دیگر نگران دزدیده شدن اطلاعات شخصیتان در هنگام تعمیر موبایل خود نباشید

photo_2016-09-07_13-30-35

 

برای اولین بار در ایران آیفیکس که یک برند معتبر در زمینه تعمیرات موبایل میباشد اقدام به ارائه سرویس تعمیرات در محل نموده است. این سرویس به شما امکان میدهد که زمان و مکان تعمیر گوشی موبایل خود را انتخاب نمایید (حتی در روزهای تعطیل) و سپس در زمان حضور تعمیرکار موبایل در کنار گوشی خود باشید و تعمیر و مراحل آن را ببینید, با توجه به اینکه تعمیرکاران آیفیکس اجازه استفاده از قطعات الکترونیکی در حین کار را ندارند در نتیجه شما میتوانید مطمئن باشید در این روش اطلاعات شخصی شما در اختیار هیچ فرد دیگری قرار نمیگیرد.
در زمانی که صفحه گوشی موبایل شما میشکند و یا باطری موبایل شما شارژ مورد نظر را نگه نمیدارد کافی است در سایت آیفیکس به نشانی http://iPhix.ir مشخصات گوشی موبایل خود و مشکلش را شرح دهید در اولین فرصت کارشناسان آیفیکس با شما تماس میگیرند و شما را در خصوص نحوه انجام تعمیر و هزینه های آن راهنمایی میکنند. شما بعد از آن در صورت نیاز میتوانید درخواست بدهید تا تعمیرکاران در محل مورد نظر شما اعم از خانه, محل کار و یا حتی یک کافی شاپ در نزدیکی شما حضور یابند و گوشی شما را با بهترین کیفیت و با قطعات با ضمانت سه ماهه تعویض در صورت نارضایتی شما, تعمیر نمایند.
این روش مزایای بسیاری دارد از جمله:
شما شاهد تعمیر گوشی خود هستید و در مورد نوع قطعه استفاده شده و یا عدم استفاده از قطعات دست دوم اطمینان پیدا میکنید.
اطلاعات گوشی شما هرگز سرقت نمیشود و شما تنها کسی هستید که به اطلاعاتتان میتواند دسترسی پیدا کند.
بدون اینکه در ترافیک بمانید و یا مشکلاتی نظیر جای پارک و …. را متحمل شوید گوشی شما در کمترین زمان با بالاترین دقت و کیفیت تعمیر میشود.
آیفیکس در حال حاضر این خدمات تعمیراتی را در تهران به کلیه کسانی که از گوشیهای هوشمند آیفون استفاده میکنند ارائه میکند و کلیه تعمیرات آیفون را برای ایشان انجام میدهد.
هم اکنون با مراجعه به وبسایت آیفیکس میتوانید از تخفیفات آیفیکس مطلع گردید و برای سه ماه بیمه رایگان 15 درصدی دریافت نمایید.

آیفیکس همه تلاش خود را به کار گرفته است تا رضایت شما را در زمانی که مشکل پیش آمده در گوشی موبایل شما موجب ناراحتیتان شده است بدست بیاورد. این کار اصلا ساده نبوده اما ما تا امروز در انجام آن موفق بوده ایم.

رپورتاژآگهي/ آيفيكس

پیشنهاد میشود بخوانید

نظر یا سوال شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمیشود و محرمانه است

فقط یه دونه نظر
  1. محسن گفته

    خیلی هم عالی