خانم ها دوست دارند آقایان اینگونه شلوار بپوشند

خانم ها دوست دارند آقایان اینگونه شلوار بپوشند

 

 

خانم ها دوست دارند آقایان اینگونه شلوار بپوشند

 

خانم‌ها معمولا در کنار شلوار، از دامن، پیراهن و یا دامن شلواری نیز استفاده می‌کنند (بله و ما همه این موضوع را پذیرفته‌ایم). اما برای آقایان، در همه‌ی اوقات، فقط شلوار وجود دارد. بنابراین این برای هر مردی واجب است که جزئیات استفاده از شلوار را بداند. درست است؟

خب، اما متاسفانه بسیاری از آقایان هنگام پوشیدن شلوار، اشتباهاتی جدی مرتکب می‌شوند. از نوع برش شلوار در بالا گرفته تا پاچه‌ی شلوار در پایین. و حتی گاهی چین شلوار. بنابراین ما اینجا تعدادی از نکات پایه‌ای مربوط به شلوار را که هر مردی باید بداند جمع آوری کردیم. برای اینکه، خانم‌ها در حال تماشا کردن ما هستند و راجع به ما قضاوت می‌کنند!

  • شلوار‌ها نباید چین بخورند. به عبارتی هرگز! چین خوردگی لباس باعث انزجار خانم‌ها می‌شود، به اضافه اینکه چین خوردن شلوار، بجای باریک نشان دادن آقایان، معمولا آنها را بزرگتر نشان می‌دهند. شلوار‌هایی صاف و بدون چین (مثل شلوار جین‌ها و شلوار‌های مخصوص کت و شلوار)، ظاهر مرتب یک مرد را مرتب‌تر نشان می‌دهد و باعث می‌شود آقایان کمتر ژولیده و نامرتب بنظر برسند.
  • یک تفاوت کوچک بین شلوار‌های چسبان و برش صاف (یا اسلیم کات) وجود دارد. شلوار‌های شما نباید دارای پاچه‌های گشاد باشند، و در عین حال نباید پایین پاهایتان را کاملا در بر بگیرند. اگر شلوارتان به پایین پاهایتان می‌چسبد، احتمالا در قسمت مچ پا بسیار تنگ هستند. به دنبال شلوار‌هایی باشید که از زانو تا مچ پا کاملا صاف باشند. و البته بدون هیچ پیچش و موجی در قسمت ران.
  • شلوارتان را نه خیلی بالا بکشید، و نه آنقدر پایین که پشتتان را نمایش دهید. همانطور که گلن اوبراین می‌نویسد: «شاید خالق انسان‌ها ناف را در جای خود برای دلیلی علمی قرار داد، و این دلیل مثل عدد پی دقیق و غیر قابل توصیف است.» کش شلوار و یا کمربندتان لازم نیست که بالاتر از نافتان قرار بگیرد، اما احتمالا بیست سانت زیر آن هم نباید باشد! در واقع شلوار‌هایی با فاق بلند، می‌توانند برای افراد کوتاه قد، کار شگفت انگیزی انجام دهد.
  • از شلوار‌هایی با رنگ آبی روشن دوری کنید. آنها یاداور پسرهای دهه ۹۰ هستند!
  • شلوار جین‌هایتان باید دقیقا هم سایز شلوار‌های پارچه‌ای‌تان باشند. آیا شلوار‌های اسلیم کاتتان کاملا اندازه و متناسب هستند؟ پس هیچ دلیلی وجود ندارد که بخواهید شلوارهایی مسخره و گشاد به خصوص در قسمت ران را بپوشید. شلوارهایتان را تنگ کنید.
  • اینکه شلوار جینی رنگی تیره دارد، دلیل نمی‌شود که تبدیل به شلواری «تجملی» شود. به خصوص، به این معنی نیست که بتوانید آنها را با کفش‌های رسمی سیاه و براق بپوشید.
  • شلوار جین‌های پاره خوب هستند. اگر این پارگی بصورت طبیعی ایجاد شده باشد. هدف همه‌ی ما این است که ظاهری شبیه به راهزنان پیدا کنیم، اما اگر شلوارهایمان فرسوده شده باشند، دیگر احتمالا زمان این است که یک شلوار جدید تهیه کنیم! و اگر شلواری که خریده‌اید از قبل پارگی داشت، احتمالا مدت زمان زیادی دوام نمی‌آورد.
  • تا زدن پایین شلوار قابل قبول است، اما لزوما شیک نیست. تا زدن شلوار عموما همراه با شلوار‌های پلیسه دار هستند، بنابراین بخاطر این اتفاق ناخوشایند (به قانون شماره ۱ نگاه کنید)، آقایان کوتاه قد باید همیشه از این شلوارها دوری کنند، بخاطر اینکه باعث کوتاه‌تر بنظر رسیدن پاها میشود. مردهای قد بلند می‌توانند شلوارشان را تا بزنند، اما معمولا جزو مدل‌های شیک به حساب نمی‌آید.
  • اگر شلوارتان در اطراف مچ پا چین می‌خورد، برایتان بلند است. کلید اندازه‌ی مناسب شلوار، چروک است. برای مثال جایی که شلوار شما روی کفشتان قرار میگیرد و یک چروک افقی روی پارچه می‌افتد. شلوار شما باید یک چروک کوچک داشته باشد تا اندکی با شلوارتان تماس داشته باشد، اما نه آنقدر زیاد که کاملا شلوارتان تا بیفتد. شلوارتان در اطراف مچ پف می‌کند؟ اصلا خوب نیست.

نکته: کمربند همیشه الزامی نیست. اما حلقه‌های کمربند خالی، زیبا بنظر نمی‌رسند. بهرحال کمربند اساسا جزو زیورآلات به حساب می‌آید و اغلب، بزرگترین مکمل لباس شما هستند. مهمتر از همه اینکه، جلوی افتادن شلوارتان را می‌گیرند! فقط مراقب باشید رنگ و مدلی را انتخاب کنید که هماهنگ با کفش و شلوارتان باشد، و توجه را از آنها دور نکند.

منبع : سرخاب سفیداب

توسط :

مسئول سايت

اشتراک در تاپیک
اطلاع رسانی از
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه کامت ها

تبلیغات خیابانی با خرید و نصب بیلبورد و تلویزیون شهری

بازارگاه کامل ترین سایت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

برای مشاهده و خرید لیست کامل سرویس های اتوبوسی ترمینال جنوب کلیک کنید

به راحتی می توانید انواع تن پوش حوله را از فروشگاه اینترنتی حوله سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید