طول و قطر آلت مرد تاثیری در لذت زن از رابطه زناشویی دارد ؟ ( خیلی مهم )

«سایز آلت» مرد چه تاثیری در میزان لذت زن از رابطه زناشویی دارد ؟

آیا «اندازه آلت» مهم است ؟

افزایش طول آلت تناسلی

 

یکی از معضلاتی که همیشه ذهن آقایان را مشغول میکند و آرامش روحی روانی را از آنها سلب مینماید  موضوع اندازه الت تناسلی و چگونگی  افزایش طول و قطر آن می باشد.

متاسفانه باور غلطی در جامعه وجود دارد که لذت رابطه جنسی را در طول و قطر الت تناسلی دیده و به نوعی این مسئله را نشانه قدرت مردانگی تصور می کند.

اندازه آلت تناسلی اقایان در حالت نعوظ بین ۱۰ تا ۱۸ سانتیمتر و بطور متوسط بین ۱۲ تا ۱۵ سانتیمتر می باشد.

البته هستند کسانی که اندازه الت ایشان از این حدود کمتر یا بیشتر است.

طول مجرای تناسلی زنان  نیز در حالت برانگیختگی بین ۱۰ تا ۱۲ سانتیمتر می باشد.

تاثیر طول آلت مردانه در لذت جنسی زنان یکی از موضوعات نگران کننده امروزه در بین مردان است.

بزرگ کردن آلت مردانه با استفاده از دستگاه های کشنده مانند لارجرباکس و .. و نیز مکنده های وکیوم که خون را در خلاء به آلت سرازیر میکنند بسیار تبلیغ میشود

و خالی از نتیجه هم نیست . آنچه در مورد افزایش طول آلت مردانه، قابل توجه است میزان بسیار بالای برگشت پذیری اندازه افزایش یافته طول آلت است .

با رفع کشش های پیوسته و یا مکش حالت به وضع اولیه باز خواهد گشت .

از ماندگارترین روش های افزایش طول آلت و اندازه الت تناسلی استفاده توام تقویت کننده بنیادی و ریشه قوای جنسی با روغن های فیزیوتراپی آلت است .

این نوع مصرف موجب بالارفتن هم قطر و هم طول آلت و بزرگ کردن آلت تناسلی بشیوه ماندگارتر میشود .

نقش تقویت جنسی در افزایش اندازه آلت بسیار مهم است ولی آگاهی عمومی در آن مورد وجود ندارد .

توجیه قضیه بسیار آسان و ساده است . با وجود ضعف در سیستم جنسی و تناسلی و کمبود عناصر لازم و ترکیبات مورد نیاز قوه جنسی درگیر ضعف های خود است .

در این شرایط است که نمی تواند به کاری اضافی همانند بافت سازی و بزرگتر شدن بپردازد با حل و رفع کامل کمبودها آلت می تواند ظرفیت های لازم و قدرت واقعی خود را در خون پذیری و افزایش سایز نشان دهد .

گیاهان داروئی بهترین منابع تقویت جنسی بشکل کامل و اساسی است .

اندازه معمولی طول آلت مردانه چند سانت است ؟

اگر فکر می کنید که سایز آلت جنسی شما کم تر از سایز متوسط آلت جنسی در جهان است، معمولا اشتباه می کنید،

چراکه تحقیقات نشان می دهد، بیشتر افرادیکه فکر می کنند آلت جنسیشان کوتاه است، در واقع سایز نرمالی دارند.

اندازه معمول آلت جنسی در حال نعوظ معمولا بین ۵ تا ۶ اینچ در درازا و بین ۴ تا ۵ اینچ در محیط می باشد.

در زمینه آلت جنسی شل مقدایر متفاوت زیادی وجود دارد. بعضی اوقات افراد آلت جنسیشان کوتاه تر از این حد است، افرادیکه آلتشان در حالت نعوظ کوتاه تر از ۳ اینج هست دچار بیماری ای به نام میکرو پنیس هستند.

بعضی اوقات بیماری پیرونی یا جراحی پروستات می تواند علت آلت تناسلی کوچک باشد.

