بنیامین بهادری اعلام کرد که قصد ازدواج مجدد دارد

اخبار,اخبار فرهنگی,ازدواج مجدد بنیامین

بنیامین بهادری در شب تولد 33 سالگی اش در اقدامی پر سرو صدا اعلام کرد که در آینده ای نزدیک قصد ازدواج مجدد دارد و از دوستدارانش خواست با انرژی مثبت و دعاهای خیرشان او و دخترش را برای زندگی آینده شان امیدوار تر کنند.
بنیامین که 29 آذر سال 92 در اثر سانحه رانندگی همسرش «نسیم حشمتی» را از دست داد و پس از این اتفاق، موجی از همدردی اهالی موسیقی و دوستدارانش را در مراسم ختم شاهد بود، چیزی حدود دو سال پس از این ماجرا آن طور که خودش اعتقاد دارد برای آسایش بیشتر دخترش «بارانا» تصمیم به ازدواج مجدد گرفته است.
بنیامین در این باره در سالروز تولد 33 سالگی اش توضیح داده: «برای آینده زندگی خود و بارانا تصمیم مهمی گرفته ام که خودم هم تا کمی قبل حتی فکرش را هم نمی توانستم بکنم. هر کسی مسئول و پاسخگوی زندگی خود و وابسته هایش خواهد بود. دوست دارم همه دوستدارانم تا زمانی که جزئیات را خودم اعلام نکرده ام، با همین دعای خیر و انرژی مثبت و البته تبریکی که همیشه به من کمک کرده، راه را برای آینده ما روشن تر کند. امیدوارم همه در زندگی شان خوشبخت شوند. کیک تولد 33 سالگی ام را با خاطره بهترین نسیم دنیا فوت کردم.»
این صحبت ها و تغییر عکس پروفایل صفحات شخصی بنیامین که دو سال بود تصویر «نسیم حشمتی» روی آن نقش بسته بود، با واکنش های مختلف دوستداران این خواننده رو به رو شده است و به نظر می رسد این خواننده این بار با علنی کردن مهم ترین تصمیم شخصی زندگی اش، بار دیگر به راس اخبار موسیقی کشور بازگردد.
این در حالی ست که این خواننده برای برگزاری تور کنسرت های خود در کانادا و آمریکا به سر می برد. آخرین آلبوم بنیامین، «94» نام داشت که پس از انتشار این آلبوم دوستدارن این خواننده و اهالی موسیقی واکنش های مختلفی را نسبت به آن نشان دادند.
اخبار فرهنگی – موسیقی ما

این مطلب برای شما مفید بود ؟

لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز است.

میانگین آراء / 5. تعداد:

نظر یا سوال شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمیشود و محرمانه است

5 نظر
 1. آرمیتا گفته

  دوستان عزیز از اظهار نظرات مغرضانه پرهیز کنید. به هر حال نسیم رفته و بنیامین و دخترش حق زندگی دارن بنیامین هر کاری هم کنه دخترش هرچی بزرگتر شه بیشتر کمبود مادر رو حس می کنه و بنیامینم نمی شه تا آخر عمر به یاد همسر متوفیش زندگی کنه. ما چون جای دیگران نیستیم در جایگاهی نیستیم که قضاوتشون کنیم.
  ملت ما همیشه میل به مرده پرستی داره بهتره از خودمون شروع کنیم و این افکار منفی و پوسیده رو بریزیم دور

 2. ترانه گفته

  سلام،بنظرمن اگرانتخاب خوبی داشته باشه حتماخوشبخت میشه چراکه نه؟زندگی جریان داره…بهترین کارانجام میدن ومسئول زندگی خودشون هستن،واقعابه بقیه چه ربطی داره که نهی می کنند؟براتون آرزوی بهترینهارودارم آقای بهادری :rose:

 3. نسترن گفته

  سلام،نمیدونم این پیام من به دست ایشون میرسه یا نه،
  آقای بهادری پدر منم این تصمیم رو گرفت،ولی الان نه من خوشبختم نه پدرم …
  نه من راضیم از زندگیم نه پدرم،به خاطر اینکه خانم جدید پدرم خیلی اذیت می کنه،و حتی من مجبور شدم بیام خونه ی عمه ام زندگی کنم،پدرم نه می تونه منو رها کنه نه زندگیشووو
  خودتون و دخترتون رو تو شرایط منو پدرم قرار ندیددددد..
  هیچ کسی نمیتونه جایگاه مادر رو برای دخترتون پر کنه

 4. تگرگ گفته

  خب زندگی جریان داره ایشون جوون هستن و حق زندگی دارن و مهمتر اینکه بارانا احتیاج به مادر داره این حقیقت تلخه که کسی رو بجای شخص قبلی ببینیم شاید برای آقای بنیامین هم اینطور باشه ولی زنده ها باید زندگی کنن اگه بجای ایشون یه خانم جوون هم بود من بازم بهشون حق میدادم هر چی باشه بهتر از اینه که به راه خدای نکرده خلاف برن البته امیدوارم ایشون سلیقه بارانا رو هم در نظر بگیرن تا بهتر با این قضیه کنار بیاد. آرزوی سعادت و خوشبختی برای پدر و دختر دارم

 5. مینا گفته

  خاک تو سرش تازه ۲ سال شده البته همه مردا وفا ندارن حالا اگه زنش بود تا آخر عمرش تنهایی مثل شیر بچشو بزرگ می کرد