توسط :مسئول سايت

آرايش مو | كدام نوع موي چتري براي فرم صورت شما مناسب تر است ؟

موهای چتری شما را چند سالی جوان تر نشان می دهد. اما ممکن است یک مدل موی چتری به فرم صورت کسی بیاید، ولی به صورت شما نیاید. در متن زیر می خوانید که موهای چتری را چه طوربزنیدکه به فرم صورتتان بیاید.
آرايش مو | كدام نوع موي چتري براي فرم صورت شما مناسب تر است ؟
صورت مربع
در صورت فرم مربع، موهای چتری در واقع باید زاویه های صورت را از بین ببرد و چهره را ملایم تر کند. چتری هایی را امتحان کنید که پیشانی را باریک کند. (چتری های متمایل به یک سمت برای این فرم صورت مناسب هستند). مدل دیگر، چتری های کامل است که در قسمت وسط، تا پایین ابروهایتان برسدو بتدریج در کناره ها بلندتر شود. چون زاویه های فک را نرم تر نشان می دهد.این نکته را فراموش نکنید: لایه های چتری را کمی نازک تر بزنیدتا قسمتی از پیشانی از بین آن ها دیده شود. این کار باعث می شود چتری ها بتوانند روی پیشانی حرکت کنند و حس نرمی و ملایم بودن حفظ شود.
صورت قلبی
اگر پیشانی اتان از فکتان پهن تر است، چتری هاباید نیمه ی پایینی صورت را متعادل کنند.باز هم چتری های بلند متمایل به یک طرف برای این فرم صورت عالی است. این نوع برش،فرم صورت را متعادل می کند، چون توجه را از چانه دور کرده و به سمت چشم ها می برد.
صورت گرد
افرادی که صورت گردی دارندموهای چتری را زیاد دوست ندارند چون فکر می کنند صورت آن ها را پُرتر از آن چیزی که هست نشان می دهد. اما این طور نیست. مدل موهای چتری شما باید بلند و باریکو به یک طرف متمایل باشد تا حس طول و بلندی صورت را القا کند.مدل چتری های خرد به فرم صورت های گرد اصلاً نمی آید.
صورت مثلثی
کسانی که فک مربعی و پهن و پیشانی باریکی دارند، باید چتری هایی داشته باشند که هر چه به سمت بیرون صورت می رودبلند تر شوند. چتری ها باید کمی حالت پریشان و خرد داشته باشد تا باریک بودن پیشانی را نشان ندهند. بدترین مدل برای فرم صورت مثلثی: چتری های پرپشت است چون فک را بیشتر نشان می دهد.
صورت بیضی
این افراد انتخاب های زیادی دارند. بین تمام فرم های صورت،فرم بیضی به خاطرتناسب فرم، بیشترین تنوع مدل موی چتری را می تواند داشته باشد. از چتری های پر پشت گرفته تا متمایل به یک سمت و  هر اندازه ای در وسط، همه این مدل ها را می توانید امتحان کنید.
مدلی که به هر کسی می آید
مدل چتری قلبی برای هر فرم صورتی مناسب است. این مدل چتری در کناره ها کمی بلندتر می شود و خیلی دقیق در امتداد خط ابرو منحنی می شود تا قسمت میانی و قسمت وسط آن درست تا بالای پل بینی پایین می آید. یک قلب کشیده شده را تصور کنید که نقطه میانی آن خیلی عمیق نباشد و در قسمت میانی کمی بلند تر و کناره های آن در قسمت بالای ابروها بتدریج کوتاه تر می شود. مترجم اختصاصی زیباکده : سمانه صادقی
[toggle state=”close” ] موهای چتری شما را چند سالی جوان تر نشان موهای چتری را چه طوربزنیدکه به فرم صورتتان بیاید در صورت فرم مربع، موهای چتری در واقع باید زاویه های چتری هایی را امتحان کنید که پیشانی را باریک کند چتری های متمایل به یک سمت برای این فرم صورت اگر پیشانی اتان از فکتان پهن تر است، چتری هاباید افرادی که صورت گردی دارندموهای چتری را زیاد دوست ندارند کسانی که فک مربعی و پهن و پیشانی باریکی دارند، صورت،فرم بیضی به خاطرتناسب فرم، بیشترین تنوع چتری های پر پشت گرفته تا متمایل به یک سمت مدل چتری قلبی برای هر فرم صورتی مناسب است موهای چتری شما را چند سالی جوان تر نشان موهای چتری را چه طوربزنیدکه به فرم صورتتان بیاید در صورت فرم مربع، موهای چتری در واقع باید زاویه های چتری هایی را امتحان کنید که پیشانی را باریک کند چتری های متمایل به یک سمت برای این فرم صورت اگر پیشانی اتان از فکتان پهن تر است، چتری هاباید افرادی که صورت گردی دارندموهای چتری را زیاد دوست ندارند کسانی که فک مربعی و پهن و پیشانی باریکی دارند، صورت،فرم بیضی به خاطرتناسب فرم، بیشترین تنوع چتری های پر پشت گرفته تا متمایل به یک سمت مدل چتری قلبی برای هر فرم صورتی مناسب است موهای چتری شما را چند سالی جوان تر نشان موهای چتری را چه طوربزنیدکه به فرم صورتتان بیاید در صورت فرم مربع، موهای چتری در واقع باید زاویه های چتری هایی را امتحان کنید که پیشانی را باریک کند چتری های متمایل به یک سمت برای این فرم صورت اگر پیشانی اتان از فکتان پهن تر است، چتری هاباید افرادی که صورت گردی دارندموهای چتری را زیاد دوست ندارند کسانی که فک مربعی و پهن و پیشانی باریکی دارند، صورت،فرم بیضی به خاطرتناسب فرم، بیشترین تنوع چتری های پر پشت گرفته تا متمایل به یک سمت مدل چتری قلبی برای هر فرم صورتی مناسب است[/toggle]
تاریخ بروزرسانی : 19-06-2021
شاید دوست داشته باشید
نظر ارسالی شما بعد از تایید مدیریت قابل نمایش خواهد بود نکته : این بخش مربوط به نظرات در مورد (آرايش مو | كدام نوع موي چتري براي فرم صورت شما مناسب تر است ؟) می باشد !!! لطفا فقط در همین مورد نظر ارسال فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لیمون با سابقه بیش از دو دهه تولید لوازم آشپزخانه ، توانسته بازار لوازم آشپزخانه ایران را دست خود گیرد

داروخانه اینترنتی آرتان طب بزرگترین و کاملترین داروخانه آنلاین

خرید لایک ایرانی اینستاگرام از طریق سایت مای ممبر ارائه دهنده لایک واقعی ایرانی اینستا

بهترین قیمت ایمپلنت دندان در دندانپزشکی آیریک را با اقساط بلند مدت ، ضمانت ویژه و متخصص ایمپلنت دندان تجربه کنید.

برای مشاهده و خرید لیست کامل سرویس های اتوبوسی ترمینال جنوب کلیک کنید

بازارگاه کامل ترین سایت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

زنبیل آنلاین مثل یک ویترین پر زرق و برق است که خرید اینترنتی را برای شما آسان کرده است

در سامانه رزرو اینترنتی الی گشت، امکان خرید بلیط هواپیما و تور کیش از تهران و همچنین رزرو اتاق در تمامی هتل های کیش فراهم شده است

ما از روش بالا برای معرفی سایت شما استفاده می کنیم.برای اطلاعات بیشتر با شماره 09144029928 تماس بگیرید.