توسط :مسئول سايت

آیا موی کوتاه به فرم صورت من میاد ؟

موی کوتاه مزیت هایی از جمله خنکی و جذابیت ظاهری دارد و برای مدل دادن نیز آسان تر میباشد. اما چه کسانی قادر به کوتاه کردن موهای خود میباشند؟ آیا دختری که همیشه موهای آراسته و بلندی داشته میتواند این تغییر ناگهانی را ایجاد کند؟ اگر شما خواهان بوجود آوردن این تغییر هستید، مطلب زیر را بخوانید.

ABC-Cutting-Hair-Pic2

حالت صورت

حالت بیضی صورت برای هر مدل موی کوتاهی مناسب است، اما این دلیل نمیشود افرادی که صورتشان دارای حالت مربع و یا گرد است نتوانند از این امر بهره ببرند. مدل مو بیشتر از حالت صورت تأثیرگذار میباشد. اگر صورت کشیده یا مستطیلی دارید، مدل موی شما نباید تا بالاتر از گوشهایتان کوتاه باشد.چون در این صورت کشیدگی صورتتان بیشتر به چشم میاید. در این حالت مدل مصری کوتاه مناسب تر است.

ترکیب صورت

ظاهر آرام صورت با مدل موی کوتاه ترکیب مناسبی است،زیرا در این حالت بیشتر توجه به سمت اجزای صورت جذب میشود. با این وجود با یک کوتاهی مناسب مو، از خشونت ترکیب صورت افراد نیز کاسته میشود. گاهی اوقات میتوان بلندی پیشانی را در بعضی موارد کمرنگ کرد.

بافت مو

بافت طبیعی مو، و از طرفی علاقه به موی کوتاه هردو میتواند در انتخاب مدل مو،و نه تصمیم بر کوتاهی مو اثربخش باشد. شما چه دارای موهای مجعد، صاف،حالت و یا موج دار باشید، یک آرایشگر حرفه ای میتوند مدلی مناسب بسته به بافت مو و حالت صورت انتخاب کند.حتی پیش از آنکه به انجام آن بپردازید، به آرایشگر خود توضیح دهید که هرروز موهای خود را چه مدل می آرایید. برای مثال اگر موهای فر دارید و هر روز آن را صاف میکنید، مدل کوتاه برای شما مناسب است چرا که در صرفه جویی زمان نیز به شما کمک میکند.

حرف آخر اینکه موهای کوتاه میتواند برای هرکس چاره ساز باشد. این کار توسط آرایشگر حرفه ای که بتواند با استفاده از آن درخشندگی و جذبه ی خاصی به صورت شما بدهد آسان تر نیز میشود.

 

نویسنده و مترجم : ملیکا سلیمانی

منبع : مه شو

http://mahsho.com

 

تاریخ بروزرسانی : 19-06-2021
شاید دوست داشته باشید
نظر ارسالی شما بعد از تایید مدیریت قابل نمایش خواهد بود نکته : این بخش مربوط به نظرات در مورد (آیا موی کوتاه به فرم صورت من میاد ؟) می باشد !!! لطفا فقط در همین مورد نظر ارسال فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لیمون با سابقه بیش از دو دهه تولید لوازم آشپزخانه ، توانسته بازار لوازم آشپزخانه ایران را دست خود گیرد

داروخانه اینترنتی آرتان طب بزرگترین و کاملترین داروخانه آنلاین

خرید لایک ایرانی اینستاگرام از طریق سایت مای ممبر ارائه دهنده لایک واقعی ایرانی اینستا

بهترین قیمت ایمپلنت دندان در دندانپزشکی آیریک را با اقساط بلند مدت ، ضمانت ویژه و متخصص ایمپلنت دندان تجربه کنید.

برای مشاهده و خرید لیست کامل سرویس های اتوبوسی ترمینال جنوب کلیک کنید

بازارگاه کامل ترین سایت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

زنبیل آنلاین مثل یک ویترین پر زرق و برق است که خرید اینترنتی را برای شما آسان کرده است

در سامانه رزرو اینترنتی الی گشت، امکان خرید بلیط هواپیما و تور کیش از تهران و همچنین رزرو اتاق در تمامی هتل های کیش فراهم شده است

ما از روش بالا برای معرفی سایت شما استفاده می کنیم.برای اطلاعات بیشتر با شماره 09144029928 تماس بگیرید.