مدلینگ | مدل شدن را باید از کجا شروع کرد ؟

مدلینگ | مدل شدن را باید از کجا شروع کرد ؟

مدلینگ یکی از شغل های بسیار جذاب و پر درآمد در ایران است ، مدل ها شخصیت و جایگاهی متفاوت در جامعه دارند ، آنها متفاوت راه میروند ، متفاوت رفتار میکنند ، متفاوت غذا میخورند ، متفاوت حرف میزنند ، متفاوت لباس میپوشند و متفاوت زندگی میکنند!

مدلینگ ، شرایط مدل شدن ، درآمد مدل در ایران
Angels_Modeling_Agency

مدلینگ و مدل شدن را باید از کجا شروع کرد ؟

در تمام دنیا مدل ها برای شروع فعالیت در زمینه مدلینگ به آژانس های مدلینگ مراجعه میکنند . آژانس مدلینگ فرشتگان حرفه ای ترین و تخصصی ترین آژانس مدلینگ در ایران است ، آکادمی مدلینگ فرشتگان با استفاده از متد های به روز صنعت مد و تیم فوق حرفه ای از پیشگامان صنعت مد در ایران است. از دیگر امتیازات مدرسه مد فرشتگان فعالیت طبق ضوابط و در چهار چوب قوانین کشور عزیزمان و همچنین داشتن مجوز رسمی جهت فعالیت تخصصی در این رشته است.

مدلینگ و مدل شدن را باید از کجا شروع کرد
مدلینگ و مدل شدن را باید از کجا شروع کرد

علاقه مندان به حرفه مدلینگ میتوانند جهت تعیین وقت حضوری و تست مدلینگ ، نام ، نام خانوادگی ، قد ، وزن و یک عکس تمام قد به شماره 09379871038 تلگرام  نمایند. خواهشمندیم جهت ثبت نام مدلینگ ، فقط از طریق تلگرام اقدام نمایید و از گرفتن تماس مستقیم خودداری نمایید، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

آی دی اینستاگرام آژانس مدلینگ فرشتگان :    Angels_Modeling_Agency    ( ویا جهت ورود مستقیم به صفحه اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید )

این روزها تعداد مدل های غیر واقعی در ایران زیاد شده و بسیاری از جوانان خود را مدل میدانند! اما معیارهای یک مدل واقعی بودن چیست ؟

گذراندن دوره آموزش بین المللی مدلینگ ، همکاری با برندهای برتر جهان و آژانس های مدلینگ در ترکیه ، دبی ، مالزی ،کانادا ، برزیل ، آلمان و… ، رزومه حرفه ای  و تجربه بالا در زمینه مد ، فعالیت در دیگر کشور ها به عنوان مدل و استایلیست ، برخورداری از علم روز دنیا در عرصه مدلینگ ، جذابیت ذاتی ، تناسب اندام ، جذابیت چهره ، پوشش مناسب ، عدم استعمال دخانیات ، شخصیت خوب و… همه از ویژگی های یک مدل قدرتمند و حرفه ای است .

مدل ایرانی ، آموزش مدلینگ در ایران ، تهران
Angels_Modeling_Agency

حال این سوال پیش می آید که مدل های واقعی ایران چند نفرند ؟ و چه کسانی هستند ؟

متاسفانه تعداد مدل های واقعی در ایران انگشت شمار است! شاید کمتر از تعداد انگشتان یک دست! بله درست متوجه شدید تعداد مدل های واقعی در ایران حدود 4 نفر است! مدل های خانم به دلیل فعالیت های غیر حرفه ای از جمله مدل آتلیه شدن و مدل عروس و میکاپ شدن و نداشتن رزومه حرفه ای جزو این 4 نفر قرار ندارند. هر 4 مدل واقعی در ایران مرد هستند که تنها یک نفر از آنها به ایران بازگشته و در حال حاضر به صورت کاملا” حرفه ای  در حال انجام فعالیت های تخصصی در زمینه مدلینگ در ایران است و به عنوان کارشناس مد در حال همکاری با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی میباشند.

