گاهی فقط به یک نمونه یا یک الگو ساده احتیاج داریم تا ایده تازه‌ای به ذهن‌مان بیاید و از همان موجودی کمد به شکلی تازه استفاده کنیم؛ پس حتی اگر قصد خرید ندارید، نگاهی به این ست‌ها بیندازید و ایده بگیرید.

مشکی، رنگ مشکل گشا

معرفی مدهای تابستان 2015, مد تابستان 2015

طبق معمول هر سال، امسال هم کفش‌های عروسکی پاشنه تخت از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. با این تفاوت که امسال کفش‌های نوک‌تیز با بندی دور مچ پا مد شده است. سعی کنید همیشه در جاکفشی تان یک جفت کفش عروسکی مشکی داشته باشید چون در بسیاری از ست کردن‌ها به کمک تان می‌آید.

ارتشی به بازار آمد

مدهای تابستان 2015,آشنایی با مدهای تابستان 2015

شلوارهای میدی و کوتاه برگشته‌اند! از آنجایی که رنگ ارتشی هم مد شده، برای تکمیل ست هایتان خوب است از این رنگ هم استفاده کنید. یادتان نرود کمربند این شلوارها به هیچ‌وجه نباید پهن باشد؛ سراغ مدل‌های ظریف و نازک بروید.

خنک و تابستانی

مد تابستان 2015, مد تابستان 94

همان‌طور که داشتن شلوار ارتشی برای این روزها خوب است، داشتن تاپی همرنگ آن هم به زیباشدن ست کمک می‌کند! برای یک دورهمی دخترانه می‌توانید از این ست اسپرت استفاده کنید.

آزاد و راحت

آشنایی با مدهای تابستان 2015,معرفی مدهای تابستان 2015

مانتو خاکستری با طرح و رنگی ساده که باب طبع اسپرت پوش‌ها باشد و در کنار آن یک مدل کاملا راحت محسوب شود، کلید این تیپ است. این مدل مانتو با این شلوار بهترین انتخاب برای این تیپ است. ویژگی دیگر این مانتو، راحتی آن برای دخترخانم‌هایی است که به پوشیدن کفش‌های اسپرت و راحت عادت دارند.

اسپرت، ساده و زیبا

آشنایی با کیف های تابستان 2015,مدهای تابستان 2015

اسپرت‌پوش‌ها علاقه زیادی به کیف‌های رسمی ندارند در حالی که داشتن کیف بزرگ از نیازمندی‌های آنهاست. این کیف پارچه‌ای، هر دو ویژگی مذکور را دارد و محبوب دخترخانم‌های جوان است. این مدل کیف هرچند در نگاه اول طراحی متفاوتی ندارد اما از راحت‌ترین و کاربردی‌ترین کیف‌هاست.

ظاهرتان را تغییر دهید

آشنایی با بدلیجات های تابستان 2015,گوشواره های مد تابستان 2015

به این گوشواره خوب دقت کنید. شک نکنید باید با چنین ترکیبی دنبال زیورآلاتی به رنگ های سبز باشید. این گوشواره با تلفیق رنگی ست تان، مطمئنا می‌تواند ظاهرتان را بیش از پیش تغییر دهد.

جادارهای محبوب

شیک ترین کیف های تابستان 2015,کیف های مد تابستان 2015

طراحان هم فهمیده‌اند ما خانم ها یک عالمه وسایل داریم که توی نیم‌وجب کیف جا نمی‌شود و نیاز به یک فضای ‌بزرگ برای جولان دادن دارد و چه چیزی بهتر از یک کیف بزرگ. برای هرچه زیباتر کردن این ست، سراغ یک کیف آبی بروید.

به روز!

کفش و لباس مد تابستان,کفش های مد سال 2015

خانم‌هایی که ست‌های کلاسیک را دوست دارند، بهتر است از میان کفش‌های محبوب امسال، سراغ کفش نوک تیز آبی بروند؛ کفش‌هایی که دور مچ پا بسته می‌شوند. این کفش‌ها را می‌توانید با یک پیراهن کلاسیک ست کنید.

