کاشت مو -ترمیم مو – کاشت ابرو – کاشت ریش

کاشت مو -ترمیم مو - کاشت ابرو - کاشت ریش
کاشت مو -ترمیم مو – کاشت ابرو – کاشت ریش

– کاشت مو:

کاشت مو یکی از تکنیک ها و روش هایی است که جهت درمان افرادی که دچار ریزش مو شده اند، بکار می رود. در سالهای اخیر درمان های مختلف دارویی اعم از شیمیایی و یا مواد طبیعی به افراد توصیه شده اما تجربه نشان داده که بصورت علمی، روش های کاشت مو موثرترین و بهترین روش ها و تکنیک ها جهت برطرف کردن طاسی و یا ریزش مو هستند.

متاسفانه برخی از افرادی که دچار ریزش مو شده اند بطور خودسرانه اقدام به استفاده از داروهایی مانند ماینوکسیدیل و یا فیناستراید کرده اند اما ذکر این نکته ضروری است که هر یک از این داروها دارای عوارض و اثرات جانبی هستند و در بیشتر موارد مدتی پس از قطع مصرف این داروها، ریزش موها مجددا آغاز و حتی ممکن است تعداد بیشتری از موها بریزند و مشکل آن فرد بجای برطرف شدن، بدتر شود! اینجاست که توصیه می کنیم حتما جهت مشاوره به پزشکان کاشت مو مراجعه کنید و از آنجایی که در بسیاری از موارد کاشت مو تنها و یا بهترین راه حل است، استفاده از آنرا به کسانی که دچار ریزش مو شده اند توصیه می کنیم.

به خصوص با روش کاشت مو Sut که جدیدترین تکنیک و روش کاشت مو است و توسط مراکز علمی معتبر جهان مورد تایید قرار گرفته و برخلاف روش های سنتی که با استفاده از دست صورت می گرفتند، در این روش با استفاده از دستگاه های مجهز و پیشرفته، گرفت های مو از ناحیه پشت سر (بانک مو) استخراج شده و در ناحیه ای که دچار ریزش و کم پشت شدن مو شده، کاشته می شوند.

– ترمیم مو:

هر چند که کاشت مو به روش Sut بهترین روش جهت درمان ریزش مو است ولی بعضی از افراد شرایط آنرا ندارند. به خصوص برای بسیاری از خانمها و یا کسانی که دچار برخی بیماری های خاص و یا ناراحتی های پوستی شده و یا بانک موی مناسبی ندارند. تاکنون روش ها و تکنیک های مختلف ترمیم مو در جهان ابداع و مورد استفاده قرار گرفته اما تکنیک ترمیم مو به روش hrt در حال حاضر یکی از بهترین و جدیدترین روش هاست که کاملا بدون درد و خونریزی و عوارض جانبی بوده و تجربه به ما نشان داده که مراجعین و داوطلبانی که از این روش استفاده کرده اند، از نتایج عمل بسیار راضی بوده اند. به ویژه خانمها و یا افراد مشهور و چهره های معروف جهان هنر و ورزش. در روش ترمیم مو HRT فرد می توانند پس از عمل ترمیم براحتی به استخر برود و موهای خود را سشوار و حتی رنگ نماید و از این نظر هیچ محدودیتی برای متقاضیان وجود ندارد.

– کاشت ابرو:

کاشت ابرو یکی از عمل های جراحی زیبایی است که در سالهای اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده. دلیل آن هم این است که با افزایش مشکلات زندگی مدرن، بسیاری از مردم جهان دچار ریزش موهای ابرو شده و بخش هایی یا بیشتر نواحی ابروهای آنها کم پشت و یا خالی شده است. در چنین شرایطی افراد باید به پزشک متخصص مراجعه کنند و از استفاده از داروهای تقویتی مو بدون تجویز پزشک خودداری کنند. در بسیاری از موارد بهترین روش برای بدست آوردن مجدد موهای ابرو، عمل کاشت ابرو است. البته در سالها و دهه های گذشته همانند کاشت موی سر، از تکنیک های مختلفی جهت کاشت ابرو استفاده می شد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارد انتخاب بهترین روش بر اساس مشاوره های متخصص کاشت ابرو در کلینیک رنسانس انجام می گیرد تا عمل کاشت به صورت طبیعی ترین حالی ممکن انجام گیرد. اگر شما هم دچار ریزش موهای ابرو شده اید و می خواهید مجددا ابروهایی زیبا و با فرم مناسب داشته باشید، توصیه می کنیم که پس از مشاوره در این زمینه، جهت کاشت ابرو اقدام کنید.

