دختران ایرانی در برنامه های ازدواج شبکه های ترکیه

تمام برنامه های ازدواج ترکیه رسما غیرقانونی اعلام شد و تعطیل شد .. جهت اطلاع بیشتر در این مورد اینجا کلیک کنید

 

هرچند این بار دختران ایرانی جلوی دوربین کشور همسایه حضور یافته و برعکس دیسکوهای دبی حرکتی خلاف اخلاق انجام نداده و قصد خود را ازدواج اعلام می کنند اما متاسفانه همین مسئله نیز حاشیه های بسیاری را به دنبال داشته و در حال حاضر در ترکیه به سوژه اغلب رسانه های این کشور تبدیل شده است.به گونه ای که در همین یک ماه اخیر چندین بار رسانه های ترکیه از شرکت بالای دختران ایرانی در برنامه های ازدواج تلویزیون این کشور نوشته و برخی حتی به تحقیر ماجرا پرداختند.

C-_Users_mehdi_Desktop_2014-11-28-esra-erol-la-programinda-iranli-seba-dan-aglatan-yorum_432464_1
به گزارش روز نو ، رسانه های ترکیه نوشتند “دخترانی که در ایران شوهر پیدا نکردند به ترکیه می آیند”.

مانور تلویزیون ترکیه روی “ایرانی بودن ” دختران شرکت کننده
در ترکیه چندین شبکه تلویزیونی از جمله آ تی وی و فوکس تی وی روزانه “برنامه ازدواج ” پخش کرده و در این برنامه شرکت کنندگان اقدام به انتخاب همسر موردپسند خود می کنند که البته همین مسئله انتخاب با حاشیه های بسیاری همراه است.از طرز لباس پوشیدن افراد تا حرکات سبک و زننده.
در شبکه آ تی وی ترکیه برنامه ازدواجی تحت عنوان ” با من ازدواج کن ” پخش می شود که تعداد قابل توجهی از دختران ایرانی نیز در آن شرکت کرده اند.در این رابطه رسانه های ترکیه نوشتند ” برنامه با من ازدواج کن را زنان ایرانی پر کرده اند!
فروغ،الهام و عسل از جمله دختران جوان ایرانی بودند که در این برنامه پرمخاطب تلویزیون ترکیه شرکت کردند و تلویزیون ترکیه روی “ایرانی بودن ” این دختران مانور داده و ایرانی بودن آنها را همواره در طول برنامه برجسته کرد.
هر سه نفر آنها عدم تعهد مردان ایرانی به زن و خانواده را از مشکلات ازدواج خود در ایران دانسته و گفتند به خاطر تعهد مردان ترکیه به خانواده در این برنامه شرکت کرده اند.
صبا و شهرزاد دیگر دختران ایرانی هستند که در برنامه ازدواج فوکس تی وی حضور دارند و این شبکه نیز همانند آ تی وی روی ایرانی بودن آنها مانور داده و برجسته می کند.

اخبار اجتماعی – روز نو

اشتراک در تاپیک
اطلاع رسانی از
21 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه کامت ها

مرد های ایرانی متعهد نیستن!!؟
بی غیرتی کل جامعه ترکیه چه رو کشور جه رو همسر در تمام دنیا زبان زده

این برنامه‌ها یه نوع نمایش یا فیلم است که بازی میکنن… شماها هم فکر کردید که واقعی است. چندتا بازیگر ثابت داره بقیه‌ش هم این مسئله رو نمیدونن و میرن وارد فیلم و بازی میشن… والسلام

صدرصد.یکی از دخترای ایرانی افشاگری کرده بود و میگفت ازم سو استفاده کردن

الکی همینجوری نظرمیدین دخترهای کشورهای دیگه هم میان اونجا ازدواج میکنن.الکی و نمایشی هم نیس.چن ساله این برنامه اجرا میشه نمیشه همش الکی باشه.تازه ترکیه از خیلی کشورهای اروپایی پیشرفته تره.دخترای زیادی از کشورای دیگه دوس دارن با مردان ترک ازدواج کنن.

بابا چرا به زندگی دیگران دخالت میکنین.ازدواج امر مقدسیه.گناه که نمیکنن.دوس دارن تو یه کشورمسلمان وهمسایه ما ازدواج کنن.دخالت شما واقعا کارزشتیه.ازکشورهای اروپایی و آفریقایی هم دخترای زیادی اومدن با مردای ترک ازدواج کردن.این کجاش بده.

بابا چرا به زندگی دیگران دخالت میکنین.ازدواج امر مقدسیه.گناه که نمیکنن.دوس دارن تو یه کشورمسلمان وهمسایه ما ازدواج کنن.دخالت شما واقعا کارزشتیه.

احسنت

من دوست دارم بایه دخترخوشگل ازخانواده خوب ازدواج کنم هرکی هست بسم الله

21
0
در مورد این موضوع کامنت بزار :)x