انتخاب تابستانی

مدهای تابستان 2015,آشنایی با مدهای تابستان 2015

اگر دنبال ستی شیک برای مراسم نیمه‌رسمی هستید، این پیراهن زرد را به شما پیشنهاد می‌کنیم. پیراهن‌های گیپور امسال بازار را تصاحب کرده اند و شما با خرید یک نمونه از این پیراهن‌ها می‌توانید ست‌های مختلف تابستانی را تجربه کنید.

ساده و تحسین برانگیز

مد تابستان 2015, مد تابستان 94

در این ست جنس و مدل دستمال‌گردن نقش تعیین‌کننده‌ای در لباس شما دارد. اگر از شال حریر استفاده کنید، لباس شما به سمت رسمی شدن پیش می‌رود و می‌توانید در ‌مهمانی و دورهمی از آن استفاده کنید اما اگر شال‌های نخی را به‌کار ببرید، ست اسپرت تر به نظر می‌رسد.

کاملا امروزی

دستبندهای مد سال 2015,بدلیجات مد تابستان 2015

اگر پیراهن زرد را برای این تیپ خود انتخاب کرده‌اید، برای انتخاب زیورآلات سراغ رنگ آبی بروید. برای چنین پیراهنی که پارچه آن طرحدار است، دستبند بزرگ، آن هم در رنگ آبی انتخاب کنید تا تک رنگ و ساده بودن مدل پیراهن را بشکند.

جذاب تر شوید

آشنایی با بدلیجات های تابستان 2015,گوشواره های مد تابستان 2015

اگر دستبند آبی انتخاب کردید، گوشواره‌ای با تم آبی هم جذابیت بیشتری خواهد داشت. با انتخاب گوشواره آبی، استفاده از گردنبند انتخاب شیکی نیست. این گوشواره با رنگ آبی مکمل ست شماست.

بدون مرز

مدهای تابستان 2015,آشنایی با مدهای تابستان 2015

شلوار جین کمی دست و پای شما را برای ست‌های نیمه‌رسمی می‌بندد ولی شلوار کتان محدودیتی برای‌تان ایجاد نمی‌کند و می‌توانید در فضاهای اسپرت یا نیمه‌رسمی از این شلوار استفاده کنید؛ به همین دلیل اغلب پسران جوان، طرفدار جدی این مدل شلوارها هستند. برای انتخاب این مدل می‌توانید به مرکز خرید اندیشه مراجعه کنید.

ساده اما خاص

آشنایی با کلاه های تابستان 2015,مدهای تابستان 2015

آقایان علاقه‌مند به ظاهرهایی اسپرت ولی در عین حال خاص! این کلاه پیشنهاد ایده آلی ها به شماست. به این کلاه نگاه کنید؛ ساده، شیک، زیبا و در عین حال خاص است،‌ دیگر چه می‌خواهید؟ تمام گزینه‌هایی که آقایان خوش‌سلیقه دنبال آن هستند را یک‌جا دارد.

بازگشت ونس ها

کفش و لباس مد تابستان,کفش های مردانه مد سال 2015

مدل کفش‌های ونس در سال‌هایی که شاید شما یادتان نمی‌آید، مرسوم بودند و حالا بعد از سال‌ها به بازار مد برگشته‌اند؛ کفش‌هایی که امکان ست شدن آن با تیپ‌های اسپرت تا نیمه‌رسمی میسر است و در عین حال کفشی خنک، سبک و راحت برای آقایان محسوب می‌شود.

ساعت یادتان نرود

مدهای تابستان 2015,آشنایی با مدهای تابستان 2015

در هر شرایطی ساعت را فراموش نکنید. شاید ساعت‌تان زیاد به چشم نیاید اما شما باید همیشه دقت خودتان را در پوشیدن لباس کامل و آراسته نشان دهید و ساعت نقش کلیدی در این میان دارد. یک ساعت شیک مشکی، یکی از اجزای دائمی یک آقای آراسته و برازنده است.

هرچه تیره‌تر، بهتر

آشنایی با مدهای تابستان 2015,مدل بلوز نیمه رسمی تابستان 2015

این هم یک نمونه بلوز نیمه‌رسمی؛ بلوزی پرکاربرد که می‌توانید با شلوار جین یا کتان استفاده کنید. برای این مدل بلوزها که یقه سفید مجزا دارد، از شال یا دستمال گردن استفاده نکنید؛ چون هم ست لباس شما شلوغ می‌شود و هم زیبایی لباس‌تان را می‌پوشاند.

