زيبايي پوست | طرز تهيه ماسك توت فرنگي در خانه

چنانچه پوست شما دارای آکنه است و به دنبال راهی آسان برای درمان آن هستید، به ادامه مطلب توجه بفرمایید. در این مقاله ما به طرز تهیه و استفاده یک ماسک ساده خانگی برای رفع آکنه خواهیم پرداخت.

در این ماسک از توت فرنگی استفاده می شود. توت فرنگی یک منبع طبیعی از اسید سالیسیلیک است که در بسیاری از داروهای ضد آکنه یافت می شود.

بر اساس نظر جانیس کاکس، نویسنده کتاب “زیبایی طبیعی در خانه”، ماست و توت فرنگی تسکین دهنده های عالی پوست به شمار می آیند.

مواد لازم برای ماسک توت فرنگی:

1/4 پیمانه توت فرنگی تازه

1/4 پیمانه خامه ترش یا ماست ساده و بدون افزودنی

mahsho asa11

طرز تهیه:

توت فرنگی و ماست را از یخچال خارج سازید تا با محیط هم دما شوند. سپس توت فرنگی و ماست را در دستگاه مخلوط کن بریزید و آنها را کاملا با هم مخلوط کنید تا خمیری صاف و یکدست به دست آورید.

طرز استفاده:

این ماسک عالی را بر روی تمام پوست صورت به جز دور چشم ها بطور یکنواخت کاملا پخش نمایید و اجازه دهید 10 تا 15 دقیقه روی پوستتان بماند. سپس صورت خود را با آب بشویید.

 

 

منبع : مه شو

mahsho.com

 

 

كليد واژه ها :  پوست شما دارای آکنه است و به دنبال راهی آسان در این ماسک از توت فرنگی استفاده می شود ماسك توت فرنگي و عسل ماسك توت فرنگي فوايد ماسك توت فرنگي خواص ماسك توت فرنگي طرز تهيه ماسك توت فرنگي ماسك صورت توت فرنگي ماسك صورت توت فرنگي ماسك صورت با توت فرنگي ماسك صورت با توت فرنگي ماسك توت فرنگي براي صورت ماسك توت فرنگي براي صورت ماسك صورت با توت فرنگي پوست شما دارای آکنه است و به دنبال راهی آسان در این ماسک از توت فرنگی استفاده می شود ماسك توت فرنگي و عسل ماسك توت فرنگي فوايد ماسك توت فرنگي خواص ماسك توت فرنگي طرز تهيه ماسك توت فرنگي ماسك صورت توت فرنگي ماسك صورت توت فرنگي ماسك صورت با توت فرنگي ماسك صورت با توت فرنگي ماسك توت فرنگي براي صورت ماسك توت فرنگي براي صورت ماسك صورت با توت فرنگي پوست شما دارای آکنه است و به دنبال راهی آسان در این ماسک از توت فرنگی استفاده می شود ماسك توت فرنگي و عسل ماسك توت فرنگي فوايد ماسك توت فرنگي خواص ماسك توت فرنگي طرز تهيه ماسك توت فرنگي ماسك صورت توت فرنگي ماسك صورت توت فرنگي ماسك صورت با توت فرنگي ماسك صورت با توت فرنگي ماسك توت فرنگي براي صورت ماسك توت فرنگي براي صورت ماسك صورت با توت فرنگي

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.