آموزش بستن ( جمع کردن ) چادر مسافرتی | آموزش تصویری

راهنمای خرید چادر مسافرتی ( راهنمای نصب و جمع کردن چادر مسافرتی فنری )

با انتخاب چادر مسافرتی مناسب سفری خوش را برای خود و خانواده رقم می زنید در عوض با انتخاب نامناسب لذتی فراموش نشدنی را به بدترین خاطرات تبدیل می کنید. با مطالعه در مورد کیفیت و قابلیت های چادر مسافرتی میتوانید در شرایط حساس از امنیتی بی نظیر بهره برید. با کمی دقت متوجه می شویم که چادر مسافرتی یکی از اصلی ترین لوازم سفر محسوب می شود. ما در این جا با بیان توصیه هایی شما را در خرید چادری راحت و ایمن راهنمایی می کنیم.
1-    سهولت نصب
اولین فاکتوری که به نظر خریدار چادر های مسافرتی فنری می رسد در مورد نصب آن می باشد این چادرها در کمتر از 2 دقیقه برپا گشته و به آسانی بسته می شود در صورتی که روش صحیح بستن آن را آموزش ببینید عمر چادر  بیشتر می شود.
2-    ظرفیت چادر
برای مثال اگر شما خانواده ای 2 تا 4 نفره هستید چادر با ظرفیت 8 نفره برای شما کافی است زیرا سایز طراحی و اجرا شده در این گروه تولیدی استاندارد بوده و پاسخگوی  نیاز شما می باشد. شاید اولین نکته ای که به ذهن خریدار برسد که چرا 8 نفره؟ در جواب این سوال گفته می شود وسایلی که به درون چادر برده می شود نیاز به فضا دارد پس به این نکته نیز توجه داشته باشید.
3-    ارتفاع چادر
در هنگام خرید چادر به این موضوع توجه داشته باشید که چادرهایی با ارتفاع حداقل 170 سانتی متر مناسب شماست.
4-    جنس چادر و دیگر اجزای آن
آخرین و اساسی ترین نکته برای خرید چادر مسافرتی مناسب  جنس چادر واجزای به کار رفته در آن می باشد. جنس پارچه باید طوری باشد که از نفوذ باران به داخل جلوگیری کند و حالت ضد آب داشته باشد. این فاکتور بسیار مهم در پارچه ها با درجه تراکم مختلف دیده می شود که باعث تفاوت قیمت می گردد.در این جا به نکته ای بسیار مهم اشاره می کنیم که اگر چادر ضد آب باشد از بیرون به داخل رطوبت نفوذ نمی کند پس هوای حاصل از دم و بازدم داخل چادر را هم به بیرون انتقال نمی دهد. در این حالت چادر مرطوب می شود و موجب نارضایتی افراد داخل آن می شود این گروه تولیدی با دستیابی به محصول منحصر به فرد این مشکل را تا حدود زیادی بر طرف کرده است. اگر توجه داشته باشید به دلیل این که هوای داخل خانه یا هر فضایی دیگر حالت شرجی پیدا نکند برای خانه ها یا فضاهای سر بسته دیگر دودکش تعبیه می کنند و ما هم از این اصل در چادرهای خود استفاده کرده و سقف چادرها را از جنس تور استفاده نمودیم. و برای رفع مشکل نفوذ باران از طریق تور( هواکش) به داخل چادر نیز کلاهکی تعبیه شده تا موقع بارندگی روی سر چادر کشیده شود با این کار حالت ضد آب بودن چادر بیشتر شده و خاطره ای شیرین را از سفر در ذهن شما پدیدار میکند.
جزئیات استفاده شده در چادرهای تولید شده توسط گروه ما از بهترین کیفیت بوده و به همین دلیل شعار ما که برترین تولید کننده چادرهای مسافرتیست به تحقق پیوسته است. در آخر به عنوان توصیه یادآور میشویم که برای خرید چادر مسافرتی به متخصصان و کارشناسان در این زمینه مراجعه نمائید تا از سوء استفاده سودجویان در امان باشید.

آموزش بستن چادر مسافرتی

     آموزش بستن چادرهای مسافرتی:

1-    درب چادر را باز می کنیم سپس ضلع پشت در را به داخل فشار می دهیم تا چادر کتابی شود.

بستن چادر مسافرتی

2-    دو دست را زیر قسمتی که چادر دو رنگ شده قرار می دهیم.

3-    چادر را 90 درجه به جلو خم می کنیم.( مانند رکوع)

تاج چادر مسافرتی

4-    دو دست را به هم نزدیک می کنیم.( در همان حالت 90 درجه)

چادر مسافرتی

5-    بعد از نزدیک کردن دو دست دو لبه ی چادر را با یک دست می گیریم.

پادر چادر مسافرتی

6-    نوک چادر را با یک دست می گیریم و به داخل می کشیم.

بستن چادر مسافرتی

7-    با دست فنر های چادر را به طرف پایین فشار می دهیم تا چادر به حالت دایره کامل شود.

آموزش چادر مسافرتی

8.درمرحله آخر چادرکه جمع شده را بین دوپا قرارداده وکیف را روی سر چادر میکشیم .

منبع : http://www.chador-houshyar.com

نظر یا سوال شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمیشود و محرمانه است