– کاشت ریش:

کاشت ریش یکی از جالب ترین عمل های جراحی زیبایی است که در سالهای اخیر محبوبیت آن نزد مردان جوان و یا میانسال رو به افزایش بوده است. برخی از جوانان بنا به دلایل متعددی از جمله مسائل هورمونی، ارث، زخم، استرس و فشارهای روحی روانی، خارش و یا زخم های پوستی و یا بیماری های خاص دچار ریزش موهای ریش و سبیل می شوند و بخش هایی از ریش آنها کم پشت و یا دچار طاسی می شود. در چنین مواردی بهتر است افراد به کلینک های کاشت مو مراجعه کنند تا ضمن بررسی های دقیق ریشه و علت این مشکل، بهترین راه حل جهت برطرف کردن مشکل را توصیه کند که معمولا کاشت ریش است.

همانند روش ها و تکنیک های بکار رفته در کاشت موی سر و یا کاشت ابرو، روش های گوناگونی جهت کاشت ریش مورد استفاده جراحان و پزشکان قرار گرفته که در این میان، کاشت ریش به روش Sut بهترین روش است و دارای حداقل عوارض بوده و بیشترین مزایا از جمله راحت بودن عمل و انجام آن در یک جلسه، سرعت بالای بهبودی و ماندگاری نتایج آن، دقت بالا، عدم نیاز به داروهای بیهوشی و یا بی حسی، طبیعی بودن خط ریش و … را دارد. اگر شما هم دچار ریزش ریش و یا طاسی ناحیه ای از این بخش از صورت شده اید، در مراجعه به کلینک رنسانس و انجام کاشت ریش تردید نکنید.

منبع: کلینیک رنسانس

88909050- 021

پیشنهاد میشود بخوانید
نظر یا سوال شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمیشود و محرمانه است

فقط یه دونه نظر
 1. کاشت ابرو گفته

  همه چیز درباره کاشت ابرو
  داشتن ابروهایی پرپشت در همه ی افراد یکی از شاخصه های زیبایی چهره بوده و بر زیبایی کل صورت تاثیرگذار است. همچنین بسیاری از آقایان خواستار ریش و سبیل بوده که این امر می تواند بر جذابیت چهره آنها تاثیر بگذارد. اگر در ابروها، ریش و یا سبیل افراد نواقصی وجود داشته باشد به راحتی می توان با درمان های موجود این نواقص را بر طرف نمود.
  کاشت ابرو در مراحل انجام
  چگونگی انجام درمان زیبایی کاشت ابرو بسیار شبیه به کاشت مو می باشد. در eyebrow transplant پزشک برای جلوگیری از ایجاد حس درد، از بی حسی موضعی استفاده می کند. یکی از مهمترین عوامل در ایجاد نتایج ظریف و طبیعی، بکارگیری دقت بالا توسط پزشک مربوطه می باشد.
  برای انجام کاشت ابرو نیاز به موهای اهدایی از منطقه ای از بدن می باشد. بیشتر پزشکان از موهای بالای گوش افراد برای پیوند ابرو استفاده می کنند. در هر کاشت ابرو تقریبا به 250 الی 400 تار مو نیاز خواهد بود.
  این تعداد متغیر است زیرا تعداد پیوندها وابسته به اندازه و ظاهر ابروهای کنونی بوده و این عوامل در هر فرد متفاوت می باشد.

  کاشت مو یکی از نیازهای اصلی جامعه مدرن است و جالب اینجاست که تمامی زنان و مردان قادر هستند از این روش استفاده کنند تا ضعف های خود را بپوشانند و ظاهری جدید و زیبا به دست آورند.
  کاشت موی طبیعی چیست؟

  کاشت ابروی طبیعی چیست؟
  کاشت ابروی طبیعی یکی از درمان های زیبایی مربوط به چهره بوده و روز به روز در حال افزایش است. بسیاری از افرادی که ابروهای خود را از طرق مختلف نظیر بیماری، استفاده از رنگ و مداد ابروهای شیمیایی، تغییرات هورمونی و یا سوختگی از دست داده اند، از این روش برای بازگرداندن ابروهای خود استفاده می کنند.
  در این روش از درمان پزشکان با استفاده از پیوند و انتقال فولیکول های سالم به ابرو، موجب فعال نمودن فولیکول ها و رشد مجدد ابروها خواهند شد.
  پس از اعمال بی حسی موضعی، پزشک برش هایی در نواحی گیرنده و اهدا کننده ایجاد نموده و پیوند فولیکول ها آغاز می گردد. اجرای تمامی مراحل درمان ممکن است 2 الی 3 ساعت به طول انجامد.

