درمان جوش ، علائم بارداری، زایمان طبيعی ، جلوگیری اورژانسی ، انواع پیتزا ، مجله علمی آموزشی، مشاوره ازدواج ، دارونامه، علائم بیماری ها

دانستنیها | دانستن سایز دور کمر در مراسم خواستگاری مهم است

اگر قصد ازدواج دارید و مراحل مختلف را با شریک آینده زندگی تان طی کرده اید قبل از بله گفتن باید توصیه های آخر را نیز جدی بگیرید و اهمیت آن ها را در زندگی تان بدانید.
دانشمندان با انجام آزمایشات و مطالعاتی روی هزاران مرد و زن دریافتند که دور کمر بیش از 88 برای خانم ها و بیش 120 از برای آقایان باعث ایجاد پرخاشگری در آنها و از بین بردن “آرامش روحی” وروانی آنها می شود.
بررسی ها نشان می دهند بزرگ بودن دور کمر بیش از اندازه که برای آن تعیین شده است باعث از بین بردن احساسات و عواطف افراد نسبت به طرف مقابلشان می شود و قدرت تجزیه و تحلیل و برخورد با مسائل مختلف نیز از آنها گرفته می شود.

نتایج مطالعات نشان می دهند، از سایر پیامدهای مهم بزرگ بودن دور کمر “دیابت” و “کاهش توان ذهنی” است و قدرت “باروری” و تولد فرزند ناقص نیز در این گروه از افراد بیشتر است.
هم اکنون مهم ترین دغدغه های زوجین باید برسر چاقی و لاغری باشد زیرا تناسب اندام باعث به وجود آوردن زندگی مشترک سالم خواهد شد.

loading...
***
پیشنهاد میشود بخوانید

نظر یا سوال شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمیشود و محرمانه است