مدل های واقعی ایران چند نفرند ؟
مدل های واقعی ایران چند نفرند ؟

شرایط مدلینگ و مدل شدن چیست ؟

استانداردهای ایران هم مثل دیگر کشورها متناسب با میانگین قدی مردم کشور و نیازهای آژانس های مدلینگ و برندها است ، حداقل قد برای مدل شدن مدل های نمایش زنده (Cat Walk) در آقایان 180 سانتی متر و در بانوان 170 سانتی متر است که معمولا” از آقایان با قد 187 و بانوان با قد 174 به طور میانگین و اندام متناسب یا ترکه ای بسته به نوع پروژه استفاده میشود(افرادی که اضافه وزن دارند با یک رژیم حرفه ای 2 ماهه میتوانند به اندام مناسب برسند ، برنامه های حرفه ای تناسب اندام مخصوص مدل ها را میتوانید با مراجعه به آژانس مدلینگ فرشتگان دریافت کنید، اما در زمینه مدل عکس (photo model) قد مدل اهمیت چندانی ندارد و بیشترین امتیاز به استانداردهای چهره و تناسب اندام مدل اختصاص داده میشود.

 تست مدلینگ, مدلینگ شدن, ثبت نام مدلینگ کودک در تهران,
تست مدلینگ, مدلینگ شدن, ثبت نام مدلینگ کودک در تهران,

شرایط مدل شدن واستانداردهای مدلینگ در کشورهای مختلف متفاوت است ، برای مثال در ایتالیا چون میانگین قدی مردم این کشور بالاست در نتیجه حداقل قد برای مدل های نمایش زنده (Cat Walk) در آقایان 185 سانتی متر و در بانوان 175 سانتی متر است که معمولا” از آقایان با قد 189 و بانوان با قد 179 به طور میانگین و اندام متناسب یا ترکه ای بسته به نوع پروژه استفاده میشود ، اما در زمینه مدل شدن عکس (photo model) قد مدل اهمیت چندانی ندارد و بیشترین امتیاز به استانداردهای چهره و تناسب اندام مدل اختصاص داده میشود، که این دو مورد نیز بسته به نیاز آژانس مدلینگ و برندها متغییر است و ممکن است اندامی که برای یک آژانس مدلینگ مورد نیاز و تایید است برای آژانس دیگر اهمیت نداشته باشد ، توضیح دلایل این نکته بسیار گسترده و تخصصی است زیرا مدلینگ و شاخه های آن بسیار متنوع و گسترده و در عین حال تخصصی .

شرایط مدلینگ و مدل شدن چیست ؟
شرایط مدلینگ و مدل شدن چیست ؟ Angels_Modeling_Agency

درآمد مدل ها چقدر است ؟

درآمد حاصل از شغل مادلینگ به شرایط بسیاری بستگی دارد ، سطح توانایی و سابقه مدل ، علم مدل در زمینه مادلینگ ، تناسب اندام و جذابیت چهره ، سبک ابداعی توسط مدل و… که این درآمد در ایران از روزی 100 هزار تومان شروع میشود تا نهایتا” روزی 3 میلیون تومان.

درآمد مدل در ایران از روزی 100 هزار تومان شروع میشود تا نهایتا" روزی 3 میلیون تومان
درآمد مدل در ایران از روزی 100 هزار تومان شروع میشود تا نهایتا” روزی 3 میلیون تومان

توجه داشته باشید که در ایران به عنوان شغل اصلی نمیتوان به مادلینگ نگاه کرد و بهتر است شغل دوم یا در کنار شغل اول به عنوان علاقه و تفریح شخص محسوب شود چرا که تعداد پروژه ها و مبالغ دریافتی در ایران نسبت به دیگر کشورهایی که در عرصه مد فعالیت دارند از جایگاه پایین تری برخوردار است.

آیا مدل شدن سن خاصی دارد و کودکان هم میتوانند مدل شوند ؟

خیر ، یک برند و یا شرکت جهت نمایش محصولات خود بسته به نیاز خود به مدل در تمام سنین نیاز دارد از جمله مدلینگ کودک ، مدلینگ بزرگسال و…

مدلینگ کودک یکی از بخش های بسیار مهم در صنعت مد است ، زیرا در بسیاری از پروژه ها از مدل ها تحت عنوان خانواده استفاده میشود که شامل : پدر ، مادر و فرزندان است. حضور کودکان در بسیاری از پروژه های مدلینگ باعث جذابیت بیشتر تبلیغات شده به گونه ای که هم اکنون بسیاری از صاحبان برند پس از تماس با آژانس مدلینگ فرشتگان درخواست همکاری با مدل ها تحت عنوان خانواده و تاکید بر حضور کودک در پروژه دارند.

در نتیجه جذب مدل کودک و ورود کودکان به عرصه مدلینگ نیازی انکار نشدنی است.

