توسط :مسئول سايت

زيبايي | ترفندهايي سريع و ساده براي بلندتر نشان دادن ناخن ها

کوتاه کردن پوست چسبیده به ناخن می‌تواند ناخن شما را بلندتر نشان دهد. غشای نازکی از پوست، انتهای ناخن را می‌پوشاند و همواره در حال رشد کردن است. این غشای نازک پوست از ورود باکتری، آلودگی و دیگر عناصر آسیب رسان به زیر پوست جلوگیری می‌کند، با رشد این غشا، ناخن شما کوتاه‌تر جلوه خواهد کرد. البته معمولاً پیشنهاد نمی‌کنیم که آن را کوتاه کنید، زیرا ممکن است پوست دستتان را ببرید، ولی چسب‌هایی برای این کار وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها و با دقت، کمی از این غشای نازک را بردارید. بعد از اینکار، با روغن کمی جای آن را ماساژ دهید تا نرم و لطیف شوند.

nail-care

وقتی ناخنتان خیلی کوتاه است، از پولیش ناخن تیره استفاده نکنید. از رنگ روشن مثل صورتی یا سفید استفاده کنید. رنگ‌های تیره یا جیغ، ناخن کوتاهتان را بیش از حد کوتاه نشان خواهد داد. ولی رنگ‌های روشن یا خنثی باعث می‌شود ناخنتان در رنگ زمینه انگشتتان، خیلی هم کوتاه جلوه نکند.

اگر نوک ناخنتان کمی بلند شده است می‌توانید نوک ناخنتان را با لاک سفید و یا یک رنگ روشن‌تر از پولیش ناخنتان، لاک بزنید تا بلندتر به نظر آید. رنگ سفید نوک ناخن که در مانیکور فرنچ استفاده می‌شود یکی از انواع پر طرفدار در بین خانم‌ها است. نوک ناخن روشن‌تر، ناخن را تمیز تر و مانیکورتان را زیبا‌تر جلوه می‌دهد.

اگر لاک زدن نوک ناخن‌ها برایتان سخت است، می‌توانید از چسب استفاده کنید. چسب کاغذی را کمی بچینید، و یک قوس زیبا متناسب با ناخنتان ایجاد کنید و روی ناخنتان بچسبانید، به طوریکه به غیر از نوک ناخن، بقیه ناخن از رنگ شدن در امان باشد. سپس می‌توانید نوک ناخنتان را پولیش کنید و سپس چسب را بردارید.

سوهان کردن ناخن هم روشی برای تأکید بر روی اندازه ناخن است. ناخن های مربعی، کوتاه و ضخیم به نظر می‌‌آیند، ولی ناخن نوک تیز شده بلندتر جلوه می‌کند. اگر ناخن نوک تیز به نظرتان کمی از مد افتاده است، می‌توانید دور ناخنتان را گرد کنید تا بلندتر و زیبا‌تر به نظر برسد.

منبع : سرخاب سفيداب

http://sorkhabsefidab.com/nails/easy-tricks-to-make-short-nails-look-longer/

 

 

كليد واژه ها :  کوتاه کردن پوست چسبیده به ناخن می‌تواند ناخن می‌تواند ناخن شما را بلندتر نشان دهد غشای نازکی از پوست، انتهای ناخن با رشد این غشا، ناخن شما کوتاه‌تر رنگ‌های تیره یا جیغ، ناخن کوتاهتان را بیش از حد کوتاه می‌توانید نوک ناخنتان را با لاک سفید و یا یک رنگ روشن‌تر اگر لاک زدن نوک ناخن‌ها برایتان سخت است ناخن های مربعی، کوتاه و ضخیم به نظر کوتاه کردن پوست چسبیده به ناخن می‌تواند ناخن می‌تواند ناخن شما را بلندتر نشان دهد غشای نازکی از پوست، انتهای ناخن با رشد این غشا، ناخن شما کوتاه‌تر رنگ‌های تیره یا جیغ، ناخن کوتاهتان را بیش از حد کوتاه می‌توانید نوک ناخنتان را با لاک سفید و یا یک رنگ روشن‌تر اگر لاک زدن نوک ناخن‌ها برایتان سخت است ناخن های مربعی، کوتاه و ضخیم به نظر

تاریخ بروزرسانی : 16-12-2014
شاید دوست داشته باشید
نظر ارسالی شما بعد از تایید مدیریت قابل نمایش خواهد بود نکته : این بخش مربوط به نظرات در مورد (زيبايي | ترفندهايي سريع و ساده براي بلندتر نشان دادن ناخن ها) می باشد !!! لطفا فقط در همین مورد نظر ارسال فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خرید لایک ایرانی اینستاگرام از طریق سایت مای ممبر ارائه دهنده لایک واقعی ایرانی اینستا

بهترین قیمت ایمپلنت دندان در دندانپزشکی آیریک را با اقساط بلند مدت ، ضمانت ویژه و متخصص ایمپلنت دندان تجربه کنید.

برای مشاهده و خرید لیست کامل سرویس های اتوبوسی ترمینال جنوب کلیک کنید

بازارگاه کامل ترین سایت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

زنبیل آنلاین مثل یک ویترین پر زرق و برق است که خرید اینترنتی را برای شما آسان کرده است

در سامانه رزرو اینترنتی الی گشت، امکان خرید بلیط هواپیما و تور کیش از تهران و همچنین رزرو اتاق در تمامی هتل های کیش فراهم شده است

ما از روش بالا برای معرفی سایت شما استفاده می کنیم.برای اطلاعات بیشتر با شماره 09144029928 تماس بگیرید.