قبل از «فروش کلیه» بخوانید – خرید و فروش ” کلیه”

قبل از «فروش کلیه» بخوانید – خرید و فروش ” کلیه”

 

در صورتی که به هردلیلی تصمیم به اهدای کلیه دارید لطفا نکات زیر را رعایت نمایید

نکته بسیار مهم (98/3/01) . به هیچ عنوان شماره خود را در اینترنت به عنوان فروشنده کلیه ثبت نکنید. اخیرا مشاهده شده است کسانی از طرف فردی که خود را خریدار کلیه از اروپا و ترکیه معرفی می کند ، مورد کلاه برداری قرار گرفته اند. باندهایی از این دست ، شما را با وعده پول هنگفت برای فروش کلیه فریب داده و در صورت همراهی ، در کشورهای همسایه به صورت غیر قانونی اقدام به عمل جراحی کرده و تمام اعضاء قابل فروش بدن را خارج می کنند (هر دو کلیه ، کبد و …)

 

پیام یکی از فروشنده های کلیه :

عزیزان من یک اهدا کننده هستم که پس سالیانی در ازای یک مبلغ اندک کمک مالی کلیه خود را به مریض نیازمند دادم. رعایت نکات زیر را پیش از اهدا فراموش نکنید :
۱- چند ماه قبل از تصمیم به اهدای کلیه نمک را سر سفر و مواد نمکی را کنار بگذارید ( عدم رعایت آن خطرناک است )

نکته مهم : لطفا از ارسال آگهی خرید یا فروش کلیه در بخش نظرات خودداری فرمایید. در بخش نظرات این مطلب هیچ شماره تلفن و یا راههای ارتباطی دیگری نمایش داده نخواهد شد.ما هیچ اطلاعی از روش های خرید و فروش کلیه نداریم . لطفا سوال نفرمایید. باتشکر / حسینی

۲- پیش از اهدا و حدود ۲ یا ۳ هفته پیش از اهدا حتماً فشار خون خود را هر روز چک نموده، یادداشت کنید که اگر فشار داشتید، بدان واقف باشید
۳- لاپراسکوپی در بیمارستانهای دولتی اغلب انجام نمی‌شود که جراحی سنگینی و دردناکی، در انتظار شما خواهد بود که حتی تزریق موروفین درد را تسکین نمی‌دهد، مگر شیافت دیکلوفناک۱۰۰٫ لذا اگر توانایی جراحی غیر لاپراسکوپی دارید، مبادرت بدین امر نموده، در صورت درد دردناک از پرستار تقاضای دو شیاف دیکلوفناک نمایید که کاملاً درد شما را تسکین خواهد داد. بواقع بیشتر پرستارها وقعی به دردهای شما نمی‌دهند.
۴- حدالامکان مبلغ خود را در توان افراد کم بضاعت تعیین نمایید که کلیه شما خاص مریض های طبقه سرمایه داری نگردد.
۵- فراموش نکنید که مبلغ دریافتی از گیرنده کلیه، بابت یک کمک مالی متقابل است نه خرید و فروش عضو بدن، چه تنها بابت شکافتن بدن توسط تیغ جراحی از منظر قوانین اسلامی، دیه ای بایست قایل باشند که بواقع پرداخت مبلغ کمک مالی به اهدا کننده کلیه، ابتدا بدلیل شکافتن تن است که جراحتی عمیق و اغلب عریض پدید می‌آورد و قطع عضویی از بدن و سپس هزینه های پس از جراحی و غیره
۶- حتماً خودتان درباره بیمارستان محل جراحی تصمیم گرفته، آنرا با درایت و تحقیق بپذیرید.
۷- فقط از طریق انجمن حمایت از بیماران کلیوی اقدام کنید که بالاترین ضریب امنیت برای حفظ سلامت شما طی بررسی و اجازه عمل چند فوق تخصص کلیه مرتبط با انجمن تامین گردد.
۸- از بیمارستانهای آموزشی بپرهیزید

 

به نقل از سایت : http://iran-jobs.blogsky.com/

کلید واژه ها :

سایت ثبت نام فروش کلیه کانال تلگرام فروش کلیه شماره خریداران کلیه آگهی فروش کلیه مرکز خرید

و فروش کلیه شماره تلفن دلالان کلیه فروش کلیه در تهران قیمت روز کلیه همراه با جدول قیمت

ثبت نام برای فروش کلیه شماره خریداران کلیه کانال تلگرام فروش کلیه قیمت روز کلیه

همراه با جدول قیمت قیمت کلیه در سال ۹۵ مرکز خرید و فروش کلیه آگهی فروش کلیه فروش کلیه در تهران

در بحبوحه‌ی افزایش قیمت‌ها، بیم و امید بسیاری در اغلب بازارها شکل گرفته است. از بازار مسکن و خودرو گرفته تا بازار سکه و ارز. اما تردیدی نیست که اذهان عمومی از بازاری غافل است که  به علت سوداگری، فشار اقتصادی و نبود سیستم نظارتی قوی، تنورشان حسابی داغ شده، اما در خلوت!

