دكوراسيون | ايده هايي براي چيدمان اتاق خواب پسرانه

در این مطلب، دو اتاق جالب برایتان انتخاب کرده ایم تا از آن ایده بگیرید.

دکوراسیون اتاق خواب,اتاق‌خواب‌های خلاقانه

1. این اتاق  پسرانه است و طراح آن Olga Podgornaja نام دارد. لازم به یادآوری است این اتاق در زیرزمین قرار دارد.

دکوراسیون اتاق خواب,اتاق‌خواب‌های خلاقانه

2. همان طور که در عکس می بینید، این اتاق مملو از صندلی و نیمکت است اما به گونه ای چیده شده اند که شلوغ و در هم دیده نمی شود. به طور مثال، لب پنجره، کاناپه ای برای نشستن تعبیه شده و با انواع کوسن ها روی آن پر شده است.

دکوراسیون اتاق خواب,اتاق‌خواب‌های خلاقانه

3. این اتاق برای یک پسر نوجوان دوست‌دار فوتبال است. به همین دلیل، توپ و وسایل ورزشی در گوشه ای چیده شده اند. رنگ های انتخابی نیز پویا و فوتبالی هستند. حتی ساعت روی دیوار نیز همانند نمونه هایی است که در باشگاه ها و زمین های فوتبال دیده می شود.

دکوراسیون اتاق خواب,اتاق‌خواب‌های خلاقانه

4. لوستر، قاب عکس، شکل پرده، وسایل دکوری (همانند آدم آهنی روی میز مطالعه)، صندلی ای تک نفره ای که برای مقابل کاناپه اتاق انتخاب شده است و … همه مواردی هستند که می توانند هویت اتاق نوجوانان را تغییر دهند.

دکوراسیون اتاق خواب,اتاق‌خواب‌های خلاقانه

5. محل خواب پسرک نوجوانی که صاحب این اتاق است، همانند زمین فوتبال است. اگر کف زمین را ملاحظه کنید، نیمه زمین فوتبال و 18 قدم را می بینید که خوشخوابی روی آن قرار گرفته است. در پشت دیوار آن، دیرکی همانند دروازه ساخته شده است که نقش تاقچه را دارد. در کنار تخت نیز صندوقچه ای قرار گرفته است که چراغ خواب را روی آن گذاشته اند.

دکوراسیون اتاق خواب,اتاق‌خواب‌های خلاقانه

6. در این قسمت اتاق سوم را به شما معرفی می کنیم. طراح آن Dima Dolgykh است که صاحب آن پسر نوجوان ودوستدار تیم فوتبال رئال مادرید است.

دکوراسیون اتاق خواب,اتاق‌خواب‌های خلاقانه

7. رنگ هایی که برای این اتاق انتخاب شده اند، بسیار متناسب هستند و موجب زیبایی بیشتر شده اند. کفپوش چوبی بژ، کاناپه توسی، کمد دیواری فیروزه ای با لوسترها و آباژور رنگی این قسمت از اتاق را زیبا کرده‌اند. قاب عکس هایی که روی دیوار کار شده اند نیز جذابیت بسیاری دارند.

منبع :bartarinha.ir

كليد واژه ها :  این اتاق پسرانه است و طراح آن Olga Podgornaja نام این اتاق برای یک پسر نوجوان دوست‌دار فوتبال است محل خواب پسرک نوجوانی که صاحب این اتاق است رنگ هایی که برای این اتاق انتخاب شده اند این اتاق پسرانه است و طراح آن Olga Podgornaja نام این اتاق برای یک پسر نوجوان دوست‌دار فوتبال است محل خواب پسرک نوجوانی که صاحب این اتاق است رنگ هایی که برای این اتاق انتخاب شده اند این اتاق پسرانه است و طراح آن Olga Podgornaja نام این اتاق برای یک پسر نوجوان دوست‌دار فوتبال است محل خواب پسرک نوجوانی که صاحب این اتاق است رنگ هایی که برای این اتاق انتخاب شده اند

پیشنهاد میشود بخوانید
نظر یا سوال شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمیشود و محرمانه است