در فصل سرد، انتخاب یک پاپوش مناسب علاوه براینکه سرما را از شما دور می‌کند برای شما جذابیت و خوش‌تیپی به ارمغان می‌آورد؛ پس باید در انتخاب آن دقت و سلیقه به خرج دهید. بهتر است با نیم‌بوت‌ها شروع کنید چون بوت‌های بلند با شرایط آب و هوایی ایران چندان سازگاری ندارند؛ به‌خصوص اگر شما شاغل هستید، چنین انتخابی به‌نفع شما خواهد بود و کاربرد بیشتری خواهد داشت.

بوت فانتزی

نیم بوت زنانه,جدیدترین مدل نیم بوت

برای طراحی این بوت‌ها طراحان از خلاقیت زیادی استفاده کرده‌اند و با رعایت نکات کوچکی برای شما تنوع و جذابیت را به ارمغان آورده‌اند. طرح‌های جناغی، دوخت‌های فانتزی، زنجیر، دکمه، کش، گل میخ، زیپ و … عناصری فانتزی هستند که سبک متفاوتی را ارائه می‌دهند. تمرکز اکثر طراحان بر ارائه نیم‌بوت‌های فانتزی با پاشنه و ساق کوتاه است تا کاربرد غیررسمی به آنها ببخشد و استفاده‌شان را آسان کند.

بوت بنددار

نیم‌بوت‌های محبوب پاییز و زمستان,نیم‌بوت‌های پاییز و زمستان 94

یکی دیگر از مدل‌های ارائه شده امسال، بوت‌های بند‌دار است. این یکی از مدل‌های کلاسیکی است که امسال توجه طراحان مد را به خود جلب کرده و گزینه بسیار مناسبی برای کسانی است که دوست دارند پیشروی مد و در عین حال متفاوت باشند.

پاشنه غیرعادی

شیک ترین نیم بوت های زنانه, نیم بوت های زمستان 94

این مدل جدیدترین و محبوب‌ترین طرح بوت برای پاییز و زمستان امسال است. امسال پاشنه شیشه‌ای و پاشنه با طرح فانتزی و غیرمعمول در آثار برندهای معروف تولید کیف و کفش دیده می‌شود.

اگر نیم‌بوتی دارید که پاشنه غیرعادی دارد یا حتی با پولک، پشم و چیزهای دیگر تزئین شده است به‌طور اتفاقی در مسیر مد امسال قرار گرفته‌اید؛ پس با اعتماد به نفس بالا آن را بپوشید.

پارچه متفاوت

جدیدترین نیم بوت های پاییز و زمستان,مدل کفش زنانه

یکی از سبک‌های پرطرفدار فصل‌های سرد سال، تفاوت ساختاری پارچه‌های به کار رفته در پوشاک است. این ویژگی برای نیم‌بوت هم کاربرد زیادی دارد و بسیار پرطرفدار است. ترکیب چرم و جیر، خز و چرم یا رنگ‌ها و طرح‌های مختلف چرم از معروف‌ترین و پرطرفدارترین طراحی‌های نیم‌بوت است. این مدل علاوه بر اینکه یکنواختی را از شما دور می‌کند امکان ست کردن مناسب‌تری را هم برای شما فراهم می‌کند.

خز، پشم و پوست

جدیدترین مدل نیم بوت, مدل نیم بوت زنانه

اگر تا سال‌های پیش پوست عنصر اصلی سازنده کفش بود، طراحان زمستان امسال از پوست به عنوان وسیله‌ای برای تزئین بهره برده‌اند. خز و پشم هم روی مچ پا طراحی شده اند. رنگ قهوه‌ای این مدل بوت بسیار پرطرفدار است؛ گرچه به درد روزهای بارانی نمی‌خورد اما در آن احساس راحتی و گرما خواهید داشت.
پاشنه بلند

نیم‌بوت‌های پاییز و زمستان 94,نیم بوت زنانه

با اینکه اکثر طراحان معتقدند نیم‌بوت های پاشنه بلند مناسب فصل سرد نیست اما این نیم‌بوت‌ها در مجموعه همه برند‌ها دیده می‌شوند. پاشنه تیز و لژ بلند در مد امسال هم دیده می‌شود. نکته مهم در پوشیدن بوت پاشنه بلند، توجه به کاربرد مناسب آن است؛ یعنی در روزهای بارانی و برای رفتن به سالن سینما یا خرید بهتر است سراغ این مدل بوت‌ها نروید و در ‌مهمانی و قرارهای رسمی با پوشیدن یک بوت پاشنه بلند در هاله‌ای از جذابیت و وقار بدرخشید.

 

منبع : مجله زندگی ایده آل / bartarinha.ir