برخی از دلایلی که افراد بخاطر آن فکر می کنند آلتشان کوتاه تر از حد معمول است به شرح زیر است:

 • شما از بالا آلت جنسی خود را می بینید و معمولا از این زاویه، آلت کوچکتر به نظر می رسد.
 • بعضی اوقات بیماری روانی باعث این مشکل می شود، حتی در این زمینه بیماری روانی خاصی بنام اختلال بدشکلی آلت تناسلی وجود دارد.

ارتباط طول آلت مردانه و لذت جنسی زنان

از نظر فیزولوژیکی ( جسمانی ) بزرگی طول و قطر آلت تناسلی تاثیری در لذت جنسی برای خانم ها ندارد ،

بدین ترتیب برای زنان فرقی ندارد آلت تناسلی ۱۳ سالنتیمتر باشد یا ۱۸ سانتیمتر ، همچنین برای مردان نیز اندازه آلت تناسلی تاثیری در لذت جنسی آنها ندارد.

بطور کلی بد نیست بدانید اکثر خانم ها احساس خاصی در دخول جنسی تجربه نمیکنند چرا که ۷۰ درصد خانم ها از طریق لمس و تحریک ناحیه کلیتوریس احساس لذت میکنند نه از طریق دخول.

هستند خانمهایی که تحت تاثیر فیلم های پورنو بر این باورند که اندازه آلت تناسلی در لذت جنسی نقش آفرین است اما خانم هایی که تجربه رابطه جنسی با همسر خود را دارند به خوبی آگاهی دارند اندازه آلت تناسلی هیچ تاثیری در لذت جنسی ندارد،

خانم ها قدرت و توانایی جنسی مردان را به اندازه آلت تناسلی آنها مرتبط نمیدانند بلکه مهارت آقایان در به ارگاسم رساندن خانم ها است که میتواند قدرت جنسی یک مرد را اثبات کند.

همچنین آقایان توجه داشته باشند اندازه آلت تناسلی به ژنتیک و منطقه زندگی نیز مرتبط است و هیچ ارتباطی با جثه فرد ، رنگ پوست و امثالهم ندارد بعنوان مثال میانگین اندازه آلت تناسلی مردان ایرانی حدود ۱۴ تا ۱۶ سانتیمتر میباشد.
بطور کلی هیچ نظریه علمی مبنی بر اثبات تاثیر طول آلت مردانه در لذت جنسی زنان وجود ندارد و تنها یک باور روانی میباشد و برای اکثر خانم ها بی اهمیت میباشد

مهمتر از طول آلت تناسلی آقایان رفتارهایی است که موقع انجام رابطه جنسی انجام میدهند و اکثر آقایان احساس میکنند هرچقدر اندازه آلت تناسلیشان بزرگتر باشد قدرت و مهارت جنسی بیشتری دارند.

منبع: دانشنامه سلامت. مقالات پزشکی سلامت. لذت زندگی

 

دکتر سید حسین دهقان منشادی
فوق تخصص غدد و متابولیسم-رشد کودکان
 

پمپ آلت استوانه‌ای است که بر روی آلت نصب می‌شود همراه با یک پمپ دستی یا موتوری برای ایجاد یک خلاء نسبی در اطراف آلت به منظور مکش برای کشیدن خون به داخل آلت.

طرح‌های مختلفی از پمپ‌های آلت به وسیله کارخانه‌های سازنده پمپ آلت تناسلی ارائه شده است.

هنگامی که فضای خلاء افزایش پیدا می‌کند؛ فشار داخل رگ‌های خونی آلت تناسلی نیز افزایش می‌یابد؛ خلاء بیش از اندازه موجب آسیب‌های عروقی می‌شود.

پمپ‌های آلت ممکن است برای غلبه موقت بر اختلال نعوظ مورد استفاده قرار گیرد؛ اما علاجی صورت نمی‌گیرد:

یک حلقه همانند شریان‌بند باید برای حفظ خون محصور شده در آلت به کار رود؛ در غیر اینصورت نعوظ فوراً فروکش می‌کند.