کمتر کسی خرید و فروش کلیه را به عنوان یک بازار کسب و کار در نظر می‌گیرد. اینکه اصلا فضایی به اسم «بازار کلیه» بر سر زبان‌ها باشد، بسیار غریب به نظر می‌رسد.

در کوران تغییر وضعیت اقتصادی کشور و در روزهایی که خروج از رکود به عنوان یک امیدواری دیده می‌شود، کسب و کار دلالان کلیه سکه است. به صراحت هرچه تمام‌تر شاهدیم که فروشندگان به راحتی آگهی می‌کنند، گیرندگان بی‌پول برای جور کردن پول خود را به این در و آن در می‌زنند، در این میان واسطه‌ها هم پا به پای تورم، قیمت می‌دهند.

مرگ کسب و کار من است
بی‌تعارف یادمان باشد خرید و فروش کلیه در کشور آنقدرها هم مخفی نیست. به وضوح شاهد کشیده ‌شدن پای واسطه‌گران به  وسط این بازار و افزایش قیمت‌ها هستیم. گاهی برای خرید یک کلیه باید پولی به اندازهی خرید یک ماشین صفر کنار گذاشت. شوخی نیست. بحث و مرگ زندگی وسط است.

تاسف‌برانگیزتر آنکه اگر زمانی با تماشای یک کاغذ افتاده در گوشه‌ی خیابان با عنوان «فروش فوری کلیه»، دلمان ریش می‌شد، اکنون فقط کافی است تا با دقت به خیابان‌ها و کوچه‌های اطراف خود نگاه کنیم تا دریابیم که هم‌چون قسمت نیازمندی‌ روزنامه‌ها، بخش قابل توجهی از تبلیغات خیابانی به همین بازار اختصاص یافته است.

کافی است چند ساعتی مقابل یکی از بیمارستان‌‏ها منتظر ماند یا از خیابانی معروف به این عنوان بالا و پایین رفت تا فروشندگان و دلالان کلیه به سراغمان بیایند و پیشنهادهایشان را بدهند. گویی سال‌هاست که در این راسته فعالیت می‌کنند.

خرید و فروش آنلاین
بازاریابی در این بخش راه خود را به فضای مجازی پیدا کرده و چندین وب‌سایت به همین نام و در این زمینه به فعالیت می‌پردازند و از متقاضیان و فروشندگان می‌خواهند تا در خواست خود را در این صفحه مطرح کنند.

«مرجع خرید و فروش کلیه انسان در ایران»، «قیمت روز کلیه همراه با جدول قیمت» تنها عنوان چندی از وبلاگ‌ها و سایت‌های فعال در این بازار هستند که با سر زدن به آنها فقط تعجبمان از تنوع قیمت‎ها و متقاضیان این بازار بیشتر می‌شود.

فروشندگانی با حداقل میانگین ۱۸سال و قیمت‌هایی با حداقل ۲۰ میلیون تومان که برای تعیین همین رقم هم هیچ نوع سقفی وجود ندارد و بنا به تمایل اهداکننده و نیاز خریدار قیمت  با توجه به شرایط اقتصادی موجود حتی از خرید یک واحد مسکونی هم بالاتر می‌رود.

فروشندگان چه کسانی هستند؟
آمار نشان می‌دهد بیشترین فراوانی فروشندگان به علت فقر و یا اعتیاد دست به چنین کاری می‌زنند. البته افرادی که به قصد نیکوکاری چنین نیتی دارند از مسیرهای مرسوم و استاندارد اقدام می‌کنند.  افرادی که در قبال حفظ نامشان حاضر به گفتگو می‌شدند.

در تمام پرس و جو‌هایی که داشتیم تنها یک چیز به عنوان وجه مشترک و یا علت اصلی این فروشندگان به چشم می‌آمد و آن هم «مشکلات اقتصادی» بود.

طبیعی است که وقتی تنور کارهای غیر قانونی داغ شود، پای دلالان هم باز خواهد شد. سعی خواهند کرد تا با ترفندهای کاسبی خود، حداکثر قیمت را به جیب بزنند. وجه تمایز این دلالان با سایر نمونه‌ها، اول سهولت دستیابی و دوم، تضمینی است که در خصوص پیداکردن کلیه‌ی مورد نظر می‌دهند.

تا حدی آسان که از خود می‌پرسید: آیا واقعاً آنچه که معامله می‌شود، همان کلیه آدمی است؟!