شرایط مدلینگ, مدل شدن مادلینگ, ثبت نام مدلینگ, شرایط مانکن شدن
شرایط مدلینگ, مدل شدن مادلینگ, ثبت نام مدلینگ, شرایط مانکن شدن

مجموعه تخصصی آژانس مدلینگ فرشتگان به عنوان اولین مجموعه تخصصی در زمینه مدلینگ ، فعالیت حرفه ای کودکان در عرصه مدلینگ را پوشش داده و دارای قوی ترین آرشیو مدل های کودک در کشور است.

بازار کار مدل ها و تعداد پروژه ها در ایران چگونه است ؟

به طور کلی تعداد پروژه ها و میزان درآمد مدل ها در ایران نسبت به دیگر کشورها از جایگاه پایین تری برخوردار است . بهتر است با نگاه درست و انتظارات صحیح وارد این حرفه شد ، بیشتر علاقه مندان به حرفه مادلینگ با دید عشق و علاقه وارد این صنعت می شوند نه صرفا” جهت کسب درآمد.

من برای برندهای بسیار زیادی در ایران عکس هام رو ایمیل کردم اما از هیچکدام پاسخی دریافت نکردم ، علت چیست ؟ آیا من شرایط مدل شدن رو نداشتم ؟

پاسخ این سوال بسیار طولانی و تخصصی است ، برای مدل شدن تنها نباید ظاهری جذاب داشته باشید بلکه باید هنر و توانایی مدل شدن و مدل بودن را نیز داشته باشید. جهت ارتباط مستقیم با برند ها و کمپانی ها باید یک سری اصول و قوانین رو رعایت کنید.

روش های صحیح ارتباط با برندها و کمپانی ها به طور دقیق و کامل در کلاس های آموزش مدلینگ به هنرجوها آموزش داده میشوند.

 آژانس مدلینگ فرشتگان
آژانس مدلینگ فرشتگان

برای مشاوره در زمینه مدلینگ باید با چه کسی صحبت کنم ؟

بهترین گزینه جهت دریافت مشاوره تخصصی در زمینه مدلینگ جناب آقای ارسلان حسن زاده است ، ایشان مدیریت آژانس مدلینگ فرشتگان هستند و به عنوان کارشناس مد در حال همکاری با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی میباشند. این مدل با تجربه ایرانی در حال حاضر در ایران زندگی میکند و به عنوان مدل بین المللی با برندهای برتر جهان در کشورهای برزیل ، کانادا ، دبی ، ترکیه ، مالزی ، سوئد و… همکاری دارد.

جهت تعیین وقت مشاوره تخصصی در زمینه مدلینگ با مدل بین المللی جناب آقای ارسلان حسن زاده یک پیام به شماره 09379871038 تلگرام  نمایید. خواهشمندیم فقط از طریق تلگرام اقدام نمایید و از گرفتن تماس مستقیم خودداری نمایید، مسئولین آژانس در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

آی دی اینستاگرام آژانس مدلینگ فرشتگان : Angels_Modeling_Agency

 

 

 

پیشنهاد میشود بخوانید
نظر یا سوال شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمیشود و محرمانه است

38 نظر
 1. مهدی گفته

  سلام ارض ادب من
  مهدی هستم زادگاهم تهران
  قد ۱۸۱
  وزن ۶۲
  سن ۱۴
  علاقه به مدل شدن دارم

 2. Kofuku گفته

  سلام خسته نباشید
  عذر می خوام کمپانی در ایران وجود داره که کاسپلی انیمه بکنه ؟

 3. آرمین گفته

  سلام من آرمین هستم ۱۵ ساله از شهرستان دزفول قد ۱۸۱ و وزن۶۲ کیلو گرم امیدوارم که مرا در آژانس خود قبول کنید

 4. بهار گفته

  سلام بهار هستم ،من قدم 171 وزن 56 چشمان سبز-طوسی با موهای خرمایی دارم به ظاهرم بسیار اهمیت میدم و نوع پوشش برام خیلی مهمه یک مدتی در تئاتر هم فعالیت داشتم و کمی با حرفه ی هنر آشناییت دارم ..من همیشه ژست های مختلف در هر کاری سعی میکنم به بهترین نحو ممکن انجامش بدم و میدونم که برای مدل شدن میبایست اول آموزش دید ..صحیح اما اگر شرایط هزینه نبود چی !!
  راستی 17 سالم هست لطفا راهنمایی کنید

