موبایل | چگونه فایل های PDF را در iPad و iPhone مشاهده کنیم؟

افراد زیادی هستند که علاقه زیادی به مطالعه کتاب ها و مجلات الکترونیکی دارند و حتی با انتقال آنها به تلفن همراه خود سعی می کنند هرجا که وقت مناسبی داشتند به مطالعه بپردازند.

اما زمانی که شما یک iPad را خریداری کنید حتی اگر علاقه ای به مطالعه فایل های PDF نداشته باشید، به خاطر یک صفحه نمایش بزرگ و لمسی با رزولوشن فوق العاده ناخودآگاه مشتاق خواهید شد. اپلیکیشن های زیادی برای مشاهده و خواندن فایل های PDF وجود دارد که در این پست قصد داریم شما را با یکی از این اپلیکیشن ها آشنا کنیم.

iBooks نام یکی از بهترین اپلیکیشن های مشاهده فایل های PDF در آی پد و آیفون است. این اپلیکیشن فوق العاده ویژگی های زیادی را دارد که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم:

# امکان جستجوی بیش از ۱.۵ میلیون ایبوک در iBookstore

# امکان مشاهده فایل های PDF و EPUB

# امکان جستجوی یک کلمه یا عبارت در داخل ایبوک ها و اسناد

# امکان های لایت و بوکمارک کردن متن دلخواه شما

# امکان ترجمه اسناد در داخل خود اپلیکیشن

# امکان ساخت کتابخانه و چرخاندن صفحه

# امکان خواندن کتاب ها توسط خود iPad با استفاده از ویژگی Voiceover

اپلیکیشن iBooks رایگان است و شما می توانید از ۲ طریق آن را بر روی آیفون یا آی پد دانلود و نصب کنید. اگر به اینترنت دسترسی دارید می توانید از طریق خود iPad یا iPhone به فروشگاه اپل مراجعه کرده و این اپلیکیشن را دانلود کنید. اما اگر دستگاه شما به اینترنت متصل نیست می توانید این کار را از طریق کامپیوتر نیز انجام دهید. برای انجام این کار شما باید آخرین نسخه نرم افزار iTunes را از اینجا دانلود کرده و بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

سپس می توانید با انتقال اپلیکیشن به آی پد یا آیفون آن را نصب کنید. در آخر باید فایل های PDF خودتان را از طریق برنامه انتقال دهید. برای مشاهده جزئیات بیشتر این اپلیکیشن اینجا کلیک کنید.

hinetwork.ir

پیشنهاد میشود بخوانید

نظر یا سوال شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمیشود و محرمانه است