ابرو تاثیر فراوانی در زیبایی چهره به خصوص در برخورد اول دارد و به همین دلیل داشتن ابروهای زیبا و حفظ زیبایی آنها همواره مورد توجه خانم ها بوده است.به عبارتی ابروها قاب چهره محسوب می شوند.

آرايش و زيبايي | توصيه هايي براي برداشتن ابرو به صورت زيبا و شيك
اگر از اصول اولیه نظیر دقت در انتخاب آرایشگر ابرو ، قرینه بودن ابروها و وسیله مناسب بهداشتی بگذریم ؛ رعایت نکات ساده و مهم زیر ، تاثیر چشمگیری در زیبایی و مراقبت ابرو خواهد داشت .

پیش از آغاز؛ پوشاندن ابروها با پارچه ای لطیف و گرم برای زمان کوتاهی ، کار اصلاح ابرو را آسان تر می کند .

برداشتن ابرو را از قسمت میان دو ابرو آغاز نمایید تا رشته های عصبی صورت شما آمادگی بیشتری برای تحمل درد حاصل، داشته باشد (پوست میان دو ابرو در مقایسه با قسمت های بالای چشم ها، ضخامت بیشتری دارد) .

ابروهایتان را حداقل یک روز قبل از مراسم و یا میهمانی اصلاح نمایید تا سرخی و التهاب پوست رفع گردد.

برداشتن و اصلاح پی در پی و روزانه ابرو صحیح نیست و باعث آسیب تدریجی به ساختار و مدل ابرو می شود.

ابرو را در جهت رویش آن بردارید تا جهت ریشه ابرو تغییر نکند؛ پس چنانچه ابروهای نا مرتبی دارید ، از این پس آنها را به سمت بالا و کناره ها بردارید تا ریشه ها به تدریج جهت مرتب و منظمی پیدا کنند.

برس کشیدن مستمر به ابرو در جهت بالا و به سمت کناره ها ، نقش چشمگیری در زیبایی طبیعی و مرتب شدن آنها خواهد داشت .

استفاده از مداد هم رنگ ابرو برای فرم دادن به آن مفید است مشروط بر اینکه میزان استفاده از آن زیاد نباشد چراکه خود باعث ریزش ابرو خواهد شد .

پس از اتمام اصلاح ، کمپرس آب سرد برای تسکین ، و مالیدن کمی ژل ابرو با کمک برس برای حفظ خواب و جهت ابرو کار گشا خواهد بود .

و در آخر اینکه،  مدل اصلاح ابرو و میزان ضخامت و حذف دنباله ابرو، باید با توجه به میزان گردی صورت ، رنگ پوست و ترکیب اعضای چهره انتخاب شود و نه صرفا مد !

 

منبع : مه شو

mahsho.com

 

 

كليد واژه ها :  ابرو تاثیر فراوانی در زیبایی چهره به خصوص در برخورد انتخاب آرایشگر ابرو ، قرینه بودن ابروها و وسیله برداشتن ابرو را از قسمت میان دو ابرو برداشتن و اصلاح پی در پی و روزانه ابرو ابرو را در جهت رویش آن بردارید تا جهت ریشه ابرو استفاده از مداد هم رنگ ابرو برای فرم دادن به آن برداشتن ابرو برداشتن ابرو با تیغ برداشتن ابروها برداشتن ابرو با موچین برداشتن ابرو پیوسته برداشتن ابرو برای اولین بار زير ابرو برداشتن بند انداختن زير ابرو ابرو تاثیر فراوانی در زیبایی چهره به خصوص در برخورد انتخاب آرایشگر ابرو ، قرینه بودن ابروها و وسیله برداشتن ابرو را از قسمت میان دو ابرو برداشتن و اصلاح پی در پی و روزانه ابرو ابرو را در جهت رویش آن بردارید تا جهت ریشه ابرو استفاده از مداد هم رنگ ابرو برای فرم دادن به آن برداشتن ابرو برداشتن ابرو با تیغ برداشتن ابروها برداشتن ابرو با موچین برداشتن ابرو پیوسته برداشتن ابرو برای اولین بار زير ابرو برداشتن بند انداختن زير ابرو ابرو تاثیر فراوانی در زیبایی چهره به خصوص در برخورد انتخاب آرایشگر ابرو ،