  کاشت ریش و سبیل
  برخی از افراد با مشکل وجود نواقصی در سبیل و ریش دست و پنجه نرم می کنند. این نواقص می توانند نتایج حاصل از سوختگی، وراثت و یا زخم باشند. همچنین داشتن سبیل و ریش برای بسیاری از مردان نماد قدرت و نشانه ای از مردانگی محسوب شده که نداشتن آنها این نماد را خدشه دار می سازد.
  برای انجام کاشت سبیل یا ریش گرافت ها از قسمت پشت سر جدا شده و در نواحی مورد نظر کاشته می شوند. به دلیل اینکه از موهای سر برای پیوند استفاده می شود، تعداد فولیکول های لازم در دسترس بوده و تمامی سطح مورد نظر، تحت درمان قرار می گیرند و جای نگرانی از بابت کمبود تعداد فولیکول وجود نخواهد داشت.

  با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و رونق زندگی ماشینی، تحرک بدن کاهش یافته و این امر عامل بزرگی برای افزایش وزن و چاقی می باشد.همانطور که میدانید یکی از مهمترین علل ابتلا به انواع بیماری های قلبی عروقی، افزایش چربی بدن می باشد. اما بجز ورزش و مصرف خوراکی های سالم، روش های دیگری نیز برای کاهش وزن و از بین بردن چربی های اضافی موجود می باشد.
  جراحی لاغری

  مردان معمولا پس از انجام کاشت ریش و سبیل از نتایج نهایی راضی می باشند زیرا فولیکول های کاشته شده پس از مدتی رشد کرده و افراد می توانند همانند ریش و سبیل طبیعی با آنها برخورد نمایند زیرا امکان اصلاح این موها وجود دارد.
  از آنجاییکه رویش ریش و سبیل همراه با زوایای خاصی می باشد، پزشک باید دقت بالایی در انجام کاشت ریش و سبیل بکار گیرد بنابراین وجود پزشکی با تجربه بالا می تواند در نتایج نهایی تاثیر بسزایی داشته باشد.

  انواع روش های کاشت ریش و سبیل
  یکی از روش های رایج برای انجام کاشت ریش و سبیل استفاده از روش FUE یا استخراج واحدی فولیکول ها می باشد. این درمان بین 2 الی 5 ساعت انجام شده و تنها پس از درمان شاهد زخم های ریزی خواهید بود که پس از مدتی بهبود می یابند.
  این روش از درمان هم به صورت دستی و هم از طریق استفاده از وسایل مکانیکی انجام می شود. کاشت ریش و سبیل به روش FUE نسبت به روش دیگر دوره نقاهت کمتری داشته و مراجعه کننده به سرعت بهبود می یابد.
  از دیگر روش های موجود برای transplanting beards and mustaches می توان به روش FUT یا استخراج نواری فولیکول ها اشاره نمود. در این روش پزشک به صورت نواری فولیکول ها را جدا نموده و در محل گیرنده کاشت انجام می شود. زخم های حاصل از این نوع درمان نیز ریز بوده اما مدت زمان بیشتری باقی می مانند.

  اگرچه دوره نقاهت حاصل از درمان طولانی تر بوده و فرد به مدت زمان بیشتری برای استراحت نیاز خواهد داشت، اما در نهایت با انجام این روش می توانید شاهد ریش کامل تری برای خود باشید زیرا این روش از درمان موهای بیشتری را پیوند و انتقال می دهد.
  برای انجام هر کدام از این روش ها از بی حسی موضعی استفاده شده و درمان حدود 2 الی 8 ساعت طول خواهد کشید. با انجام درمان های زیبایی نام برده شده در کلینیک زیبایی پوست و مو سپهر و زیر نظر دکتر علی وفائی، زیبایی و جذابیت را به چهره خود بازگردانید.
  دکتر زیبایی, دکتر پوست, بهترین متخصص پوست و مو, کاشت ابرو, بهترین دکتر زیبایی, بهترین متخصص زیبایی, متخصص زیبایی, کلینیک زیبایی, دکتر پوست و مو , متخصص پوست و مو, دکتر علی وفائی, کلینیک زیبایی سپهر, کلینیک پوست و مو سپهر, کاشت ابروی طبیعی, کاشت ریش و سبیل