بوفه را برای به نمایش گذاشتن ظروف دکوری و لوکس مورد استفاده قرار می دهند. به طور ساده تر می توانیم بگویم بوفه کمدی زیبایی است که برای جلوه دادن به دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ، اندازه و شکل این کمد دکوری بسته به سلیقه و مساحت منزل شما می تواند متفاوت انتخاب شود. این سری از کمدهای شیشه ای شیک و زیبا به صورت سه در دو در و یا یک در تهیه می شوند. برخی از آن ها با استفاده از کشوهای متعددی نیز تولید می شوند. باید بگویم شما با استفاده از بوفه های دکوری علاوه بر به نمایش گذاشتن ظروف قدیمی و نوستالژی خود می توانید به سر و سامان دادن وسایل منزل خود نیز بپردازید. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شما را با بوفه های مدرن و کلاسیک و البته سلطنتی بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا در زمان خرید این کالای لوکس بهترین انتخاب از آن شما باشد.

نقش بوفه در دکوراسیون داخلی از گذشته تا کنون
نقش بوفه در دکوراسیون داخلی از گذشته تا کنون

نقش بوفه در دکوراسیون داخلی از گذشته تا کنون

بوفه یکی از وسایل دکوری است که از گذشته تا کنون در دکوراسیون های داخلی مورد استفاده قرار گرفته است. بدون شک همه شما در خانه های قدیمی مادر بزرگ هایتان کمدهای شیشه ای چوبی را مشاهده کرده اید که با استفاده از لوازم دکوری مثل بشقاب های گل قرمز دیزاین شده است. بوفه این روزها تنها شکل ظاهری متفاوت تری پیدا کرده است و کاربردی شبیه به گذشته دارد. بوفه ویترین را این روزها می توانید با اشکال متفاوت و با تم های رنگی متنوع برای دیزاین داخلی مورد استفاده قرار داد. به عنوان مثال شما با استفاده از یک بوفه سلطنتی می توانید وسایل بلوری خود را به نمایش بگذارید. یک بوفه کلاسیک این امر را در اختیار شما می گذارد که لوازم قدیمی خود را به خوبی نگهداری کنید. همچنین با استفاده از بوفه های مدرن می توانید لوازم دکوری با تم طلایی را برای ایده پردازی های خاص مورد استفاده قرار دهید.

 نقش بوفه در دکوراسیون داخلی
نقش بوفه در دکوراسیون داخلی

 نقش بوفه در دکوراسیون داخلی

بوفه را برای کارهای بسیاری می توان در منزل مورد استفاده قرار داد. به عنوان مثال شما از بوفه می توانید برای نگهداری لوازم قدیمی خود که به آن ها علاقه زیادی دارید بهره بگیرید. این امر سبب می شود تا هیچ آسیبی به یادگاری های شما در طی گذر زمان وارد نشود. از سوی دیگر شما از بوفه می توانید برای جلوه دادن به کالاهای لوکسی که در منزل نگهداری می کنید بهره بگیرید. به عنوان مثال گلدان، گلاب پاش یا کاسه و بشقاب شیکی که در فضای منزل به صورت نامنظم قرار گرفته است را با استفاده از یک بوفه نظم و جلوه بیشتری بدهید. در نهایت بوفه خود کمدی است که به منظور زیبا سازی بیشتر فضای منزل شما در اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی و بخش های دیگری از منزل مورد استفاده قرار می گیرد. بدون شک نیاز به یک بوفه نه تنها برای دکور کردن فضا بلکه برای جایگذاری بهتر وسایل امری ضروری و مهم است.

بوفه و دکوراسیونی به سبک مدرن

یکی از مزیت های سرویس نهار خوری این است که شما می توانید فضای اطراف آن را با استفاده از لوازم ست دیزاین کنید. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید بوفه، کنسول و میز نهار خوری سرویس ارائه شده با تم رنگی سفید و کاملاً ست و هماهنگ مورد استفاده قرار گرفته است. از آنجایی که بوفه نقش بسیار پر رنگی در دکوراسیون فضای داخلی دارد به شما پیشنهاد می کنیم آن را در جایی قرار دهید که در معرض دید باشد. به عنوان مثال شما می توانید همانند تصویر سازی ارائه شده این وسیله را در اتاق پذیرایی مورد استفاده قرار دهید. از آنجایی که چیدمان به سبک مدرن نیازمند سادگی در طراحی است این سبک ایده پردازی بهترین گزینه برای این سبک دکوراسیون به شمار می آید.

بوفه و دکوراسیونی به سبک سلطنتی
بوفه و دکوراسیونی به سبک سلطنتی

بوفه و دکوراسیونی به سبک سلطنتی

همان طور که می دانید در دکوراسیون های سلطنتی از تم رنگی طلایی بهره گرفته می شود. در دیزاین ارائه شده از تم رنگی طلایی برای ساخت بوفه و لوازم جانبی همراه آن برای دکور اتاق پذیرایی استفاده شده است. بوفه استفاده شده در این چیدمان با چهار شیشه دکوری طراحی شده است که در نوع خود یک بوفه بزرگ محسوب می شود. این سبک از بوفه ها در ابتدا نیاز به وسایل دکوری بیشتری به نسبت بوفه های کوچک دارند و از سوی دیگر نیاز به فضای بیشتری دارند.

نقش بوفه در دیزاین و دکوراسیون داخلی از گذشته تاکنون

شما می توانید به صورت تکی آن را در اتاق نشیمن نیز مورد استفاده قرار دهید. زیبایی بوفه چوبی سلطنتی به قدری زیاد است که در تمام بخش های داخلی منزل قابلیت استفاده از آن فراهم است. سبک سلطنتی یکی از سبک های پرطرفدار و پر زرق و برق است که در خانه های ایرانی به وفور از آن استفاده می شود.