پمپ‌ها حتی اگر آسیب عصبی یا عروقی مانع از نعوظ طبیعی باشد ممکن است اثربخش باشند؛

اما استفاده طولانی مدت و بیش از اندازه (ساعت‌ها) منجر به آسیب‌های دائمی خواهد شد بطوری که پمپاژ افراطی می‌تواند موجب ترکیدن رگ‌های خونی و پدید آمدن حالت تاول مانند بشود.

اثربخشی پمپ آلت برای افزایش حجم دائمی آلت توسط آقایان کاظم، حسینی و علیزاده مورد بررسی قرار گرفت.

آن‌ها ۳۷ مرد با آلتی کوتاه‌تر از ۱۰ سانتی‌متر را مورد مطالعه قرار دادند و تغییر قابل توجهی در طول آلت آن‌ها پس از استفاده از پمپ آلت برای ۶ ماه مشاهده نکردند

اگرچه در ادامه ۳۰ درصد با این متد رضایتمندی مشاهده شد. در نتیجه مقاله این گونه اظهار شد که درمان با فضای خلاء متد مؤثری برای افزایش طول آلت نیست؛

اما برای بعضی مردان رضایتمندی جسمی ایجاد می‌کند.

در ایالات متحده آمریکا، پمپ‌های آلت می‌توانند با مراقبت‌های پزشکی پوشش داده شوند اگر ضرورت پزشکی وجود داشته باشد.

پمپ‌ها در درمان موفقیت‌آمیز مردان مبتلا به بیماری پیرونی که موجب کوتاهی غیرمعمول و انحراف آلت تناسلی می‌شود؛

مورد استفاده قرار گرفت. مطالعه‌ای بر روی ۳۱ بیمار که بوسیله دپارتمان اورولوژی در بیمارستان سنت پیتر و انستیتو اورولوژی در لندن انجام شد به این نتیجه رسید که به لحاظ بالینی و آماری بهبود قابل توجهی در طول آلت، زاویه انحنا، و درد پس از ۱۲ هفته استفاده از پمپ خلاء ایجاد شد.

در این مطالعه، افراد مورد مطالعه دارای پیرونی دو جلسه ده دقیقه‌ای در هر روز برای دوازده هفته از پمپ استفاده کردند.

در تقریباً یک سوم افراد تحت مطالعه به طور میانگین ۰٫۵ سانتی‌متر (۰٫۲۰ اینچ) افزایش طول آلت مشاهده شد. این افزایش اندازه در این مطالعه یک عارضه جانبی غیرمنتظره بود و نه یکی از اهداف در نظر گرفته‌شده برای آن.

اکستندر

دستگاه اکستندر مگنت دار یا کشنده آلت وسیله‌ای است که بر اساس کشش عمل می‌کند.

این وسیله متشکل از یک حلقهٔ پلاستیکی است که به دو میلهٔ دینامیکی متصل است. در بالای این دو میله یک ساپورت پلاستیکی همراه نوار سیلیکونی تعبیه شده است.

نوار سیلیکونی گلانس آلت (کلاهک آلت) را در قسمت خاص خود نگه می‌دارد.

دستگاه اکستندر یک نیروی تدریجی و مداوم حدود ۶۰۰ تا ۱۵۰۰ gr/cm2 را به مقطع آلت وارد می‌کند

که این نیروی کشش باعث تحریک در جهت تطابق و رشد لیگمان‌های نگهدارنده و corpus cavernosum و بقیه بافت‌های آلت می‌شود.

پیشنهاد میشود بخوانید
نظر یا سوال شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمیشود و محرمانه است

18 نظر
 1. کیان گفته

  سلام من چاقی مفرط دارم ۱۸ سالمه آلتم ۱۴ و قطرش ۱۱ اگه کم کنم بیشتر میشه قطر و طولش ؟
  ۳۵ تا ۴۰ کیلو اضافه وزن دارم

 2. ناشناس گفته

  سلام . سایز من خیلی بزرگه و طول آلتم بالای 25 سانته.و قطرش هم بزرگه . به نظر شما غیر طبیعی نیست؟؟

 3. Black Holes گفته

  سلام
  ببخشید من یه سوالی داشتم که تو هیچ سایتی راجبش سوال نشده و جوابی نگرفتم آلت من در حالت نعوظ 13 سانت و قطرش 12 که همه جا گفتن طبیعیه دمتون گرم ولی آیا رشد مو بر روی تنه آلت یعنی بجز کلاهک همه جا مو رشد میکنه و از اونجایی که با تیغ میزنم زبر شده و اگه یه روز با تیغ اصلاح کنم روز بعد رشد میکنه آیا مشکل در نزدیکی مشکل ایجاد خواهد کرد؟ممنون میشم پاسخ بدید.

