توسط :مسئول سايت

چطور یادگاری ترین عکس عروسی را با بهترین حالت بگیریم؟

  • موقع انتخاب آتلیه و عکاس عروسیتان باید توجه داشت که عکاسی را انتخاب کنید که با آن احساس راحتی و آرامش می کنید و محیط آتلیه برای شما آرامش بخش و دوست داشتنی باشد تا بتوانید ارتباط خوبی با عکاستان برقرار کنید و او کسی نباشد که به شما استرس دهد.
  • موقع انتخاب مدل لباس بسیار دقت کنید که مدل لباس مانع شما برای گرفتن فیگورهای مختلف نشود و دست عکاس را برای دادن فیگورهای متنوع باز بگذارد، ضمناً هنگام پرو لباس برای مدتی لباس در تنتان باشد تا اگر قسمتی از لباس شما را اذیت می کند به آن رسیدگی کنید.

در هنگام انتخاب کفش به دو مسئله توجه کنید:

  • پاشنه کفش که آنرا متناسب با قد همسرتان انتخاب کنید که تناسب قدتان را بخصوص در عکس های دو نفره بهم نریزد
  • راحت بودن کفش ها تا بتوانید با آنها به راحتی ژشت بگیرید زیرا کفشهایی که پا را اذیت می کند باعث می شود شما زود خسته شوید و این خستگی در چهره دیده می شود و در عکستان تاثیر منفی می گذارد.
  • خسته نبودن چهره یک نکته بسیار مهم و کلیدی است برای داشتن یک عکس شاداب و برای رسیدن به این منظور حتما شب قبل به موقع بخوابید و برای شام از سبزیجات استفاده کنید و غذا های سرخ کردنی و سنگین نخورید.

1

  • برای از بین بردن استرس در روز عروسی گوش دادن به موزیک های ملایم و از همه مهمتر داشتن تفکری مثبت است و به این فکر کنید که همه چیز در روز عروسی خوب پیش می رود و قرار است اتفاق های خوبی بیفتد و تا می توانید استرس را از خودتان دور کنید زیرا استرس تاثیر منفی در چهره و در نتیجه عکستان می گذارد.
  • موقع عکاسی سعی کنید به اعصاب خود مسلط باشید و احساس آرامش کنید و بدنتان را خشک و رسمی نگه ندارید و منعطف باشید تا فیگورهای شما واقعی تر جلوه کند در ضمن این را بدانید یک ژست طبیعی که خودتان بگیرید خیلی زیباتر و طبیعی تر شما را در عکستان نشان می دهد تا یک عکس با یک ژست خشک که به سختی آن را گرفته اید.

2

  • از فیگور های ساده و کلاسیک که مدت بیشتری زیبایی خود را حفظ می کنند استفاده کنید تا از فیگورهایی که در زمان کوتاهی مد هستند و همچنین قبل از مراسم عکسهای مختلفی را دیده و جلوی آینه فیگورها را تمرین کنید تا در روز عکاسی اجرای آنها برای شما راحت تر باشد.
  • اگر از مدل و یا فیگوری در یک عکس خوشتان می آید و دوست دارید مثل آن عکس را داشته باشید با عکاستان مشورت کنید زیرا ممکن است آن فیگور با چهره و فیزیک شما متناسب نباشد.
  • در انتها خواهشاً از عکاس خود نخواهید که با ابزارهای روتوش قسمت هایی از بدن شما را خیلی کوچک و بزرگ کنند زیرا تناسبات چهره و اندام شما به هم می ریزد و عکستان از حالت طبیعی خارج می شود.

منبع : نوعروس

تاریخ بروزرسانی : 19-06-2021
شاید دوست داشته باشید
نظر ارسالی شما بعد از تایید مدیریت قابل نمایش خواهد بود نکته : این بخش مربوط به نظرات در مورد (چطور یادگاری ترین عکس عروسی را با بهترین حالت بگیریم؟) می باشد !!! لطفا فقط در همین مورد نظر ارسال فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لیمون با سابقه بیش از دو دهه تولید لوازم آشپزخانه ، توانسته بازار لوازم آشپزخانه ایران را دست خود گیرد

داروخانه اینترنتی آرتان طب بزرگترین و کاملترین داروخانه آنلاین

خرید لایک ایرانی اینستاگرام از طریق سایت مای ممبر ارائه دهنده لایک واقعی ایرانی اینستا

بهترین قیمت ایمپلنت دندان در دندانپزشکی آیریک را با اقساط بلند مدت ، ضمانت ویژه و متخصص ایمپلنت دندان تجربه کنید.

برای مشاهده و خرید لیست کامل سرویس های اتوبوسی ترمینال جنوب کلیک کنید

بازارگاه کامل ترین سایت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

زنبیل آنلاین مثل یک ویترین پر زرق و برق است که خرید اینترنتی را برای شما آسان کرده است

در سامانه رزرو اینترنتی الی گشت، امکان خرید بلیط هواپیما و تور کیش از تهران و همچنین رزرو اتاق در تمامی هتل های کیش فراهم شده است

ما از روش بالا برای معرفی سایت شما استفاده می کنیم.برای اطلاعات بیشتر با شماره 09144029928 تماس بگیرید.