سایت ثبت نام فروش کلیه کانال تلگرام فروش کلیه آگهی فروش کلیه شماره خریداران کلیه مرکز خرید و فروش کلیه شماره تلفن دلالان کلیه فروش کلیه در تهران قیمت روز کلیه همراه با جدول قیمت

پیشنهاد میشود بخوانید
نظر یا سوال شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمیشود و محرمانه است

1,297 نظر
 1. ندا گفته

  سلام خسته نباشین فروش کلیه و کبد با گروه خونی A+ قیمت توافقی به علت مشکل مالی
  لطفا تماس بگیرید تشکر
  فوری فوری
  سن ۲۸ سال

  1. ندا گفته

   خدایا به امید تو

   سلام فروش کلیه و کبد سالم توافقی
   گروه خونی م A+
   ۲۸سال سنم هستش و یه پسر ۱۱ساله دارم که سال ۹۲ پدرش بر اثر سرطان فوت شدن و خودم به تنهایی کار کردم تا آبروم حفظ بشه ولی الان واقعا کم آوردم
   به علت مشکل مالی و یه سری مسائل میخوام با رضایت خودم این کار رو انجام بدم
   با عقل صحت و سلامت

   فوری

 2. ناشناس گفته

  سلام نظرم یکی بیادکلیه ام بخره باقیمت خوب پولی و کمشکلم وگرفتاری خانوادم حل کنه بهتره بگم اگه این پول تا یک ماه دیگه ندم باید تااخرعمرحسرت زندگیموبخورم ممنون

 3. Sh گفته

  سلام من یه خانم ۳۲ ساله ام که کلیه ام رو میفروشم با گروه خونی Bمثبت متاهل ساکن شیراز هر کی نیاز به کلیه با این گروه خونه داره ایمیل بزنه و قیمت رو هم اعلام کنه الان کلیه کمتر از ۲۰۰نیست ولی من نیاز دارم و خیلی کمتر میدم

 4. امیری گفته

  سلام فورش کلیه به مبلغ ۲۰۰میلیون به علت بدهی به بیرون نیاز مالی بد جوری گرفتار هستم o+

 5. علی گفته

  معتادنیستم سالمم کلیه یا هرچی که از بدنم میشه میفروشم اگه کسی هست خریدار در اولویت قرار بده منو،مشکل دارم ۳۳سالمه آمثبت هرجای کشور یا دنیا باشه میرم

  1. امیرحسین گفته

   قیمت چند

 6. فاطمه گفته

  فروش کلیه باگروه خونی O+به فروش میرسد.کاملا سالم

  1. ارشد گفته

   با سلام فروش کلیه با گروه خونی 0+ سن ۲۹و متاهل و جواب ازمایش lha ک صحیح و سالم هستن

  2. ندا گفته

   سلام کلیه مو میفروشم توافقی ۲۸ سال سنم هست
   نیاز فوری به پول دارم به مشکل مالی برخوردم
   یه پسر دارم ۱۱سالشه و ۷ساله که پدر بچم فوت شده چند سالی سرکار رفتم با اجاره خونه و وضعیت اقتصاد این جامعه بجای پس انداز بدهکار شدم و الان هم برای جراحی یکی از عزیزانم به پول نیاز دارم فوری فوری

 7. معص گفته

  کلیمو ب دلیل نیاز مالی میفروشم ۲۹ سالمه گروه خونی o مثبت

 8. معص گفته

  کلیمو ب دلیل نیاز مالیمیفروشن oمثبت ۲۹ سالمه

 9. فاطمه پنبه گفته

  فروش کلیهo+ فوری

 10. ابراهیم گفته

  فروش کلیه و کبد و مغز استخوان گروه خونیa+به دلیل نیاز مالی شدید دارم فوری 29 ساله متاهل

 11. حمید گفته

  من کلیه خودم رو به دلیل نیاز مالی وفقر در اضا ی برطرف شدنش حاضرم به شخص نیازمند کلیه خودم رو بدهم خاهشا واتساپ پیام بدین

 12. بهزاد گفته

  سلام بدهی بالااوردم کلیه امـا میفروشم فروش فوری گروه خونی b_

 13. سیتی بیا گفته

  فروش کلیه با گروه خونی AB+

 14. mahdi گفته

  کلیه فروشی o+فوری
  مشهدی هستم عزیزانی که
  قصد خرید دارن در خدمتم

 15. مریم گفته

  فروش کلیه+ A

 16. سوری گفته

  کلیه o+ برای فروش جهت پرداخت مهریه

 17. Vampire گفته

  آدم از بدبختی این کارا رو می‌کنه، وگرنه چرا باید کلیه‌مو بفروشم و خودمو ناقص کنم؟» این جمله مشترک افرادی است که فشار اقتصادی و بسته بودن راه‌های تامین هزینه، آنها را وادار کرده که عضوی از بدن خود را بفروشند تا بتوانند زندگی کنند.
  کلیه o+
  200m
  قسمتی از کبد
  300m
  مغز استخوان
  توافقی

 18. رضا گفته

  رضا کلیه مو میفروشم به علت نیاز مالی مستاجرم زن بچه بیکاری بخدا دیگه خسته شدم،گروه خونی ب مثبت

 19. سعید گفته

  کلیه مو میفروشم 33سال AB+فوری

 20. سعید گفته

  سلام33سالمه کلیه مو میفروشم AB+ فوری

  1. عسل گفته

   ای بابا

  2. بهبودی گفته

   سلام. من مستاجر بادوتابچه به خاطراوضاع بدمالی کلیه oمثبت به فروش میرسدهادی هستم 31سالمه