وب سایت هالی به عنوان یکی از معتبر ترین آژانس های مسافرتی با ۲۰ سال سابقه ، امروز برترین راهکار خرید اینترنتی بلیط هواپیما از برند های بین المللی و رزرو آنلاین هزار هتل برتر دنیا را با امکان پرداخت ریالی در اختیار مسافران قرار داده است.

وب سایت هالی به عنوان یکی از معتبر ترین آژانس های مسافرتی
وب سایت هالی به عنوان یکی از معتبر ترین آژانس های مسافرتی

شرکت ستاره الماس هالی دارای مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان گردشگری ، عضو انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و عضو انجمن بین المللی یاتا می باشد. سیستم رزرویشن این مجموعه معتبر متصل به صدها سیستم در ایران و سراسر جهان است و کلیه فرایند رزرو و صدور بصورت اتوماتیک و بر اساس اطلاعات وارد شده توسط شما صورت می پذیرد .

پشتیبانی مسافر در سایت هالی hali.ir بصورت کاملا اینترنتی و از طریق صفحه پشتیبانی مسافر صورت می پذیرد و اپراتور های این وب سایت در بخش پشتیبانی با دقت ، سرعت و حساسیت بالا روزانه پاسخگوی صد ها درخواست ارسالی کاربران هستند .

نرخ های ویژه به مقاصد ویژه

یکی از ویژگی های پرطرفدار هالی ارائه نرخ های ویژه در فصول مختلف پروازی با پایین ترین نرخ از بهترین شرکت هواپیمایی داخلی و خارجی است که در وب سایت هالی ارائه میشود

وب سایت هالی از نخستین سایت‌های خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل و بیمه مسافرتی بوده که از ۲۰ سال پیش توسط مهدی عبدلی کارشناس ارشد فناوری اطلاعات ایده اولیه آن شکل گرفت و به بهره برداری رسید و سال‌ها بعد با ظهور وب سرویس‌های ارائه این خدمات با اقبال عمومی در سراسر ایران و دنیا مواجه شد.

امروز هزاران مسافر ایرانی در سراسر جهان از هر نقطه ایران یا دنیا به هر نقطه ایران یا دنیا می‌توانند بلیط هزار شرکت هواپیمایی را بصورت کاملا اینترنتی تهیه کرده و نسبت به رزرو صدها هزار هتل بصورت اینترنتی اقدام کنید.

هالی به جهت نحوه ارائه خدمات متفاوت و متناسب با استانداردهای جهانی همواره مورد تمجید و استقبال مسافران زیادی از جمله هنرمندان و صاحبان مشاغل بوده است، به‌گونه‌ای که صفحه اینستاگرام هالی  @haliagency بیش از ١٠٠ هزار فالوور دارد.

وب سایت هالی از نخستین سایت‌های خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل
وب سایت هالی از نخستین سایت‌های خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

رزرو بلیت هواپیما و پشتیبانی در هالی دات آی آر بصورت کاملا اینترنتی است.

مهم نیست بلیط هواپیما چارتر باشد یا سیستمی شما از طریق سایت و اپلیکیشن hali.ir در سراسر دنیا می‌توانید نسبت به خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و بیمه مسافرتی اقدام کرده و لذت خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی و داخلی را تجربه کنید.

رونمایی از سیستم رزرواسیون اینترنتی هالی با حضور هنرمندان

در مراسمی كه در هتل سیمرغ برگزار شد از سیستم رزرواسیون اینترنتی با حضور هنرمندان ، نمایندگان شركت های هواپیمایی و مدیران شركت ها رونمایی گردید.

رونمایی از سیستم رزرواسیون اینترنتی هالی با حضور هنرمندان
رونمایی از سیستم رزرواسیون اینترنتی هالی با حضور هنرمندان

در ابتدای برنامه مجری برنامه محمود شهریاری ویژگی های این سیستم را امكان صدور كامل بلیط ٩٠٠ شركت هواپیمایی داخلی و خارجی و ٥٠ هزار هتل از هر نقطه ایران یا دنیا به هر نقطه ایران یا دنیا  بصورت اینترنتی برشمرد.

سیستمی كه در حال حاضر روزانه ٧٠٠٠ كاربر از آن بازدید می كنند و محصول سال ها تجربه می باشد .

در انتها توصیه میکنیم جهت مشاهده و خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به وب سایت هالی hali.ir مراجعه کنید.

منبع : ویرلن