پوست را تا ۱۰ سال به تاخیر اندازد شل شدن و افتادگی پوست بدن به پوست صورتتان باعث چروک شدن پوست صورتتان می شود می تواند روند پیری پوست را تا ۱۰ سال به تاخیر اندازد شل شدن و افتادگی پوست بدن به پوست صورتتان باعث چروک شدن پوست صورتتان می شود می تواند روند پیری پوست را تا ۱۰ سال به تاخیر اندازد شل شدن و افتادگی پوست بدن به پوست صورتتان باعث چروک شدن پوست صورتتان می شود 

نظر یا سوال شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمیشود و محرمانه است