 5. Gh گفته

  سلام من ۱۵سالمه قد ۱۷۰
  وزن ۵۶ میتونم مدل شم قیافمم خوبه

 6. محمد مهدی گفته

  سلام من محمد مهدی قد(185) وزن (73) سن (16) چهره مم معمولیه سیکس پک هم دارم امیدوارم بودم ببینم میتونم تو آژانش ها ثبت نام کنم یا نه میشه کمک کنید ؟؟؟

 7. علی گفته

  سلام و خسته نباشید من علی هستم قد 179 هستش وزنم 57 کیلو دارم من از بچهگی عاشق بازیگری و هنرپیشه هستم اومیدوارم که با کمک آقای ارسلان حسن زاده که بتونیم در مدل فرشتگان پیوسته بشم از ته دلم اومید دارم منم قیافتن شبیه بوراک اوزچیویت بازیگر مرد ترکیه هستم

 8. لتر گفته

  ارتدر

 9. فـــرگل گفته

  باسلام فرگل هستم 12سالمه مادرم152وپدرم183و خودم163من ورزش های والیبال.فیتنس و بدنسازی کار میکنم وزنم49 خوش اندام هستم رویا ی من مدل شدن است چهره ای خوب دارم چشمانم قهوه ای روشنه ایا من میتونم در اینده مدل شوم؟

 10. ناشناس گفته

  سلام من سحرهستم 14 سالمه قدم 162 ئزنم 39 چهرمم این جور که مردم میگن زیبایه چشام سبزه موهام بلنده طلایه پوستم سفیده
  میخواستم بگم من عاشق کاره مدلینگ شدم

 11. سحر گفته

  سلام من سحرهستم 14 سالمه قدم 162 ئزنم 39 چهرمم این جور که مردم میگن زیبایه چشام سبزه موهام بلنده طلایه پوستم سفیده
  میخواستم بگم من عاشق کاره مدلینگ شدم
  من میخوام مدل خارج کشور بشم چون پدرو مادرم زیاد منو دوست ندارن وهر روز خونه ما دعواست میخوام یه شغل جزاب وخوبی داشته باشم ویک مدل خوبی بشم

 12. محمد گفته

  سلام محمد هستم سن ۱۷ وزن ۷۰ قد ۱۷۶
  چهره زیبا دارم لطفا کمکم کنید واسه مدل شدن
  ممنون

 13. امیر گفته

  سلام امیر هستم ۲۲ساله . قد ۱۷۳.چهره زیبا .کمک کنید برای مدل شدن

 14. ناشناس گفته

  سلام سن(۱۹)قد(۱۹۵) وزن(۸۵)چطور میتونم مدل باشم

 15. زهرا گفته

  سلام اسم من زهرا سن ۱۵ قد ۱۷۵. وزن ۶۵. وچهرای زیبا دارم لطفا بهم کمک کنید برای مدل شدن

 16. زهرا گفته

  سلام اسم من زهراهست سن ۱۵ قد ۱۷۵وزن ۶۰. و چهر ای زیبا دارم وخیلی دو ست دارم مدل شوم

 17. زهرا گفته

  سلام اسم من زهرا سن ۱۵ قد ۱۷۵وزن ۶۰وزیبا هستم

 18. رسول گفته

  باسلام هزینه کلاس ها چقد میباشد؟!

 19. نیما گفته

  سلام دوستان ، من دو سال هست که عضو آژانس مدلینگ فرشتگانم و خیلی از همکاری باهاشون راضی ام ، کارشون واقعا حرفه ای و اصولیه ، دارم به آرزوهام نزدیک میشم.

  1. رسول گفته

   هزینه کلاس هاش چقده

  2. مهراب گفته

   سلام ببخشید الان که شما مدرکشو گرفتید خوده شرکت بهتون کار میده؟

 20. علیرضا گفته

  سلام وقت بخیر و خسته نباشید خدمت شما عزیزان، ببخشید شرایط خودم خواستم بگم تا نظرتون بدونم، قد ۱۸۱، وزن ۷۳ شرایط فیزیکی خوبی دارم با یه چهره متوسط، این شرایط برای مدل شدن کافی هست یا نه

 21. Asal گفته

  سلام من 15 سالمه قدم 168 و وزنمم 52 بدن ایده آل و خوشفرمی دارم و می خواستم بدونم که میشه تو رشته مدلینگ فعالیت داشته باشم؟؟؟؟
  و اینکه شما به جز تهران شعبه دیگه ای دارید؟؟
  لطفا و خواهشا جواب بدید

 22. پورمحمدی گفته

  با سلام من ۳۳ ساله هستم قد ۱۹۱سانتی متر قد و ۹۰ کیلو وزن.ساکن تهران نیستم لطفا راهنماییم کنید تا شرایط ثبت نام و حضور در کلاس هارا داشته باشم.
  با تشکر

 23. امیر گفته

  ببخشید نمیتونم شما رو در تلگرام پیدا کنم .چیکار کنم؟!

