تا بحال بستنی زغالی را تجربه کردید ؟

اما امروز به فکرم رسید بستنی زغالی را امتحان کنم .حس کنجکاوی برای امتحان کردن بستنی سیاهرنگی که مثل هیچ بستنی دیگری نیست وادارم کرد بعد از چرخیدن تو اینترنت ، راهی بشم .

کربن فعال یا همان زغال فعال یا اکتیو این روزها زیاد شنیده می شود . زغال فعال کاربرد گسترده ای در تولید انواع محصولات صنعتی ، بهداشتی ، آرایشی و حتی خوراکی دارد .حتما انواع ماسک زغال را تا بحال دیده ايد یا امتحان کرده اید و و يا از خمير دندان زغالي (كه همين اواخر تبليغ مد شد) استفاده کرده اید . از بین این محصولات خمیر دندان زغالی را امتحان کردم . باید بگویم اگه با آب خالی مسواک بزنید به مرتب اثر پاک کنندگیش روی دندان بهتر است و  مسواک هم سیاه نمی شود. بنابراین اگر تا بحال خمیردندان زغالی را امتحان نکردید پولتان را دور نریزید .

آيا تا بحال بستنی زغالی را تجربه کردید ؟

آبمیوه و بستنی رضا یک مغازه دنج و جمع و جور هست که حدودا ده نفر ظرفیت دارد و می شود با خیال راحت بستنی یا آبمیوه ای خورد و حتی با وسایل بازی و سرگرمی که هست چند دقیقه ای تفریح کرد .
یکی از محاسن اینجا ، این است که در آبمیوه ، از نکتار و اسانس و کنسانتره استفاده نمی شود و وقتی سفارش می دهید با همان میوه های داخل یخچال ، سفارش مشتری آماده می شود.

بستنی زغالی
آبمیوه و بستنی رضا

منو هم تقریبا تنوع خوبی دارد . انواع آبمیوه ( انبه ، پرتقال ، هلو ، زرشک ، هویچ و… ) ، کیک ، آیس پک و نوشیدنی های گرم ، را می توان سفارش داد.
از بحث منو و انواع آبمیوه که بگذریم سخن از بستنی زغالی ، خوش تر است . با توجه به اینکه همه ما ، لااقل یکبار نان سوخته یا غذای سوخته و زغالی رو تجربه کردیم پیش فرضم از طعم بستنی زغالی ، مزه ای تلخ و شیرینه که با شکلات لطیفترش میکنن . خیلی عجله داشتم زودتر بیاد رو میز ببینم واقعا ارزش امتحان کردن داشت یا نه و بالاخره رسیدیم به وقتی که باید می رسیدیم !

بستنی زغالی
بستنی زغالی

اینهم بستنی زغالی با رنگ سیاه و کاکائوی روش که در نگاه اول ، کمی تو ذوق می زند چون اصلا شبیه آن بستنی های میوه ای با رنگهای شاد و دلربا نیست .
بستنی برخلاف بستنی های لیتری و کارخانه ای ، کاملا کش میاد که اصلا انتظارش را نداشتم . از افرادی که سالهاست کارشان تولید بستنی است شنیده بودم یکی از نشانه های کیفیت بستنی ، همین کش آمدن است . با ورود اولین تیکه  به دهن ، یهو همه چیز عوض شد .

طعمش کاملا با ذهنیت قبلیم فرق داشت . بسیار خوشمزه و دلچسب و دوست داشتنی . طعم این بستنی شیرین و خوش طعم با رگه خفیفی از تلخی در انتها که شاید خیلی ها احساسش نکنند و شاید هم به خاطر کاکائوی روی بستنی باشد .  در مجموع دوست دارم باز هم بستنی زغالی را امتحان کنم . البته به شرطی که همین کیفیت را بقیه بستنی فروشی ها هم داشته باشند .

آبمیوه و بستنی رضا کجاست ؟

آبمیوه و بستنی رضا همه روزه از حدود ده صبح تا دوازده شب باز و فعال است . البته جمعه ها کمی دیرتر .
آدرس را هم روی کروکی نشون کردم و پیدا کردنش سخت نیست .
کرج – ۴۵ متری گلشهر – ابتدای خیابان درختی ( بانک ملی ) – روبروی کارواش .
تلفن : ۳۳۵۱۴۶۷۸ ( کد کرج ۰۲۶)

بستنی زغالی
آبمیوه و بستنی رضا کجاست؟

گزارش اختصاصی مجله روزنو – بازنشر فقط با ذکر نام و لینک به منبع، مجاز است.

پیشنهاد میشود بخوانید
نظر یا سوال شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمیشود و محرمانه است