 4. مهدی گفته

  برای من طولش 18 هست و قطرش 15 هست آیا کافیه؟

 5. احمد گفته

  آیا الت تناسلی 13سانتی متر مناسب است؟

 6. علیرضا گفته

  سلام
  سوالی ک اخیرا نگرانم کرده اینه ک چرا کلاهک آلتم هم اندازه تنه اشه؟؟؟آیا فقط من اینجوریم؟؟؟بخاطره ختنه اس (ختنه بد)؟؟؟
  میدونید ک در حالت عادی کلاهک بزرگتره (اون لبه اش نه نوکش)
  و اینکه بگم آلتم از بقیه لحاظ و طول و قطر عادیه و ایرادی نداره
  فقط این مساله منو نگران کرده

 7. ایرج گفته

  ببین آقا یا خانم پروفسور به خدا که دارین دروغ میگین من خودم فارق تحصیل از دانشگاه لمون فرانسه هستم و خوب ميدونم تو ایران اصلا رشته ی سکسولوژی وجود نداره با این وجود شماها چطور پروفسوری هستین که با وجوده نداشتن هیچ گونه مدرکی دراين مورد به دروغ ابراز نظر میکنید و سعی در گمراه کردن زنان دارید که آلت تناسلی هیچ تاثیری نداره و مهارت جنسی اصل داستانه ميشه به من بگين پس به چه علت دادگاه انقلاب عامل اصلی طلاق در پانزده سال گذشته رو پنجاه پنج درصدش رو مشکلات و عدم ارضای جنسی زنان در ایران ميدونه جالبه تا چند سال پیش همه سایت های دنیا و همینطور بعضی از سایت های داخلی اعلام میگردند که بهترین و مناسب و استاندارد ترین اندازه ی آلت مردانه طول 16/5 و هجمه 12/5 میباشد ولی به یک بارهم در تشخیص همگی دوچاره یک فوبيا شده و برعکس تشخیص های قبلتون عمل کردن اگر خوب در صورتی که اندازه هجمه آلت هیچ تاثیری نداره پس بهتر نیست خانم ها به همجنس گرایی رو بزارند و یا خود ارضایی رو در اولویت ارضای خود قرار بدهند چون اینطور خیلی بهتر میدونند چطور باید به حس ارضای خوبی برسند اصلا دیگر چه نیازی به خلق آلت تناسلی توسط خداوند بود؟¿ نیازی نبود خدا آلتی برای مرد بسازه ¿ خودتون هم خوب میدونند دارن دروغ میگرن و حتی تمام زنها هر کدوم اندازه ی واژنشون با هم فرق داره یکی اندازه ی هفده هجده سانتی در حالت نعوظ داره یکی هشت سانتی و حتی قبل زایمان قالبهای هجمه شون هم یکی تگ و یکی هجوم و دقیقا مثل آلت مردان بزرگ کوچک دارند پس چرا اینها رو نمیگید نکته چون خودت دچار بیماری میکرو پنیس هستی و از ترس آبروریزی و اینکه همسرت واقعیت امروز بفهمه داری هم همسره خودت و هم بقیه به زنان دیگر رو با این مقاله ات گمراه میکنی¿؟ خداوند اشده عقوبت را به شما و به استلاح دستور نمایانی مثل شما بدهد که باعث گمراهی زنان و مردم میشوید و انشالله دچاره بدترین گرفداری ها بشوید که مردم رو دارن گمراه میکنید و به هر حال اگر مردی و از پشت پدرتی به من زنگ بزن تا شما رو با نشان مدرکی بین الملل از گمراهی درت بذارم که آلت زیره دوازده سانتیمتر باعث سردی در رابطه با زن ميشه و نیمی از زنان جهان به دلیل اینکه هجمه و طول آلت مردان نیمی شون زیره دوازده سانتیمتر هیچ موقع در طول رابطه ی زناشویی شون به ارگاسم از طریق نقطه ی جی نخواهند رسید و فقط زنانی که طول هجمه آلت پارتینرشون مناسب یا استاندارد هست میتونند این حس زیبا رو تجربه کنند در کل اگر زنگ نزنید یعنی *** پدرت نیستی و وجوده مقابله با من رو نداری و هیچ موقع مرد نبودی یال بزنگم تا مردونگیت رو ثابت کنی؟! وجود داشته باش و نترس و با من صحبت کن دکتر ایرج ******* فارق تحصیل از دانشگاه لیمون فرانسه منتظرتم