 24. Mojtaba گفته

  سلام
  من به آقای حسن زاده پیام دادم ولی بهم جوابی ندادن
  حدودا یک ماهی میشه

  1. کیان گفته

   ولی به من خیلی سریع حدود یک ساعت بعد جواب دادن شاید شماره رو اشتباه ذخیره کردی

 25. amir گفته

  سلام من قدم 1 74 سن 26 وزن 73 میخوام بدونم شرایط مدل شدن دارم? ؟

 26. قاسم شمس گفته

  جهت ثبت نام مدلینگ

 27. حسین گفته

  با سلام و عرض وقت بخییر من حسین ق هستم و وارد 29سالکی شدم قد 188و وزن 85 اندام لاغر و خوش فرمی دارم فقط چون قبلاً رزمی تمرین داشتم بینیم من ضربه خورده و دچار برآمدگی های ورزشکاری شده خواستم بپرسم نیازی به عمل زیبایی دارم یا نه ؟؟با تشکر

 28. مروارید گفته

  سلام من قدم 177 چطور میتونم مدل باشم؟

 29. هادی گفته

  سلام من ۳۰ سالمه.قدم ۱۸۰ سانته. وزنم ۷۰کیلو ثابته.صورتم استخونیه.از سلامت جسمانی خوبی بر خوردارم.اهل سیگار م نیستم.روابط عمومی نسبتا خوبی دارم.ایا می تونم در صنعت مد لینگ شرکت کنم.

 30. پریسا گفته

  سلام میخواستم بپرسم مشهد هم هستین

 31. Amir گفته

  استعداد و نژاد مدل بودن داریم ولی هزینهشو ن:(

 32. Amir h2 گفته

  هزینه های شما برای آموزش چجوریه ؟ و اگر فرد استعداد کافی داشته باشه چقدر طول میکشه تا به در آمد برسه

 33. behnaz گفته

  Baraye modeling e dast 2 Iran jaee hast???

 34. داریوش گفته

  مدلینگ یه شغل کاذب هست که هدفش خر کردن ملت برای خرید فلان کالاس. شغلهای غیر مفیدی که فقط برای خالی کردن جیب مردم به نفع کمپانی ها ایجاد شدن. خر کردن مردم باید هم شغل جذاب و پر هیجانی باشه جیگرررر. در این صنعت مهم نیس واقعیت یک کالا بیان بشه یا نشه. هدف اینه در مردم احساس نیاز کاذب ایجاد کنید و اونارو برای خرید تشویق کنید تا پولهای اونا پله ی خوشی و رسیدن به اروزهاتون باشه. مدلینگ هم یه برده ای هس که متوجه نیس اگر کالایی رو به به دروغ خوب جلوه بده پولی که می گیره کثیف و حرامه. منتها تو این صنعت حرام و حلال و پول کثیف و پول پاک مهم نیس. مهم تجارت و دزدی از مردم به روش محترمانه و فریبکارانه هس.

  1. عماد گفته

   دوست عزیز شما کاملا” در اشتباهید! همین الان لباسی که تن شماست قطعا توسط یک مدل پوشیده شده و عکاسی شده و بعد ژورنال و عکس هاش جهت معرفی بهتر اون لباس به بازار عرضه شده! کورکورانه و بی دلیل در مورد چیزی که هیچ سر رشته ای ازش ندارین صحبت منفی نکنید!

   مدلینگ یک حرفه کاملا تخصصی است و ارتباطی به مسائلی که شما فرمودید نداره! مسائلی که شما گفتید ارتباط مستقیم داره با شرکت های تبلیغاتی نه آژانس های مدلینگ !

   مدل ها در تمام زندگی شما و افراد جامعه جریان دارند! اما فقط یک وظیفه دارن اونم مدل بودن هست! فروش رفتن یا نرفتن کالای مورد تبلیغ نه به نفع مدل هاست نه به ظررشون در نتیجه هیچ ارتباطی به مدل نداره که بخواد جنس خوبی رو تبلیغ کنه یا جنس بدی رو! این وظیفه به عهده شرکت تولید کننده اون محصول و شرکت تبلیغ کننده اون محصول هست!!

   مدلینگ یک عشقه و یک هنر ! به این هنر احترام بذارید!!