اکسسوری را فراموش نکنید

دستبندهای مردانه سال 2015,بدلیجات مد تابستان 2015

آقایان خوش‌سلیقه که حواس‌شان به همه چیز است برای این مجموعه هماهنگ، دستبندی مشکی را حتما در سبد خرید خود و در کنار این لباس‌ها قرار می‌دهند. این دستبند شیک لوئی ویتون می‌تواند به شیک‌تر شدن ست شما کمک کند و البته برندبازی‌تان را نشان دهد.

متفاوت تر از همیشه

کفش و لباس مد تابستان,کفش های مد سال 2015

چنین ستی را می‌توانید با کفش‌های کالج یا کفش‌های نیمه اسپرت مردانه بپوشید اما برای متفاوت و خاص کردن ست‌تان بهتر است سری به کمد کفش‌های تابستانی بزنید و یک کفش اسپرت انتخاب کنید. کفش آبی و سفید هر دو برای کامل کردن این ست مناسب هستند و هر چه اسپرت‌تر باشد، بهتر است.

از جادوی ساعت غافل نشوید

شیک ترین ساعت تابستان 2015,مدل ساعت مردانه 2015

می‌خواهید در عرض چند دقیقه ظاهری زیبا و جذاب پیدا کنید؟ انتخاب ساعتی که قاب صفحه آن طلایی و بندش سرمه‌ای باشد، به‌روز بودن شما را نشان می‌دهد. در این ترکیب اتفاق اصلی وقتی رخ می‌دهد که شما برای ساعت انتخابی‌تان به رنگ سرمه‌ای و طلایی فکر کنید.

اگر می‌خواهید تک باشید

عینک آفتابی تابستان 2015, جدیدترین مدل عینک مردانه 2015

اگر می‌خواهید در این ست خود از عینک آفتابی استفاده کنید، بهتر است سراغ این نمونه عینک بروید. این‌ عینک با شیشه‌ گرد و آبی بخشی از مد امسال است که طرفداران مد خاص از آن استقبال می‌کنند. عینک‌های گرد با شیشه‌های رنگی را در اغلب فروشگاه‌ها می‌بینید و به راحتی می‌توانید صاحب یکی از این نمونه‌ها شوید.

کتان، بهترین انتخاب تابستانی

مدهای تابستان 2015,آشنایی با مدهای تابستان 2015

برای خرید شلواری که به شما حق انتخاب بدهد و بتوانید با مدل‌های مختلف پیراهن مردانه ست کنید، سراغ این شلوار کتان با رنگ آبی بروید. اگر اضافه وزن ندارید و از اندام متناسبی برخوردار هستید، شلوارهای فیت انتخاب خوبی برای شما هستند ولی اگر چنین ویژگی ندارید، بهتر است سراغ شلوارهایی با برش آزادتر و کلاسیک بروید.

ابهت کت‌ها

کت تابستان 2015, کت مردانه تابستان 94

در کنار این لباس‌های هماهنگ و زیبا، می‌توانید دنبال کتی اسپرت باشید که هم رسمی باشد و هم اسپرت. طرح سنگین و شیک این کت، وقار شما آقای خوش‌پوش را چندین برابر می‌کند. این کت را می‌توانید با شلوارجین هم بپوشید. این کت اسپرت- کلاسیک، همراه چهار فصل شما خواهد بود.

قابل تقدیرها

مدل های تی شرت تابستان 2015,مدل تی شرت تابستان 2015

تی‌شرت‌های 3 دکمه انتخاب خوبی برای روزهای تابستان هستند؛ وقتی نمی‌خواهید به اندازه یک تی‌شرت اسپرت بپوشید و به اندازه یک پیراهن مردانه، رسمی. برای انتخابی که حد وسط را نگه دارد، به یک تی‌شرت 3 دکمه احتیاج دارید. برای تابستانی شدن انتخاب‌تان سراغ رنگ‌های شاد این تی‌شرت‌ها بروید که اغلب برندها تولید می‌کنند.

 

منبع : مجله زندگی ایده آل / bartarinha.ir