عصر حاضر، عصر اینترنت و تکنولوژی ست و نقش پررنگ اینترنت در جای جای زندگی روزمره ما حس می شود. امروزه تمامی کسب و کارها اهمیت داشتن وب سایت را بمنظور پیشرفت و دیده شدن توسط مشتریان در میان رقیبان، درک کرده و این مهم دیگر برکسی پوشیده نیست. سازمانها، شرکت ها، فروشگاه و سایر کسب و کارها برای واگذار کردن کار حساس طراحی وب سایت شان به یک شرکت طراحی سایت، با چالش هایی روبرو می شوند. طراحی وب سایت کاریست تخصصی و نیازمند دانش و مهارت برنامه نویسی می باشد، درنتیجه انتخاب یک شرکت طراحی سایت معتبر که نیازها و استراتژی های سازمان شما را درک کند و دانش و تجربه کافی در طراحی وب سایت داشته باشد، خصوصا در بازار آشفته ای که هر کس نرخ وسوسه کننده ای را به شما پیشنهاد می کند کار راحتی نخواهد بود. در راستای یافتن شرکت طراحی سایت موردنظر، دانستن انواع طراحی وب سایت ضروریست تا هنگام جستجو وتحقیق بدانید هر شرکت طراحی وب سایت تمرکز و نیروی خود را بر یکی از انواع آن می گذارد و هزینه متناسب با هرنوع به چه صورت است.

ساخت وب سایت ارزان با چند کلیک

طراحی وب سایت اختصاصی

گرانترین نوع طراحی وب سایت که تنها توسط شرکت طراحی وب سایت با تیم حرفه ای برنامه نویسی صورت می گیرد. معمولا سازمان ها و شرکت های بزرگ که استراتژی پیچیده ای دارند، نیازمند طراحی وب سایت اختصاصی هستند مانند بانک ها، دانشگاه ها و …

سیستم مدیریت محتوا CMS

مطمئنا طراحی وب سایت با وردپرس، جوملا و … به گوش شما آشنا می باشد. این ها سیستم های مدیریت محتوا هستند که با خرید قالب و افزونه های مورد نیاز و با دانش برنامه نویسی برای سفارشی سازی و ایجاد تغییرات می توانند سایتی را با هزینه کمتری ایجاد کنند.

سایت سازها

ساخت وب سایت ارزان که طرفداران بسیاری دارد و نیاز افراد و شرکت های زیادی را برطرف می کند از طریق نرم افزارهای آنلاین که به سایت سازها شهرت دارند، صورت می گیرد. سایت سازها آسانترین روش ساخت وب سایت ارزان می باشند و بمنظور استفاده افراد بدون دانش برنامه نویسی ساخته شدند. عده بسیاری ترجیح می دهند مطابق با سلیقه خود بخش های وب سایت را با چند کلیک ساده و با کمترین هزینه ممکن ایجاد کنند. از سویی دیگر در طراحی وب سایت اختصاصی و یا از طریق قالب های اماده مسلما شما نیازمند خرید هاست و دامنه می باشید و همچینی شخصی را برای پشتیبانی نیاز دارید که بسته به قرارداد باید هزینه پشتیبانی را پرداخت نمایید، اما ساخت وب سایت ارزان با سایت سازها نیازی به این هزینه ها ندارد و توسط سایتی که شما از طریق آن اقدام به ساخت سایت خود می کنید انجام می شود.

همانطور که در مقدمه مطرح شد عصر، عصر تکنولوژی و اینترنت می باشد و امروزه شرکت ها با ساخت وب سایت ارزان و خریداری یک نرم افزار crm که متناسب با نیازهایشان باشد و یکپارچه سازی آنها، می توانند با تکنولوژی همگام شده و با صرف هزینه ای معقول جایگاه خود را حفظ کرده و گوی سبقت را از رقیبان بربایند.