  1. مسئول سايت گفته

   با سلام و وقت بخیر . در این سایت در بخش نظرات شماره تلفن هیچ کس منتشر نمیشود . این مطلب به نقل از دکتر سید حسین دهقان منشادی
   فوق تخصص غدد و متابولیسم-رشد کودکان هست و برای اطلاعات بیشتر و تبادل نظر می تونید با ایشون تماس بگیرید.
   ادبیات و لحن بیان شما تناسبی با فارغ التحصیل پزشکی از هیچ دانشگاهی نداره .معمولا افراد تحصیل کرده باهم بحث و تبادل نظر می کنن و نه تهدید و مقابله ….
   در این مورد مقاله جدیدی منتشر کردیم که می تونید اون مقاله رو هم از لینک زیر مطالعه بفرمایید .
   https://pamuh.com/1413/lifestyle-health-size-آلت.html
   همچنین می توانید مدارک بین المللی مورد نظر خودتون رو در بخش نظرات همین مطلب قرار بدید تا همه خوانندگان این مطلب از منابع شما استفاده کنند . در صورتی که فرصت ترجمه مطلب ندارید می توانید لینک مطلب رو در بخش نظرات قرار بدید تا هم کسانی که می توانند به صورت مستقیم منابع شما رو مطالعه کنند و هم ما همان منبع رو ترجمه کرده و به عنوان مطلب جدید منتشر کنیم .

  2. مریم معصومی گفته

   سلام نامزد من طول التش در حالت ایستاده 11الی 13 میشه اما قطرش باریکه مثلا مثل لوله گاز توروخدا بنظر شما ازدواج با این فرد صلاح هست من خودم جثه خیلی ریزی دارم قد154 ووزنم نزدیک به 45تا 50 هست ونامزدم بسیار درست قد190 و وزنشون 90
   و ایا راه درمانی وجود داره؟ ممنونم

  3. محسن گفته

   اخر نفهمیدیم گفتی زیر 12 سانت نباید باشه یا 16؟
   من بلژیک 4 سال زندگی کردم پیش چن تا پزشک فوق تخصص رفتم میگفتن بالای 11 سانت کاملا نرمال محسوب میشه..
   شاید شما بخاطر این عصبانی شدی ک تو سایتا نوشتن از 9 سانت طبیعیه

  4. ali گفته

   کو شمارت بنده رو راهنمایی بکن

  5. ناشناس گفته

   تو اول اسم شهر تو خوب بنویس بیسواد بعد از دکتر ایراد بگیر

 8. سحر گفته

  من متاهلم،متاسفانه آلت همسرم کوچیکه لطفا راهنمایی کنید

  1. خوبانی گفته

   سلام. آلتش چقدره؟ چقدر به مشکل خوردید؟ برای دوست من هم کوچکه و میخواد ازدواج کنه ولی نمیدونه ازدواج کنه یا نه. لطفا واقعیت رو بگید. آیا ازدواج کنه؟ آیا لذت جنسی می برند؟

 9. Ali گفته

  سلام ببخششبد.طول الت من ۱۵وقطران هم۱۵هست.ایاقطرالتم طبیعی است
  باتشکر

 10. عبید گفته

  باعرض سلام وخسته نباشی
  ببخشید اندازه الت تناسلی من درحالت نعوز۱۲.۵ و قطرش۱۰ سانته میتونم ازدواج کنم؟
  باتشکر

  1. من گفته

   برو رو اعتماد به نفست کار کن داش

 11. علی گفته

  ممنون
  مطلب مفیدی بود