در فصل رنگارنگ پاییز، با تهیه میوه خوش رنگ و دوست داشتنی خرمالو ،علاوه بر لذت بردن از طعم فوق العاده آن،می توانید جذابیت پوست خود را نیز حفظ کرده و چین و چروک های پوست را به میزان بسیار زیادی کاهش دهید.ک

بهداشت پوست | طرز تهيه ماسك پوست با استفاده از خرمالو

ماسک خرمالو برای بهبود چین و چروک

جالب است بدانید خرمالو، روند پیری را کند و چین و چروک صورت را تا حد بسیار زیادی از بین می برد.

برای اینکار کافی است که یک عدد خرمالوی له شده را با یک عدد زرده تخم مرغ و کمی آبلیمو مخلوط کرده و آن را به صورت ماسک بر روی پوست صورت قرار دهید. 15 دقیقه صبر کنید و بعد صورت را بشویید.

این ماسک علاوه بر اینکه تاثیر چشم گیری بر بهبود چین و چروک پوست دارد، منافذ باز پوست را هم پاکسازی کرده و پوست شما را زیبا و شاداب می سازد.

خرمالو تمیز کننده عمیق پوست

باورتان نمی شود که این میوه خوش رنگ به راحتی تمامی دانه های چرب پوست را تمیز می کند.

کافی است یک عدد خرمالوی رسیده و له شده را با یک چهارم فنجان شکر قهوه ای و یک قاشق غذاخوری روغن زیتون مخلوط کرده و این ماسک را به صورت دورانی روی پوست بمالید.10 دقیقه تامل کرده و بعد صورت را با اب ولرم بشویید.

این ماسک مثل یک اسکراب طبیعی، پوست را از هر گونه آلودگی به خوبی پاک خواهد کرد.

 

منبع : مه شو

mahsho.com

 

كليد واژه ها: جذابیت پوست خود را نیز حفظ کرده و چین و چروک های پوست ماسک خرمالو برای بهبود چین و چروک خرمالو، روند پیری را کند و چین و چروک صورت خرمالو تمیز کننده عمیق پوست جذابیت پوست خود را نیز حفظ کرده و چین و چروک های پوست ماسک خرمالو برای بهبود چین و چروک خرمالو، روند پیری را کند و چین و چروک صورت خرمالو تمیز کننده عمیق پوست جذابیت پوست خود را نیز حفظ کرده و چین و چروک های پوست ماسک خرمالو برای بهبود چین و چروک خرمالو، روند پیری را کند و چین و چروک صورت خرمالو تمیز کننده عمیق پوست