موی ما چه طبیعی باشد و چه رنگ شده، در طول ماه‌های تابستان در معرض آسیب‌های جدی بوده است. بنابراین باعث می‌شود پائیز، زمان مناسبی برای بازسازی موها باشد. این رنگ موهای سال 2015 می‌توانند تغییر بزرگی در موهای شما ایجاد کنند.

هایلایت‌ها و لولایت‌های ظریف که در موهای قهوه‌ای طلایی پخش می‌شوند، تاثیر فوق العاده‌ای روی موها دارند که باعث می‌شود موهایتان پرتر بنظر برسند.

01

رنگ‌های قهوه ای خاکستری مانند عکس زیر، روی رنگ پوست‌های سرد بسیار فوق العاده بنظر می‌رسد، مخصوصا اگر چشم‌های آبی رنگ دارید.

02

برای داشتن ظاهری برنزه و طبیعی از آرایشگرتان بخواهید که بجای استفاده از فویل، هایلایت‌ها را با استفاده از رنگ ایجاد کند.

03

رنگ اومبر (تن رنگ‌هایی از روشن به تیره) نباید مخلوط و رنگارنگ باشد. به این موهای قهوه ای نگاه کنید که چطور انتهایشان به رنگ کاراملی در آمده.

04

رنگ موی خرمایی هرگز از مد نمی‌رود و قدیمی نمی‌شود، حتی اگر با آن متولد نشده باشید!

05

رشته‌های طلایی مو مخصوصا روی رنگ قهوه‌ای متوسط، باعث جذب نور می‌شوند، اما همچنان طبیعی بنظر می‌رسند.

06

یک راه برای امتحان کردن رنگ بلوند بدون اینکه تمام موهایتان را بلوند کنید، این است که نیمه‌ی پایینتر موهایتان را به رنگ روشن درآورید. با اینکار بدون رنگ آمیزی مکرر، موهایتان را روشن کرده اید.

07

موهای بلوند تیره و قهوه‌ای روشن را می‌توان براحتی هایلایت طلایی کرد.

08

اگر تن پوستتان سرد یا خنثی است، از امتحان رنگ پلاتینی نترسید. فقط مطمئن شوید که آرایشگرتان، ریشه‌ی موها را تیره‌تر رنگ می‌کند تا بد بنظر نرسند.

09

برای اینکه ظاهرتان کمی اجی استایل (تیپی شامل لباس‌های مشکی و چرمی) شود، می‌توانید در هر نوع مو و هر رنگی، رگه‌های رنگی ایجاد کنید. مانند این رنگ کلاسیک طلایی سرخ که بسیار ظریف است.

10

قهوه‌ای تیره و متوسط با ته رنگ سرد، روی اکثر چهره‌ها جذاب خواهد بود.

11

بهترین راه برای اینکه به رنگ طبیعی مویتان جان تازه‌ای دهید این است که در اطراف صورت از هایلایت‌های روشن و رنگ اومبر ظریفی استفاده کنید.

12

رنگ قرمز برای همه مناسب نیست، اما یک رنگ زنجبیلی مناسب، می‌تواند خیره کننده باشد.

13

رسیدن به رنگ قهوه‌ای تیره و خنثی سخت است، اما ارزشش را دارد.

14

رنگ پلاتینی یخی به مراقبت‌های زیادی نیاز دارد، مخصوصا در موهای بلند. اما منحصر بفرد است و برای تمام فصول مناسب است.

15

 

 

منبع : سرخاب سفيد آب

http://sorkhabsefidab.com/hair/fall-hair-color-ideas-for-2014/

 

كليد واژه ها :   پائیز، زمان مناسبی برای بازسازی موها باشد این رنگ موهای سال ۲۰۱۴ می‌توانند تغییر بزرگی در موها هایلایت‌ها و لولایت‌های ظریف که در موهای قهوه‌ای طلایی رنگ‌های قهوه ای خاکستری مانند عکس زیر، روی رنگ پوست‌های برای داشتن ظاهری برنزه و طبیعی از آرایشگرتان بخواهید که بجای استفاده از فویل، هایلایت‌ها را با استفاده از رنگ ایجاد رنگ اومبر (تن رنگ‌هایی از روشن به تیره) نباید مخلوط و رنگارنگ رنگ موی خرمایی هرگز از مد نمی‌رود و قدیمی نمی‌شود، رشته‌های طلایی مو مخصوصا روی رنگ قهوه‌ای متوسط، کردن رنگ بلوند بدون اینکه تمام موهایتان را بلوند کنید موهای بلوند تیره و قهوه‌ای روشن را می‌توان براحتی هایلایت طلایی کرد. ظاهرتان کمی اجی استایل (تیپی شامل لباس‌های مشکی و چرمی) قهوه‌ای تیره و متوسط با ته رنگ سرد، روی اکثر چهره‌ها جذاب خواهد بود. رنگ پلاتینی یخی به مراقبت‌های زیادی نیاز دارد، مخصوصا در مو