آموزش انواع کیک | طرز تهیه چیز کیک چانتال (بسیار ساده و خوشمزه)

طرز تهیه چیز کیک,چیز کیکِ چانتال,نحوه تهیه چیز کیکِ

 

مواد لازم برای تهیه یک کیک به قطر ۲۰ سانت:

۱۵ عدد بیسکویت کراکر، له‌شده
۲ قاشق سوپ‌خوری کره ذوب‌شده
۴ بسته (معادل ۲۴۰ گرم) پنیر خامه‌ای
۱ و ۱/۲ فنجان شکر سفید
۳/۴ فنجان شیر
۴ عدد تخم مرغ
۱ فنجان خامه ترش
۱ قاشق سوپ‌خوری عصاره وانیل
۱/۴ فنجان آرد سفید

آماده‌سازی مواد: ۳۰ دقیقه

زمان پخت: ۱ساعت

آماده‌سازی مواد تا سرو: ۷ ساعت و ۳۰ دقیقه

طرز تهیه

فر را از قبل در دمای ۳۵۰ درجه فارنهایت (۱۷۵ درجه سانتی‌گراد) گرم کنید. یک ظرف مخصوص چیز کیک به عمق ۲۰ سانت را برداشته و به خوبی چرب کنید.

در کاسه‌ای متوسط بیسکوئیت‌های له‌شده را با کره ذوب‌شده کاملا مخلوط کنید. این مخلوط را در ته ظرف مخصوص چیز کیک کاملا پرس کنید.

در کاسه‌ای بزرگ‌تر، پنیر خامه‌ای را با شکر مخلوط کنید تا نرم شوند. شیر را اضافه نمائید و سپس تخم‌مرغ‌ها را یکی یکی اضافه نموده و هم بزنید، هم‌زدن را ادامه دهید تا مواد کاملا با هم مخلوط شوند. خامه ترش، وانیل و آرد را اضافه نمائید تا مواد به صورت کرمی نرم بدل شوند. تمام مواد را روی بیسکوئیت‌های پرس شده که از قبل در فر گرم شده‌اند بریزید.

برای مدت ۱ ساعت در فر بگذارید و اجازه دهید تا مواد پخته شوند. فر را خاموش کنید و بدون اینکه درب فر را باز کنید اجازه دهید تا به مدت ۵ ساعت به همان حالت باقی مانده و سرد شود. سپس آن را در یخچال قرار دهید تا خنک و آماده سرو گردد.

 alamto.com

 

 

 

کلید وازه ها: چیز کیک،انواع چیز کیک ،کیک پنیر خامه ای،چیز کیک راحت،کیک پنیری،کیک میوه ای آموزش پخت چیز کیک،نحوه پخت چیز کیک روش تهیه چیز کیک،چیز کیک،کیک با پنیر،کیک با آرد سفید طرز تهیه چیز کیک چیز کیکِ چانتال ،نحوه تهیه چیز کیکِ چانتال طرز پخت چیز کیکِ چانتال ،آموزش تهیه چیز کیکِ چانتال چانتال ،راهنمای پخت چیز کیکِ چانتال، مواد لازم برا چیز کیکِ چانتال  چیز کیک،انواع چیز کیک ،کیک پنیر خامه ای،چیز کیک راحت،کیک پنیری،کیک میوه ای آموزش پخت چیز کیک،نحوه پخت چیز کیک روش تهیه چیز کیک،چیز کیک،کیک با پنیر،کیک با آرد سفید طرز تهیه چیز کیک چیز کیکِ چانتال ،نحوه تهیه چیز کیکِ چانتال طرز پخت چیز کیکِ چانتال ،آموزش تهیه چیز کیکِ چانتال چانتال ،راهنمای پخت چیز کیکِ چانتال، مواد لازم برا چیز کیکِ چانتال

این مطلب برای شما مفید بود ؟

لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز است.

میانگین آراء / 5. تعداد:

نظر یا سوال شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمیشود و محرمانه است